Ez nagyon lol :DD

Started by HVp213, 2006-03-09, 17:46:17

Previous topic - Next topic

Próféta

Quote from: Zsiga on 2008-04-17, 21:02:56
http://www.youtube.com/watch?v=KMU0tzLwhbE
Aki végig tudja nézni annak fizetek egy sört. :D
Lógsz egy sörrel. Everybody loves Steve Ballmer! Ez a fószer egy istenverte rocksztár, bármikor élvezettel hallgatom meg egy-egy régi klasszikusát:haha:
Az újabb művei sajnos nem annyira jók, most már nem engem szeret :(

Kuroi Tenshi

Quote from: Zsiga on 2008-04-17, 21:02:56
http://www.youtube.com/watch?v=KMU0tzLwhbE
Aki végig tudja nézni annak fizetek egy sört. :D
Nem szeretem a sört, de ezt csakazértis végignéztem :D

Fazék


Tycho

Quote from: Zsiga on 2008-04-17, 21:02:56
http://www.youtube.com/watch?v=KMU0tzLwhbE
Aki végig tudja nézni annak fizetek egy sört. :D

Ide a sört! Még tettszik is :muhahah:

Zsiga

OK, sör-akciónak vége, majd holnap vagy a legközelebbi talin kiosztom a nyereményeket. :)
Btw. nálam kékhalálozott tőle a Vista.  :lul:

Fubenalvo

Egyik barátom aláírása másik fórumon:

sirtomi

"Egy számot szeretnék küldeni a BKV-soknak, Rihannától a Shut up and drive-ot"

Próféta


Makos

Quote from: Zsiga on 2008-04-18, 00:14:50
OK, sör-akciónak vége, majd holnap vagy a legközelebbi talin kiosztom a nyereményeket. :)
Btw. nálam kékhalálozott tőle a Vista.  :lul:

Francba, én most néztem végig XD
Amúgy elég beteg :D

Én

Quote from: sirtomi on 2008-04-18, 09:43:27
"Egy számot szeretnék küldeni a BKV-soknak, Rihannától a Shut up and drive-ot"
:rotfl: Egyébként reggel apám vitt be kocsival, nagy dugóra számítottunk, és olyan flottul bejutottunk, hogy az nem igaz. Sok busz troli egyéb nélkül nagyon laza volt a forgalom. Danubiusba érkezett is vagy 1000 SMS hogy minden napra sztrájkot akarnak.

Fazék

Quote from: Én on 2008-04-18, 15:55:53Sok busz troli egyéb nélkül nagyon laza volt a forgalom.
azért azt ugye te is vágod te nagyon lüke, hogy nem a buszok hiánya miatt voltak szabadok az utak, hanem hogy kb az emberek 32%-a szabadnapot vett ki mára, és otthon maradt :hehe:

Én

Arra gondoltam, hogy kibaszott sok autó volt mégis nagyon jól ment a forgalom

Rounin

Quote from: Én on 2008-04-18, 16:10:02
Arra gondoltam, hogy kibaszott sok autó volt mégis nagyon jól ment a forgalom

A Hungárián kicsit sincs több autó (erre), mint szokott. Sőt, alig van.

Fazék

#6643
OFF folytatás:
Quote from: Én on 2008-04-18, 16:10:02
Arra gondoltam, hogy kibaszott sok autó volt mégis nagyon jól ment a forgalom
igen, mert összességében legalább 32%-kal kevesebb autó volt a városban. és igen, így is sok volt, de ennyit még elbír kényelmesen a város.
és pont ez a lényeg, hogy ebben a kurva városban már mindenkinek autó kell a segge alá, mindenféle ingyenhitelekkel*, a kint rohangáló autók fele ki sincs fizetve, és utána csodálkoznak az emberek, hogy egy amúgy is szar közlekedési megoldásokkal teletűzdelt városban ilyen elviselhetetlenül pocsék a kocsikázás :rolleyes:

* : amit a sok hülye be is szop

RedPriest

#6644
Erre a napra már megérte volna hazanézni... BKV sztrájk :rotfl:

Quote from: Zsiga on 2008-04-17, 21:02:56
http://www.youtube.com/watch?v=KMU0tzLwhbE

lol wut :D
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Kvikveg

Quote from: Fazék on 2008-04-18, 16:16:14
OFF folytatás:
Quote from: Én on 2008-04-18, 16:10:02
Arra gondoltam, hogy kibaszott sok autó volt mégis nagyon jól ment a forgalom
igen, mert összességében legalább 32%-kal kevesebb autó volt a városban. és igen, így is sok volt, de ennyit még elbír kényelmesen a város.
és pont ez a lényeg, hogy ebben a kurva városban már mindenkinek autó kell a segge alá, mindenféle ingyenhitelekkel*, a kint rohangáló autók fele ki sincs fizetve, és utána csodálkoznak az emberek, hogy egy amúgy is szar közlekedési megoldásokkal teletűzdelt városban ilyen elviselhetetlenül pocsék a kocsikázás :rolleyes:

*: amit a sok hülye be is szop
Insert blabla a kib. lassu es redvas tomegkozlekedesrol.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Nem is maga a tömegközlekedés a baj, hanem az emberek maguk... a 37-es villamost használva rendszeresen tanúja kell legyek, hogy a vadbarmok behajtanak a villamosok elé, befurakodnak a piroson keresztül a legkisebb előrehaladási eséllyel kecsegtető helyekre is, hogy aztán percekre megbénítsák egy-egy kereszteződés forgalmát... ::)
Annyira baj lenne 2 perccel később odaérni valahová, hogy eszetlennek kell lenni miatta? ::) Pfft.

RedPriest

Quote from: Rounin on 2008-04-18, 20:01:34
Nem is maga a tömegközlekedés a baj, hanem az emberek maguk... a 37-es villamost használva rendszeresen tanúja kell legyek, hogy a vadbarmok behajtanak a villamosok elé, befurakodnak a piroson keresztül a legkisebb előrehaladási eséllyel kecsegtető helyekre is, hogy aztán percekre megbénítsák egy-egy kereszteződés forgalmát... ::)
Annyira baj lenne 2 perccel később odaérni valahová, hogy eszetlennek kell lenni miatta? ::) Pfft.

37-es villamos, Hungária krt., ismerem. Ott lakok (laktam), néztem én is sokszor, hogy wtf. De mikor látja, hogy bár zöld a lámpa, de már a kocsik a kereszteződésben állnak, neki még muszáj besorolni. Szerintem ez olyan logika lehet, mint mikor valaki a zöldből kerékcsikorgatva kirajtól, elégetve fél tank benzint, csak hogy a következő kereszteződésben elsőnek fékezzen be a még pirosba...
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

SaiyaGin

Egy férfi száguldozik az új autójával. A rendőr megállítja:
- Uram, nem olvasta a sebességkorlátozó táblát?
- Micsoda? Olvasni ilyen sebesség mellett?

- Mi fut át a sportkocsis fickó agyán, mikor 170-el fának hajt?
- A műszerfal...

A rendőr megállít egy srácot, és a jogosítványt kéri tőle.
- Hogyhogy jogosítvány? Azt hittem, azt csak 16 év felettiek kaphatnak.

Xzone

Quote from: SaiyaGin on 2008-04-18, 23:43:43
- Mi fut át a sportkocsis fickó agyán, mikor 170-el fának hajt?
- A műszerfal...

Hehe, ezt én így ismertem:

-Mi fut át a szúnyog agyán, amikor a szélvédőnek csapódik?
-A segge...

HVp213

Karácsony reggelén a lovas rendőr figyeli az útkereszteződést.

Észrevesz egy kisfiút, aki egy vadonatúj, csillogó biciklivel kerekezik.
Odaszól neki:
- Szép új bringád van! Csak nem a Télapó hozta?
- De igen! - így a fiúcska.
- Na akkor jövőre mondd meg a Télapónak, hogy lámpát is hozzon rá! - Mondja
a rendőr, és átad egy büntetőcédulát.
A fiú elmenőben még visszaszól:
- Szép lovad van, ami azt illeti! Csak nem neked is a Télapó hozta?
- De igen - veszi a rendőr a tréfát - persze, hogy az.
- Na akkor mondd meg a Télapónak, ha jövőre is lovat hoz neked, akkor a
faszt a ló alá tegye, ne a hátára !*
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Kuroi Tenshi

Quote from: .Attila on 2008-04-14, 13:52:39
Ha még valaki nem ismerné:
http://youtube.com/watch?v=A8eRc4erX_A

Mivel még nem voltam elég hepi (és leamortizált), ezért lefekvés
előtt még benyomtam háromszor ezt a verziót...
sőt, berakom mégegyszer, hogy biztos legyen a hatás  :muhahah:

.Attila


Én


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Rounin

Quote from: .Attila on 2008-04-20, 14:01:24
NinininininininininiPICKPOCKET!!ninininini
http://youtube.com/watch?v=1ATh4y4XRjA

Ez kész :D.
Ezzel fogok álmodni :lul:

White SeeD

Mikrofos reklámok csoportgyűjtemény.
Vista reklám.. Úgy elképzeltem a vállalati vezetőket, miután kiadták a pénzük nagy részét magára a gépre, és utána még mosolyogva és táncolva kiadnak ugyanannyit szoftverekre :lol:

És egy másik reklám kommentjéből egy idézet:
"sok szakértő szerint az ázsiai országban kibontakozó öngyilkossághullámok elindítója ez a reklám volt."  :lul:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Kraivan

Quote from: White SeeD on 2008-04-21, 09:01:48
Mikrofos reklámok csoportgyűjtemény.
Vista reklám.. Úgy elképzeltem a vállalati vezetőket, miután kiadták a pénzük nagy részét magára a gépre, és utána még mosolyogva és táncolva kiadnak ugyanannyit szoftverekre :lol:

És egy másik reklám kommentjéből egy idézet:
"sok szakértő szerint az ázsiai országban kibontakozó öngyilkossághullámok elindítója ez a reklám volt."  :lul:
Én a 2. klipnél feladtam. Ez sok...
"Megyek és sétálok egyet a napfényes városban." (mondta a vámpír miután megnézte ezeket)

Próféta

Hmmm, a japánt nem ismertem. Valóban komoly demográfiai szerepe lehetett ×)

Fubenalvo

Menet közben lefulladt autóval ütközött oszlopnak egy fiatal nő vasárnap kora este a XII. kerületben. A Ford Fiesta az Alkotás utcában a Déli pályaudvar felől a BAH csomópont irányába tartott, amikor az autó lefulladt. A sofőr menetközben megpróbálta újraindítani, de eközben majdnem nekiment az út közepén lévő járdaszigetnek, ezért jobbra elrántotta a kormányt, s felszaladt a MOM Park előtti járdára, ahol kiütötte a gyalogosvédő korlátot, majd egy lámpaoszlopnap csapódott. Az oszlop megdőlt és megrongálta a bevásárlóközpont díszburkolatát. A fiatal nő a biztonsági övet nem használta, kifejelte a szélvédőt és a karját is eltörte. Amúgy nem a saját, hanem a barátnője autóját vezette.

Forrás: Lánglovagok.hu