Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

Liquid Snake

Én csak egy tippet adok nem akarok beleszólni de az ADC-Elites is nagyon zsír feliratot csinál. Sőt szerintem jobb mint a Kaizoku Fansub. Persze ti döntitek el h melyiket akarjátok :D

Hiei-sama

Quote from: Liquid Snake on 2006-08-08, 20:04:58
Én csak egy tippet adok nem akarok beleszólni de az ADC-Elites is nagyon zsír feliratot csinál. Sőt szerintem jobb mint a Kaizoku Fansub. Persze ti döntitek el h melyiket akarjátok :D


Azert ez nagyon nem igyvan,es nem hiaba zsir az adc felirat mivel Kaizoku embere is ott van adc csatin aki sztem besegit ;) Es K-F,dvd-rol dolgozik ugyhogy ez a verzio lesz fent csak is....Az meg egy mas kerdes hogy honnan tudod ,hogy jobb? talan perfekt vagy Japanbol? ketlem : p

Christian

Sztem ő külsőre gondolja,hogy zsír a felirat meg érthetőségre. De tény,hogy a K-F fordítja a legszebben angolra. Azért az ADC néha csinál olyan mondatokat amik azért érdekesek :P

Liquid Snake

OK. Többet nem lesz ilyen csak ideges voltam. Bocsi mindenkitől...

smash++

Nah.Végre eljutottam odáig a mai nap,hogy irhassak...
Szóval.Bennem egy csomó kérdés merült fel.Most Luffy Gold Rogernek az unokája vagy mi?Most tartok ott,hogy Luffyék Robin után mennek Water7-ből.Ez szerintem nem spoiler.Most vagy Luffyék nem mutatták meg hogy mit tudnak vagy nem elég erősek(ice man,cp9) és felmerült bennem a kérdés,hogy tényleg megtudják majd valósitani az álmaikat(Pirat King,Best Swordman).Én nagyon oda vagyok Zorroért,de lesz esélye a legjobb kardforgató ellen(a neve nem ugrik be vmi francia név)->neki van vmi képessége?
Ja és ott van Luffy bátja,szerintem már ellene is nincs esélye se Luffynak se Zoronak.Na több kérdést egyenlőre nem irok,pedig még akad egy-kettő.

Hajrá Straw Hat and Zoro ect..:D

Hiei-sama

Quote from: smash++ on 2006-08-09, 23:07:20
Nah.Végre eljutottam odáig a mai nap,hogy irhassak...
Szóval.Bennem egy csomó kérdés merült fel.Most Luffy Gold Rogernek az unokája vagy mi?Most tartok ott,hogy Luffyék Robin után mennek Water7-ből.Ez szerintem nem spoiler.Most vagy Luffyék nem mutatták meg hogy mit tudnak vagy nem elég erősek(ice man,cp9) és felmerült bennem a kérdés,hogy tényleg megtudják majd valósitani az álmaikat(Pirat King,Best Swordman).Én nagyon oda vagyok Zorroért,de lesz esélye a legjobb kardforgató ellen(a neve nem ugrik be vmi francia név)->neki van vmi képessége?
Ja és ott van Luffy bátja,szerintem már ellene is nincs esélye se Luffynak se Zoronak.Na több kérdést egyenlőre nem irok,pedig még akad egy-kettő.

Hajrá Straw Hat and Zoro ect..:D


Hogy Luffy es Gold roger kozt van-e vlmi kapcsolat azt egyenlore senki nem tudja....Imho ha jol leakarjak majd zarni a sorozatot akkor elfogjak erni az almaikat max nem 100%-ig,de errol is nehez nyilatkozni mivel talan meg csak a felenel tarthat a sorozat XD Zoro ellenfele Mihawk nem sokat tudni rola.Luffyek meg nem fognak Ace-el harcolni sztem felesleges.

Bishop

nem beszélve enies lobby-nál mindenki olyan képességgel rukkol elő hogy igen meglepődik mindenki :whoah:

smash++

Az anime tart a felénél vagy a manga?Remélem a manga,mert akkor még...:D
Én ott tartok,hogy úton vannak Eneies Lobby-ba.Ace-t csak azért hoztam fel,mert szerintem nem nagyon tudják legyőzni és ő még csak a "másod parancsnok" vagy mi,akkor milyen erős lehet a kapitány White Bird?De ez még gondolom nagyon-nagyon a jövő zenéje.Ami itt volt link egy oldalhoz ahol leirják a karaktereket,nekem feltünt az.hogy Robin technikáinak a leirása(részekben hol van vagy mióta használja) előbb befejeződött mint pl Zoro-nak,ha jól emlékszek kb a Lobby-s résznél.Ugye nem történik vele semmi rossz??
Azért kérdeztem a Gold Roger-Luffys dolgot,mert amikor Ice-man:)-el harcolt,mondott egy ilyet,hogy olyan vagy mint a nagyapád,régen sok gondot okaozott nekem a nagyapád,Erre Luffy elkezdett egy kicsit izzadni.Mások meg mindig azt mondják hogy hasonlitanak.
Most belegondolok,hogy Luffyék hányan vannak és kb4-5 en erősek.Gold Rogernek meg ott volt az a hajó épitő,akkor az a vihar kavarő csuhás egyén(gondolom ő is a bandában volt),meg még ki tudja milyen erős srácok?Engem az is marhára érdekel,hogy hogyan kapták el Gold Rogert és mi volt a képessége ha volt?!
Mihawk kb hanyadik lehet az erőséggi ranglistán a tenger szamurájai között?
Bocs,ha ez a túl sok kérdést leirtam.Gondolom,hogy egy jó párra még bőven nincs válasz.Csak gondolotam már leirom ha ennyire elgondolokodtam rajta.

Bishop

sokra nem tudok választ én se de zoro-val semmi komolyabb baj nem lesz egyenlőre gondolom,a manga meg nem jár sokkal messzebb mint az anime kb 15 rész eltérés van vagy egy picit több
szerintem Mihawk a legerősebb habár ha most csatlakozik black beard akkor talán felbomlik a rend

smash++

#219
Nem Zoro-ra gondoltam hanem Robinra.Hiszen Lobby fele menet ő van nagy veszélyben.Nem akarom,hogy kiessen a bandából...

Jaja,mert Black Beard menne Crocodile helyére.Ezek az igazán erős ellenfelek annyira sötétségben vannak még.Senkiről semmit tutit nem lehet tudni.Még azt sem,hogy pontossan milyen képesség és milyen erős.Jó sokáig elfog húzódani az anime.Csak most realizáltam,hogy itt tartok kb 260. résznél.Még amikor egy hete csak a 200 körül voltam nem gondoltam volna.hogy ilyen gyorsan behozom.Tök rossz lesz amikor már az uj részeket kell várnom!!!Hetente 1...:(

Bishop

robin miatt ne agódj,azért lehet tudni pár dolgot akiről nem arról elég azt tudni hogy erősek :D
régen még én is így voltam vele ,de én Usopp miatt agódtam

Hiei-sama

Ne felejtsetek el a 7 Shichibukai kozott van olyan akit meg nem is lattunk ;) Es ott a masik ketto ember is akiknek majdnem 400millio a verdejuk...

Bishop

jah Flamingo vagy ki az elég idegesítő,mert a képessége nem igazán az élvezetes harcok közzé tartozik[spoiler]mások agyának irányítása[/spoiler] a másik biztos érdekes mihawk-nak meg szerintem a szemével van valami
de én monjuk Shanks képpeségére vagyok kiváncsi ,azonkivúl hogy nézzésel elijeszt egy Seaking-et
multkor játszottam a One piece ps2 játékával csak sajnos Mihawk és Shanks megszerzéséig nem jutottam el

Christian

A  Shichibukai tagjai közül egy merman a legerősebb, ezt mondják is ott ahol róluk van szó. Tehát Mihawk maximum második lehet mögötte, de ettől függetlenül White Beard a legerősebb ember a földön mint ahogy azt mondják is. Nem véletlen volt Roger riválisa :P

Hiei-sama

Hja merman gondolom Jinbei-re gondolsz,nevet mondjak is de mutatni meg soha nem mutattak...Jinbei,Arlong fonoke volt asszem es elhagyta az egesz csapatot es azutan Arlong vette at a helyet,ha jol emlekszem vlmi ilyesmi volt.

Bishop

már unom a merman-eket de mind1 nekem akkor is mihawk a kedvencem a 7-ből

smash++

Quote from: carfanatic on 2006-08-11, 00:20:40
jah Flamingo vagy ki az elég idegesítő,mert a képessége nem igazán az élvezetes harcok közzé tartozik[spoiler]mások agyának irányítása[/spoiler] a másik biztos érdekes mihawk-nak meg szerintem a szemével van valami
de én monjuk Shanks képpeségére vagyok kiváncsi ,azonkivúl hogy nézzésel elijeszt egy Seaking-et
multkor játszottam a One piece ps2 játékával csak sajnos Mihawk és Shanks megszerzéséig nem jutottam el

Shanksnek szerintem nincs olyan képessége ami a gyümölcstől lenne.Mert amikor Luffyt megmentette és elvesztette a karját ő úszott "ki" Luffyval.De én is kiváncsi vagyok,hogy milyen erős vagy hogy mi a specialitása.
Mihawk-kal kapcsolatban mondasz vmit!Ő nagyon cool karakter.Hasonlit Zoro-ra vagy Zoro ő rá:D?!
A merman-okat én is unom.Nehogy már az legyen a legerősebb(elhiszem csak nem tetszik a tény).Mondjuk ha ő is evett vmilyen devil friut-ot akkor ok.

Nem is tudtam,hogy White Beard Roger riválisa volt.Lemaradt vmiről a sorozatban...Hmm
Na ja meg azok azok az öregek.Kiváncsi leszek ha ők is becsatlakoznak a csatába mi fog diadalmaskodni a kor-tapasztalat vagy fiatalság-duzzadó erő.
Roger-re viszatérve szerintem Luffy hasonlit rá.Frizura,vigyor:)
Na most fogom megnézni majd a T-Bone VS Zoro-t.Remélem Zoro gyorsan lecsapja,ő nem lehet neki ellenfél.Habár felvette a fejkendőt ez már nála jelent vmit...

Bishop

t-bone egy senki zoro-hoz :D

smash++

Valaki tudja,hogy kb mikor lesz fent a movie6 az ftp-n.Gondolom,majd ha jó minőség és a K-F csinálja.De az kb mikor?Ha már fent van bocs,az elmúlt pár napban nem néztem ott körül.
Mert ha nagyon soká lesz még fent,akkor leszedném vhonann->????   :rotfl:

Hiei-sama

K-F a 223. resz utan fogja csak kiadni movie 6-ot.Elvileg ADC is dolgozik rajta de ok most a movie 7-et adjak ki nemsokara valamelyik nap.

Hiei-sama


smash++

Nem akarok panaszkodni,de sajnos fogok.Nem tudom ki hogy van vele én a 270.résznél vagyok és ez egyszerűen hihetetlen,hogy még csak most fog beindulni a dolog Eines Lobby harcok.Most nem azért mondom,dee részeket pazaroltak el az idióta kalóz játékkal.Most meg nevetségesen sokáig tart nekik még eljutnak addig a nyomorult "toronyig" a második kapu után.Eddig nem is tudom hány rész után kb annyit láttam,hogy Zoronak volt 2jó mozdulata,nagyon cool!Semmi vicces történet...Sokan a Naruto-nál panaszkodnak,hogy ott még mindig nincs semmi akció,de szerintem itt se nagyon vagy túl sokáig tart.Tom most jön majd a lényeg.De mit várjak ha a lényegig ilyen nehéz volt eljutni.Na mind1,ez egyfajta szomorú kijelentés volt,mert már vártam hogy vmi nagyon-nagyot látok ami az introban is van,és most itt vagyok és kiderül hogy még heteket várhatok.Sebaj még hátra van a 270-275ig-ennek azért örülök.

