Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

Alkyra

hmm...pár érdekes fordulat a mangában...kíváncsian várok rá, hogy m i lesz ebből...

Magma

#451
Quote from: overmind on 2006-11-11, 03:56:29SZVSZ több értelme lett volna a 284-et feliratozniuk, mint a recapokat...

Ezzel teljes mértékben egyetértek...
Men are supposed to forgive women's lies!

Liquid Snake

#452
Minden One Piece-hez értő személy figyelmét kérem!!!

Itt egy amv: http://youtube.com/watch?v=ateW1NhupRE&mode=related&search=

Mindenki nézze meg az is aki utálja a youtube-ot. Elég a 38-40 másodpercig nézni ahol észrevettem vmi különleges dolgot. Mikor volt olyan rész h Usopp Kuro ellen harcol kalapáccsal és ott van Chopper meg Nami is???
Aki tudja mondja meg mert érdekelne!!!


edit.: Sőt van itt egy Robin vs Crocodile harc is ami nem ismerős... egy arénában vannak...

Cobra

Bár nem láttam még egyet sem, de szerintem több részlet is az OVA-kból meg a Movie-kból van.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

smash++

Liquid Sanke: Azt hiszem újra megnézem azokat a részeket amiket még a németen láttam:D,mert lehet kivágtak jó pár részletet és azért nem ismerős nekem se pár jelenet.Biztos a specialokból is szedtek ki sokat,hiszen olyanok is vannak amik még az ftp-n nincsenek fent(ha jól tudom) és még nekem sem sikerült letölteni az összes eddigi kiegészítőt:(

Liquid Snake

Quote from: smash++ on 2006-11-12, 20:38:13
Liquid Sanke: Azt hiszem újra megnézem azokat a részeket amiket még a németen láttam:D,mert lehet kivágtak jó pár részletet és azért nem ismerős nekem se pár jelenet.Biztos a specialokból is szedtek ki sokat,hiszen olyanok is vannak amik még az ftp-n nincsenek fent(ha jól tudom) és még nekem sem sikerült letölteni az összes eddigi kiegészítőt:(

Én németen láttam még az arabasta sivatagos részekig. De innen a usteamről töltöttem előlről és az elejétől végignéztem, jobban mondva néztem amíg fent van aztán ADC, de nem ez a lényeg hanem az h szerintem is OVA mert én az összes Movie-t láttam és abba egybe se volt benne...

Liquid Snake

EP 283_ADC Kicsit megkésve de mivel még nem linkelte senki gondolom belinkelem.

Hiei-sama

#457
Nem volt idom nagyon idenezni de mar van rawos ep285 nem linkelembe most ugyis kevesen nezik a rawot aki megnezi az mar ugyis leszedte :Đ


visszaterve meg a youtubes linkre,lehet valamelyik ps2-es one piece jatekbol van...abban is vannak erdekes videok,de most nem fogom oket betoltogetni,hogy megnezzem tenyleg abban vannak-e.

Bishop

nem akarok beleszólni majd úgyis jön és ír valamit de,meg van neki mind2 játék szóval szerintem nem onnan van

Hiei-sama

Hat ket jateknal tobb van,de ti tudjatok : p

Liquid Snake

#460
Quote from: Hiei-sama on 2006-11-16, 04:47:23
Hat ket jateknal tobb van,de ti tudjatok : p

Igen több van 2-nél, bár pontosan nemtom hogy mennyi. Nekem a Grand Battle meg a Grand Adventure van meg ugye csak ezeket adták ki angolul. Ki tudja hány van még japánul... De ez egy jó ötlet h játékból van, bár elsőnek valami OVA-ra vagy Special-ra gondoltam...

Liquid Snake

#461
Nézegettem a neten és találtam egy nagyon jó kis One Piece Hátteret. Nekem nagyon bejön  :whoah: :whoah: :whoah:

Hiei-sama

#462
Quote from: Liquid Snake on 2006-11-16, 15:49:02
Quote from: Hiei-sama on 2006-11-16, 04:47:23
Hat ket jateknal tobb van,de ti tudjatok : p

Igen több van 2-nél, bár pontosan nemtom hogy mennyi. Nekem a Grand Battle meg a Grand Adventure van meg ugye csak ezeket adták ki angolul. Ki tudja hány van még japánul... De ez egy jó ötlet h játékból van, bár elsőnek valami OVA-ra vagy Special-ra gondoltam...



Van vagy 5-6+ asszem nekem mind megvan mert engem kulonosen nem erdekel ,hogy full japan a jatek :p Es hat nem lesz mindegyikbol usa valtozat.



Es egy kis uj hir: The official site for One Piece: Episode of Alabaster - Sabaku no Ojou to Kaizoku Tachi now hosts a short teaser trailer. The film will premiere March 3 in Japan. Source: Animenation

Liquid Snake

Quote from: Hiei-sama on 2006-11-16, 19:46:42
Quote from: Liquid Snake on 2006-11-16, 15:49:02
Quote from: Hiei-sama on 2006-11-16, 04:47:23
Hat ket jateknal tobb van,de ti tudjatok : p

Igen több van 2-nél, bár pontosan nemtom hogy mennyi. Nekem a Grand Battle meg a Grand Adventure van meg ugye csak ezeket adták ki angolul. Ki tudja hány van még japánul... De ez egy jó ötlet h játékból van, bár elsőnek valami OVA-ra vagy Special-ra gondoltam...



Van vagy 5-6+ asszem nekem mind megvan mert engem kulonosen nem erdekel ,hogy full japan a jatek :p Es hat nem lesz mindegyikbol usa valtozat.

Mondjuk én személyesen csakis PS2-es játékra gondoltam. Vagy az van neked is?

Hiei-sama

Quote from: Liquid Snake on 2006-11-16, 20:01:16
Quote from: Hiei-sama on 2006-11-16, 19:46:42
Quote from: Liquid Snake on 2006-11-16, 15:49:02
Quote from: Hiei-sama on 2006-11-16, 04:47:23
Hat ket jateknal tobb van,de ti tudjatok : p

Igen több van 2-nél, bár pontosan nemtom hogy mennyi. Nekem a Grand Battle meg a Grand Adventure van meg ugye csak ezeket adták ki angolul. Ki tudja hány van még japánul... De ez egy jó ötlet h játékból van, bár elsőnek valami OVA-ra vagy Special-ra gondoltam...



Van vagy 5-6+ asszem nekem mind megvan mert engem kulonosen nem erdekel ,hogy full japan a jatek :p Es hat nem lesz mindegyikbol usa valtozat.

Mondjuk én személyesen csakis PS2-es játékra gondoltam. Vagy az van neked is?


Arra gondoltam...

chilip

#465
[spoiler="manga, az új vérdíjak"]az új vérdíjak  :D Strawhat Luffy - 300 milla ; Zoro, the Pirate Hunter - 120 milla; Nico Robin, the Child of Demon - 80 milla; Sogeking, the sharpshooter - 30 milla; Nami, the Burglar Cat - 16 milla; Sanji, the Black Leg (nem találtak hozzá fotót, ezért egy ocsmány rajz van helyette  :rotfl: :lul: :rotfl: :lul:) - 77 milla; Chopper, the Cotton Candy Lover (Pet) - 60!!!! , ja és Franky, the Cyborg - 44 milla. Az egész banda Franky-vel eggyütt 667 millát és 60 Beli-t ér...[/spoiler]
[spoiler="manga"]Egyébként a mocskok  :mad: bejelentik a végére hogy kész a hajó, erre nem mutatják :Eztneked: az ilyet nem szeressük, meg nagyon úgy néz ki, hogy Franky lesz az új tag a bandában[/spoiler]

smash++

Zoro-ét én egy picit keveslem:D.Habár csak az anime-t nézem.Szerintem túl nagy a vérdíj különbség Luffy és Zoro között(De mivel nem nézem a mangát lehet butaságot mondok).

Bishop

az nem baj ha nagy a külömbség a ba az hogy Zro és Sanji között nagy a külömbség,pedig Sanji mindig mondta hogy majd ha egyszer lesz neki akkor sokkal több lesz,hát én legalább 1 milla külömbséget vártam volna

smash++

ÁÁÁ :D.Nekem pont jó ha van közöttük legalább 40-M,legalábbis szerintem incsenek egy szinten<-ezt tudd be annak,hogy nekem zoro a favorit ;).Mondjuk az egyik movie-ban azért láthattuk mi van akkor ha Zoro nem csak játszik Sanji-val.Én azért Robin-ét is keveslem egy kicsit.

pniko

[spoiler]http://i72.photobucket.com/albums/i165/Marimo1/newshipsq9.jpg

Elméletileg ez a képe az új hajónak, egy ismerősöm küldte és OP fordítással üti el a szabadidejét. Szerintem hasonlít a Merry-re, nemtudom ti hogy vagytok vele.[/spoiler]

Bishop

Quote from: smash++ on 2006-11-18, 18:10:14
ÁÁÁ :D.Nekem pont jó ha van közöttük legalább 40-M,legalábbis szerintem incsenek egy szinten<-ezt tudd be annak,hogy nekem zoro a favorit ;).Mondjuk az egyik movie-ban azért láthattuk mi van akkor ha Zoro nem csak játszik Sanji-val.Én azért Robin-ét is keveslem egy kicsit.
én nem mondom hogy egyikőjük is a favoritom lenne sőt Sanji hátrébb van de én akkor is egyenlőnek érzem őket ha majd Luffy király lesz és nagy kalózflottája(remélem) akkor ők lehetnének a jobb és bal keze Luffy-nak szóval szintben is majdnem egy helyen kéne állniuk

Quote from: pniko on 2006-11-19, 14:20:54
[spoiler]http://i72.photobucket.com/albums/i165/Marimo1/newshipsq9.jpg

Elméletileg ez a képe az új hajónak, egy ismerősöm küldte és OP fordítással üti el a szabadidejét. Szerintem hasonlít a Merry-re, nemtudom ti hogy vagytok vele.[/spoiler]

az az Oro Jackson-ra hasonlít mivel azt vette alapul Franky

Hiei-sama

ADC kiadta ep284-et.Rawban meg kijott az ep286 ;p

Liquid Snake

Quote from: Hiei-sama on 2006-11-19, 21:43:22
ADC kiadta ep284-et.Rawban meg kijott az ep286 ;p


Ep 286 kicsit durva :D
[spoiler]Nagyon durva mikor a Farkas(nemtom a nevét) kiröhögi Kaku zsiráf formáját :D :D :D  :hopp:  :hopp: [/spoiler]

Hiei-sama

Quote from: Liquid Snake on 2006-11-21, 21:57:54
Quote from: Hiei-sama on 2006-11-19, 21:43:22
ADC kiadta ep284-et.Rawban meg kijott az ep286 ;p


Ep 286 kicsit durva :D
[spoiler]Nagyon durva mikor a Farkas(nemtom a nevét) kiröhögi Kaku zsiráf formáját :D :D :D  :hopp:  :hopp: [/spoiler]


Hat az a mangaban is benne volt,ott is szetrohogtem magam rajta XDDD

Bishop

most kiadta az adc vagymi :confused:, mert én most már megvárom

Hiei-sam: nem tudod hogy rövidebb lenne ha a maradék kettőt egyszerre adnák ki összeolvasztva? :angyali:

Hiei-sama

Quote from: carfanatic on 2006-11-22, 19:31:58
most kiadta az adc vagymi :confused:, mert én most már megvárom

Hiei-sam: nem tudod hogy rövidebb lenne ha a maradék kettőt egyszerre adnák ki összeolvasztva? :angyali:


Osszeolvasztani ugyse fogjak,es ne is olvasszak : p De meg igy is a reszek vegerol le lettek vagva a specialok,ideje lenne kiadniuk...

Hiei-sama

Kozben mar ep287 rawot is letudtam : p A mostani reszek nem is olyan rosszak.

Bishop

ez így nem lesz jó igazán belehúzhatnának már,én még mindig a 284-nél járok :bruhuhu:
de már minimum a 285-öt kiadhatták volna nem hogy az összes lemaradt részt megycsinálnák
most meg már 3 rész a lemaradásuk :mad:
ha azon múlik megtanulok japánul és segítek nekik csak csinálják már :__devil:

ha jól vettem észre manga se volt a héten,most már kezenek kitörni rajtam az elvonási tünetek

Liquid Snake

Quote from: Hiei-sama on 2006-11-27, 19:45:55
Kozben mar ep287 rawot is letudtam : p A mostani reszek nem is olyan rosszak.

Én is megnéztem. Nem is olyan rosszak? Még szép hogy jók, mivel most folynak a harcok. :D

Hiei-sama

Quote from: carfanatic on 2006-11-27, 19:58:58
ez így nem lesz jó igazán belehúzhatnának már,én még mindig a 284-nél járok :bruhuhu:
de már minimum a 285-öt kiadhatták volna nem hogy az összes lemaradt részt megycsinálnák
most meg már 3 rész a lemaradásuk :mad:
ha azon múlik megtanulok japánul és segítek nekik csak csinálják már :__devil:

ha jól vettem észre manga se volt a héten,most már kezenek kitörni rajtam az elvonási tünetek


Meghallgattak szavaid ADC ep 285 kint :đ