Ez nagyon lol :DD

Started by HVp213, 2006-03-09, 17:46:17

Previous topic - Next topic

Én


csacsa

"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Xzone

Quote from: csacsa on 2008-04-26, 00:31:51
http://youtube.com/watch?v=pVybMu-1zv0

Először azt hittem nagyon rossz lesz, de meglepően szórakoztató volt :D

csacsa

Quote from: Xzone on 2008-04-26, 01:07:10
Quote from: csacsa on 2008-04-26, 00:31:51
http://youtube.com/watch?v=pVybMu-1zv0

Először azt hittem nagyon rossz lesz, de meglepően szórakoztató volt :D
jaja, ém is féltem tőlem, de aztán jókat röhögtem rajta. A naruto a japán barátok közt XD meg a bleach az egy 167 részes mosópor reklám.  :lol:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Soldier


sirtomi

Orvosi intelem!

Japánban, ahol nagyon kevés zsírt fogyasztanak, a szívrohamok mutatója kisebb, mint Angliában és az Egyesült Államokban.
Másrészt Franciaországban, ahol elég sok zsírt fogyasztanak, a szívrohamok mutatója szintén alacsonyabb, mint Angliában vagy az Egyesült Államokban.

Indiában, ahol alig isznak vörösbort, a szívrohamok mutatója kisebb, mint Angliában és az Egyesült Államokban.
Spanyolországban, ahol nagyon sok vörösbort isznak és túl sok paprikás kolbászt esznek, a szívrohamok mutatója kisebb, mint Angliában és az Egyesült Államokban.

Algériában, ahol alig szeretkeznek, a szívrohamok mutatója kisebb, mint Angliában és az Egyesült Államokban.
Brazíliában, ahol sokat szeretkeznek, a szívrohamok mutatója kisebb, mint Angliában és az Egyesült Államokban.


KONKLÚZIÓ: Egyen, igyon és keféljen nyugodtan, mert úgy látszik, hogy ami öl, az az angol nyelv .


Zen

Neki is túl sok szabadideje van. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

teraflare


Zen

"Are you really willing to trust the government workers with the power to end someone's life? What is the government good at? Health care? Levies? Fuck! I don't even trust them to send a letter to my sister, I use email. Now if GOOGLE were in charge of the death penalty I might consider it. The google kids don't seem to fuck up much" - Penn Jillette
:muhahah:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Próféta

Quote from: teraflare on 2008-04-26, 20:32:08
Otto  :D
Insert obligatory Én-joke.

Zen:  :lol:
(Asszem aznap térnék át a népszerű alufóliás fejfedő viselésére, és húznám le a gépemet a hálózatról, vagy valami)

Ramiz

Küldöm Nakedape-nek, és mindenkinek, aki feszcinétidnek érzi magát a ROSSZtól:

http://www.youtube.com/watch?v=ra6FIBG4kqg
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

Quote from: Ramiz on 2008-04-26, 23:13:05
Küldöm Nakedape-nek, és mindenkinek, aki feszcinétidnek érzi magát a ROSSZtól:

http://www.youtube.com/watch?v=ra6FIBG4kqg
jajj

olvasva jobban szerettem.. :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

Quote from: Ramiz on 2008-04-27, 16:25:28
Quote from: Nakedape on 2008-04-27, 04:11:17
Quote from: Ramiz on 2008-04-26, 23:13:05
Küldöm Nakedape-nek, és mindenkinek, aki feszcinétidnek érzi magát a ROSSZtól:

http://www.youtube.com/watch?v=ra6FIBG4kqg
jajj

olvasva jobban szerettem.. :D

http://www.youtube.com/watch?v=Sx-MqGhTn7w

ismételt, szentségtőrő  és tiltott ábrozalásaid miatt testvéreink kimondták rád a  fatvát :
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

kikuchiyo

Failure is the default option


Próféta


Kvikveg

Uhh, ezt meg nem lattam.  :facepalm:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xzone

Wesley Snipes and his cellmate:
-Alright Wesley, do you want to be the mommy or the daddy?
-Um, I want to be the daddy.
-Cool. Come over here and suck mama's dick.

Ramiz

Quote from: kikuchiyo on 2008-04-27, 22:51:58
Erről Ramiz ama bizonyos képe jutott eszembe

Több mint tíz másodpercig tartott, mire leesett, hogy a kép eredetileg, a tankönyv írójának elképzelése szerint NEM azt ábrázolja, amit gondolok, hogy ábrázol, és addig azon gondolkoztam, hogy milyen szentségtelen helyen oktatnak ilyen dolgokat... :zomg: :facepalm: :muhahah: (Kár, hogy ilyen vacak minőségű a kép.)

Nekem amúgy egy videó jutott az eszembe, ami durvább a múltkor belinkelt képnél sokkal... bár ne láttam volna. ^^"
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Liquid Snake

Quote from: Ramiz on 2008-04-28, 00:43:22
Nekem amúgy egy videó jutott az eszembe, ami durvább a múltkor belinkelt képnél sokkal... bár ne láttam volna. ^^"

Bár megosztanád velünk :D  ( csak ha nem real life guro... utálom a véres csonkítós ölős videókat -.- )

Ramiz

Quote from: Liquid Snake on 2008-04-28, 00:45:33
Bár megosztanád velünk :D  ( csak ha nem real life guro... utálom a véres csonkítós ölős videókat -.- )

Éppen a zárójeles rész miatt nem osztom meg veletek... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Liquid Snake

Quote from: Ramiz on 2008-04-28, 00:46:31
Éppen a zárójeles rész miatt nem osztom meg veletek... :D
:tezsvir:

Beteg aki olyat néz, énis láttam 1et kettőt de aztán egész nap szar volt a közérzetem ill. hányingerem volt meg villogtak be a képek, nem is gondoltam h ilyen rossz hatással van rám... Rosszabb mint egy 40 fokos láz...  ^^"

Kvikveg

Quote from: Xzone on 2008-04-28, 00:41:57
Wesley Snipes and his cellmate:
-Alright Wesley, do you want to be the mommy or the daddy?
-Um, I want to be the daddy.
-Cool. Come over here and suck mama's dick.
Aha, most neztem utana, es latom leultettek adocsalasert. Pech.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta

Quote from: Xzone on 2008-04-28, 00:41:57
Wesley Snipes and his cellmate:
-Alright Wesley, do you want to be the mommy or the daddy?
-Um, I want to be the daddy.
-Cool. Come over here and suck mama's dick.
Ebben van valami WS-specifikus, amit nem értek? Vagy csak simán két rab beszélget?

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Próféta on 2008-04-28, 01:25:44
Quote from: Xzone on 2008-04-28, 00:41:57
Wesley Snipes and his cellmate:
-Alright Wesley, do you want to be the mommy or the daddy?
-Um, I want to be the daddy.
-Cool. Come over here and suck mama's dick.
Ebben van valami WS-specifikus, amit nem értek? Vagy csak simán két rab beszélget?
Nincs. Börtönvicc.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.