Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

Bishop

kösz,végre egy jó hír :hail:

Hiei-sama


Bishop

Kösz többszörösen hálás vagyok,csak fura mert pont most néztem meg de ADC-n még nem látom :3x3: :merci:

Hiei-sama

Mert gondok voltak a trackerrel ha meg nezed valtozott a cime is...De orulhettek ugyanis kurva gyors a torrent vlkinek mar 6perc alatt le is jott...

Bishop

 :eek: jó neki
nekem most 11 h de szerintem 2 h alatt lejön

chilip

kiváncsi vagyok, mit fog szólni Shanks ahhoz hogy Luffy [spoiler] háborút hirdetett a World Government ellen és ügyködésének hála Enyes Lobbi romokban, meg hogy meglépett a Buster Call elől  :D [/spoiler]

Alkyra

Quote from: chilip on 2006-10-01, 17:21:43
kiváncsi vagyok, mit fog szólni Shanks ahhoz hogy Luffy [spoiler] háborút hirdetett a World Government ellen és ügyködésének hála Enyes Lobbi romokban, meg hogy meglépett a Buster Call elől  :D [/spoiler]

[spoiler]
Valszeg a fejdíja meg fog ötszöröződniXD.Ahogy a többieknek is.^^ Én a fejükre vagyok kíváncsi, amikor megtudják a "többiek".Az lesz egy mókás dolog. Pár nem biztos h megtudják a csapat tagjai.(pl azt se tudják, hogy Luffy fején most még több pénz van mint annoXD)
Majd meglátjuk.^^ Nagyon kíváncsian várom.
[/spoiler]

Liquid Snake

Na reggelre le is jön.. Még meg kéne nézni suli előtt :D


Bishop

#339
megint csak kösz :merci:

amúgy hogyhogy most ilyen gyorsan jön a rész meg a sub? és ez a Chopperman mi?

edit:ahoz képest jó kevesen töltik :ejj: vagy csak nekem ilyen lassú :confused: ,kemény 5-tel jön 30-60 helyet :ejj:

chilip

szerencsés vagy. nekem csak 4el jön  :mad:

Liquid Snake

#341
Nagyon beindultak az ADC-s srácok. Király! Köszi a linket Hiei-sama!  :tezsvir:


edit: Nekem a Chopperman simán jön 31-el. Háleluja. Remélem a 279 is ilyen lesz :D

Bishop

Hát most ennek mi értelme volt,Nem csodálom miért jött ki ilyen gyorsan :ejj:,és a következőben is terveznek ilyeneket,most ezzel lassítani akarják mert sikerült a történet nem mozdult semmit :ejj:

smash++

Off: Nekem a linkek mindig tök gyorsak.Főleg az ujabb részek.Pl a 279is 110-115 el jön a másik még nem indult el:)

Hiei-sama

Hat nemtom de sztem 277-278-as resz nagyon jo volt ; )
Bar a nevekkel valo csures csavaras erdekes volt:
Kuzan = Ao Kiji
Akainu = Sakazuki

chilip


:bruhuhu:
[spoiler]Reméltem azért Merry nem fog meghalni (a hajó)... Nagyon jó rész volt ennek ellenére a legújabb manga[/spoiler]

Bishop

a 277-278 jó volt de a én a 279-re értettem annak semmi értelme nem volt

[spoiler]még jó hogy meghalt, ő sem élhet sokáig, főleg ha már egyszer darabokra esett, ez így volt jó, most lesz egy jó nagy Battles Franky 999 :D[/spoiler]

smash++

Quote from: carfanatic on 2006-10-03, 18:33:20
Hát most ennek mi értelme volt,Nem csodálom miért jött ki ilyen gyorsan :ejj:,és a következőben is terveznek ilyeneket,most ezzel lassítani akarják mert sikerült a történet nem mozdult semmit :ejj:

Igy van!Ez számomra rémes volt ->279. rész.Teljesen felesleges,ilyen részeket 2naponta(vagy naponta) kéne kiadni nem hetente:D Most akkor minden szereplőről lesz egy összefoglalás...Oh...
A 277-278 nekem is nagyon bejött.Jó volt megtudni a kapcsolatot Robin és Ao Kijii között és hogy micsoda mocskos banda ez a World Gov-t(főleg az öregek,ugyebár)!!!Na meg a másik,hogy mennyire nem tudja a Marine banda kiknek is szolgálnak Még a Vice-ok sincsenek tisztában az igazsággal...Csak nyomják meg nyomják a Justice dumájukat...Ha jól vettem le a dolgokat

Hiei-sama


Bishop

na most nem bíztam a véletlenre , letöltöttem a raw-ot hát persze hogy ugyanolyan sz*r lesz mint az előző és a következő is az lesz.........Hiei nem tudsz valamit miért vannak most ezek a részek?

new

Mi a jó túrósért kell a régi "honnan jött/lett ilyen" részekeket ismét "ÚJ!?" epizódként leadni ????  Ennél még valami szutyuk , ocska fillernek is több értelme lenne , ilyen rohadt lusta népség a mostani animátor brigád vagy sztrájkolnak esetleg ? :P

egy újabb csúcspont következik, nagy hősies leszámolással ,de miért kell ennyire feszíteni a húrt? Senki se szereti amikor  huzzák az időt ilyen meg hasonló marhasággal  </zsörtölödés> :P

valszeg megint gyorsabban jönnek az anime részek mint ahogy maga a manga készül :P és már a filler ötletekből is kifolyhattak :P mikor is valameik okos előhozakodhatott  ezzel  a sosem látott remek ötlettel :P miért is ne adjuk le ujból a régi részeket, megszabdalva! ... zseniális ...

