RPG pogó

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-01-24, 20:47:42

Previous topic - Next topic

Raggie

A Kaszás sunyi arckifejezéssel(ez is egészen érdekes, lévén egyetlen arckifejezése van, de valahogy mindíg mindenki tudja, hogy ha lenne arca, akkor milyen képet vágna... általában hülyét :) ) javasolja hogy Kék Germó úr menjen elöl.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Xaga

A kockás becsukja a könyvét majd komoly hangon megszolal "Informácioim szerint ha a nyillal ellentétes ellentétes irányba megyünk eljudhatunk a gonosz varázsló romához megölhetjük és szintetléphetünk, lets gó"

Rounin

Rin szemei felcsillannak.

- Kézi rigó fejen állva, szürke daru után szállva, fehér holdra elvetõdve, szürke kendõ elkenõdve, arra járt egy büdös germó, szája szélén habos gizmó, nagyot böffent héthatárra, nem tudni, hogy mikor zárta száját utoljára.. [végeláthatatlanul fûzi egymásba a szavakat, rímeket, bolondságokat]

Xaga

A kockás már nem birja idegekkel fog egy kockát a feje körül keringõk közül és hozzáwágja a kawaii kislányhoz és csak kiáltja "STFU N00B"

Raggie

Quote from: RouninRin szemei felcsillannak.

- Kézi rigó fejen állva, szürke daru után szállva, fehér holdra elvetõdve, szürke kendõ elkenõdve, arra járt egy büdös germó, szája szélén habos gizmó, nagyot böffent héthatárra, nem tudni, hogy mikor zárta száját utoljára.. [végeláthatatlanul fûzi egymásba a szavakat, rímeket, bolondságokat]
A Kaszás ezt meghallva egybõl szívrohamot kap(na), de mindenesetre gyorsan elõkapja nyeregtáskájából a hülyén kinézõ töklámpását és Rin arcába tolja, hátha az új látványvilág lefagyasztja a kislány gondolatmeneti programját... *reménykedik*
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Rounin

Rin hatalmasra nyitott szemekkel ártatlanul pislog az arcába mászó kaszásra, ebbõl csak a fejéhez vágott kocka billenti ki. Elterülés után úgy dönt, egybefûzi az aranyos nézést és a sírást, így próbálja meglágyítani a galád felnõttek szívét (kawaiiness + hiszti kombó ;>)

Lt. Simoan Blarke

a "galád felnõttek" nem tudják kivédeni ezt az ultimate kombót. (Rin pedig úgy elfáradt a hihetetlen mana-felhasználástól, hogy lábon elaludt.)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Raggie

a Kaszás utolsó elkeseredett próbálkozásként elõrukkol végsõ trükkjével(még a személyes méltóságát is félredobva): Kifordítja csuklyás köpenyét.
Így most halványlila alapon narancssárga kockás-pöttyös csuklya van rajta...:eek:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Raggie

A Kaszás elájul, de elõbb még levédi jelszóval a lova használatát...



(mennem kell majd holnap folytassuk szvsz)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Rounin

Rin bõszen szunyókál, csak úgy fújja a takonybuborékot^^ (Majd holnap részemrõl is ;>)

Member

És most kezdtem volna... Ahh...

Lt. Simoan Blarke

és a világ lecsendesedik... ;>
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Xaga

Quote from: blarkeés a világ lecsendesedik... ;>
Én még itt vagyok....voltam...holnap leszek

Ramiz

Reggel egetverõ ordibálás veri fel a tájat.

- Csonti, kocka, nyálgép, ÉB-RESZ-TÕ!!!

Germó az, aki nyálkás angolnájával csapkodja az álmos arcokat.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xaga

A kockás útálja ha felébresztik ezért az angolnacsapásokra a könyvével válaszol és lekever vele akorát a Germónak hogy az 3 hátra szaltóval elterül és feje körül angolnák cikáznak az ütéstõl.

Member

A nehezen ébredõ és egymással civakodó "hõsöket" a távolban, a fán ülve egy árnyék figyelte.
"Emberek... A fél országot bejártam és ha õk sem tudnak semmit a Kapuról... Mindegy... Ha összeszedték magukat, kiverem belõlük, hogy mit tudnak..." - s ezzel transzmutálódott csíkos mókussá és elment...

