Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

smash++

Jaja,eddig vágom,de ha jól emlékszem mindig számolgatott vmit.Mert vmi háromszor alkalmazta a felhők között és mindig erősebb volt.Ezzel egyébként már eltud vágni szinte mindent?

Bishop

hát sok mindent elvágot[spoiler]vonat[/spoiler]
annyi a lényege hogy hány drabra vágja 63(azt hiszem) vagy több

Hiei-sama

Ha nagyon erdekel vlkit leirhatom a technikakat,de csak max a nevuket irom le azt hogy melyik micsoda azt nem az tulsok lenne :D

Bishop

bár én tom
de valami oldalt adhatsz
gear second RULEZ :lol: :lol:

Hiei-sama

Igy most oldalt nemtok adni,azert kerdeztem hogy leirjam-e.Mert gondolom azert fejbol azert te se vagod Zoro majdnem 30 technikajat ;)

chilip

a Crocodile-os részek hol kezdődnek?

Hiei-sama

Quote from: chilip on 2006-07-27, 18:58:52
a Crocodile-os részek hol kezdődnek?


Alabasta Arc: Ep92-130-ig tart.

Bishop

hát nekem nem fontosak bár azt a techinkát leírhatod amiről szó volt

de nekem a gear second pontos leírása kéne

[spoiler]valami olyasmi hogy gyorsabb Luffy vérkeringése[/spoiler]

racka64

Üdv Mina!
Quote from: Hiei-sama on 2006-07-27, 17:26:58
Igy most oldalt nemtok adni,azert kerdeztem hogy leirjam-e.Mert gondolom azert fejbol azert te se vagod Zoro majdnem 30 technikajat ;)
-> http://arlongpark.net/Characters/Zoro itt talán megtalálható az össz technika ,  de nem ellenőriztem le   :redface: :smile:
Egyébént az utóbbi idők egyik kedvenc animéjévé nőtte ki magát a One Piece nálam, pedig az elején nem nagyon fogott meg. De a szünet beköszöntével újra elkezdtem (nemtom miért, talán kíváncsi voltam ki is az a kunkori szemöldökű alak, akit úgy előre vmi ellenségfélének gondoltam  :D ) és türelmetlenségem azóta csak fokozódik hétről hétre, mire kijön a KF-es sub. Egyáltalán érdemes rá várni , mi az oka h csak hetente jön ki új rész, amikor más csapat már jóval előrébb tart ?


Chidori: "That lady was just standing by the window. Isn't that scary?!"
Sousuke: "It's just an older woman...I could understand if she was carrying a gun or bomb or something..."
Chidori: "That's not the problem! You're not normal!!"   :D

Bishop

azért mert a kaizoku dvd-ről fordít és már ígyis kifogyóban vannak én ezért is kezdtem el más után nézni
és most már túl messze járok hogy bevárjam a k-f-et

Hiei-sama

Annak a pontos nevet nem tudom sajnos az vlmi Blind Rush volt ha jol emlekszem...
Azt a Gear Secondot meg most nem fogom leirni mert hosszu es kedvem sincs hozza...

[spoiler]Gear Third: As elaborated in chapter 421[/spoiler]


Hja azt az oldalt ismerem...

Bishop

[spoiler]a gear 3. nem tetszik mert ott már elkezd csillogni luffy ha jól szűrtem le és ez nem annyira adja mint a gear 2.[/spoiler]

Hiei-sama

Passz en a mangat nem olvasom vagyis en elkezdtem elolrol,de lassan haladok vele...Ugyhogy az meg nem tudom milyen,csak ma veletlen olvastam par spoilert XD

Bishop

[spoiler]na megnéztem a 421-et és a gear 3.-at rosszúl tippeltem a lényege hogy luffynak hatalmas lesz a keze[/spoiler]

Hiei-sama

A kovetkezo ep273-t mar nagyon varom...Hala egnek vasarnap mar nincs messze :Đ

Bishop

jah amikor az előző részben pont ott hagyták abba én azt hittem lefejelem a gépet :D

Hiei-sama

#196

Bishop

már alig várom hogy az ADC megcsinálja a fordítást :whoah:

Hiei-sama


Bishop

már alig várom
és pont most szarakodik a netem :bruhuhu:

Hiei-sama

Legalabb a kovetkezo resz is hamar jon egy het mulva.A manga meg nagyon jol halad forditasban marcsak 1ch nincs leforditva...Lassan szanokra idot es felrakom a hianyzo chaptereket....

Bishop

most a következő részek visszaemlékezések lesznek ha jól emlékszem a manga-ra
legalább 3 részt ki fog tenni

Bishop

csak azért írom külön hogy előre kerüljön
amugy azt szeretném kérdezni hogy valaki tud valami jó amv-t a gear 2.-ről

Hiei-sama

Nem tudom ti hogy vagytok vele,de en a 272 es 273. reszt mar tobbmint 10x megneztem ;) Egyszeruen zsenialis  :whoah:

Bishop

egyszerűen leírhatatlanúl jó

Hiei-sama

Na most igy hogy olvasgatom a mangat,igy visszaidezve letudom irni par kemenyebb ellenseget:

[spoiler]Ugyebar ott van Ao Kiji "The Blue Pheasant" aki ellen Luffy vesztett.Ao Kiji a Marine Supreme Admiralja,ezt a cimet osszesen 3 ember viseli o es ket tarsa...Akiket meg nem mutattak,de a nevuk : Akainu "The Red Dog" , Kizeru "The Yellow Monkey" szal ki tudja ok milyen erosek...De ennek a 3 embernek is van felettese aki nem mas mint Sengoku,akit mar lathattunk szal o se lehet gyenge ficko ;) egyenlore ennyit akartam.[/spoiler]

smash++

Hali!
Hiei-sama,kérhetnék egy linket a 252. résztől (torrent) amiről viszonylag gyorsan jön,amit eddig adtál nagyon bejött pl:220-251.Az nem baj ha sok réssz van benne:)Köszi

Nem tudom ki hogy volt vele.De én most nézem a water7-es részeket.Mit ne mondjak jó sok minden történik.Picit le is padlósztam a dolgokon,nem is akartam elhinni...röviden Robin és Lysoop.Kicsit mintha változott volna a sorozat,talán komolyabb lett.Habár az a pénz elvesztéses dolog elég idegesitő volt.Nem birom abba hagyni a részek nézését és ha igy folytatom mindjárt elérek a 251-hez aztán várhatok még lejön a többi(ha lesz linkem):)

Aki nagyon szereti ezt a sorozatot és ragaszkodik a K-F hez(csak azt nézi),az rosszul teszi:).Ne várjatok rá.Én megnézem amit találok,de csak a K-F es részeket gyűjtöm és igy jó.

Hiei-sama

Nah itt az ujabb resz ep274: http://adc.fansub-torrents.com/%5BADC-Elites%5D_One_Piece_274_%5B128ABB09%5D.avi.torrent

Jovo heten ADC ki adja Movie 7-t is ;)



252-tol nem tudok egyben levo torrentet adni...De it tvannak http://www.adc-heaven.com/test/index.php?p=downloads

Aurin

Ahoy!

ftpre nem akarja vlk feltölteni az új részeket? : - ) nagyon meghálálnám :-)
vagy már fenn vannak és én vagyok vak? :confused:

Hiei-sama

Quote from: Aurin on 2006-08-08, 12:01:36
Ahoy!

ftpre nem akarja vlk feltölteni az új részeket? : - ) nagyon meghálálnám :-)
vagy már fenn vannak és én vagyok vak? :confused:



Nem fog felkerulni,ftp-re csak K-F megy.