Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

Hiei-sama

Smoker az mar nem ellenfel,sztem azzal kulonosebb harc nem nagyon lesz.Hja Shanks is ott van meg bar tole nem nagyon tartok,biztos lesz meg vele vlmi meglepi,de az nagyon odebb lesz meg...Whitebeard meg Blackbeard engem vlhogy nem izgatnak annyira.

Bishop

hi
azt szeretném kérdezni hogy a manga-t honnan tudom letölteni?
meg hogy a enies lobby-s részek hanyadik chapter-től kezdődnek?
akkor már onnan folytatom mert az előzményeket láttam

Hiei-sama

#152
Megtalalod ftp-n direkt felraktam mar jo ideje,bar egy kicsit mostanaban hanyagoltam (12chapter nincs fent) ugyhogy jo par chapter nincs meg fent....Majd ha lesz idom felrakom tovabb.Megnem mondom most pontosan hanyadiktol van Ennies Lobby talan Volume 40-tol.

Bishop

más helyen nincs mert ftp-n nagyon kevés van fent az újabbakból

Hiei-sama

Keves lol ? Mondom 12 chapter hianyzik....Az szerintem azert nem olyan nagy lemaradas,Japanban 419-nel tart...Es amit en szedek az csak 412chapterig van leforditva,ftp-n 400ch-ig fent van...Ugyhogy nem mond mar hogy ami fent van keves majdnem 2GB OP mangat toltam fel,ha neked ez nem eleg akkor keres utana es szedd le oket.Lehet van 412chapter felett is leforditva csak en nem szedek olyan szart amit osszevissza forditanak es sux a minosege... 1 csapattol szedem azt kesz,ftp-re meg majd felteszem a hianyzo 12 ch-t ha lesz idom es kedvem.

Bishop

jó ne húzd fel annyira magad
letöltöttem azért

Christian

Quote from: carfanatic on 2006-07-20, 13:12:16
jó ne húzd fel annyira magad
letöltöttem azért

Pedig valahol jogosan húzta fel magát. Tudod 2GB-t nem kis dolog feltölteni azért... (Ráadásul tényleg alig hiányzik valami belőle.)

Egyébként tessék, itt vannak a maradék epizódok ha kíváncsi vagy rájuk:
http://groups.msn.com/onepiecemangav-2/

Hiei-sama

#157
Kulonosen nem huztam magam fel,csak inkabb az zavart,hogy kevesnek talaltad...Eleg sok idom volt benne mire ezt igy osszeszedtem,aztan meg felteszem direkt ftp-re azoknak akik nem tudjak beszerezni...


Amugy meg ma kijott a rawos chapter 420 ;)

Bishop

jó mindenkitől elnézést akit megbántottam :oops:
405-ig mengéztem de utána regisztrálni kell vagy mi azon msn-esen

mikusmate

Üdv!
Nos, megnéztem a moviek-ből a 4-et majd az 5-öt (ezeket először), ma leszedtem az 1-et... Az a kérdésem, hogy jár-e valami hátránnyal, hogy a sorozatot nem láttam. Letöltöm majd azt is, csak most van más (Blood, Bleach, Hellsing, stb...  :D).
Egyébként elsőre mikor elkezdtem nézni a 4-et, 20 perc után kinyomtam... aztán nekikezdtem mégegyszer... nem gondoltam volna hogy ilyen jó lesz, szóval a movie-kat ezerrel megnézem, utána majd jöhet a sorozat is  :smile:

Hiei-sama

#160
Inkabb a sorozattal kene kezdeni...Na meg a moviek sztem nem olyan jok mint a sorozat,bar meg a Movie 7-t nem neztem meg :p
Leirom hogy is kell nezni sorba mindent ha valaki nem tudna:
One Piece OVA
One Piece 1-18
One Piece Movie 1
One Piece 19-53
One Piece Tv Special 1
One Piece 54-56
One Piece Movie 2 + Movie 2 Special
One Piece 57-102
One Piece Movie 3 + Movie 3 Special
One Piece 103-146
One Piece Movie 4
One Piece 147-149
One Piece Tv Special 2
One Piece 150-174
One Piece Tv Special 3
One Piece 175-183
One Piece Movie 5 + Movie 5 Special
One Piece 184-223
One Piece Movie 6
One Piece 224-253
One Piece Tv Special 4
One Piece 254-257
One Piece Movie 7
One Piece 258-271

Xaga

Quote from: Hiei-sama on 2006-07-21, 19:23:13
Inkabb a sorozattal kene kezdeni...Na meg a moviek sztem nem olyan jok mint a sorozat,bar meg a Movie 7-t nem neztem meg :p
Leirom hogy is kell nezni sorba mindent ha valaki nem tudna:
One Piece OVA
One Piece 1-18
One Piece Movie 1
One Piece 19-53
One Piece Tv Special 1
One Piece 54-56
One Piece Movie 2 + Movie 2 Special
One Piece 57-102
One Piece Movie 3 + Movie 3 Special
One Piece 103-146
One Piece Movie 4
One Piece 147-149
One Piece Tv Special 2
One Piece 150-174
One Piece Tv Special 3
One Piece 175-183
One Piece Movie 5 + Movie 5 Special
One Piece 184-223
One Piece Movie 6
One Piece 224-253
One Piece Tv Special 4
One Piece 254-257
One Piece Movie 7
One Piece 258-271

Legközelebb miko újranézem igy fogom nézni, igaz még nem láttam movie-kat se specialt se OVA-t. thx

Hiei-sama


Christian

De jó..megint kísértés,hogy leszedjem...bah :D

Bishop

ez igérkezik az egyik legjobb résznek :lol:
csak nekem tünt fel vagy más is észre vette hogy a reklámok miatt nagyon lecsökkent a hossza

Bishop

hiei-sama:ez az adc-s raw?

Hiei-sama

ADC nem ad ki rawot soha.2-3 alkalom volt amikor a raw szerzojuk rawjabol dolgoztak,de most azaz ember mar nincs veluk ha jol tudom.Igy varniuk kell mig kijon a normalis raw valtozat.

Bishop


Hiei-sama

#168

Bishop

megnéztem végre
annyira idegesítő hogy ilyen rövid lett a skypiea részek sokkal hosszabbak voltak és most megint várhatok minimum 2 hetet

smash++

Hali!
Nekem a 207-209 részekhez kéne link(torrent).Az ADC-n néztem,de gondolom még csak a 206-nál vannak.HQ-nak meg olyat találtam ami 207-216 van(ez nekem túl sok,mert csak ez a három rész kéne),ja és lassú is lenne amit találtam...
Köszi a linkeket!!!Én nem birtam várni a K-F re szóval leszedtem onnan amit adtál(ADC) és nagyon örülök neki...:D

Hiei-sama


smash++

Quote from: Hiei-sama on 2006-07-25, 13:54:38
Egy ilyet tudok ajanlani 207-219-ig,valaszd ki hogy csak azt a 3 reszt szedje a torrent...

http://www.boxtorrents.com/download.php/128630/one%20piece%20%28davy%20back%20fights%20foxy%20vs%20strawhat%20team%20207-219%20arc%29.torrent

Hali!Kérhetnék még egy linket.? :D :D.De mostmár a 220-as résztől(nem gond ha sok rész van benne,minől több annál jobb:pl220-233 ha van ilyen vagy 220-2xy).Amit adtál nagyon jó volt gyorsan lejött(kb1-2nap) és a minősége sem volt rossz.Ha nem túl nagy gond megdobhatnál még egy ilyen jó linkel :whoah:
Köszi!

chilip

Én anno néztem a one piece-t RTL 2-n kis kihagyásokkal egy ideig. kb. odáig, amikor eljutottak az angyalok világába. a legjobban a sivatagos rész tetszett Sir Crocodile-al (az általam látott részek közül sztem ő volt a legkarakteresebb fő-boss [és ez az én egyéni izlésemet tükrözi], a cápasrác elment, az angyaloknál a főgenya meg egyáltalán nem jött be).
1. lenne egy kérésem: valaki beírná nekem ide a boss-okat epizód-számokkal ellátva (mettől meddig élt)
2. lenne egy kérdésem: található-e(ha igen, ki az) Sir Crocodile-kaliberű főboss még a sorozatban?

Bishop

2. válasz
az összes shichibukai még erősebbek is ao kiji és blackbeard de őket még nem nagyon lehet látni
szerintem enel is elég jó volt

Hiei-sama

#175
Vicces nemtom mertnem latszik az elozo postom irasa -_-
DE leirom ujra Ep220-251: http://www.boxtorrents.com/download.php/128733/One%20Piece%20Ep%20220-251.torrent


Az elso kerdesedre valaszolni nehez lenne,most nagyon nincs kedvem utana nezni...

A 2. kerdes meghat joval nagyobb kaliberu bossok vannak Crocodilenel,de azt se felejtsetek el o is Shichibukai tag volt ;)

smash++

 :_off: Én láttam amit kértem!Köszönés képpen adtam egy +t:D

Hiei-sama

Ok,thx.A regebbi postot toroltem,de akkor mar nekem is rendesen mutatta -_-

smash++

Visszatérve az anime-re.Nem nagyon tetszettek az erőd utáni részek(kaloz versenyesdi).Nem volt rossz,csak hát hiányoltam vmit,pl hogy nem adtak bele mindent(kivéve az első 3coin 2feladtat),sok butaságot is csináltak,(én lecsaptam volna őket(főleg a birót) luffy sokat szenvedett a főnökkel.Illetve nagyon hiányolom Zoro-t,jó lenne ha már ő lenne vmikor a középpontban(ő biztos előbb kikészitette volna azt a senki kapitányt).Pl az erődnél azt hittem,hogy majd ő lesz az aki ketté vágja a kaput...:D.Igazság szerint a sivatagi harca után elvan veszve(az én szememben) pedig a kedvencem :jee:.A felhők közötti pap(vagy mi) sem volt vmi igazi ellenfél.Ott elméletileg kifejlesztett vmi új technikát(egy kardos talán),vki tudja mi a lényege neki?Mert nem nagyon értem :rotfl:.

Bishop

#179
semmi ez a tipikus megsuhintom a kardott és egy energia mindent elpusztít effektus
majd a enies lobby-ba vissza fog térni egy új [spolier] kilenc kardos[/spoiler]
nem igaz nekem nem megy ez a spoiler