Hiei-sama

En inkabb nezek regi visszaemlekezest mint fillert mert olyan lesz mint a szar Naruto :Đ Es igen azert van mert behozza durvan a mangat...

Liquid Snake

Nagy baj van!!! Az ADC-Elites fordítócsapatból kilépett a Japánról Angolra fordító személy név szerint Laeliel és míg nem jön valaki aki tudná folytatni a munkáját addig nem tudnak kiadni egy részt sem. Úgyhogy szerintem egy ideig szünetelni fog a One Piece epizódok kiadása... Mármint ADC-s szempontból...  :oops: :oops: :bruhuhu: :bruhuhu:

Calintz

Quote from: Hiei-sama on 2006-10-09, 14:51:47
En inkabb nezek regi visszaemlekezest mint fillert mert olyan lesz mint a szar Naruto :Đ Es igen azert van mert behozza durvan a mangat...

De örülök h le vok maradva még kb az első ShichinbukainálXD És ritka talizok a bnőmmel ezért nem fogunk nagyon haladni mivel együtt nézük...kész szerencseXD Bár igy lenne a Bleach-vel és a Naruto-val is:(
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Hiei-sama

Quote from: Liquid Snake on 2006-10-09, 16:09:36
Nagy baj van!!! Az ADC-Elites fordítócsapatból kilépett a Japánról Angolra fordító személy név szerint Laeliel és míg nem jön valaki aki tudná folytatni a munkáját addig nem tudnak kiadni egy részt sem. Úgyhogy szerintem egy ideig szünetelni fog a One Piece epizódok kiadása... Mármint ADC-s szempontból...  :oops: :oops: :bruhuhu: :bruhuhu:


Igen elvileg a fordito csaj elmegy,de meg ott van a csatin ; )

Liquid Snake

Hát én szomorú vok h egyelőre áll a munka.  :bruhuhu:  Persze annak örülnék ha mondjuk a Kaizoku-sok fordítanák csakhát meg kéne várni míg elérnek odáig és az nem kevés idő... Persze azért remélem a legjobbakat.

Magma

Hát én kb. másfél hónapja kezdtem el nézni és most a 251. résznél tartok.  :rotfl:
Az első résznél magával ragadott, és azóta is úgyanúgy tetszik - ha nem jobban. Ami nálam nagyon nyerő, az az, hogy szinte fel sem tűnnek a fillerek (nem úgy, mint a Narutoban  :Eztneked:), sőt, a Lost Memory Arc jobban tetszett, mint egyes rendes Arc-ok.

A kedvenc Zoro és Chopper, meg Luffy-t is szeretem (pedig a főszereplőket többnyire nem szoktam).  :lol:
Men are supposed to forgive women's lies!

Liquid Snake

Nekem mindenki egy szinten van. Viszont Luffy-nak megemlíteném a stílusát. Ilyen komolytalannak tűnik de amikor oda kerül a sor rájövünk mindig h szinte ő a legkomolyabb és legelszántabb a csapatban. És ha kell az élete árán is megvédi a  nakama-it :D ---->

Magma

Igen, talán ez az, ami engem is megfogott benne. Bár biztos, hogy nem csak ez az oka, mert Naruto is hasonló, aztán őt mégsem bírom...  :ejj:

A másik, ami még piszkálja a csőrömet, hogy én nem rajongok Franky-ért... sokkal jobban örülnék, ha Paulie lenne a 8. tag. Jobban beleillik a képbe, imo. 
Men are supposed to forgive women's lies!

Liquid Snake

Quote from: Magma on 2006-10-15, 13:30:05
Igen, talán ez az, ami engem is megfogott benne. Bár biztos, hogy nem csak ez az oka, mert Naruto is hasonló, aztán őt mégsem bírom...  :ejj:

A másik, ami még piszkálja a csőrömet, hogy én nem rajongok Franky-ért... sokkal jobban örülnék, ha Paulie lenne a 8. tag. Jobban beleillik a képbe, imo. 

Nem hiszem el :D Én pont ugyanezt mondtam az egyik haveromnak h Franky helyett Paulie-t szívesebben látnám a csapatban... Mondjuk nekem nincs úgy bajom Franky-val csak ez a Robotos téma nem nagyon jön be...  Paulie szerintem is jobb lenne. De mondjuk ha Franky menne velük előbb utóbb úgyis megszeretnéd te is meg én is :D:D