Fate/Stay night - SPOILERS

Started by Lazzaret, 2006-01-20, 22:07:13

Previous topic - Next topic

Prof. William

Az jó lenne! Elképzelem hogy ránéz egy ilyen plüss állatra és máris oda a jéghideg tekintetû harcos imidzse. :) Ha már a hentai jeleneteket nem rakják bele akkor ezt igen!

Amúgy biztos felenged majd Saber. Végül is tök újj még nem is ismeri a mesterét.

Aki hátrányból indul. De mégis mire tippeltek ki fog nyerni. :)

Lazzaret

Quote from: Prof. WilliamAki hátrányból indul. De mégis mire tippeltek ki fog nyerni. :)
Mi :D Mert végig nézhetjük :D


www.arkangyalok.uw.hu

Rage

Quote from: Prof. WilliamAki hátrányból indul. De mégis mire tippeltek ki fog nyerni. :)
MEGLEHETOSEN DURVA SPOILER, CSAK AZ OLVASSA EL, AKI NEM SZERETNE "VEGIGIZGULNI" A CUCCOT! ->
[COLOR="White"]Ha nem teved az, akitol hallottam, akkor el kell, hogy keseritselek, ugyanis nem Emiya viszi a gralt vegul.[/COLOR]
痛みを感じる方向に、出口がある!

Prof. William

Spoiler

[COLOR="White"]Nem Baj. Az életben úgysem a gyõzelem a fontos hanem, hogy az ember megtalálja a helyét és a szerelmet... [/COLOR]Spoiler end.


Amúgy a haverod valszeg a játékkal játszott. Azt még lehet változhat a sorozatban, lásd a Tsukihime játék.

Ott is volt vagy 5-féle vég.

Relunx

QuoteOriginally Posted by death_scythe
Az archeres csaj nevével nem lehet gondod lévén úgyanúgy hívják mint az Erementar Gerard kék hajú szépségét(Rin).
Helytelen: Az erementar Gerad kékhajú szépsége: REN (Reverie Metherlence)
De igazad van, Ren hasonló Rin-hez, szal nem lesz nehéz megjegyeznem.

Relunx

death_scythe

Quote from: RelunxHelytelen: Az erementar Gerad kékhajú szépsége: REN (Reverie Metherlence)
De igazad van, Ren hasonló Rin-hez, szal nem lesz nehéz megjegyeznem.

Relunx

Basszus most lebuktam, miután kiraktam azt a post-t direkt megnéztem a sorozatot hogy jól emlékeszem-e, de kijavítani már lusta voltam, reméltem nem veszel észre egy betû eltérést :)
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Lazzaret

Most néztemmeg a harmadik részt magyar felirattal és ami homályos volt eddig az végre világos lett :) Már most alig birom várni hogy jöjjön a hétvége és lássam a kövi részt. Mondjuk ara kiváncsi keszek Emiya mihez fog kezdeni így hogy semmit sem tud varázsolni csak a tárgyakat megerõsíteni.Meg melyik fõbb szereplõ lesz kiiktatva legelõször :D


www.arkangyalok.uw.hu

Venom

Elõzetes a 4-ik részbõl:

Emiya megpróbálja meggyõzni a kislányt, hogy nem kell harcolni.
Kislány gyügyög és nagyon félelmetesen nevet.
Emiya megpróbálja meggyõzni a kislányt, hogy nem kell harcolni.
Saber összecsap a nagy melákkal.
Emiya megpróbálja meggyõzni a kislányt, hogy nem kell harcolni.
Saber leveri a melákot, szájbavágja a kislányt, akinek ettõl kiesnek a a rózsaszín kontaktlencséi. Kislány és melák elmenekül.
Emiya hazamegy Saberral és a következõ részt kicenzúrázzák.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Lazzaret

Quote from: VenomElõzetes a 4-ik részbõl:

Emiya megpróbálja meggyõzni a kislányt, hogy nem kell harcolni.
Kislány gyügyög és nagyon félelmetesen nevet.
Emiya megpróbálja meggyõzni a kislányt, hogy nem kell harcolni.
Saber összecsap a nagy melákkal.
Emiya megpróbálja meggyõzni a kislányt, hogy nem kell harcolni.
Saber leveri a melákot, szájbavágja a kislányt, akinek ettõl kiesnek a a rózsaszín kontaktlencséi. Kislány és melák elmenekül.
Emiya hazamegy Saberral és a következõ részt kicenzúrázzák.

:lol: Azért nem hiszem hogy ennyire egyszerü lesz :)


www.arkangyalok.uw.hu

Prof. William

Mármint melyik Mage esik ki a játékból. :)

Én simán Emiya navelõanyját a (nevére nem emékszem az iskolában Tiger sensei-nek becéztem) vinném. Sztem bõven elég lene bármelyik servan ellen.

Félek hogy fõhõsünk amolyan Son Goku-szerû alak lessz, hogy még azt is meg akarja menteni aki egy utolsó rohadék és megérdemli a halált... Kíváncs leszek a többi Mage-re. Biztos lessz olyan hogy fõhõs ismerõse és õ még csak nem is számít rá...
Valamint hogy milyen lessz a vége. Drámai vagy pozitív kicsengésû. Csak annyit arjon meg aki jártasabb hogy a H-Game vége dráamai, vagy pozitív kicsengésû? Többet ne...

Saber plüssmániájára kíváncsi leszek. :hahaha: Reméllem benne lessz. Egy ilyen poént nem kéne kihagyni. :ejnye:

Rage

Quote from: Lazzaret:lol: Azért nem hiszem hogy ennyire egyszerü lesz :)
Hat en se, foleg a kovetkezo resz cimet figyelembeveve: 最強の敵 [saikyou no teki], vagyis "a legerosebb ellenfel". :p
痛みを感じる方向に、出口がある!

Venom

Elnézést, ez tényleg totális anime klissé: Megjelenik elsõ igazi kihívás, megbélyegzik mint a legerõsebb ellenfelet, de itt szarrá veri a totál kezdõ, mert õ "különleges". 5 résszel késõbb ismét megjelenik a "legerõsebb ellenfél", és egy eleddig totálisan ismeretlen fél úgy tönkre veri, hogy a kislány pislantani sem tud meglepetésében (ekkora kontaktlencsékkel nem is csodálom! ki van ékelve a szeme!). :)

(Remélem senki se ért félre, eddig nagyon tetszik a sorozat, de ennyi anime után eléggé jól meg tudom tippelni a lehetõségeket...)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Prof. William

Hát igen az animekban minig van olyan hogy a kezdõk szerencséje...:)

Ha még totál kezdõ vagy épp akkkor fedezed fel az erõidet, amikor harcra kerül a sor...

Lazzaret

Igen ez sokszor van így. Azért remélem nem az lesz hogy a kis kezdõ Emiya az uccsó  részekre retteget hatalmu mágussá válik.


www.arkangyalok.uw.hu

Alkyra

Quote from: LazzaretIgen ez sokszor van így. Azért remélem nem az lesz hogy a kis kezdõ Emiya az uccsó  részekre retteget hatalmu mágussá válik.

Hmmm. Az nem is lenne rossz.
Én most néztem meg az angol demo verziót a h-gamebõl s kiderült egy-két dolog.(itt inkább Rin van fõszerepben s õt mutatják be)
A sztori jobban fel van építve s jobban meg van magyarázva ez az egész.(Magercraft, Command Mantra, Matrixok stb)
Itt a link ha esetleg vlkt érdekel a játék:
//www.insani.org

Lazzaret



www.arkangyalok.uw.hu

Venom

Én Eclipse-t nézek, bár tök mind1. Majd éjjel leszedem, most nincs sávszélességem rá. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne


Bandita ^^

Nos én is elkzdtem nézni. Nemigen szoktam belekezdeni olyan sorozatokba, amik még futnak, (ezért hagytam a Mai Him-et is ideig abba), de gondoltam adok neki egy esélyt. Az elsõ 3 rész nem igazán váltotta be a hozzá fûzött reményeket.... Ezért megvártam a negyedik részt még...

Nos ezt nem fogom abbahagyni... MIKOR LESZ MÁR A KÖV RÉSZ????:bruhuhu:
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Lazzaret

Quote from: Bandita ^^Nos ezt nem fogom abbahagyni... MIKOR LESZ MÁR A KÖV RÉSZ????:bruhuhu:

Sajna majd csak jövöhét szombatra várható a kövi rész :) Az még messze van :(


www.arkangyalok.uw.hu

Venom

Hát, én nem vágtam hanyatt magam a 4-ik résztõl, de azért jó volt.

Két dolog nem tetszik ebben a sorozatban: Az orbitális méretû szemek (nagy szemek oké, de ez itt már túlzás) és Emiya kimondottan röhejes szemöldöke. :_piszka:


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Lazzaret

Quote from: VenomHát, én nem vágtam hanyatt magam a 4-ik résztõl, de azért jó volt.

Két dolog nem tetszik ebben a sorozatban: Az orbitális méretû szemek (nagy szemek oké, de ez itt már túlzás) és Emiya kimondottan röhejes szemöldöke. :_piszka:

Vannak ennél rosszab szemek amiket szokni kellett és az a Love Lesson ban van. Ezek a szemek azokhoz képest szépek.


www.arkangyalok.uw.hu

Alkyra

Quote from: VenomHát, én nem vágtam hanyatt magam a 4-ik résztõl, de azért jó volt.

Két dolog nem tetszik ebben a sorozatban: Az orbitális méretû szemek (nagy szemek oké, de ez itt már túlzás) és Emiya kimondottan röhejes szemöldöke. :_piszka:

SZerintem teljesen normálisak. Semmi bajom nincs vele. (Sõt Saber szemei még szépek is)
Venom, te még nem láttál IGAZI nagy szemeket animeben..(én sajnos már igen...A hideg kirázott tõle..az egész fejet két BAZINAGY szem alkotta...meg haj...)

A 4. rész nagyon jó volt. Jól odab***ott Berserker Sabernek s Emiyanak.
S mintha Sabernek lett volna vlm baja(vörös volt a szeme s vörösen látott a csaj)Én elõször azt hittem, hogy csak a vér, de mikor Emiya félrelöki rögtön eltûnik...Érdekes..Dark Saber mégis létezik?:D:hahaha:
Alig várom a következõt.

Bandita ^^

Quote from: AlkyraÉn elõször azt hittem, hogy csak a vér, de mikor Emiya félrelöki rögtön eltûnik...Érdekes..Dark Saber mégis létezik?:D:hahaha:
Alig várom a következõt.

Zupa-szajan kombat mód: Lvl 1 :muhahah: :muhahah:
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Revan

Én most kezdtem el nézni, nekem nagyon bejön.
Leszedtem hozzá a játékot a FatalFake-et és azt szeretném kérdezni hogy valaki nem tudná meg mondani hogy a kombokat hogy lehet rendesen megcsinálni mert  nekem nem mindig sikerül.

Rage

Quote from: Venomorbitális méretû szemek (nagy szemek oké, de ez itt már túlzás)
Elfenshitet neztel mar esetleg? ;]
痛みを感じる方向に、出口がある!

Prof. William

Quote from: Bandita ^^Zupa-szajan kombat mód: Lvl 1 :muhahah: :muhahah:

Szerintem is valami Berserk állapot beállásnak az elõhirnöke volt a vörös szem.
Saber direkt mutatta hogy nem kel segítség... Gondolom rájött a Sséttéplek-puszta-kézzel állapot. :)

Sok-sok ellenség van bizony. :hahaha:

Jó volt a következõ rész bemutatója. Rin érdekes egy arcot vágott. + Úgytûnik lessz kivel gyakorolni a kardtudását Sabernek. Csak kíváncsi vagyok hogy állítja be Saber ittlétét. Távoli rokon?  :) Bár egy animeben ez nem lehet probléma... :ejnye:

Venom

Jah igen, ami még furcsaság... amikor a Berserker eltalálta Sabert a kardjával, lett szép kis vágás rajta... persze azért nem vágta ketté, mert Saber azért többnyire megpróbált félreugrani. Viszont amikor egy 4 négy méter magas, csupa izom übermonszta egy batárnagy karddal full svunggal (amivel Saber fejét akarta levágni) hátbanyomta a kissrácot... bevérzett az oldala? Meg elájult. :) Szerintem egy ilyen ütés vagy szépen kettévágja, de legalább a gerincét eltöri. Persze akkor túl hamar vége lett volna a sorozatnak. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Prof. William

Elfelejted a fõhõsök elsõszámú halhatalanságtörvényét. Lõjjenek át, vágjanak szanaszét, de mivel fõhõs vagy nem halsz meg. Legalábbis ha az a sorosd akkor is csak a katartikus végnél halsz meg.

Hány részes lesz a sorozat? 13 v. 26?

Valszeg hõsünk lassan erõsödni, fog és ezzel párhuzamosan Saber is.

A kettévágstúlélés lehet az is, hogy ha fiygelétek Shirou kezén a Maágus jel felfénylett+mindenk döbbent. Stóval lehet majd amolyan Yu Yu Hasukósan, hogy van akkora rejtett képessége a srácnak, hogy õ lessz az arc. :)

Alkyra

Quote from: VenomJah igen, ami még furcsaság... amikor a Berserker eltalálta Sabert a kardjával, lett szép kis vágás rajta... persze azért nem vágta ketté, mert Saber azért többnyire megpróbált félreugrani. Viszont amikor egy 4 négy méter magas, csupa izom übermonszta egy batárnagy karddal full svunggal (amivel Saber fejét akarta levágni) hátbanyomta a kissrácot... bevérzett az oldala? Meg elájult. :) Szerintem egy ilyen ütés vagy szépen kettévágja, de legalább a gerincét eltöri. Persze akkor túl hamar vége lett volna a sorozatnak. :)

1. A srác tudja változtatni az anyagok keménységét(lásd papír hirtelen acél erõsségû lett)
2. A srác meghalt.Rin még hozzá is üvöltött, hogy most nem tudja megmenteni.
S a srácnak eléggé "halott" képet vágott ott.

Saber mentette meg a srácot azzal, hogy -egyenlõre nem teljesen megmagyarázott úton- átadta a mannáját s életet lehelt belé a saját képességével(regeneráció)
Így a srác regenerálta magát.(gondolj bele: Amikor Sabert átszúrta Lancer 1mp alatt regenerálta a sebet(bár nem teljesen).)

Ha elvontabb okot akarsz, lásd Prof William magyarázatát.^^
Egyb. minden tény szerint 26 részes lesz az anime.
Márcsak azért is, mert már a 5. résznél tartunk s eddig nincs bemutatva csak 4 Servant s abból is egynek még ismeretlen mestere van.
Bár én már tom, hogy ki kinek a mestere.(nagyon egyértelmû utalások vannak benne)
Én legalábbis nagyon remélem, hogy min. 24 lesz.^^