Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

Bishop

Paulie túl gyenge Framky meg pont olyan idióta mint a többi Mugiwara :D

Magma

Quote from: Liquid Snake on 2006-10-15, 14:03:37
csak ez a Robotos téma nem nagyon jön be...  Paulie szerintem is jobb lenne. De mondjuk ha Franky menne velük előbb utóbb úgyis megszeretnéd te is meg én is :D:D

Pont ez a bajom nekem is, hogy cyborg...  :ejj: Meg nekem sokkal jobban tetszenek Paulie köteles technikái, és nem is gyenge... simán lehet olyan tagja a csapatnak, mint Usopp... Mert ugyebár ő sem rendelkezik olyan erővel, mint a többiek, mégis hasznos tag... És Paulie-t Iceburg tanította, szóval van kb. olyan jó, mint Franky.
Mondjuk az, hogy Franky idiótább az tény...  :lol: De még benne az is zavar, hogy nekem már Robin is súrolta a határt a 28 évével... mert a többiekhez képest a 28... hát... ehhh... sok... És erre Franky 34...   :ejj:
na mind1, én akkoris Paulie mellé teszem a voksom.  :hehe:
Men are supposed to forgive women's lies!

Hiei-sama


smash++

Most,hogy így emlitettétek az éveket...Nekem sem nagyon tetszik,hogy Robin ennyivel idősebb.Sőt inkább úgy mondanám,hogy a többiek néznek ki idősebbnek.Pl Zoro-t simán 23-24:D  és Robin is e körül van kinézetre:P

Magma

Igen, Zoro idősebbnek tűnik, mint 19... de nem sokkal, max. 1-2 évvel. Szerintem. De az, hogy 17-19 évesek alkották a legénységet, erre jött egy 28 éves nő... és most be akarják rakni a 34 éves Franky-t... szerintem túlzás...  :lame: De nem én vagyok a készítő...
Men are supposed to forgive women's lies!

Liquid Snake

Jó hírem van! Nemsoká folytatja a munkát az ADC-Elites pár új taggal  :whoah: :whoah: Amúgy valaki le tudná írni h ki pontosan hány éves a One Piece-ben??? Mindenkit ha lehet...

Magma

Luffy: 17
Zoro: 19
Nami: 18
Usopp: 17
Sanji: 19
Vivi: 16
Chopper: 15
Robin: 28
Franky: 34

Ace: 20
Shanks: 37
Men are supposed to forgive women's lies!

Liquid Snake

OKOK. Köszi. Végülis engem nem zavar h ki hány éves. Úgyse azt nézem h most éppen egy 17 éves vagy 28 éves harcol :D Hanem azt nézem h piff-puff :D  :lol: :lol:

Magma

Nincs mit... ^^
Pfff... tipikus pasi-hozzáállás (gomen az álatlánosításért ^_^"), semmi sem lényeg, csak a harc...  :ejj:
Men are supposed to forgive women's lies!

Liquid Snake

neeeem. Nem úgy értettem... Úgy értettem h amikor harc van vagy akármi akkor nem azt nézem h hány évesek. Azaz sose azt nézem. Remélem tisztáztam magam :D

Magma

Persze, nem is azért mondtam. ^_^"

Amúgy... Chopper hangja miért változott meg?  :oops: Nagyon nem tetszik...
Men are supposed to forgive women's lies!

Liquid Snake

Én nem vettem észre h megváltozott volna. Melyik részben hallottad úgy?

Magma

254-ben. Lehet, hogy nem, de nekem nagyon úgy tűnt. :/
A másik, amit még meg akartam kérdezni, hogy ki Luffy nagyapja? Mert Ao Kiji említette, de Luffy közbeszólt...
Jah, és mikor játszódik az anime? ^_^"
Men are supposed to forgive women's lies!

Kupo

Chopper hangja asszem megváltozott, valahol olvastam, de már nem emlékszem.
Többit meg nem tudom.

smash++

Szerintem Gold Roger Luffy nagyapja (vagy apja<-ez a nagyon nem valószinű:D).Már én sem emlékszek pontosan arra részre,csak annyit mondott,hogy neki is nagy problémákat okozott az öreg(talán úgy mondta,hogy a nagyapád-amire Luffy felkapta a fejét) és Luffy ugyanolyan mint ő ezért inkább most végez vele,mert túl erős lesz a banda.Kb ez összecsapva ha jól emlékszek.

Calintz

Quote from: Magma on 2006-10-15, 21:22:42
254-ben. Lehet, hogy nem, de nekem nagyon úgy tűnt. :/
A másik, amit még meg akartam kérdezni, hogy ki Luffy nagyapja? Mert Ao Kiji említette, de Luffy közbeszólt...
Jah, és mikor játszódik az anime? ^_^"
Nem valóságos elemek, nem valóságos idő, de talán a kalózkodáshoz vezethető vissza...szóval kb akkor mikor volt ez a nagy kalóz szezonXD
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Magma

Oh, azt hittem valami konkrét időben. ^_^" De azért köszi...
Ok, én is Gol D. Rogerre tippeltem, de azt olvastam, hogy [SPOILER]Jaguar D. Saulo.[/SPOILER]

Men are supposed to forgive women's lies!

Hiei-sama

Hamarosan adc visszater uj forditoval ;) E kozben K-F kiadta OP 207-et immar ket verzioban(WS valtozat).Ugyanis OP 207-tol Japanban hdtv-s lett ;) Es ettol a resztol van az opening 5 is ami egyik kedvencem : p

Liquid Snake

QuoteE kozben K-F kiadta OP 207-et immar ket verzioban(WS valtozat).Ugyanis OP 207-tol Japanban hdtv-s lett Wink Es ettol a resztol van az opening 5 is ami egyik kedvencem : p

Lehet h hülye kérdés de akkor most melyik a jobb??? A WS-es vagy a sima?

Hiei-sama

Egy forma mindketto en leszedtem semmi egetvero kulonbseg,mas felbontas meg stb....

Liquid Snake

Quote from: Hiei-sama on 2006-10-18, 20:20:49
Egy forma mindketto en leszedtem semmi egetvero kulonbseg,mas felbontas meg stb....

Értem, Köszi.

Alkyra

AAHH! HÁt ez LOL!XD A mangában fényre hozták hogy ki is Luffy nagyapja!XD
[spoiler]Úgy meglepődtem hogy a világ egyik leghíresbb Marinja(egy Admira ráadásul!XD) az ő Nagyapja!XD S tök jól megvannak.XD A nagypapa imádja az Ő bajkeverő kis unokáját.XD(CP9 legyőzése s elmenekülni egy Buster CAll elől azé nem semmi...:))[/spoiler]

Ez mekkora lol volt...alig várom a következő részt..s úgytűnik lesz egy új hajójuk is a csapatnak.^^

Calintz

Quote from: Alkyra on 2006-10-20, 15:09:57
AAHH! HÁt ez LOL!XD A mangában fényre hozták hogy ki is Luffy nagyapja!XD
[spoiler]Úgy meglepődtem hogy a világ egyik leghíresbb Marinja(egy Admira ráadásul!XD) az ő Nagyapja!XD S tök jól megvannak.XD A nagypapa imádja az Ő bajkeverő kis unokáját.XD(CP9 legyőzése s elmenekülni egy Buster CAll elől azé nem semmi...:))[/spoiler]

Ez mekkora lol volt...alig várom a következő részt..s úgytűnik lesz egy új hajójuk is a csapatnak.^^

Hol van a rész muttttttiiiiiiiiiiii
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

chilip

#383
Quote from: Calintz on 2006-10-20, 15:19:18
Quote from: Alkyra on 2006-10-20, 15:09:57
AAHH! HÁt ez LOL!XD A mangában fényre hozták hogy ki is Luffy nagyapja!XD
[spoiler]Úgy meglepődtem hogy a világ egyik leghíresbb Marinja(egy Admira ráadásul!XD) az ő Nagyapja!XD S tök jól megvannak.XD A nagypapa imádja az Ő bajkeverő kis unokáját.XD(CP9 legyőzése s elmenekülni egy Buster CAll elől azé nem semmi...:))[/spoiler]

Ez mekkora lol volt...alig várom a következő részt..s úgytűnik lesz egy új hajójuk is a csapatnak.^^

Hol van a rész muttttttiiiiiiiiiiii

itt megtalálod Chapter 431, 19es oldal  :D
meglepő és mulatságos...
[spoiler]Az a kettő, akiket hátrahagyott az ajtónál, az nem Cobi és a Baltás-kezű marine fia volt?
Azé kicsit durva: A papa vice-admiral, az unokái meg kalózok több-millás vérdíjjal  :rotfl:
Ráadásul olyan hajót kap Luffy, amilyen Gol D. Rogernek volt, ugyanolyan anyagból, és az eredeti hajóács eggyik tanítványa csinálja meg[/spoiler]

Liquid Snake

#384
Quote from: Alkyra on 2006-10-20, 15:09:57
AAHH! HÁt ez LOL!XD A mangában fényre hozták hogy ki is Luffy nagyapja!XD
[spoiler]Úgy meglepődtem hogy a világ egyik leghíresbb Marinja(egy Admira ráadásul!XD) az ő Nagyapja!XD S tök jól megvannak.XD A nagypapa imádja az Ő bajkeverő kis unokáját.XD(CP9 legyőzése s elmenekülni egy Buster CAll elől azé nem semmi...:))[/spoiler]

Ez mekkora lol volt...alig várom a következő részt..s úgytűnik lesz egy új hajójuk is a csapatnak.^^

ÚÚÚÚÚ. Majdnem besz..tam mikor megtudtam h Luffy nagyapja [spoiler]VICE-ADMIRAL GARP!!![/spoiler] Nagyon nagy :D  :lol: :lol:

Bishop

de most akkor Franky megy vagy csak a hajót csinálja meg? remélem megy......ahoz képest amilyen képet vágot Luffy amikor Aokiji megemlítette elég jól megvannak.....vagy nem, már alig várom

Calintz

Quote from: carfanatic on 2006-10-20, 17:26:59
de most akkor Franky megy vagy csak a hajót csinálja meg? remélem megy......ahoz képest amilyen képet vágot Luffy amikor Aokiji megemlítette elég jól megvannak.....vagy nem, már alig várom

Bááár ez nem spoiler azért inkább oda írnám, de aki tud léccives válaszoljon akkor most Gol D. Roger:
[spoiler]Ruffynak kije? Mert azt mondták h Garp kapta el ha jól értettem[/spoiler]
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Bishop

[spoiler]Gol D Roger senije max a példaképe, még nem derült ki a D jelentése de nem hiszem hogy rokonság lenne mert akkor kezdene hasonlítani egy délamerikai szappanoperára[/spoiler]

Liquid Snake

QuoteBááár ez nem spoiler azért inkább oda írnám, de aki tud léccives válaszoljon akkor most Gol D. Roger:
(click to show/hide)


[spoiler]Szerintem 100% h nincs semmi kapcsolat közöttük, max tényleg annyi h a példaképe. Azért kicsit durva lenne  ha mondjuk kiderülne h Luffy apja volt Roger... Kicsit nagyot néznék. Most akkor kicsit v nagyot??? Hát nagyon nagyot néznék asszem :D[/spoiler]

Zen

Sokan elgondolkodtak a D-k viszonyán, és az egyik tipp szerint
[spoiler]az összes D. a WG vezetői által kiírtott faj képviselői. Ezért is tud Gol D. Roger a nemjuteszembeaneve nyelven (ami azokon kőtáblákon van, amiket Robin keres) írni és olvasni.[/spoiler]

Mondjuk, hogy ez mennyire igaz, azt nem tudom.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1