Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

Liquid Snake

Quote from: Raggie on 2006-11-02, 00:46:17
Hát... ööö.. kb érthető. :D

Én nem azt várom mindíg, hogy legyen már ennek vége és jöjjön az "új arc" vagy hogy legyen változatosabb. nem. Ezekkel semmi gond nincs, mert mindig tök jó és ötletes és eszevezszetten jó ötletekkel állnak elő az alkotók. Avval van a bajom, hogy ezt elnyújtják mint a rétestészta. Minden 25perces részből 5perc az intro-uotro, aztán már lassan 10 perc a visszatekintés, és összefoglalás, hogy eddig mi történt(ez vérlázítóan nagy pofátlanság szvsz), és a végén azért beraknak 15 percnyi animét is, hogy örüljön a nép... Röhej... Ráadásul az a kis rész is televan nyújtásokkal, olyan állóképekkel, amikor az alakok csak néznek nagy keményen egymás szemébe, stb... :ejj: :ejj: :ejj: Ezt már sajnos nem tudom színvonalasnak nevezni, hogy a te kifejezésedet használjam. Én is addig néztem amíg színvonalas olt és most döntöttem úgy, hogy addig nem kezdem újra, míg valaki aki továbbnézte azt nem mondja, hogy megjavult és már nem ilyen biznisz-anime mint most...

Hát nemtom, nem igazán értelek. Ha igazán tetszene a One Piece akkor nem lenne gond pár ilyen apróság... Én eddig a 280.-nál járok és azt kell h mondjam h ez az anime hibátlan és magas színvonalú...

Bishop

Quote from: Raggie on 2006-11-02, 00:46:17
Hát... ööö.. kb érthető. :D

Én nem azt várom mindíg, hogy legyen már ennek vége és jöjjön az "új arc" vagy hogy legyen változatosabb. nem. Ezekkel semmi gond nincs, mert mindig tök jó és ötletes és eszevezszetten jó ötletekkel állnak elő az alkotók. Avval van a bajom, hogy ezt elnyújtják mint a rétestészta. Minden 25perces részből 5perc az intro-uotro, aztán már lassan 10 perc a visszatekintés, és összefoglalás, hogy eddig mi történt(ez vérlázítóan nagy pofátlanság szvsz), és a végén azért beraknak 15 percnyi animét is, hogy örüljön a nép... Röhej... Ráadásul az a kis rész is televan nyújtásokkal, olyan állóképekkel, amikor az alakok csak néznek nagy keményen egymás szemébe, stb... :ejj: :ejj: :ejj: Ezt már sajnos nem tudom színvonalasnak nevezni, hogy a te kifejezésedet használjam. Én is addig néztem amíg színvonalas olt és most döntöttem úgy, hogy addig nem kezdem újra, míg valaki aki továbbnézte azt nem mondja, hogy megjavult és már nem ilyen biznisz-anime mint most...
értelek ezt anno én is kifogásoltam de már különösebben nem izgat mag a rész jó ettől függetlenűl,de ha nagyon nem bírod ajánlom hogy várj kicist hagy gyűljön fel 10 rész és akkor azt kényelmese ahogy akarod meg tudod nézni

Raggie

#422
Quote from: Liquid Snake on 2006-11-02, 00:57:01
Hát nemtom, nem igazán értelek. Ha igazán tetszene a One Piece akkor nem lenne gond pár ilyen apróság... Én eddig a 280.-nál járok és azt kell h mondjam h ez az anime hibátlan és magas színvonalú...
Én igazán szerettem a One-piece-t, de ez a mostani valami ami ezen a néven fut az nem az a One-Piece amit én szerettem... :ejj: Btw ezek sajnos egyáltalán nem apróságok... ezek szinte létfontosságú dolgok egy sorozatnál... Mondjak olyan sorozatokat, amik tényleg jók és hibátlanok?! Mert van olyan is. És ez is az volt kb a 150-edik részig. Én sajnálom a legjobben, hogy már nem mondhatom rá ugyanezt, mert irtózatosan szerettem. És éppen ezért vagyok irtózatosan mérges az alkotókra, mert még most is jó és kreatyv ötleteik vannak és még most is ugyan olyan jó lehetne ha nem rontották volna el evvel a nyújtás/business dologgal...

Carfanatic: hát én is ezt csináltam a 150 kötül-től de már így sem birom... bár lehet, h csak nekem túl magasak az igényeim...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Liquid Snake

Én azért azt mondom h nézd tovább. Remélem még van remény :D

Hiei-sama

#424
Nemtom minek kell sirni,mar reg ki votl fejtve mivel behozza a mangat muszaj vlmit tenniuk...Teny es valo szarul csinaltak ez van...Olvasd a mangat semmiben nem kulonbozik az animetol,csak annyiban hogy abbol kimaradt a recap : p

Aichon

Cio!

Kis help kéne végre az RTL 2 is folytatják a One Piecet a mostani német intro nekem tökre bejön :- )
nem tudjátok véletlenül honnan tudnám letölteni?

Hiei-sama

Quote from: Aichon on 2006-11-02, 18:37:37
Cio!

Kis help kéne végre az RTL 2 is folytatják a One Piecet a mostani német intro nekem tökre bejön :- )
nem tudjátok véletlenül honnan tudnám letölteni?



http://www.youtube.com/watch?v=BWtGIg53X6w

Raggie

Quote from: Hiei-sama on 2006-11-02, 16:55:50
Nemtom minek kell sirni,mar reg ki votl fejtve mivel behozza a mangat muszaj vlmit tenniuk...Teny es valo szarul csinaltak ez van...Olvasd a mangat semmiben nem kulonbozik az animetol,csak annyiban hogy abbol kimaradt a recap : p
Az rendeben van, de milyen mentség ez?? :eek: Ezt te sem gondolog komolyan ugye?! :) És attól, mert ez ki lett már fejtve én megkérdezhetem most az emberkéket itt a fórumon, hogy mi a véleményük erről a kérdésről nem?! :)
(és btw ha ez lett kifejtve, hogy behozza a mangát és "be kell várniuk" a sorozattal, akkor meg méginkább mérges vagyok az alkotókra, mert ez már tényleg röhejes... nemegy sikeres sorozat meg tudta csinálni, hogy a manga és az anime nem egy ütemben haladt nem is ugyanakkor lettek készen, de mindkettő sikeres volt... :ejj: )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Aichon

Quote from: Raggie on 2006-11-02, 18:51:10
Quote from: Hiei-sama on 2006-11-02, 16:55:50
Nemtom minek kell sirni,mar reg ki votl fejtve mivel behozza a mangat muszaj vlmit tenniuk...Teny es valo szarul csinaltak ez van...Olvasd a mangat semmiben nem kulonbozik az animetol,csak annyiban hogy abbol kimaradt a recap : p
Az rendeben van, de milyen mentség ez?? :eek: Ezt te sem gondolog komolyan ugye?! :) És attól, mert ez ki lett már fejtve én megkérdezhetem most az emberkéket itt a fórumon, hogy mi a véleményük erről a kérdésről nem?! :)
(és btw ha ez lett kifejtve, hogy behozza a mangát és "be kell várniuk" a sorozattal, akkor meg méginkább mérges vagyok az alkotókra, mert ez már tényleg röhejes... nemegy sikeres sorozat meg tudta csinálni, hogy a manga és az anime nem egy ütemben haladt nem is ugyanakkor lettek készen, de mindkettő sikeres volt... :ejj: )

thx ^^

overmind

Üdv all!

Ha már így szóbjött nem tud valaki linket, torrentet, ahol megvan németül? Németet kell tanulnom, kellemest a hasznossal... RTL2-őm nincs. :(

A húzás-halasztáshoz csak annyit szólnék hozzá, hogy az intro-outro-visszaemlékezés az úgymond a megszokott szinten van. A fillerek azok sokkal színvonalasabbak, mint bármelyik másik sorozatban, és humorosak! Amikor haladnak a sztorival akkor meg szerintem semmi gond. Az tény, hogy ez a pár recap rosszul esett a kis lelkemnek, de reméljük többet nem lesz ilyen. Már elvonási tüneteim vannak.  :ejj: De szerintem ezzel együtt is a legjobb ilyen hosszúságú sorozat! (Merem megkockáztatni, hogy a rövidebbeket belevéve is simán a legjobb 3 között van.) Bárcsak más hosszabb sorozatoknál is ilyen problémák lennének, mint itt!  :whoah:

chilip

Hááát, ha a One Piece-ben a Foxy-s részek (olyan 200 körül) fillernek számítanak, akkor sajnos azt kell mondjam: itt találkoztam életem legroszabb filler-saga-jával  :ejj: nagyon nem tetszett, na ... [spoiler]rózsaszín karikákkal lassítja az ellenfelet,  és Luffy fején afro-haj van?[/spoiler]

Raggie

Quote from: overmind on 2006-11-02, 21:03:49
Ha már így szóbjött nem tud valaki linket, torrentet, ahol megvan németül? Németet kell tanulnom, kellemest a hasznossal... RTL2-őm nincs. :(

A húzás-halasztáshoz csak annyit szólnék hozzá, hogy az intro-outro-visszaemlékezés az úgymond a megszokott szinten van. A fillerek azok sokkal színvonalasabbak, mint bármelyik másik sorozatban, és humorosak! Amikor haladnak a sztorival akkor meg szerintem semmi gond. Az tény, hogy ez a pár recap rosszul esett a kis lelkemnek, de reméljük többet nem lesz ilyen. Már elvonási tüneteim vannak.  :ejj: De szerintem ezzel együtt is a legjobb ilyen hosszúságú sorozat! (Merem megkockáztatni, hogy a rövidebbeket belevéve is simán a legjobb 3 között van.) Bárcsak más hosszabb sorozatoknál is ilyen problémák lennének, mint itt!  :whoah:
Nemtom... Általában egyik fansubber társaság sem szeret más nyelvű hanggal dogozni, mint japán. Szedj le hozzá német feliratot... német nyelvűt nem hiszom hogy találni fogsz... :S

Hát a fillerezés már maga sem egy jó dolog, de avval még nincsen bajom(tényleg poénos és színvonalas általában), de már vagy ötödszörre mondom, hogy a NYÚJTÁSSAL van a gondom. Hogy minden eseményt amit a sorozat elejefele lezavartak volna egy részben, azt most minimum 5 részen keresztül húzzák.
Nna én meg leállok... nem erről szól ez a topic sem igszából... :]
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Hiei-sama

Van ugyebar One Piece nemet verzio szal tuti van valahol nemet rip...emule stb probalkozni kell.

Liquid Snake

EP 281  Végre itt van ez is, bár most nem kellett sokáig várni rá... :)

Hiei-sama


Liquid Snake

Quote from: Hiei-sama on 2006-11-05, 15:09:29
Ep 284 raw : http://bt.saiyaman.info/download.php?id=3108&file=%5BS%5EM%5D+ONE+PIECE+284+RAW.avi.torrent

Vegre jonnek a rendes reszek ; )

Köszi! Nem szoktam RAW-okat leszedni de ezt most mindenképp lehúzom mert már kíváncsi vagyok nagyon h mi lesz :D :D
Még várok egy kicsit több seederre és szedem is. Köszi még1X.

Bishop

megnéztem a RAW-ot ás egy valamit nem értek,mi értelme volt mos új opening-nek,még az elöző se régi.és ebben sincs még Franyk,Merry is megvan még,viszont amugy jó lett

még durván 2 hét és már télleg a harcok jönnek,kiváncsi leszek majd Sanji új tekchinkájára,az eléggé jól nézett ki manga-ba

overmind

Quote from: Hiei-sama on 2006-11-03, 20:02:05
Van ugyebar One Piece nemet verzio szal tuti van valahol nemet rip...emule stb probalkozni kell.

Végülis a YouTube-on fent vannak a részek. Nem a legjobb minőség, de a semminél jobb. Eddig nem is gondoltam volna, hogy full részeket feltesznek, jó hogy linkelted a német OP-ot.  :cool:

Mcmac

hali

ehez nincs magyar felirat?
mert az animeaddictson nem talaltam

KeLa

Quote from: Mcmac on 2006-11-06, 16:29:25
hali

ehez nincs magyar felirat?
mert az animeaddictson nem talaltam
:G -> http://mugiwarapirates.extra.hu/news.php
Még csak 4 részhez van felirat, de ahogy olvastam folyt. köv.

Mcmac

Quote from: KeLa on 2006-11-06, 19:02:31
Quote from: Mcmac on 2006-11-06, 16:29:25
hali

ehez nincs magyar felirat?
mert az animeaddictson nem talaltam
:G -> http://mugiwarapirates.extra.hu/news.php
Még csak 4 részhez van felirat, de ahogy olvastam folyt. köv.

köszi
akkor inkáb angolul nézem megnéztem egy részt és érthető...
nem tudja valaki honnan lehet letölteni angol feliratot (külön file ba) mert ami ra van "egetve" az avi ra z nagyob pici és ha nem a gep elott ulve nezem hanem pl agybol akkor nem jo :D

Magma

Hááát... ez az új opening az eddigi legszarabb, szvsz.  :lame:
Men are supposed to forgive women's lies!

Liquid Snake

Na láttam az a 284.-ik részt és az openingel nincs bajom viszont a pörgősebb OP zenéket jobban kedvelem. Már alig várom h folytatódjon. Nagyon nagy harcok  jönnek... :hopp: :hopp: :hopp:

Hiei-sama

Quote from: Magma on 2006-11-06, 20:17:51
Hááát... ez az új opening az eddigi legszarabb, szvsz.  :lame:


Tamogatom....Szar...

Mcmac

Quote from: Mcmac on 2006-11-06, 16:29:25
hali

ehez nincs magyar felirat?
mert az animeaddictson nem talaltam
valaki?

Magma

Passz...

Áh, elég lassú az ADC. :ejj: Még csak a 281-et subolta, pedig lassan a 285 jön ki...  :bruhuhu:
Men are supposed to forgive women's lies!

Hiei-sama


Liquid Snake

Quote from: Magma on 2006-11-09, 19:33:53
Passz...

Áh, elég lassú az ADC. :ejj: Még csak a 281-et subolta, pedig lassan a 285 jön ki...  :bruhuhu:

De tudod azért mert csapattag váltás volt :D

Magma

Tudom, de akkoris... most ez önzés, de látni akarom a 284-et, úgy, hogy értsem is.
Men are supposed to forgive women's lies!

overmind

Quote from: Magma on 2006-11-10, 16:10:43
Tudom, de akkoris... most ez önzés, de látni akarom a 284-et, úgy, hogy értsem is.

Annyira nem nagy önzés, mert SZVSZ több értelme lett volna a 284-et feliratozniuk, mint a recapokat...

Nem tudjátok milyen gyakorisággal fognak jönni most a részek? Mármint nem a felirat, hanem maga az anime. Elhatároztam, hogy megvárok vagy 4-5 részt és egyszerre nézem meg, de még a feliratot se bírtam megvárni...  :bruhuhu: