Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

chilip

a kedvenc részemmé lépett elő a 273-as, amikor Luffy Gear Secondot használja  :cool:

Hiei-sama

#301
Elvileg most megy eppen Japanban a Fuji Tv-n az ep 276 ; ) Remelem raw is hamar lesz.




Meg is jott : http://bt.saiyaman.info/download.php?id=2654&file=%5BS%5EM%5D+One+Pice+276+RAW.avi.torrent

Hiei-sama

Akit erdekel Ultimate One piece raws EP 1-271,SP+MOVIE, OP+ED(DVD or HDTV)

Torrent:http://bt.ktxp.com/download.php?id=33229&hash=88b787e0684023d0c3baddae724990e277eb80ea

Liquid Snake

Végre holnap 276 by ADC. Már alig várom...

Hiei-sama

Quote from: Liquid Snake on 2006-09-15, 21:46:36
Végre holnap 276 by ADC. Már alig várom...


Hat nemtom hol olvastad,de ugy legyen...

Liquid Snake

www.adc-heaven.com  Gondolom csak jól írják a hivatalos oldalon. De persze én nemtom biztosra. Én is annak örülnék ha úgy lenne :D

Hiei-sama

Hat fooldal irasaira nem nagyon adnek...Amugy is az a post szept 14-en lett irva....De amugy mind1 csak adjak mar ki az emberek mar igyis olik egymast erte XD

Liquid Snake


Hiei-sama


Bishop

kösz a gyors belinkelést,ha nem teszed meg magamtól holnapig fel se néztem volna az oldalra :merci:

Liquid Snake

Jeee végre!!! :D

Liquid Snake

Azt szeretném kérdezni h a Movie 6 miért nincs fent ftp-n??? Vagy csak én nem látom?  :confused: :confused:

Hiei-sama

Mert abbol egy eleg gyatra verzio letezik....majd K-F kiadja ep223 utan vagy talan meg adc megcsinalja elottuk...De az a movie amugyis rossz,undorito egy rajzolasa van...Ez koszonheto annak ,hogy ugyanazok rajzoltak akik anno a Naruto Vs Sasuke jelenetett,szal nem eleg ,hogy Gayruto alapbol sux de meg egy OP moviet is elbasznak...

Liquid Snake

Hát az nagy kár. Mert a 4.-5.-ik Movie nagyon tetszett. Ott zsír volt a rajz meg minden. Na mind1 ha rossz akkor rossz. Van még mit nézni: Special-ok, OVA-k :D Köszi az infót  :rotfl:

mikusmate

Quote from: Hiei-sama on 2006-09-17, 16:33:04
Mert abbol egy eleg gyatra verzio letezik....
Ez a BalF féle lenne? Mert sajna csak ezt találtam torrenten, ami jön is lefelé... De viszont nem akarom kihagyni...

Hiei-sama

Quote from: mikusmate on 2006-09-23, 14:57:52
Quote from: Hiei-sama on 2006-09-17, 16:33:04
Mert abbol egy eleg gyatra verzio letezik....
Ez a BalF féle lenne? Mert sajna csak ezt találtam torrenten, ami jön is lefelé... De viszont nem akarom kihagyni...


Hja az,de maradjunk annyiban nezheto.

mikusmate

Belenéztem a 6-os movieba... ÚRISTEN  :eek:... nagyon ramatyul van megrajzolva :mad: Így nagyon rossz lesz megnézni... a 7 is ilyen, vagy az már normálisan meg van csinálva?

Liquid Snake

A 7.-et csak ajánlani tudom. Nemtom mit csináltak vele de olyan jó minősége van h el sem hiszem. Szép színkorrekció, fantasztikusan éles rajzok. NO 1. :D És hát ugye van benne egy csipetnyi Gear Second is :D

Hiei-sama

Quote from: mikusmate on 2006-09-23, 19:39:44
Belenéztem a 6-os movieba... ÚRISTEN  :eek:... nagyon ramatyul van megrajzolva :mad: Így nagyon rossz lesz megnézni... a 7 is ilyen, vagy az már normálisan meg van csinálva?


A 7-es movie az mar jo.A 7-ben inkabb csak robinnak es Naminak csinaltak nagy melleket de hat kit erdekel? :Đ

Hiei-sama


Bishop

ez ugye egy álom,egybe jön ezen a héten kettő,és ezzel be is fejezik a flashback-et *örömteli könnyek* :whoah:
csak fodítsák le,gondolom péntekre várható [spoiler]csak tudnék japánul dammit :ejj:[/spoiler]

chilip

Ha valakit érdekel a manga, és még nem tud erről az oldalról hát tessék. Még letölteni se kell, lehet az oldalról nézni...

Liquid Snake

Quote from: carfanatic on 2006-09-24, 22:32:08
ez ugye egy álom,egybe jön ezen a héten kettő,és ezzel be is fejezik a flashback-et *örömteli könnyek* :whoah:
csak fodítsák le,gondolom péntekre várható [spoiler]csak tudnék japánul dammit :ejj:[/spoiler]

Szerintem hamarabb meglesz mint péntek. Bár igaz 2 rész...

chilip

nem volt semmi a 429. manga chapter  :Kiraly:
[spoiler] kiváncsi lennék, hogy került oda a Going Merry, és egyáltalán hogy volt képes még a víz tetején maradni [/spoiler]
alig várom már a jövő hét pénteki adagot

Liquid Snake

De az anime-ben [spoiler]Már mutatták h darabokra törik a Going Merry nem??? Vagy csak rosszul emlékszem. Még az is lehet h rémálmom volt :D[/spoiler]

Bishop

Ez van ebben soha még egy hajó se fog meghalni :3x3:,lényeg hogy[spoiler]jönnek az új ellenfelek remélem valami Shichibukai,vagy Aokiji[/spoiler]

Liquid Snake

De akkor mutatták??? Mert nem emlékszem pontosan...  :eek:

Hiei-sama


Bishop

az előző kettőhöz sincs még fordítás :bruhuhu:

Hiei-sama

277-278 Release will be at 2:10am PDT  ;)