Xaga

A kockás miután jól kiütötte a Germót meghallotta hasából elõtörö éhséget. "Eeeeeeej de éhes vagyok, de jól esne most egy kis csíkos mókus nyárson"

Lt. Simoan Blarke

a nap kezdete után elkezdenek szivárogni vissza a túlélõk, akik elég gyorsan elmenekültek, hogy megússzák a lánggyûrût. némileg döbbenten figyelik a pusztítást, többen csoportba verõdve csúnya pillantásokkal méregetik hõseinket.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Xaga

Azaz hogy méregetnék ha lenne mérõszallaguk de õk nem járnak Kikába ahol igyen osztogatják igy mielött kitörne a balhé hõsünk elökapok könyvének lapjai közül egy Suse linux liveCD-t megettete a csonti lóvával ami igy sikeressen bebootolt (igaz már pingvinnel müködik ablakok helyet) rádobta a horpasztó csonthalmazt a buborékokat almában fúlyó kawaii kislányt utánuk kötötte a Germót majd fölugrott hû undead csacsijára és elindultak a nyillal ellentétesen ellentétes irányba...

Rounin

A kawaii kislány halkan énekelgetve álmában készségesen aláveti magát a hajigálásnak, cask egy szelíd tockost csavar le egyik szellemcsápjával.

Xaga

"Auch" mordul föl a kockás " ki volt az a dög aki egy tockost adot nekem??" körbenéz de nem lát senkit olyan helyzetben aki véghezvihette ezt a galád tettet! "Lehet hogy a kawaii kislány volt az" - morog magában - " biztos a vektorjaival...de Morfológus megmondta a vektor nem más mint írányitot szakasz az meg nem tud fájdalmat okozni...hmm...lehet update-elte vektorait 2.0-ra és már fazorjai vannak....de lehet hogy csak 1 szellem volt vagy csak a képzeletem játszik velem" ezen gondolkodik a kockás miközben a kis csapattal átvágva a pórnépen használva a csonti kaszáját és a Germó bûzét a rom felé csacsizik.

Ramiz

Germónal tetszik az utazás eme új formája, pláne hogy eszébe jut, hogy a sivatagban homokkal fürdenek, ergo a por a földön is biztos tisztít.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

#112
Rin abbahagyja a dalolgatást félálomban és ijedten szûkölni és rugdalózni kezd. Nyilvánvalóan rosszat álmodik szegényke. Ez még nem is lenne baj, de így ösztönösen csapkodni és rugdalózni kezd. :p

Ramiz

Quote from: Rounin[SIZE="1"]Rin abbahagyja a dalolgatást félálomban és ijedten szûkölni és rugdalózni kezd. Nyilvánvalóan rosszat álmodik szegényke. Ez még nem is lenne baj, de így ösztönösen csapkodni kezd a csápjaival ^^[/SIZE]
[SIZE="1"]Álmodva nem lehet koncentrálást igénylõ pszit használni! :ejnye: Ennyi erõvel én álmomban bunyózok, és reggelre mindenki fáradt, piszkos és fáj mindene... :rolleyes:[/SIZE]
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xaga

Quote from: Ramiz[SIZE="1"]Álmodva nem lehet koncentrálást igénylõ pszit használni! :ejnye: Ennyi erõvel én álmomban bunyózok, és reggelre mindenki fáradt, piszkos és fáj mindene... :rolleyes:[/SIZE]

[SIZE="1"]Ezé kötöttelek a ló útán :__devil: [/SIZE]

Member

Mennek, mennek, mendegélnek, ám egyszercsak összefutnak, pontosabban átlépnek egy földön fekvõ alakon.
"Vizet... vizet..."-sóhajtozza.

Ramiz

- Én pedig egy kis sült húst kérnék salátával - szól Germó.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xaga

Méghogy átlépnek, megtapossák ám a kockás felfigyel a nyögésekre és a sóhalyokra ezért a karavánt lükvercbe tolja és mégegyszer szegény párát végigtapossam majd figyelmessen körülnéz a hangforrást keresve.

Member

-Genya!!! - pannant fel az alak - úgy tudtam, hogy ebben a világban is rendes emberek élnek... Nagyon yooh... Adjátok át az összes Red Stone-t, ami nálatok van!

Lt. Simoan Blarke

az "alak" - miután kétszer áttiportak rajta, és alapból sem egy hû de széles és magas egyén - követelõzése mindenkibõl kivált némi csendes belsõ derût.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster