Fate/Stay night - SPOILERS

Started by Lazzaret, 2006-01-20, 22:07:13

Previous topic - Next topic

Lazzaret

Nem tudom nézi-e valaki is ezt a sorozatot rajtam kivül? Na mert ha igen akkor vessézük csak ki az egészet :) Eddig az elsõ két részenvagyok túl és nagyon komoly. Nekem nagyon tetszik mind az alaptörténete mind pedig a remek zene, grafika és persze a szinkronhangok. A story egyszerü. Majd meglátjuk mit tudnak belõle kihozni. 7 mágus megidéz 7 szolgálót akiknek megkell küzdeniük a szent grálért. Fõhösünk az elõzõ háboruban még csak egy kis gyerek volt és az utolsó összecsapás egyedüli túlélõje a civilek közül. Magához veszi a gyöztes varázsló és megmenti az életét. Ezek után 10 év tellik el és újra megidézik a szolgálókat. És a háború a szent grálért újrakezdõdik. Hõsünk Emiya nem varázsló de megvan benne a képessége hogy tárgyakat tudjon analizálni és megtudni a bajukat az elromlott gépeknek. Minden álma az hogy mindenkit megtudjon menteni a világon. Mindenkinek segit és soha sem mond senki kérésének ellent. Eggyenlõre ennyi nagy vonalakban a többit az animebõl késõbb meglátjuk :P


www.arkangyalok.uw.hu

death_scythe

Wow, saját thread-je van tök jó. Én is nézem a sorzatot és igen magasak az elvárásaim azok alapján amit a Lunar-os fórumokon mondtak róla. Meg amúgy is mindenkinek magasak az elvárásai ezzel az anime-vel szemben. Remélem nem fogok csalódni. A játékot most kezdtem beszerezni remélem futni is fog nálam(2005 legtöbb eladásával büszkélkedhett) úgyhogy nagygyon kiváncsi vagyok rá.

Ui.: Rin+Saber RULZ (új kedvenc csajokat találtam :D )
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Lazzaret

Tényleg van játék róla??? Ezt nem is tudtam. És tényleg jók a csajok. Nekem Saber és Sakura jött be.


www.arkangyalok.uw.hu

Alkyra

Húúú jól néz ki.^^
Megyek el kezdem tölteni!Alapból jól hangzik, hogy a többi 6 mágust meg kell ölnie ahhoz, hogy megkapja a Szent Grált.ALig várom...Hehe
 Aztán majd írok róla.
Úgyis kell most egy kis akció nekem!:whoah:

Prof. William

#4
Perszte a játék egy hentai játék. :) Nekem két rész után tetszik. Van magyar felirat is. Tudtátok?

Tetszenek a zenék. Külöösen Saber bejövetelénél.

Lancer meg elégé eszelõs. Az a fej... beteg.:)

Lazzaret

Jaja fent van animadventen. Érdemes hozzá leszedni a RAWos verziót tökéletesen paszol hozzá.


www.arkangyalok.uw.hu

death_scythe

Ööö, kisebb problémám van tegnap elkezdtem beszerezni a játékot (kb2GB körül van) mára virradóra találtam egy másik torrentet is amiben a comment szerint szintén a játékhoz juthatok hozzá ez viszont 12GB és most nem tudom mit csináljak. Az elsõben CD képek vannak a másikban tömörített állományok de akkor miért olyan nagy a kettõ közöztti különbség?:confused:
Valainek van ötlete arra hogy melyikkel próbálkozzak?
Mindakettõt leszedni jó sokáig tartana.(Lusta vagyok plusz minél hamarabb kiakarom próbálni a játékot annak ellenére hogy 90% hogy japánul lesz de nem baj felszerelkeztem hiragana és katakana táblázattal a kanji-kat meg remélem majd furiganázzák és akkor már csak fel kell ismrenem a szavakat :D )
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Lazzaret