Azt valahogyan nem nagyon értem,hogy miért ennyire finom a sorozat.Igy folyik a vér úgy folyik a vér,de senki nem hal meg.Itt olyanokra gondolok mint pl Crocodile,Az az idióta aki akkor okozta a gondokat amikor Sanjival jöttek össze,akkor a Mr. 1-6 ig.,Enel.ect<-ha ebben tévednék nyugottan javitsatok ki.
Vagy most itt van a cp9 főnöke.Legszivesebben megrugdostatnám Sanjival majd Robin ketté törné és végül Zoro felszabdalná,de lemerem fogadni ő is túéli és max egy fogdában végzi.Ő eddig a legutálatosabb ellenfél.

Vagy még az is érdekes,hogy Zoro a movie-kvan úgy kaszabolt hogy mutatták amint megvágta levágta az ellenfelet,most meg nem nagyon->ez a korhatár miatt lenne,hogy a sorozatban nem igy van.
Mindenki megakarja őket ölni a tengerészektől a kis ügynökökig a tengernagyoktól a kalóz ellenfelekig.Miért nem egyszerűsitik le.Piff puff Cut-cut és nem kelnek fel többet.

Bocsi a hosszú monológért

Bishop

elsösször is most jutnak el a legyorsabban az akcióig,elentétben skypia részeknek
mindjárt ott lesz luffy vs bluneo ami a legjobb harc az enies lobby részekben
és a one piece-nek ez az egyéni stílusa,persze néha zavaró de ha szereted akkor ezen túl kell lenned
zoro azért ilyen mert ebből lehet látni hogy olyan erős hogy már nem kell komolyabb erősködés ahoz hogy legyőzön pár tengerészetit vagy ügynököt

bocs kicsit zavarosan írtam de siettem

Hiei-sama

Azert ha jol emlekszem Crocodile meghalt bar a kesobbi reszekben mintha ugy irtak volna a fogdaban csucsul : p
De volt aki meghalt pl Bellamy es sorolhatnam...Amugy meg azert nem hal meg mindenki mert ezt a One Piece-t minden korosztaly nezi,bar igyis vanank benne durva jelenetek.Es Amerikaban a One Piece vagva van,jelenetekhez mas van rajzolva illetve egy csomo reszt kihagytak mar tobbmint 30-at asszem....Szal 4kids sux es akkor meg az angol dubrol nem is beszeltem :S Es igen a 272-273 resz az iszonyat jo volt,de el kell keseritselek ha ennyire utalod az olyan reszeket ahol alig tortenik vlmi ugyanis 275-tol visszaemlekezos reszek jonnek ;) Amit en szemely szerint szeretek mert ki derulnek a multbeli dolgok.Es imho ehhez kepest a Gayruto egy nem is mondom micsoda,bar irhatnek annyit,hogy SZAR ;)

Bishop

bellamy nem halt meg ha csak don flamingo nem ölte meg

Hiei-sama

Quote from: carfanatic on 2006-08-13, 20:36:46
bellamy nem halt meg ha csak don flamingo nem ölte meg


Epp ezaz,hogy megolte...

Bishop

ok,bár amióta enel megáramozott egy csomó mindenkit és senki se halt meg azóta nem tudom hogy hidjek egyáltalán
amugy bellamy-t annyiban sajnálom hogy a képességének legalább olyan erősnek kéne lennie mint luffy-nak mert bizonyos szintig hasonlít a két képesség

Hiei-sama

Sajnalja a franc orultem ,hogy szarra vertek,egy fereg volt...

Bishop

lehet hogy az volt de jobb harc is lehetett volna luffy és kozte,ehelyet gyorsan lerendezték
de az igaz hogy senkinek nem hiányik

Aurin

hmm...úgy látszik akkor torrenteznem kell :S

tudnátok mondani oldalt ahol életképes torrenteket találok 202. résztől?