Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

Hiei-sama

202-ot ma adta ki K-F,tobbire meg mar sztem adtam,olvas vissza...

Cobra

RTL2-n is eléggé meg volt vágva pár rész, hogy a délutáni műsorba is beleférjen (többek között emiatt csúszott az IY majd 1 évet, mert ott is gond volt a "túl sok" erőszak). Gondolom a japánoknál se mehet azért bármi a délutáni műsorban, a One Piece meg elég bukás lett volna a hajnali órákban. Mozinál meg kirakják a 12-es karikát és kész.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

smash++

Quote from: Hiei-sama on 2006-08-13, 20:50:38
Sajnalja a franc orultem ,hogy szarra vertek,egy fereg volt...

Egyetértek!Egy kis kö..ög volt.Ja és beképzelt.Plusz semmit nem tudott.Na de itt a lényeg amit emlitettem.Nem Luffy vágta ugy haza hanem Don Flamingo.Ő ha jól emlékszek megölte a másik haverjával együtt.

Én szeretem azokat a részeket hol van történet.Nekem is bejön a visszaemlékezés pl én kimondottan a Narutoban is szeretem.ITT A KEDVENC VISSZAEMLÉKEZÉSEM Zoro-é,amikor elkezdte a kardforgatást.Ebben csak a kalózos játék nem jött be és ez a Lobby előtti idő húzás,mert ugyebár voltak benne jó poénok,de sokat is vacakoltak,Luffy igy menekül,Luffy úgy menekül,Zoroék nem birják behozni,mert tiszta feleslegesen vártak öt percet->Lufy jól tette,hogy egyből bement.De lehet,hogy csak azért nem tetszett,mert nagyon vártam a harcot és mikor leszedtem egy új részt és kiderült,hogy semmivel nem jutottam előrre abban amikről ti nagyon "áradoztok" lehangolóttam,mert várhattam még egy vagy fél napot még lejött a köv rész.Mert eddig ugynéztem,hogy leszedtem pl 7G aztán nekiestem:P
A lényeg,hogy ONE PIECE úgy ahogy van a KEDVENC ANIME-M.

Igazad van a cenzúra miatt,lehet hogy tényleg jobb hogy nem mutatják annyira.
De visszatérve erre a lekaszálom az ellenfelem,hogy ne térjen vissza dologra.Ha megnézem a komoly "kalózokat" vagy ex-eket.Flamingo,Crocodile,Mihawk,ect.Nem vacakolnak az elenféllel,másképp nem fogják őt szerintem tisztelni.Pl Belami.Mihawk is ha unatkozik hajókat kaszabol és kalózokat ahogyan régen emlitette.Jó pl még hogyelverték a katonákat az első kapunál mi lett az erdménye felkeltek és bezárták a kaput,hmm...
Szóval minden nagy hal mondjuk úgy képes gyilkolni.Ice-man is.De lehet,hogy pont azért volt Gold Roger olyan nagy szám,mert olyan volt mint Luffy(néha nagylelkű)->mert mindig csak azt mondja szétrúgom a .....Mások meg azt mondják meghalsz/megölni:D

Carfanatic nagy igazságot mond azzal az Eneles dologgal.Kaptak egy pár millió volt-ot páran:D

Hiei-sama

#243
[spoiler]Jaja Flamingo hasznalta az egyik kalozt Bellamy megolesere /psychokinesis/
Hm lehet mar mondtam nem emlekszem,de nagyon nem tetszett ,hogy Enel eletben maradt :/[/spoiler]

KEVIN.

Quote from: Aurin on 2006-08-13, 21:49:59
hmm...úgy látszik akkor torrenteznem kell :S

tudnátok mondani oldalt ahol életképes torrenteket találok 202. résztől?

http://www.baka-updates.com/seriesinfo.php?id=87
RAGNAROK-KEVIN.-Blacksmith

Hiei-sama

#245
Es akkor egy kis rossz hir a kovetkezo resz,276-os csak szeptember 10-en jon...Ugyhogy jo kis szunet lesz OP nelkul....
Na es az utana levo 277-es resz is csak ket het mulva jon.

Bishop

neeeeeeeeeeeeee...*felakasztani készül magát*
és ez most miért?ez nem túlzás kicsit

Hiei-sama

#247
Jo kerdes,biztos vlmi szart adnak helyette :Đ Majd csak tuleljuk addig is varhatunk Movie 7 subos valtozatra ;)


Subos ep275-re nem is kell mar varni : p itt van : http://adc.fansub-torrents.com/%5BADC-Elites%5D_One_Piece_275_%5BA95E826D%5D.avi.torrent


Nemtom meddig lesz elerheto de itt van ra ftp is a lustaknak: ftp://op275:op275@qazw.mine.nu

smash++

#248
Nah!!Megnéztem a 274. részt is.Nagyon-nagyon jó voollllttt.Most azon gondolkodok,hogy [spoiler]  Luffy-n kívül Zoro is megtanulhatta ezt/ezeket a mozdulatokat.Mert amit kivettem(még csak egyszer néztem meg) gear2 :whoah: ez a cp9es technikai csak másképpen vagy ugyanaz vagy tovább fejlesztve.Remélem Zoronak is van vmi hasonló a tarsolyában.Neki pl a sebesség jönne nagyon jól.
Eddig úgy voltam vele,hogy Luffy és Zoro egyforma erősek,de most lehet hogy Luffy megelőzte egy kicsit(nálam).Egyébként szerintem néha átveszi a kapitány szerepét ha Luffy nincs ott vagy ő is megrendül(Lysoop-os résznél) és a többiek is felnéznek rá ilyenkor vagy elismerik vagy mit tom én.Pl az nagyon kemény volt és vicces amikor repültek a vonattal ő meg ezt mondja Bízzátok..  Bízzátok a szerencsére:D :D [/spoiler]

Hiei-sama

Gear az teljesen csak is Luffy technikaja,egy CP9 tag set udja azt...Amire te gondolsz ,hogy gyorsan mozognak az a Rokushiki (六式, six powers) technika abbol is csak a Soru (剃) technikat hasznalja Luffy ez adja azt a gyorsasagot.Es mint benne van a Rokushiki neveben six powers ami nem mas mint:
Geppou (月歩)
Tekkai (鉄塊)
Shigan (指銃)
Rankyaku (嵐脚)
Soru (剃)
Kami-e (紙絵)

Szal ne keverjuk oket,Gear-t csak is Luffy kepes csinalni ;)

Xaga

Quote from: Hiei-sama on 2006-08-14, 00:09:48
Es akkor egy kis rossz hir a kovetkezo resz,276-os csak szeptember 10-en jon...Ugyhogy jo kis szunet lesz OP nelkul....
Na es az utana levo 277-es resz is csak ket het mulva jon.

Ez jó hír legalább K-F kicsitt felzárkózik.

Bishop

#251
úgylátom neked nagyon a kedvenced lett zoro :D
zoro-t és luffy-t nem lehet összehasonlítani mert luffy  [spoiler] gyengéje az éles dolgok ,ám zoro akármennyit edz luffy erősebb
zoro nem tanul meg,legalábbis ahogy én tudom semmi cp9 türkköt :D de lesz egy kilenc kard technikája ami ugyan olyan felerősítős cucc mint a gear2 ezenkívúl luffynak még ott a gear3,meg még ki tudja hogy hány gear lesz
zoro elvileg az első tiszt,de a mugiwara crew-ban nincs hierarchia,csak ,Nami mint egyedüli és korlátlan parancsnok :D

luffy még meg tanulta a levegőben való ugrálást is nem,a gear 2.t csak luffy tudja mert normális embernek szétrobbanna a teste,de luffynak gumiból van ezért megtudja tenni,elvileg felgyorsítja a vérkeringését,az hogy a gőznek mi köze van azt nem tudom [/spoiler]

Hiei-sama

#252
Quote from: Xaga on 2006-08-14, 13:15:20
Quote from: Hiei-sama on 2006-08-14, 00:09:48
Es akkor egy kis rossz hir a kovetkezo resz,276-os csak szeptember 10-en jon...Ugyhogy jo kis szunet lesz OP nelkul....
Na es az utana levo 277-es resz is csak ket het mulva jon.

Ez jó hír legalább K-F kicsitt felzárkózik.