Most jött le a 3.dik rész RAWosan kiváncsi leszek milyen :D


www.arkangyalok.uw.hu

Manitu

Quote from: death_scytheÖöö, kisebb problémám van tegnap elkezdtem beszerezni a játékot (kb2GB körül van) mára virradóra találtam egy másik torrentet is amiben a comment szerint szintén a játékhoz juthatok hozzá ez viszont 12GB és most nem tudom mit csináljak. Az elsõben CD képek vannak a másikban tömörített állományok de akkor miért olyan nagy a kettõ közöztti különbség?:confused:
Valainek van ötlete arra hogy melyikkel próbálkozzak?
Mindakettõt leszedni jó sokáig tartana.(Lusta vagyok plusz minél hamarabb kiakarom próbálni a játékot annak ellenére hogy 90% hogy japánul lesz de nem baj felszerelkeztem hiragana és katakana táblázattal a kanji-kat meg remélem majd furiganázzák és akkor már csak fel kell ismrenem a szavakat :D )
Hát, lehet hogy mindkettõ jó, ugyanis nem csak egy játék van :) 2004-ben volt egy Fate/Stay Night címen, és 2005-ben egy Fate: Hollow Atraxia címen. És szükséged lesz azokra a táblázatokra, mert tudtommal csak valamelyiknek a demója jelent meg angolul :)


Lazzaret

Hát megvolt a 3.dik rész de sajna csak RAWos volt. Sok bene a magyarázás és nem sokat értettem belõle. Itt elég sok minden ki fog derülni miért is vannak a harcok és mi volt 10 évvel ezelött. Saber viszont amikor küzd a yaris ellen nincs a kezében kard. Valoszinû ez az oka hogy Lancer elmegy a helyszinrõl. A végén meg megjelenik a kislány az elsõ részbõl a szolgájával ami egy hatalmas dög. Izgi lesz.


www.arkangyalok.uw.hu

Manitu

Quote from: LazzaretA végén meg megjelenik a kislány az elsõ részbõl a szolgájával ami egy hatalmas dög. Izgi lesz.
Ja, az aranyos jószág :) Tetszik a kardja... vagy minek nevezzem azt az óriási vashegyet :) Én az Assasinra leszek kíváncsi, mikor jelenik meg végre (lilahajú, bekötött szemû csaj) artworkökbõl az a karakter jött be a legjobban.


Prof. William

#11
Valami van a kezében az biztos... Valami energia. Majd biztos lessz kard is, persze valami speckó módon...

Kicsit (de csak kicsit) Mai Himes érzésemlett ott is a Himek, ha lehetett a Childjeiket küldték a csatába. Itt meg a servantokat.

Érdekes lessz. Biztos fény fog derülni, hogy melyik servant mi volt halála elõtt. Én Archerre és Saberre vagyok kíváncsi. (Meg hogy lessz e love:) Amire mondjuk nagy esély van.) Egyáltalán a játék szoriját követi?

Lazzaret

Love sztem tuti hogy lesz. De hogy követné-e a játék storyát azt kizártnak tartom :D Hentai játékból storyt követni az akkor nem anime kategoria lenne hanem hentai :D


www.arkangyalok.uw.hu

death_scythe

Quote from: ManituHát, lehet hogy mindkettõ jó, ugyanis nem csak egy játék van :) 2004-ben volt egy Fate/Stay Night címen, és 2005-ben egy Fate: Hollow Atraxia címen. És szükséged lesz azokra a táblázatokra, mert tudtommal csak valamelyiknek a demója jelent meg angolul :)

Tudom csakhogy mind a kettõ Fate/stay night néven fut egyikben sem volt Hollow Atraxia név.

Quote from: LazzaretLove sztem tuti hogy lesz. De hogy követné-e a játék storyát azt kizártnak tartom  Hentai játékból storyt követni az akkor nem anime kategoria lenne hanem hentai

Úgyan már max kihagyják a hentai jeleneteket. Egyébként én a Rin+Shiro párosra tippelek végülis visszahozta a halálból amint meglátta hogy ki halt meg. Elõtte csak el akarta búcsúztatni, ráadásul elpirult amikor Archer rákérdezett a dologra. De örülnék a Shiro+Saber párosnak is.

A story követésérõl meg annyit hogy azok akik a játékot csinálták igen aktívan részt vesznek az anime készítésében is ugyhogy nem valószínû hogy nagyon eltérnének az eredetitõl(ráadásul a rajongok haragját sem akarják felkelteni mivel a játék legjobb része állítolag a történet).

Raw-t amúgy én is megnéztem már kb a harmadát értettem meg :( túl sokat magyaráztak és a japánom még igen fejlõdõ szinten van :p ) Alig bírom kivárni az Eclipse-s fordítást
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Rage

Quote from: death_scytheTudom csakhogy mind a kettõ Fate/stay night néven fut egyikben sem volt Hollow Atraxia név.
Ez nem veletlen, ugyanis a Fate: Hollow Ataraxia csak egy fandisc. :p
痛みを感じる方向に、出口がある!

Lazzaret

Már fent vammak a fansubbos torrentek lehet szedni bakárol :D


www.arkangyalok.uw.hu

Lythis

A Hollow Ataraxia nem totál más történet? Mondjuk az is Type Moon kreálmány asszem, de tudtommal az nem kötõdik szorosan a Fate/Stay Night hoz.

 Egyébként nem is tudtam h az anime már jön ki, én csak Feb. környékére vártam. És jó? Itt ugye nem hagytak (eddig) benne olyan orbitális lyukakat, mint a Tsukihime-ben?

Alkyra

Rohadt jó! Új szórakozást találtam magamnak.:)
Ebbõl van vagy lesz manga?:whoah:

Eddig csak sajnos az elsõ két rész jött ki, de már nagyon isteni a sorozat.
Hány részes lesz? Remélem min. 24...
Ebbõl nagyon jó akció játékot lehetne ám csinálni-nem h-gamet.
Beh. Arról is érdeklõdöm..hátha esetleg texthooker tudja futtatni...

Lazzaret

Ha jól tudom van belõle má akció játék is.
http://usteam.hu/pictures/g/pics/1136481698427.jpg

Hogy hány részes lesz? Az jó kérdés, de sztem 20 felett.

Ja és már kint van a 3.dik rész is :D

http://tracker.mahou.org/torrents/%5Bmahou%5D_Fate_stay_night_-_03_%5B683ADCB6%5D.avi.torrent

Itt van a mahou-s torrent. Szépen van megcsinálva a feliratozás és érthetõ is.


www.arkangyalok.uw.hu

Manitu

Quote from: AlkyraEbbõl van vagy lesz manga?:whoah:
Van. Egy kötetet találtam eddig.


death_scythe

Én úgy hallottam 26 részes lesz a sorozat.
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Lazzaret

Quote from: ManituVan. Egy kötetet találtam eddig.

Hol találtad meg?


www.arkangyalok.uw.hu

Alkyra

Quote from: LazzaretHa jól tudom van belõle má akció játék is.
http://usteam.hu/pictures/g/pics/1136481698427.jpg

Hogy hány részes lesz? Az jó kérdés, de sztem 20 felett.

Ja és már kint van a 3.dik rész is :D

http://tracker.mahou.org/torrents/%5Bmahou%5D_Fate_stay_night_-_03_%5B683ADCB6%5D.avi.torrent

Itt van a mahou-s torrent. Szépen van megcsinálva a feliratozás és érthetõ is.

YAayyyy!!! Thx Lazzaret! Épp keresni akartam a többi részt. Furi módon a baka nem megy most...
A game meg...verekedõs...beh. Nekem rpg kéne.:) Ebbõl isteni rpg-t lehetne csinálni, egy-két modósítással.(más kor, más régió s nemcsak 7en lennének, hanem mindenegyes ember aki tud magának ilyen "kártyát" szerezni tudna servantet idézni)

EGyb. a Subok közül melyik minõségi?(mint pl a Lunaros subok a Bleachbõl)
Én eddig az Eclipse-t töltöttem(A Shakugan no Shana-t is õk fordítják). Az egész jónak tûnt, de ha van vlknek jobb minõségben akkor kérem szóljon.

Manitu

Quote from: LazzaretHol találtad meg?
#lurk@irc.irchighway.net
Quote from: AlkyraEGyb. a Subok közül melyik minõségi?(mint pl a Lunaros subok a Bleachbõl)
Én eddig az Eclipse-t töltöttem(A Shakugan no Shana-t is õk fordítják). Az egész jónak tûnt, de ha van vlknek jobb minõségben akkor kérem szóljon.
Szerintem Eclipse tökéletes. Gyönyörû kép, olvasható, tetszetõs font, pontos idõzítés... a fordítás pontosságáról nem tudok nyilatkozni, ahoz érteni kéne a japánt :D És kihozzák softsubos mkvban h264-el meg hardsubos aviban divxel is. Még válogathatsz is. (speciel az avit töltöm, mert ezt jobb szeretem tvn nézni kényelmesen az ágyamból, de mindenképpen eclipse párti vagyok :) )


Lazzaret

Én a mahou-s verziót szedem. Eddig is onnan szedtem mást is igaz csak 1 et a Sousei no Aquraion-t. A minõsége jó és az ídõzítés is megfelelõ. De igazából én a RAWos verzióra hajtok. Mivel készül hozzá magyar felirat is:

http://animeadvent.uw.hu/hirek.php


www.arkangyalok.uw.hu

Alkyra

Quote from: Manitu#lurk@irc.irchighway.net

Hogy tok reggelni erre a szerverre? Hogy tudok onnan egyáltalán letölteni?
Kinek is van meg a fájl?

Manitu

Quote from: AlkyraHogy tok reggelni erre a szerverre? Hogy tudok onnan egyáltalán letölteni?
Kinek is van meg a fájl?
huh... irc... xdcc botokkal...
Fellépsz irchighwayre, bepötyögöd hogy "/msg nickserv register emailcímed jelszavad"
Ezután kapsz egy aktiváló kódot emailben, azt is benyomod a szerverre...
ezzel regisztrálva vagy. /j #lurk és már bent is vagy a chanelen.
Felmész a http://www.gotlurk.net/ oldalra, ott van egy link hogy packlist. Itt az összes bot fel van sorolva a csatornán, kiválasztod valamelyiket, megkapod a nála levõ fájlok listáját.
Tegyük fel, hogy a Fate/stay night kellene, mivel az kell... F-el kezdõdik tehát a Mirrors nevû archív botnál kezdjük a keresést, mivel a-k -ig vannak nála a cuccok... Meg is van, az 1748-as csomag kell nekünk...
Visszamegyünk a chanelre, és kérjük a fájlunkat, a "/msg Mirrors xdcc send #1748" paranccsal. Erre a bot egybõl küldeni kezdi, már csak meg kell várni, amíg lejön.

Ha pedig már regelve vagy a szerveren, akkor bejelentkezéskor azonosítanod kell magad, erre a "/msg nickserv identify jelszavad" szolgál.
A kliens beállításához meg itt találsz segítséget, mert a mirc alapbeállításban elutasítja a küldött fájlokat, mondván, hogy vírusos meg tugyisten milyen lehet :)


Lazzaret

Nem tudja valaki honnan tudnámleszedni az egész opening zenéjét? lehetõleg az eredetit, met egyet leszedtem de az valami mix volt.

A cime:

"disillusion" by Sachi Tainaka


www.arkangyalok.uw.hu

death_scythe

Quote from: LazzaretNem tudja valaki honnan tudnámleszedni az egész opening zenéjét? lehetõleg az eredetit, met egyet leszedtem de az valami mix volt.

A cime:

"disillusion" by Sachi Tainaka


Nipponsei-n már kerested vagy tokyotosho-n(itt mindenféle dolog van, az elsõnél meg csak zenék)??
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Manitu

#29
Quote from: death_scytheNipponsei-n már kerested vagy tokyotosho-n(itt mindenféle dolog van, az elsõnél meg csak zenék)??
Nipponsei február 22.-én adja ki (akkor jelenik meg a cd) szóval várni kell...

edit:
Van itt pár torrent, Fate/stay night zenék... nem hiszem hogy a teljes verzió rajta lenne, de egy hallgatható tv-rip talán...
1 2 3