Ez nagyon lol :DD

Started by HVp213, 2006-03-09, 17:46:17

Previous topic - Next topic

Fubenalvo

Quote from: Freyja on 2008-01-23, 18:08:23
Caramelldansen megin... sok bolond :D

http://www.youtube.com/watch?v=roj4cyEUfmQ&feature=related
Uhh azért a Caramelldansen utáni rajongásnak is van egy határa... omg... omg... nekem a retardált szó jutott eszembe ezt nézve... ha még csak 10-15 másodpercig csinálnák vagy vmi. De ahh... kiváncsi lennék mennyi az átlag életkor ebben a csapatban. :P

sirtomi

"Múlt éjjel nagyon magam alatt voltam, felhívtam a Lelki Segély vonalat.

Egy pakisztáni call-centerhez kapcsolt.

Mondtam, hogy öngyilkos leszek.

Erre nagyon izgatottak lettek, és megkérdezték, hogy tudok-e teherautót vezetni..."

Zen

Quote from: sirtomi on 2008-01-24, 11:29:23
"Múlt éjjel nagyon magam alatt voltam, felhívtam a Lelki Segély vonalat.

Egy pakisztáni call-centerhez kapcsolt.

Mondtam, hogy öngyilkos leszek.

Erre nagyon izgatottak lettek, és megkérdezték, hogy tudok-e teherautót vezetni..."
:lol:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Nakedape

Quote from: sirtomi on 2008-01-24, 11:29:23
"Múlt éjjel nagyon magam alatt voltam, felhívtam a Lelki Segély vonalat.

Egy pakisztáni call-centerhez kapcsolt.

Mondtam, hogy öngyilkos leszek.

Erre nagyon izgatottak lettek, és megkérdezték, hogy tudok-e teherautót vezetni..."
:hopp: :rotfl:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fubenalvo

Ez valóban megtörtént vagy csak poén? Mert nem látom át a dolgot... viszont az összefüggések komolyak. :D :D


sirtomi

Quote from: Fubenalvo on 2008-01-24, 11:55:55
Ez valóban megtörtént vagy csak poén? Mert nem látom át a dolgot... viszont az összefüggések komolyak. :D :D
Ja, komoly, de sajna nem tudok teherautót vezetni  :haha:

teraflare

Quote from: sirtomi on 2008-01-24, 12:32:16
Ja, komoly, de sajna nem tudok teherautót vezetni  :haha:
Akkor kézben kell kivinned az "órákat".  :D


Nakedape

google: írd be : find chuck norris
1. találat.:)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

.Attila

Quote from: Nakedape on 2008-01-24, 18:21:29
google: írd be : find chuck norris
1. találat.:)

:)

(esetleg az első találat helyett: "Jó napom van" opciót válasszátok)

Dreamcleaver


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

SaiyaGin

#6012
Quote from: Nakedape on 2008-01-24, 18:21:29
google: írd be : find chuck norris
1. találat.:)

Már most itt van a tavasz második hónapjának 1. napja? Ejj, ez a fránya globális felmelegedés.  :wtf
( :Kiraly:)


Szerk.: http://youtube.com/watch?v=ot-JxFIH_tc

teraflare

Hastáncosnő A lényeg kb 1 perc körül van. (Eltekintve az első másodpercben kikandikáló mellbimbótól  :D )

sirtomi

Quote from: teraflare on 2008-01-24, 20:41:38
Hastáncosnő A lényeg kb 1 perc körül van. (Eltekintve az első másodpercben kikandikáló mellbimbótól  :D )
:lol: Ez nagyon jó  :haha:

Manitu

Más is gondolt már arra, hogy a mai programozási nyelvek milyen szárazak? Hiányzik belőlük a szépség, a költészet. De ennek most vége!

