Ez nagyon lol :DD

Started by HVp213, 2006-03-09, 17:46:17

Previous topic - Next topic

RE@L

Igazadvan hogy nem mondtam meg konkrétan mire gondolok, de amúgy 100%ig vállalom hogy hetero vagyok :)

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

thrall

Quote from: Nakedape on 2006-04-13, 14:14:13
http://www.nol.hu/cikk/400443/
lol, jöhetnek hozzám is kapálni, úgyis van egy rakat szántó a környékünkön

Rounin


Moha

Quote from: teraflare on 2006-04-13, 12:10:54Moomin:
http://pcforum.hu/hirek/10165/Rajzfilmfigurakkal+erosit+az+F-Secure.html
(nagyon szerettem a Moomint régen (meg most is))
Moomin jó kis rajzfilm, én is szerettem, mikor ment a TV-ben. :)
De akkor most nem értem: anime vagy nem anime? Merthogy én úgy tudtam, hogy az egy finn rajzfilm, viszont az AniDB jegyzi, mint anime. Ugyanolyan koprodukció volt, mint a Nils Holgerson?
Quote from: teraflare on 2006-04-13, 12:20:38Addig is:
http://www.new-girlfriend.com/clip.html
Ez durva! Társkereső szolgáltatást így reklámozni?! :ejj:
Quote from: Nakedape on 2006-04-13, 14:14:13http://www.nol.hu/cikk/400443/
Hmm, keresek pár japán emberkét és megmenekültem a hétvégére esedékes kertásástól. :biggrin:

HVp213

Egy idos zsidó férfi tömve sok pénzzel elvesz egy
gyönyöru fiatal
zsidó lányt. Az esküvo után, pontosabban a nászéjszakán
kiderül
azonban, hogy az öreg már korántsem akkora virtuóz az
ágyban, mint
hitte és nem tudja kielégíteni fiatal feleségét.
Elmennek a rabbihoz tanácsot kérni.
A rabbi a következoket javasolja:
- Keressetek egy fiatal jó eroben levo férfit és
kérjétek meg, hogy
miközben ti szeretkeztek, o egy törülközovel legyezze
mindkettotök
testét. Meglátjátok a kívánt öröm nem fog elmaradni.-
Keresnek is egy
jóképu fiatalembert, aki hajlandó segíteni nekik.
Legyezi is oket a törülközovel becsülettel, az öreg
is igyekszik
tevékenykedni asszonyán nagyon, de a kívánt hatás sajnos
elmarad.
Másnap ismét a rabbihoz mennek elújságolni a szomorú
hírt. A rabbi a következ oket tanácsolja:
- Próbáljátok ki a szerepcserét és most te legyezd
öreg oket a
törülközovel, míg o az asszonyodat próbálja boldoggá
tenni.
Megbeszélik a fiatalemberrel, aki vállalja is a
feladatot.
Most az öreg legyezgeti oket a törülközovel, míg a
fiatal próbálja boldoggá tenni az asszonyt.
Nem is kell sok ido, az asszony falakat rengeto
orgazmusra tesz szert.
Ekkor az öreg így szól a fiatalemberhez:
- Látod fiam, így kell azt a törülközot lengetni...
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Nakedape

nem tökéletes, de korrekten megcsinálták azé:)

http://www.collegehumor.com/movies/1679854/

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Lythis

Quote from: HVp213 on 2006-04-14, 13:47:23

- Látod fiam, így kell azt a törülközot lengetni...

t3h p4|n!!! :LolLolLolLol: :LolLolLolLol: :LolLolLolLol:

crus

In the name of God,
impure souls of living dead shall be banished
in eternal damnation. Amen

Yakumo


HVp213

természetesen mind hülyeség!!! :p


1. A férfiak olyanok,  mint az óvszer.......baromira tud irritálni! 

2. A férfiak olyanok, mint a  banán.....minnél id"osebb lesz, annál szotyadtabb! 

3. A férfiak olyanok,  mint az id"ojárás...semmit nem tudsz tenni, hogy megváltoztasd!

4. A  férfiak olyanok, mint egy turmixgép....nem tudod miért, de mindenképp szükséged  van egyre! 

5. A férfiak olyanok, mint a a csokoládé....édes,  ízletes....és azonnal a fenekedre megy! 

6. A férfiak olyanok, mint a  reklámok....egy szavukat sem hiheted! 

7. A férfiak olyanok, mint a  popcorn....kielégít, de csak egy kis id"ore! 

8. A férfiak olyanok, mint a  havazás....soha nem tudod mikor jön, hány centis lesz, és meddig fog  maradni?!

9.A férfiak olyanok, mint a parkolóhelyek....az összes 'jó'  foglalt, a maradék pedig 'mozgássérült'
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

kisvirag

annyi kiegeszites, h a 9. eredetileg ugy hangzik, h a ferfiak olyanok mint a WC, vagy fogalt, vagy sz*ros...

elnezest erte, de hozzatartozott az "igazsaghoz" :D
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Rounin


Moha

Quote from: kisvirag on 2006-04-15, 00:57:59
annyi kiegeszites, h a 9. eredetileg ugy hangzik, h a ferfiak olyanok mint a WC, vagy fogalt, vagy sz*ros...
Nana, ez a nőkre is igaz! :p  :angyali:

Yakumo

Quote from: HVp213 on 2006-04-15, 00:42:15
természetesen mind hülyeség!!! :p

ennek ellenére el van véve tőled a meg nem kapott férfi címed. Pfffff.