Naja de csak nagyon kicsit,nincs sok dvd amirol tudnak dolgozni ;)



Quote from: carfanatic on 2006-08-14, 13:17:02
úgylátom neked nagyon a kedvenced lett zoro :D
zoro-t és luffy-t nem lehet összehasonlítani mert luffy gyengéje az éles dolgok ,ám zoro akármennyit edz luffy erősebb
zoro nem tanul meg,legalábbis ahogy én tudom semmi cp9 türkköt :D de lesz egy kilenc kard technikája ami ugyan olyan felerősítős cucc mint a gear2 ezenkívúl luffynak még ott a gear3,meg még ki tudja hogy hány gear lesz
zoro elvileg az első tiszt,de a mugiwara crew-ban nincs hierarchia,csak ,Nami mint egyedüli és korlátlan parancsnok :D

luffy még meg tanulta a levegőben való ugrálást is nem,a gear 2.t csak luffy tudja mert normális embernek szétrobbanna a teste,de luffynak gumiból van ezért megtudja tenni,elvileg felgyorsítja a vérkeringését,az hogy a gőznek mi köze van azt nem tudom


Akkor most leirom angolul mi a Gear,nincs kedvem leforditani.Sztem mindenki erteni fogja:
[spoiler]Gears refer to the shifting of car gears; as the driver shifts to higher gears on a car, the cylinders in the engine pump faster, thus burning more gasoline and allowing the wheels to rotate faster. In Luffys case, he doesn't have an engine with cylinders, so he uses his legs as pumps, and he does not pump gasoline, but rather air, that then forces pressure on his heart to pump blood at a much faster rate; Lucci compares the process to taking a stimulant.[/spoiler]

Hja es probaljatok azert a spoilereket elrejteni,mert lehet vlki meg nem latta ezeket a reszeket es lelojjuk nekik elore.Tudom nehez neha betartani meg nekem is,de azert probaljuk meg ;)

Bishop

nem beszélve hogy ez max 5 részt jelent és annál sokkal előrébb van az adc,addig is ott a suli nekem ami le fog foglalni egy időre :bruhuhu:

smash++

#254
[spoiler] Na akkor mostmár teljesen vágom.Azt gondoltam,hogy a gear csak Luffy technikája,de akkor ezek szerint amit leirtatok:megtanulta a gyorsaságot és a levegőben való ugrálást is.Zoro is tanulja meg!!!!!!!Hiszen ő is van olyan jó harcos mint Luffy(vagyis van hozzá szeme és tehetsége)
Tényleg Zoro a kedvencem,még amikor először láttam a sorozatot akkor a bemutatóból(intro) egyből Sanjiért voltam oda(capuera-s feeling miatt),de amikor először megláttam Zorot a sorozatban egyből a kedvencem lett.Imádom a stilusát(a szikla:D),csak a hülyesége néha unalmas,pl amikor felfele kellett volna menni a lépcsőn a Courthous-ban ő meg elindult jobbra.Ennyire nem lehet valakinak rossz az irányjelzője/érzéke!:).vagy ect...
Nekem a legjobban most az a technika tetszett amit a Courthousban csinált.Amikor megjelent vmilyen szellem felette.Na az annyira cool volt áááá.Meg amikor világit a szeme.Tudom,hogy elméletileg nem lehet olyan erős mint Luffy hiszen ő a parancsnok és a kalóz király(nem illene bele a történetbe ha Zoro lenne erősebb:P).Hierarchia nincs,de szerintem komoly helyzetben rá támaszkodnak a többiek ha nincs Luffy.Én egy kicsit sajnálom,hogy Zoronak nincs vmi képessége(de lehet hogy hülyeséget beszélek mert nem illene hozzá),nem tudom ez nálam olyan nem tudok választani hogy melyik lenne a jobb.Őszintén szólva mint ember sajnos neki is van korlátja és ő sokkal előbb ér el oda mint a Devil Friut user-ek.Vagy nem???
Az a baj,hogy a movie 5 ben nem derült ki hogy mi lett volna a harc vége.De Zoro jól megvagdosta Luffy-t:),de lehet hogy Luffy visszafogta magát.Érdekes....
Nah akkor a másik kérdés Robin erősebb Zoronál vagy Sanjinál?Nem hiszem el hogy velük megtudná csinálni a roppantós technikáját.Vagy igen?
Nem tudom irtam-e már de a kedvenceim sorban: Zoro,Robin,Luffy,Sanji,Chopper,Nami=Lysoop -Megtudnám indokolni,de arra szerintem senki nem kiváncsi:) [/spoiler]
megint sokat pofáztam:(

