Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

Xaga

Quote from: Raggie on 2006-05-22, 10:23:19
:D nem úgy értettem. :) Arra volnék kíváncsi, hogy milyen hírforrásból, vagy oldalról vagy egyáltatlán honnan lehet megtudni, ha kijön egy új raw.

Onnan hogy itt fenwan:)

Raggie

Quote from: Xaga on 2006-05-22, 10:25:39
Quote from: Raggie on 2006-05-22, 10:23:19
:D nem úgy értettem. :) Arra volnék kíváncsi, hogy milyen hírforrásból, vagy oldalról vagy egyáltatlán honnan lehet megtudni, ha kijön egy új raw.

Onnan hogy itt fenwan:)
:3x3: Aham... kösssz!
(egyébként itt csomóó minden fenn van, nem csak One-Piece! :eek: )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Hiei-sama

De amugy ennek ezer modja van hogy honnan latod ha kijott a raw.

Raggie

Quote from: Hiei-sama on 2006-05-22, 12:50:30
De amugy ennek ezer modja van hogy honnan latod ha kijott a raw.
Hmmm... aham. :3x3: Még nem foglalkoztam ilyesmivel! :)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

smash++

A One Piece nagyon cool anime.Imádom.A kedvenc karakterem Zoro,nagyon jó stilusa van.Még az rtl2-n néztem,nekem személy szerint tetszett a német szinkron,most egy picit szokni kell a japánt(de jó).Őszintén szólva szerintem egyedi anime,nem nagyon tudom hasonlitani máshoz(lehet nem ismerek eleget:)).A karakter válogatás nagyon elvan találva,mindenkinek teljesen más.Már mondták nekem,hogy ez a brátságról szól,de azért örültem volna ha Zoro és Robin összejönnek(két kedvenc karakterem).Hehe.Kár hogy az f.p-n nincs meg a 188 feletti részek.Valaki tudja honnan lehet beszerezni(pm)

Raggie

Hmm velős hozzászólás! :D Nemtom, szerintem nem illene annyira bele a sorozat hangulatába és a mondanivalójába, ha Zoro és Robin összejönnének... egyáltalán ha valaki összejönne valakivel a csapattagok közül. Nem férne össze a szereplők nagy álmaival szvsz. Bár lehet... nemtom. Érdekes kérdés.

Az FTP-re csak a fansubolt változatok kerülnek fel(abból is a Kaizoku-fansubs csapat által készítettek), amint kijönnek az újabb részek tudtommal azonnal felkerülnek az FTP-re. (csakhogy szakértsek kicsit a frissen szerzett információimmal! ;) :D )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

KEVIN.

Quote from: smash++ on 2006-05-22, 22:58:35
Kár hogy az f.p-n nincs meg a 188 feletti részek.Valaki tudja honnan lehet beszerezni(pm)

188 és 207 közötti részek nekem sincsenek meg, mert nagyon rossz minőségüek és a felirat is gyenge, asszem.

De 207 feletti részeket tudsz bittorrenttel szedni a http://www.gerusama.com/torrents.php  és a http://www.adc-heaven.com/test/index.php?p=downloads    és a http://www.worldspace.nu/onepiece/ 

De a http://www.baka-updates.com/seriesinfo.php?id=87&page=1   -en fenn van az összes bittorrentes rész linkje és sok más ANIME bittorrentes linkje.
RAGNAROK-KEVIN.-Blacksmith

smash++

Köszike!De ezek szerint ha minden jól megy akkor folyamatosan bővül majd az f.p-n a részek(K-F).Rossz minőségben nekem sem kell.Én sem úgy gondoltam volna,hogy közben jönnek össze hanem inkább a végén.Emlékeztek azokra a részekre amikor Robin a csapathoz került.Amikor mindenkinek bemutatkozott egyedül Zoro-t hagyta hidegen :cool:.Akkor is utánna ment Zoro ök furán nézett rá.Illetve amikor Zoro visszaemlékezett a múltjára(hogy ismerkedett meg azzal a két lökött fejvadészal),nah akkor is Robin ráakarta adni a fölsőjét neehogy megfázzon.Nekem tök úgy jött le mintha Zoroval többet foglalkozna...
De lehet,hogy tévedek és hülyeséget irok :D

Hiei-sama

Igen azert nincs fent 188-207 kozott mert HK rip ami pocsek minoseg es nagyon rossz felirat,nekem megvannak de maint jon uj K-F torlom is azokat :D A tobbi mondjuk 207-tol jo,de annyira egyikse jo mint a K-F valtozat ezert van ftp-n csak K-F valtozat.

smash++

Na végre pontosan is utánna néztem.A 130.rész a kedvencem(Niko R csatlakozik a bandához).Ezen a részen röhögtem a legjobban.Az nagyon jól sikerült amikor Lysop modntad,hogy azok a gyenge "akarat erővel rendelkezők mind bedőltek neki",aztán Luffy szól neki Lysop meg komoly fejjel odafordul és meglátod hirtelen Luffy-t aki tisztára úgy néz ki mint Chopper.Aztán mind3an vihogni kezdenek.Hát az kész volt.Robin oda megy Zoro-hoz és beindul a romantikus zene.->nekem eléggé félre érthető:)

Hiei-sama


theBalrog

Quote from: Raggie on 2006-05-23, 01:09:17
Hmm velős hozzászólás! :D Nemtom, szerintem nem illene annyira bele a sorozat hangulatába és a mondanivalójába, ha Zoro és Robin összejönnének... egyáltalán ha valaki összejönne valakivel a csapattagok közül. Nem férne össze a szereplők nagy álmaival szvsz. Bár lehet... nemtom. Érdekes kérdés.

Igen, jöjjön össze Chopper és Usopp!  :__devil:

Bár ez még talán a japánoknak is egy kicsit durva!  :wtf: (Szép-szép a férfibarátság, de ha az egyik férfi egy kékorrú rénszarvas. :ejnye:)

Komolyra fordítva a szót, ez a vonulat nekem nem tetszene. Megváltoztatná az egész jellegét, olyan lenne, mint mikor a Xénában idővel Gabriell átcsúszott sidekick szerepből valami egyébbe. (És a végén már a Herculesben parodizálták ezt.) :bruhuhu:

Raggie

Quote from: theBalrog on 2006-05-24, 11:48:06
Komolyra fordítva a szót, ez a vonulat nekem nem tetszene. Megváltoztatná az egész jellegét, olyan lenne, mint mikor a Xénában idővel Gabriell átcsúszott sidekick szerepből valami egyébbe. (És a végén már a Herculesben parodizálták ezt.) :bruhuhu:
Hát  Hercules-t vagy a Xéna-t nem láttam, de ezzel teljesen egyetértek. ;) Nem illene bele.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

smash++

Ok!Én sem azt mondom,hogy közben vagy ilyesmi,hanem a legvégére.Én örülnék neki.Mondjuk az utolsó 1-2 részben.Én néha szeretem a minimális romantikát hehe.De azt tudom,hogy ezen már egy páran elgondolkodtak még az igazán nagy fun-ok között is.De igy is tökéletes a sorozat ahogyan van. :hopp:
Egyébként a sorozatnak még nincs vége igaz?Én úgy tudom.Mert az infoban is annyi van hogy 223+ rész.

Hiei-sama

Quote from: smash++ on 2006-05-25, 23:18:32
Ok!Én sem azt mondom,hogy közben vagy ilyesmi,hanem a legvégére.Én örülnék neki.Mondjuk az utolsó 1-2 részben.Én néha szeretem a minimális romantikát hehe.De azt tudom,hogy ezen már egy páran elgondolkodtak még az igazán nagy fun-ok között is.De igy is tökéletes a sorozat ahogyan van. :hopp:
Egyébként a sorozatnak még nincs vége igaz?Én úgy tudom.Mert az infoban is annyi van hogy 223+ rész.



Ha kicsit visszaolvasol par postot lathatod hogy nincs vege,nem viccbol postolom az uj subos reszek torrent elerhetoseget.Most tart a 264. resznel es jo sokaig meg nem lesz vege meg a manga is tart asszem vol42 ch 411-nel.

smash++

Oh!Köszi.Picit félre értettem az új részek jelentését:),én azt hittem,hogy már vége a sorozatnak(pl a japánoknál) csak most jönnek ki a subos részek.Mert láttam,hogy mindig valaki mondta(nem csak ezen a fórumon), hogy új rész...Csak picit furcsáltam,hogy már 99-óta csinálják.Sajnos mangába nem vagyok egyáltalán otthon...(én nem szeretem).411??komoly,hogy az anime is elfog jutni odáig:)?Az nagyon jó lenne.
Egyébként a K-F folyamatosan adja ki a részeket?Vagy szoktak hosszabb szünetet tartani?

Xaga

Quote from: smash++ on 2006-05-26, 00:32:03
Egyébként a K-F folyamatosan adja ki a részeket?Vagy szoktak hosszabb szünetet tartani?

Átlagban hetente adnak ki 1 új részt, néha gyorsabban néha kicsitt lassabban dolgoznak.

Hiei-sama

Amugy meg ha igy halad az anime nemsokara behozza a mangat.Ha jol neztem az anime kb a vol39 ch374-375 tart...

Raggie

Quote from: Hiei-sama on 2006-05-26, 01:35:16
Ha jol neztem az anime kb a vol39 ch374-375 tart...
Wow! Nem is tudta,m hogy a manga van előrébb. :whoah: A manga azért lehet jobb, mert ott nme nagyon lehet ennyire elnyújtani a részeet, mint az animében...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

theBalrog

Quote from: Raggie on 2006-05-26, 09:26:26
Wow! Nem is tudta,m hogy a manga van előrébb. :whoah: A manga azért lehet jobb, mert ott nme nagyon lehet ennyire elnyújtani a részeet, mint az animében...

Nem is tudom, én el tudok képzelni egy 16 oldalas fight sequence-t. :szemuveges:

Maradjunk annyiban, hogy egy jo manga erositi az animet, es egy jo anime erositi a mangat. :tezsvir: (Kicsit mas, de hasonlo - a ROD OVA es ROD TV kolcsonosen erositik egymast, az OVA onmagaban stori szempontbol nem tul jo, de a TV anelkul nem vagy kevesbe ertheto/ elvezheto, es a TV igy (OVA-val egyutt) szvsz kiszott jo.)

theBalrog

Quote from: Hiei-sama on 2006-05-26, 01:35:16
Amugy meg ha igy halad az anime nemsokara behozza a mangat.Ha jol neztem az anime kb a vol39 ch374-375 tart...

Nem baj, mert meg mindig van 100 resz lemaradasom.  :hehe:

Egy kepregenyt (Sluggy Freelance - konnyen lehet, hogy One Piece rajongoknak ez is bejon) olvastam igy, hogy a haver mogottem volt, es irigyeltem, hogy mennyi minden tok jo resz van meg elotte, amiket en mar mind olvastam. :bruhuhu:

Raggie

Quote from: theBalrog on 2006-05-26, 11:34:45
Egy kepregenyt (Sluggy Freelance - konnyen lehet, hogy One Piece rajongoknak ez is bejon) olvastam igy, hogy a haver mogottem volt, es irigyeltem, hogy mennyi minden tok jo resz van meg elotte, amiket en mar mind olvastam. :bruhuhu:
Ismerős! :D De azért az is jó érzés, hogy legalább te tudod neki mondani azt, hogy még milyen jóó kis részek lesznek! :rolleyes:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

theBalrog

#82
Quote from: Raggie on 2006-05-26, 17:23:46
Quote from: theBalrog on 2006-05-26, 11:34:45
Egy kepregenyt (Sluggy Freelance - konnyen lehet, hogy One Piece rajongoknak ez is bejon) olvastam igy, hogy a haver mogottem volt, es irigyeltem, hogy mennyi minden tok jo resz van meg elotte, amiket en mar mind olvastam. :bruhuhu:
Ismerős! :D De azért az is jó érzés, hogy legalább te tudod neki mondani azt, hogy még milyen jóó kis részek lesznek! :rolleyes:

Az a baj, hogy nem akarom elszurni neki az "olvasmanyelmenyt", igy csak nagyon ovatosan merek vele beszelgetni rola, nehogy spoilerezek.

Emberfeletti akaraterővel abbahagytam a napról-napra való nézését (naponta van egy strip).
Amikor újrakezdem, akkor az elejétől (1997 asszem) kezdve fogom az egészet újranézni (az elejéről már tudom, hogy jó, és a végén lesz még vagy félévnyi vadonatúj epizód  :whoah:) - lesz egy-két jó hetem.  :hopp:

Hiei-sama

Par oraja kint van mar az ep265 rawosan rmvb-ben akit nagyon erdekel keressen utana.Sztem holnap vagy legkesobb holnap utan avi verzio is lesz.

Hiei-sama


Hiei-sama

#85

Hiei-sama

Nah hat igen ma ismet gyorsan kijott a raw,sztem hajnalra vagy max holnapra mar subos verzio is lesz ;)

Ep267 raw : http://datorrents.com/download.asp?id=10980&name=One%20Piece%20267%20Raw.avi.torrent



Akit meg erdekel ep270 mar Luffy Vs Blueno lesz szal jonnek a jo reszek.

Christian

Vááá jöhetnének gyorsabban a részek :P  Mondjuk azért remélem több Sogeking intro nem lesz :D

Hiei-sama

#88
Quote from: Christian on 2006-06-18, 23:13:17
Vááá jöhetnének gyorsabban a részek :P  Mondjuk azért remélem több Sogeking intro nem lesz :D



Sztem eleg gyorsan jonnek,hetente jon egy resz eddig kethetente jott.


Subos ep267: http://adc.fansub-torrents.com/%5BADC-Elites%5D_One_Piece_267_%5B4E809E02%5D.avi.torrent

Bishop

hát csak aki k-f fordítást szereti az még tökölhet a 193-nál de most hogy enel-nek annyi és jön egy új ellenfél talán belehúznak