Ramiz

Quote from: teraflare on 2006-04-13, 12:20:38
Da link
Ez marha jó! :cool: Majdnem olyan király, mint a Sexy Fear Factory videó volt! (az angolnás) Ilyeneket pm-ben nekem bármikor szabad küldeni! :Kiraly:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Groven

Quote from: Moha on 2006-04-15, 15:30:32
Quote from: kisvirag on 2006-04-15, 00:57:59
annyi kiegeszites, h a 9. eredetileg ugy hangzik, h a ferfiak olyanok mint a WC, vagy fogalt, vagy sz*ros...
Nana, ez a nőkre is igaz! :p  :angyali:

Tudjátok akinek nem inge... :D

Zanador

Pista bácsi 100. születésnapja nagy esemény a falujában, és hát még a tv-sek is érkeznek, riportot késziteni vele.
-És mondja, maga szerint minek köszönheti, ezt a szép kort?
-Vigyázok az egészségemre. Soha nem ittam alkoholt, nem dohányoztam, és hát a nőkkel kapcsolatban is visszafogtam magam.
Ekkor valaki egy másik szobában berúgja a bejárati ajtót, de a hangos nevetésen kivül nem tudni semmit az illetőről.
-Mi történt?  kérdezi a riporter.
-Áhh, ahogy hallom már megint az a részeges bátyjám jött haza, hogy egy könnyű nővel telefüstöljék a házat...
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

SaiyaGin

Quote from: Zanador on 2006-04-15, 20:40:04
Pista bácsi 100. születésnapja nagy esemény a falujában, és hát még a tv-sek is érkeznek, riportot késziteni vele.

:lol: Most akkor melyik utat válasszam? :D

NuDLy

#408
:lame:


http://www.vicclap.hu/movie/1985/ aztaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... :lol:



Ramiz

Quote from: SaiyaGin on 2006-04-15, 21:59:31
:lol: Most akkor melyik utat válasszam? :D
Ugye ez költői kérdés? :) Egyébként én ezt "Jön haza az apám..."-mal ismertem. :muhahah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Ez lesz veletek is, ha túl sokat játszotok Prince of Persia-t... (bár lehet, hogy nem fog ilyen jól menni  :D ) Azért kell tudni a dologhoz ezerrel...

Egyébként nem poén, de mindenki ide linkeli a vidókat..

Xaga

Quote from: Lythis on 2006-04-17, 23:02:47
Ez lesz veletek is, ha túl sokat játszotok Prince of Persia-t... (bár lehet, hogy nem fog ilyen jól menni  :D ) Azért kell tudni a dologhoz ezerrel...

Egyébként nem poén, de mindenki ide linkeli a vidókat..

Nekem tetszik :D megyek is gyakorlok, biztos wan környéken 1-2 elhagyot épület ahol lehet ugrálni :)

Kvikveg

Quote from: Lythis on 2006-04-17, 23:02:47
Ez lesz veletek is, ha túl sokat játszotok Prince of Persia-t... (bár lehet, hogy nem fog ilyen jól menni  :D ) Azért kell tudni a dologhoz ezerrel...

Egyébként nem poén, de mindenki ide linkeli a vidókat..
Yamakashi orosz modra. Azert tudnak...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Mattanja

Quote from: Lythis on 2006-04-17, 23:02:47
Ez lesz veletek is, ha túl sokat játszotok Prince of Persia-t... (bár lehet, hogy nem fog ilyen jól menni  :D ) Azért kell tudni a dologhoz ezerrel...

Egyébként nem poén, de mindenki ide linkeli a vidókat..
Ennyit a görkorcsolyáról/gördeszkáról/bringáról... ezek legalább tudnak is valamit.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Yakumo

Quote from: Lythis on 2006-04-17, 23:02:47
Ez lesz veletek is, ha túl sokat játszotok Prince of Persia-t... (bár lehet, hogy nem fog ilyen jól menni  :D ) Azért kell tudni a dologhoz ezerrel...

Egyébként nem poén, de mindenki ide linkeli a vidókat..
Hóóóó O!M!G! :hail:

Marfy

Esetleg ha valaki még nem láttam volna Mulatós Smith nagyon gagyi  :lol:


Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

HVp213

Torna


Feleség hazaér a tornáról es tusolás elott még meztelenül mutogatja a férjének, hogy miket tanultak. Ám a spárgánál (mivel meztelen) annyira lecuppan a konyhakőre, hogy a vákuumtól nem tud felallni... Feszegetik, erőltetik, nem jön fel... Szomszéd átjön, feszitik, tovább,orvost hivnak, csak nem akar feljönni a nő a kőröl. Nincs mese kihívják a járólapost. A járólapos odaguggol a nő elé és elkezdi csavargatni a nő mellbimbóit, mire a ferj:
- Mit képzel, mit csinal??
- Felizgatom, akkor ki tudjuk csúsztatni a küszöbig es utána csak a szelső sort kell felszednem... 
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

RE@L


"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Yakumo

Noki: Tényleg az! XD
Vili: Ez beteg, de poén. :lol:
RE@L: annyira azért nem morbid, de nem is gyenge. Valakinek jó ötletei vannak nagyon :rolleyes: