Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

Liquid Snake

Quote from: Zen on 2006-10-21, 20:31:36
Sokan elgondolkodtak a D-k viszonyán, és az egyik tipp szerint
[spoiler]az összes D. a WG vezetői által kiírtott faj képviselői. Ezért is tud Gol D. Roger a nemjuteszembeaneve nyelven (ami azokon kőtáblákon van, amiket Robin keres) írni és olvasni.[/spoiler]

Mondjuk, hogy ez mennyire igaz, azt nem tudom.

Igen de [spoiler]Robin is tud olvasni és írni pedig ő nem D. Luffy meg D. de kétlem h tudna írni és olvasni azon a nyelven... Szerintem ez kilőve...[/spoiler]

Bishop

[spoiler]Roger-en kívül nem hiszem hogy a többi d tudja olvasni a pone gliph-eket vagy miket, nagyobb valószínűsége annak hogy a D egy aféle rang jelzés amit egyes családok megkapnak és ezt az utódaik is öröklik(ez a cím viszont nagyon ritka vagy elfelejtősött, esetleg az lehet hogy a D-k azok voltak akik alapították a WG-t[/spoiler]

Hiei-sama


Bishop

a 281-el lemaradtam belinnkelnéd azt is légszi ha van sub már hozzá meg jobb(jah még nincs ADC,nem baj ezek ugyse érdekelnek különösen

Hiei-sama

Egyszer mar linkeltem elozo oldalon,nezd vissza : p Amugy nem tortenik semmi....Meg talan a az ep 283 fele is recap lesz...Egyedul a reszek vegen ott a special ami ujnak szamit semmi tobb :/

Hiei-sama

Nah megvan ADC uj translatora ugyhogy elkezdik subolni az ep280-t ;)

Bishop

remélem nem fog romlani a minőség mondjuk ezek nem magyar fordító csapatok, szóval nagy baj nem lehet :angyali:

Cobra

Magyaroknál talán még jobb az ígényes/ígénytelen fordítók aránya, mint amerikaiaknál (persze azért, mert itthon van kb 10-15 ember, aki fordít, ott meg vagy 100)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Hiei-sama

Nem tudom vlmi Chiazaki Awaki az uj fordito neve vagy vlmi ilyesmi :D Hat majd kiderul eddig csaj forditotta es nem votl rossz.Szal csak jo lesz tovabbra is...

chilip

Fény derült Luffy apjára is! WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Micsoda család  :lol:  :D

Bishop

engem nem zavar,de télleg kicsit sok már talán ez hogy nincs egy "normális" családtagja sem

smash++

Én kíváncsi lennék ki Luffy apja!?Egy spoiler alatt:D
Egyébként a nagyapja mennyire nagy ász?,mert azalatt a pár rész alatt nem nagyon jött le nekem.Csak annyi,hogy kemény mint az acél és mindig alszik.Ha jól emlékszek...

chilip

[spoiler] Luffy apja a forradalmárok vezére, Monkey D. Dragon, a forradalmárok csoportja az egyetlen, amelyik képes felvenni a versenyt a world governmentel. Luffy nagyapja pedig egy veterán. Gol D. Roger idejében többször sarokba szorította a kalóz-királyt. Egy hős, ha úgy tetszik.[/spoiler]

Liquid Snake

#403
Olvastam a legújabb manga-t és [spoiler]nem nagyon lepődtem meg azon h ki Luffy apja. Azon viszont igen h Coby és Helmeppo mennyit fejlődött... Ahhoz képest h milyenek voltak :D Kíváncsi vagyok h ki lehet Luffy anyja ha már így megismerjük a családot :D :D :lol: :lol: [/spoiler]

Alkyra

Ebben a családban mindenki híres már.XD
tuti h az anyja is valami übermarine márcsak azért is hogy a családban megmaradjon az egyensúly.XD
[spoiler]Luffy kalóz, Nagyapja marine, Apja a világ legerősebb kalóza akkor mutter meg ismét marine.XDXD[/spoiler]

Ez mekkora lol.XD Még azt is megtudtuk, hohgy luffy "edzett" mikor kicsi volt.XD(a nagyapja pl ledobta egy szikláról s megnézte, hogyx vajon túléli-eXDXDXD meg  hasonló szép dolgokat művelt veleXD)

Bishop

[spoiler]csak annyit hogy luffy apja nem kalóz hanem valami felkelő,én is úgy tudtam hogy Dragon Shichibukai,de ezek szerint nem[/spoiler]

Hiei-sama

#406
ep283 raw : http://p.greedland.net/torrents/2006/10/29/1162116530.torrent

Remelem mar kevesebb recap lesz benne....


Hat tevedtem akkora recap,hogy pffff...De jo hir ep284 mar nem lesz az ;)

Liquid Snake

Quote from: Hiei-sama on 2006-10-29, 13:33:05
ep283 raw : http://p.greedland.net/torrents/2006/10/29/1162116530.torrent

Remelem mar kevesebb recap lesz benne....


Hat tevedtem akkora recap,hogy pffff...De jo hir ep284 mar nem lesz az ;)

Nem baj. Legalább tudjuk mostmár h a 284-es már norma rész nem pedig visszaemlékezés :D Bár most majd egyben nézem meg az összes recap-ot ha lesubbolta az ADC...

theBalrog


Aranyos, jól összevágott (már amennyire értek hozzá) amv, és nem tartalmaz túl sok spoilert (karakterek hátteréből és első 130 részből vannak részek):
http://www.youtube.com/watch?v=IFGHOxRrR34&mode=related&search=

tB

ui: tudom ti a sorozatot nézitek, de én épp most szüneteltetem, és néha jól esik "nosztalgiázni"

Liquid Snake

Végre elkészült a 280-as epizód is az ADC jóvoltából!!! Erre tessék...

Raggie

Nem tudjátok, h miért lett ilyen xar(már elnézést de ez a véleményem) a One Piece az elejéhez képest?? A sorozat kezdetekor egy nagy harc tartott kb 2-3 részen keresztül most meg 7-10 rész minimum egy normális összecsapás... :ejj: Kezd naggyon Dragon Ball elnyújtási fokozatba hajlani a dolog... nemértem miért, mert ez egy rrohadt jó sorozat volt és nemszem, hogy az alkotók ötlet híjáán volnának.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Liquid Snake

Quote from: Raggie on 2006-11-01, 02:29:01
Nem tudjátok, h miért lett ilyen xar(már elnézést de ez a véleményem) a One Piece az elejéhez képest?? A sorozat kezdetekor egy nagy harc tartott kb 2-3 részen keresztül most meg 7-10 rész minimum egy normális összecsapás... :ejj: Kezd naggyon Dragon Ball elnyújtási fokozatba hajlani a dolog... nemértem miért, mert ez egy rrohadt jó sorozat volt és nemszem, hogy az alkotók ötlet híjáán volnának.

Hanyadik résznél jársz??? Mert ha a 280.-nál akkor mondom h ez csak flashback de aztán jön a norma rész. Azaz a 284. már az.

Raggie

Ááá.. én még bőven előttetek. b 180 körül asszem. Amikor Robin "elárulja" őket. Itt volt egy kis sztoryfelrázás avval, hogy le kell váltaniuk a going-merry-t, de aztán semmi különös. Visszazökkent a nyújtott rétestészta módba... :ejj:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Bishop

miért lenne az még csak a cselekmény ugymond kibontakozása, harcról még szó sincs
Enel se volt hosszó csak annak a várt a K-F-re

Raggie

Quote from: carfanatic on 2006-11-01, 12:28:08
miért lenne az még csak a cselekmény ugymond kibontakozása, harcról még szó sincs
Enel se volt hosszó csak annak a várt a K-F-re
??? :eek: Nem tudom értelmezni ezt a postot. Vagy csak én vok a hülye?
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Bishop

mondtad hogy el vannak nyújtva a harcok,meg hogy most jársz ott amikor Robin elárúlja őket
erre mondtam hogy nincs elnyújtva és hogy ott még nincs semmi harcról szó, szóval az alapján nem itélhetsz

zeronero

Azért kicsit túl sok a visszaemlékezés... :eek: :morci:
"In the name of God impure souls of the living dead shall be banished in to ethernal demnation, AMEN."
"Wars, wars never changes."
"THIS IS A COUPLE THAT EVEN GOD WOULD FEAR..."

Zombiee - XIII Editor

Raggie

#417
Quote from: carfanaticmondtad hogy el vannak nyújtva a harcok,meg hogy most jársz ott amikor Robin elárúlja őket
erre mondtam hogy nincs elnyújtva és hogy ott még nincs semmi harcról szó, szóval az alapján nem itélhetsz
Miaz, h nincs ott harc?! Hát szétvernek egy egész Marine-támaszpontot!! :eek: Te ugyanazt a One-Piece-t nézed amit én láttam?? :D

Nem arra a konkrét epizódra gondoltam, hanem a sorozatnak arra a részére(nemtom potosan hány epizódon keresztül van kifejtve ez a dolog, de sok).
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Bishop

jah hát annyira nem sok,plusz az nem olyan harc,az lényegtelen.Majd a CP9 ellen harc lesz a lényeg,ezt a kicsit ne add hozzá mert lényegtelen,igaz hogy manga-ba is kicsit el lett húzva,de addig még nem olyan lesz mint mondjuk a Bleach ahol egyszer már harcolni se tudnak másik pillanatban már 10x erősebbek,vagy DB-ben ahol mindig csak egy nagyobb harc volt(persze mind a kettő jó anime)
addig amíg szinvonalas addig én szivesen nézem,jah és most leginkább azért lesz hosszú mert a kelleténél kicsit több ellenfél van
ha meg valakinek tetszik örül hogy tovább nézheti és nem mindig az új arc-ot várja
remélem érthető

Raggie

Hát... ööö.. kb érthető. :D

Én nem azt várom mindíg, hogy legyen már ennek vége és jöjjön az "új arc" vagy hogy legyen változatosabb. nem. Ezekkel semmi gond nincs, mert mindig tök jó és ötletes és eszevezszetten jó ötletekkel állnak elő az alkotók. Avval van a bajom, hogy ezt elnyújtják mint a rétestészta. Minden 25perces részből 5perc az intro-uotro, aztán már lassan 10 perc a visszatekintés, és összefoglalás, hogy eddig mi történt(ez vérlázítóan nagy pofátlanság szvsz), és a végén azért beraknak 15 percnyi animét is, hogy örüljön a nép... Röhej... Ráadásul az a kis rész is televan nyújtásokkal, olyan állóképekkel, amikor az alakok csak néznek nagy keményen egymás szemébe, stb... :ejj: :ejj: :ejj: Ezt már sajnos nem tudom színvonalasnak nevezni, hogy a te kifejezésedet használjam. Én is addig néztem amíg színvonalas olt és most döntöttem úgy, hogy addig nem kezdem újra, míg valaki aki továbbnézte azt nem mondja, hogy megjavult és már nem ilyen biznisz-anime mint most...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"