Bishop

[spoiler]Usopp az utolsó :frown:....csak akkor sorrend nekem:Luffy(a karaktere nekem bejön nem azért mert őa kapitány)Usopp,Zoro Chopper,Robin,Sanji,Nami......Franky helyét még nem tudom
semmi értelme mindenkinek a cp9-et másolgatni,Zoro amugy is erős,mint Sanji is,pedig egyik sem evett ördög gyümölcsöt
És Luffy fizikailag erősebb,úgy értettem,az más hogy mint harcos,ég és föld a kettő.
Zoro-ra lehet számítani,de a parancsolgatást inkább hadjuk Namira
Robin lehet le tudná győzni,de mivel Sanji,meg Zoro főbb karakterek ezért nem hiszem
És a hibák,mint Zoro tájékozódási képessége stb,fel van nagyítva,aféle karikatúra,ettől humoros,ak vagy épp magávval ragadóak az anime-k,mert az érzelmek nagyon el vannak ferdítve[/spoiler]
Remélem választ tudtam adni egy két dologra

smash++

Quote from: carfanatic on 2006-08-14, 23:02:12

Remélem választ tudtam adni egy két dologra

Simán és szinte mindennel egyetértek-karakter magával ragadó lesz az anim,parancs nami,:D.Javitottam Nami és Usopp egyformán utolsók.Ez nem azt jelenti,hogy nem csipem őket csak nekem nem jön be Usopp "gyáva stilusa" jó vágom nem olyan erős meg ha kell oda teszi magát,csak picit nagy a szája.Nami meg túl rideg néha,szegény Sanji:P.hehe.Robin nagon bejön mint csaj és a stilusa is(sunyi mosoly:P).Sokaknak szerintem nem tetszik amit most irok,mert barátságról szól meg igy meg úgy meg nem illik bele meg biztos csak képzelődöm,de Robin és Zoro nálam nagyon össze illenek(egy pár)-nálam igy jött le egy-két résznél:D :appl:
De ha a baromkodásról van szó akkor Luffy,Usopp,Chopper viszik a primet-nagyon megtudnak nevettetni :jee:.Pl amikor Robin csatlakozott és Luffy Chopert játszotta el(Robin kezei voltak a szarvai) vagy amikor Bánkódtak,hogy Vivi ottmaradt és Zoro beszól,hogy miért nem hozztuk akkor magunkal "erőszakkal" és elkezdik mondani Zorora a jelzőket:))))

Bishop

én azt szeretem amikor Mister 2-val találkoznak,meg amikor Chopper-re mondjék hogy,ha nincs más megeszük
De a leges legnagyobb arc karakter,Kumadori a CP9-ből,a beszéde,meg amikor megakar halni,elővesz egx kést és sziven akarja a szúrni magát,de közben nyomja a Tekkai-t :D :lul: :lol:

Usopp nekem azért jön be mrt ő az aki a legjobban meg tud nevetetni,amugy én mindig reménykedek hogy Usopp olyan lesz egyszer mint az apja :cool:
Hát ezek a szerelmi kapcsolatok nem kellenek bele az száz,főleg hogy lehet Robin épp az ellenkező tipusu embert szereti mint ő,és mondjuk Luffy jön be neki,na jó hagyom ezt a szerelem dolgot,csak megfájdúl tőle a fejem
Én Nami-t azért nem kedvelem mert túl parancsoló és valahogy ezt engem kicsit zavar,meg Sanji is azért került oda,mert a falra mászom amikor jön a "Nami-saan,Robin-cwaan"-al,de amugy mikor komoly akkor bíro,Robin-t meg azért tettem a végére mert soha nem csinál semmit csak olvas,bár a mai rész után előre teszem kicsit,az összes Óriás,valami nagyon hülye módon nevet

Christian

Chopper és Luffy találkozásáról nekem először Excel és Menchi ugrott be :D

Liquid Snake

És kész az első One Piece-es AMV-m :D Igaz MovieMaker-el csináltam de remélem tetszeni fog mindenkinek. Írjatok véleményt! [spoiler] Ez az AMV Usopp és Luffy harcáról szól. Amikor Usopp úgy dönt hogy otthagyja Luffy-ékat mert le akarják cserélni a Going Merry-t! [/spoiler]

Hiei-sama

Quote from: carfanatic on 2006-08-14, 13:17:02
úgylátom neked nagyon a kedvenced lett zoro :D
zoro-t és luffy-t nem lehet összehasonlítani mert luffy  [spoiler] gyengéje az éles dolgok ,ám zoro akármennyit edz luffy erősebb
zoro nem tanul meg,legalábbis ahogy én tudom semmi cp9 türkköt :D de lesz egy kilenc kard technikája ami ugyan olyan felerősítős cucc mint a gear2 ezenkívúl luffynak még ott a gear3,meg még ki tudja hogy hány gear lesz
zoro elvileg az első tiszt,de a mugiwara crew-ban nincs hierarchia,csak ,Nami mint egyedüli és korlátlan parancsnok :D

luffy még meg tanulta a levegőben való ugrálást is nem,a gear 2.t csak luffy tudja mert normális embernek szétrobbanna a teste,de luffynak gumiból van ezért megtudja tenni,elvileg felgyorsítja a vérkeringését,az hogy a gőznek mi köze van azt nem tudom [/spoiler]


Nem tudom milyen levegoben valo ugralasrol beszelsz,de olyan technika nincs :Đ szal olyat nem tanult meg.

smash++

A [spoiler] levegőben való ugrálás nem az amikor megrúgják a levegő 10szer és igy tudnak mozogni.Luffy mondta,hogy azt is lefigyelte,szóval gondolom meg is tanulta.
Más.Nektek feltünt,hogy az introban lévő Luffy vs Blueno harcban amikor Blueno neki ront Luffynak, L visszaveri és egy robbanás keletkezik plusz vér.Na én ezt az anime-ban,nem láttam vagy másképpen volt.Ezek szerint kivágták?.Hmm [/spoiler]

Hiei-sama

#262
Quote from: smash++ on 2006-08-15, 10:47:49
A [spoiler] levegőben való ugrálás nem az amikor megrúgják a levegő 10szer és igy tudnak mozogni.Luffy mondta,hogy azt is lefigyelte,szóval gondolom meg is tanulta.
Más.Nektek feltünt,hogy az introban lévő Luffy vs Blueno harcban amikor Blueno neki ront Luffynak, L visszaveri és egy robbanás keletkezik plusz vér.Na én ezt az anime-ban,nem láttam vagy másképpen volt.Ezek szerint kivágták?.Hmm [/spoiler]


[spoiler]De mint mondtam mar az a Soru (剃) technika a gyorsasag,az nem levego ugralas.De akar idezhetek is: "When you guys move as if you disappeared,i saw you kicking the ground over ten times in an instant" [/spoiler]


Es igen az introban mashogyan van megcsinalva,nincs kivagva,csak mashogy van....

Liquid Snake

Huhh. Végre eljutottam a 275. részig :D És azt kell hogy mondjam h nincs jobb a One Piece-nél. Már alig várom a következő részeket. Mekkora harc lesz: Strawhat Pirates vs. CP9. Luffy Gear Second-ja nagyon adja neki. :D

chilip

mi ez a Gear? írja már le valaki naggyából spoiler-ben. Én csak Crocodile-ig láttam RTL2-n. most tervezem megnézni az elejétől, de ugyebár ez kicsit hosszú mulatság lesz. csak egy kis kedvcsinálót szeretnék  :angyali:

Bishop

[spoiler]a gear 2 luffy legújabb,ugymond támadása,a lényege hogy nagyon erős ,és gyors lesz tőle,a technikai részleteket Hiei-sama-tól kérdezd,amugy  ami Lsnake-nek az ava-ja pl[/spoiler]

Hiei-sama


smash++

Quote from: chilip on 2006-08-18, 16:59:10
mi ez a Gear? írja már le valaki naggyából spoiler-ben. Én csak Crocodile-ig láttam RTL2-n. most tervezem megnézni az elejétől, de ugyebár ez kicsit hosszú mulatság lesz. csak egy kis kedvcsinálót szeretnék  :angyali:

Nos én ennyit udok ajánlani.Szerintem nem kell kedvcsináló ha elkezded nézni megjön:),a gear2 hatását nem fogod látni,mert nem akarom lelőni a poént...
[spoiler]
Hiei-sama már beszúrta:Gears refer to the shifting of car gears; as the driver shifts to higher gears on a car, the cylinders in the engine pump faster, thus burning more gasoline and allowing the wheels to rotate faster. In Luffys case, he doesn't have an engine with cylinders, so he uses his legs as pumps, and he does not pump gasoline, but rather air, that then forces pressure on his heart to pump blood at a much faster rate; Lucci compares the process to taking a stimulant.A lényeg,hogy erős és gyors lesz(röviden)-nagyon erős!
Itt egy link:ha többet akarsz róla megtudni,itt nézz körül,de szerintem legyen ennyi elég és inkább folytasd az animet.:D
http://youtube.com/watch?v=G259kMH3RLk&mode=related&search=
[/spoiler]

chilip

skacok, rakja már fel valaki ftp-re a maradék részeket, pls

Hiei-sama

Quote from: chilip on 2006-08-22, 10:32:58
skacok, rakja már fel valaki ftp-re a maradék részeket, pls


Mar mondtam,hogy nem kerul fel...