Mennyivel szebben hangzik az, hogy:
[Enter Hamlet and Romeo]

Hamlet:
You lying stupid fatherless big smelly half-witted coward!
You are as stupid as the difference between a handsome rich brave
hero and thyself! Speak your mind!

mint az, hogy
printf("H"); :lol:


Próféta

Ismertem, de persze hatalmas :)

HVp213

Így működnek a külföldi gazdaságok---- és a magyar:

-Hagyományos (Konzervatív) gazdaság:
Van két tehened.
Az egyiket eladod, és az árából veszel egy bikát. Az állatállományod gyarapodik, a jövedelméből nyugdíjba mész.


-Indiai gazdaság:
Van két tehened.
Szentként tiszteled őket.


-Pakisztáni gazdaság:
Egyetlen tehened sincs.
Bejelented, hogy igényt tartasz az indiai tehenekre. Felszólítod a világot, hogy nyújtson segítséget: az USA pénzt adjon, Kína katonailag segítsen, Nagy-Britannia adjon harci gépeket, Olaszország ipari berendezéseket, Németország technológiát, Franciaország tengeralattjárókat, Svájc nyújtson kedvezményes hiteleket, Oroszország szállítson gyógyszert, Japán pedig gyártósorokat - mindezt ingyen. A kapott támogatásokból megveszed az indiai teheneket, majd deklarálod, hogy a világ kizsákmányol téged.


-Amerikai gazdaság:
Van két tehened.
Az egyiket eladod, a másikat pedig arra kényszeríted, hogy 4 tehén helyett tejeljen. Megdöbbensz, amikor a tehén váratlanul elpusztul. Az esetet ráfogod egy olyan országra, amelyiknek van tehene, és azokat természetes körülmények között tartja. Bejelented, hogy az ország veszélyt jelent az emberiségre. A világ megvédése érdekében megtámadod az illető országot és elkobzod a teheneit.


-Francia gazdaság:
Van két tehened.
Sztrájkolsz, mert három tehenet akarsz.


-Német gazdaság:
Van két tehened.
Továbbfejleszted őket, így 100 évig élnek, havonta csak egyszer esznek és megfejik önmagukat.


-Angol gazdaság:
Van két tehened.
Mindkettő kerge.


-Olasz gazdaság:
Van két tehened, csak nem tudod, hogy hol vannak.
Elmész sziesztázni.


-Svájci gazdaság:
Van 5000 tehened, de egyik sem a tied.
Másokkal fizettetsz a megőrzésükért.


-Japán gazdaság:
Van két tehened.
Átalakítod őket, így az eredeti méret 1/10-ére csökkennek és hússzor több tejet adnak, mint a normál méretű tehenek. Ezután cuki kis rajzfilmfigurákat készítesz róluk, és Cowkimon néven, az egész világon árusítod őket.


-Orosz gazdaság:
Van két tehened.
Megszámolod őket, és azt tapasztalod, hogy öten vannak. Újra megszámolod, ekkor 72 tehén az eredmény. Megint megszámolod, most 17 tehenet találsz. Feladod és kinyitsz egy újabb üveg vodkát.


-Nigériai gazdaság:
Van két tehened.
Az egyiket megeszed, majd bejelented, hogy ellopták. A rendőrség megkezdi a nyomozást, és 100 km sugarú körön belül mindenkit letartóztat. Addig kínozza őket, amíg valaki be nem ismeri, hogy ő lopta el a tehenet. A rendőrség büntetésül minden letartóztatott személytől elkoboz 1-1 tehenet. Így most te visszakaptad a tehenedet, a rendőrségnek pedig van egy új tehénfarmja.


-Magyar gazdaság:
Van az államnak két tehene.
A felelős vezető a tejet hazaviszi, majd bebizonyítja, hogy a teheneket privatizálni kell, hiszen az üzletág ráfizetéses. Elhatározzák a tehenek jelképes összegért történő eladását, majd meghirdetik a helyi újságban, amely egypéldányos és csak a vezetőnek jár. A vezető megpályázza a marhatendert, és csodák csodája: meg is nyeri! Rögtön tart egy sajtótájékoztatót, hogy részéről mekkora áldozat a vállára venni ezt a két gyengén működő tehenet. Ezután politikai pályára lép, és ilyen módon az eredeti két tehénnel maga köré gyűjt még egy csomó marhát...
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Xzone

Quote from: Manitu on 2008-01-24, 22:13:12
[spoiler]Más is gondolt már arra, hogy a mai programozási nyelvek milyen szárazak? Hiányzik belőlük a szépség, a költészet. De ennek most vége!

Mennyivel szebben hangzik az, hogy:
[Enter Hamlet and Romeo]

Hamlet:
You lying stupid fatherless big smelly half-witted coward!
You are as stupid as the difference between a handsome rich brave
hero and thyself! Speak your mind!

mint az, hogy
printf("H"); :lol:[/spoiler]

Haha! Itt a teljes leírása a programnyelvnek.

Ez legalább akkora jóság, mint a LOLCODE.


HAI
CAN HAS STDIO?
I HAS A VAR
GIMMEH VAR
IZ VAR BIGGER THAN 10?
YARLY
BTW this is true
VISIBLE "BIG NUMBER!"
NOWAI
BTW this is false
VISIBLE "LITTLE NUMBER!"
KTHX
KTHXBYE

Fubenalvo

ez mekkora kocka humor már.. ááá
fáááj, nagyon nagy... :D :D

Én

Quote from: HVp213 on 2008-01-25, 11:30:23
[spoiler]Így működnek a külföldi gazdaságok---- és a magyar:

-Hagyományos (Konzervatív) gazdaság:
Van két tehened.
Az egyiket eladod, és az árából veszel egy bikát. Az állatállományod gyarapodik, a jövedelméből nyugdíjba mész.


-Indiai gazdaság:
Van két tehened.
Szentként tiszteled őket.


-Pakisztáni gazdaság:
Egyetlen tehened sincs.
Bejelented, hogy igényt tartasz az indiai tehenekre. Felszólítod a világot, hogy nyújtson segítséget: az USA pénzt adjon, Kína katonailag segítsen, Nagy-Britannia adjon harci gépeket, Olaszország ipari berendezéseket, Németország technológiát, Franciaország tengeralattjárókat, Svájc nyújtson kedvezményes hiteleket, Oroszország szállítson gyógyszert, Japán pedig gyártósorokat - mindezt ingyen. A kapott támogatásokból megveszed az indiai teheneket, majd deklarálod, hogy a világ kizsákmányol téged.


-Amerikai gazdaság:
Van két tehened.
Az egyiket eladod, a másikat pedig arra kényszeríted, hogy 4 tehén helyett tejeljen. Megdöbbensz, amikor a tehén váratlanul elpusztul. Az esetet ráfogod egy olyan országra, amelyiknek van tehene, és azokat természetes körülmények között tartja. Bejelented, hogy az ország veszélyt jelent az emberiségre. A világ megvédése érdekében megtámadod az illető országot és elkobzod a teheneit.


-Francia gazdaság:
Van két tehened.
Sztrájkolsz, mert három tehenet akarsz.


-Német gazdaság:
Van két tehened.
Továbbfejleszted őket, így 100 évig élnek, havonta csak egyszer esznek és megfejik önmagukat.


-Angol gazdaság:
Van két tehened.
Mindkettő kerge.


-Olasz gazdaság:
Van két tehened, csak nem tudod, hogy hol vannak.
Elmész sziesztázni.


-Svájci gazdaság:
Van 5000 tehened, de egyik sem a tied.
Másokkal fizettetsz a megőrzésükért.


-Japán gazdaság:
Van két tehened.
Átalakítod őket, így az eredeti méret 1/10-ére csökkennek és hússzor több tejet adnak, mint a normál méretű tehenek. Ezután cuki kis rajzfilmfigurákat készítesz róluk, és Cowkimon néven, az egész világon árusítod őket.


-Orosz gazdaság:
Van két tehened.
Megszámolod őket, és azt tapasztalod, hogy öten vannak. Újra megszámolod, ekkor 72 tehén az eredmény. Megint megszámolod, most 17 tehenet találsz. Feladod és kinyitsz egy újabb üveg vodkát.


-Nigériai gazdaság:
Van két tehened.
Az egyiket megeszed, majd bejelented, hogy ellopták. A rendőrség megkezdi a nyomozást, és 100 km sugarú körön belül mindenkit letartóztat. Addig kínozza őket, amíg valaki be nem ismeri, hogy ő lopta el a tehenet. A rendőrség büntetésül minden letartóztatott személytől elkoboz 1-1 tehenet. Így most te visszakaptad a tehenedet, a rendőrségnek pedig van egy új tehénfarmja.


-Magyar gazdaság:
Van az államnak két tehene.
A felelős vezető a tejet hazaviszi, majd bebizonyítja, hogy a teheneket privatizálni kell, hiszen az üzletág ráfizetéses. Elhatározzák a tehenek jelképes összegért történő eladását, majd meghirdetik a helyi újságban, amely egypéldányos és csak a vezetőnek jár. A vezető megpályázza a marhatendert, és csodák csodája: meg is nyeri! Rögtön tart egy sajtótájékoztatót, hogy részéről mekkora áldozat a vállára venni ezt a két gyengén működő tehenet. Ezután politikai pályára lép, és ilyen módon az eredeti két tehénnel maga köré gyűjt még egy csomó marhát...[/spoiler]

Nagyon :lol: :D

kikuchiyo

A legszebb programozási nyelv szerintem a Piet. Egy példaprogram:


De a klasszikus INTERCAL is versenyben van.
Failure is the default option

Solid Snake


Én

Az első link biztos az akart lenni? :wtf Attól még jót röhögtem rajta, btw :D

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta

Quote from: kikuchiyo on 2008-01-25, 19:12:10De a klasszikus INTERCAL is versenyben van.
:cool: ezt nem is ismertem!  Pedig nagy Malbolge rajongó vagyok :D

kikuchiyo

Quote from: Próféta on 2008-01-25, 22:33:28
Pedig nagy Malbolge rajongó vagyok :D

Az is jó... de csak akkor hiszem el, hogy tökös gyerek vagy, ha majd írtál Brainfuck interpretert benne. :)
Failure is the default option

Próféta

Quote from: kikuchiyo on 2008-01-25, 22:44:38Az is jó... de csak akkor hiszem el, hogy tökös gyerek vagy, ha majd írtál Brainfuck interpretert benne. :)
Folyamatban, de szükségem lenne hozzá az FBI RSA-törő farmjára.

Manitu

#6028
Quote from: kikuchiyo on 2008-01-25, 19:12:10De a klasszikus INTERCAL is versenyben van.
:lol:
QuoteINTERCAL has many other features designed to make it even more aesthetically unpleasing to the programmer: it uses statements such as "READ OUT", "IGNORE", "FORGET", and modifiers such as "PLEASE". This last keyword provides two reasons for the program's rejection by the compiler: if "PLEASE" does not appear often enough, the program is considered insufficiently polite, and the error message says this; if too often, the program could be rejected as excessively polite.
Ilyen feature mért nincs egyetlen C fordítóban sem?  :lul:

Quote from: Próféta on 2008-01-25, 22:33:28Pedig nagy Malbolge rajongó vagyok :D
Argh!! Ki találta ezt ki? Ez a brainfuck, nem a brainfuck :D


Solid Snake

Quote from: Én on 2008-01-25, 21:47:17
Az első link biztos az akart lenni? :wtf Attól még jót röhögtem rajta, btw :D

Igazad van, elírtam a linket.  :3x3:

EZ a helyes.  :whoah: