Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

Bishop

LINK PLZ!!!!!!

hiába kattintok rá percekig tölti a semmit :ejj:

pniko

Quote from: carfanatic on 2006-11-28, 17:04:57
LINK PLZ!!!!!!

hiába kattintok rá percekig tölti a semmit :ejj:

Remélem még nincs későn hozzá (de jobb később mint soha alapon):

ep 285

Hiei-sama

Nah 286 is kint subosan tolthetitek :p

smash++

Nem akarok panaszkodni meg ilyenek,de észre vettétek,hogy a készítők csináltak egy kis bakit a 286-ban.Amikor Zozo-ék elkezdenek harcolné néha forditva rajzolták meg a kardot a szájában? :D.Kétlem,hogy direkt forgatná...

smash++

Quote from: Hiei-sama on 2006-11-27, 19:45:55
Kozben mar ep287 rawot is letudtam : p A mostani reszek nem is olyan rosszak.

Mit tom én  :ejj: :ejj:.Nekem marhára nem tetszenek.Inkább siralmasak.Imádom a One Piece-t és nagyon sajnálom,hogy olyan baromságot képesek beletenni (Zoro-Usopp bilincsben összekötve).Modjuk ezt csak az előzetesben láttam,de remélem nem lesz ilyen.
Remélem nem paródia harcot akarnak csinálni,mert eddig ez kb ezzel egyenlő 286-ig.
Végre örültem,hogy Zoro elkezd komolyan harcolni Kaku-val.Egészen addig cool volt amíg nem változott át.Oké jót röhögtem.De engem marhára nem érdekelt beszari Usopp kúlcs lenyúlási technikája,utánna meg Zoro-ra dobja a bilincset.
Most hírtelen áttértek a készítők a vígjátékokra?Össze sem lehet hasonlítani ezt a harcot az eddigiekkel.

Remélem tévedek és valami értelmeset hoznak ki belőle.

Bishop

hidd el csak kerüljön le az a bilincs ,majd mutat pár jó mozdulatot Zoro

személyszerint én ürülök ennek a kis poénnak de azt sajnálom hogy Usopp nem csinált semmi érdekesett az új pachinko-jával
és ha majd bb egyik társával fog küzdenni(remélem) mert hogy az is lőfegyvert használ akkor szeretném hogy végre mutasson valamit

smash++

Remélem is :D!De kinél van a kulcs?!!Majd kiderül,hogy egy másiknál van aztán...Ahh,mit kell ezen ennyit bonyolítani...
Még azon gondolkodtam,hogy így konkréten mi esélye van Nami-nak és Usopp-nak a CP9 ellen?Szerintem nem sok...De ha mégis megverik őket akkor nekem gyanus,hogy a szerkeztők egy kicsit elnagyolták őket anno az első találkozásnál.

Bishop

tény hogy pl nami harca inkább egy devil fruit user ellen volt mint egy cp9 ellen de a látvány lenyügöző....mondaná Sanji :D

Usopp sajnos sokat nem alakított,kivétel Robin kiszabadítéséban :bruhuhu: .................jah hogy ez már spoiler

és Kaku-t se becsült le,röhelyes vagy sem,ígyis elég erős lesz

legdurvább akkor is Chopper lesz.... a francba még egy spoiler :D

smash++

Hmm...Már nagyon kíváncsi vagyok!
Egyébként kb mennyi rész ez a szabaditsuk ki Willy-t ,jaaj nem, Robint? :D (vicc)
15résznél csaknem lesz több?Gondolom max 20.Mondjuk ha lassan halad a harc akkor lehet 25is:(

Bishop

Luffy harca manga-ban kicsit hosszú lett ,de ha így halad szerintem se lesz több 15-dúrván 20 résznél

Alkyra

Lol milyen az új hajó a mangában!!XD :hopp: :hopp: :lul: :lul: :rotfl:

chilip

 :grrr: elég csúnya a hajó... mit keres az orrán az a medve-oroszlán-mittoménmi

Liquid Snake

Quote from: Alkyra on 2006-12-02, 09:27:07
Lol milyen az új hajó a mangában!!XD :hopp: :hopp: :lul: :lul: :rotfl:

Szerintem zsír! :D

Hiei-sama

ADC kiadta ep287-et is...Rawban meg van ep288,bar adc tenyleg kiadhatna a tobbi specialokat amiket levagtak a regebbi reszekrol...

Liquid Snake

Nézegettem a youtube-on és találtam EP 288 Sub-os verziót. Vajon ki az aki ilyen hamar lefordítja és fel is rakja? Persze én az ADC-set nézem mert azért számít a minőség csak kicsit meglepő...

KeLa

Quote from: Liquid Snake on 2006-12-07, 23:59:53
Nézegettem a youtube-on és találtam EP 288 Sub-os verziót. Vajon ki az aki ilyen hamar lefordítja és fel is rakja? Persze én az ADC-set nézem mert azért számít a minőség csak kicsit meglepő...
Egy Saber nevü csapat úgy tűnik, h beszáll az ADC mellett a One Piece sub készítésbe ha jól láttam 287-288-at csinálták meg eddig.

Hiei-sama

Sok hulye csapat elkezd osszevissza subolni...De mind1 adc behozta mar magat ok is lesuboltak ep 288-at ;)

Liquid Snake

Quote from: Hiei-sama on 2006-12-08, 14:48:49
Sok hulye csapat elkezd osszevissza subolni...De mind1 adc behozta mar magat ok is lesuboltak ep 288-at ;)

Hát igen van ilyen. Az a lényeg h ADC és Kaizoku Fansubs az isten!

smash++

Én is meglepődtem amikor haza jöttem és gondoltam letöltöm a 277-et,mert a hétvégén nem volt időm.Aztán katt az adc-re és jéé ep288is :Kiraly:
Úgy néz ki talán nem is lesznek rosszak a csaták.Habár
[spoiler]
Sanji :ejj: Én jól összerugdostam volna az biztos.Ilyen szívtelen beképzelt ehhmm...
Zoro&Usopp  :ejj: :ejj:(duplán)Mi lesz ebből a "gyere mász a karomra és kapaszkodj,most szétcsapunk közöttük" felálásból.Eddig Franky mutatott vmi normális formát.Nekem lehet,hogy befog jönni mint új tag ha ő lesz.Hasznosabb mint Sogeking-a bátor tengerész :D
Nami: Nem tudom mi esélye van a csaj ellen,de szurkolok neki(előjött a bátor oldala,kíváncsi vagyok meddig),még a végén két kulcsot is szerez :D
Chopper: Volt 1-2 jó megmentő akciója,de legalább a hűtőt jól kezeli és ismeri az üdítőket  :lol:
Franky: Kezdem megszeretni és ő aztán bele a lecsóba tipus,nem vacakol meg egyebek..
Luffy: Úszni még mindig nem tud :D,de legalább ügyes volt az a bizonyos figyelemfelkeltő ajtó nyitása.Elég érdekes piciben.Érdekes lesz ez a gear3...
[/spoiler]
Nagyon várom a folytatást :jee: és,hogy milyenek lesznek az igazi csaták :hehe:,lassan vége a kóstolgatásnak meg a fogócskának :ejj:

Liquid Snake

Igen én is várom a harcokat meg a Gear 3-at is. Bár engem az izgat amit carfanatic mondott pár posttal ezelőtt h Chopper lesz a legjobb... Arra kíváncsi vagyok, mert nekem Chopper eléggé tetszik és biztos van 1-2 jó húzása. Franky-val meg csak annyi a baj h nem az anime elején találkoztak vele és állt be akkor. Nagyon nagy, kóla-automata :D

Bishop

de jó a tudatlanság :D

[spoiler]gear 3.  :lame: .................csak hogy spoiler-ezzek kicsit[/spoiler]

Na jó ha ugy nézzük akkor Sanji lesz még aki nagyot alakít,de talán számomra azért pont ők ketten mert tőlük ritkán látni ilyen húzásokat

Zoro meg majd kiszabadul ne agódjatok már annyit

erram

Szijjasztok. Viszonylag ujj vagyok a fórumon és lehet hülyeségeket kérek de segítenétek kicsit?:)  Végig néztem németen a sorozatot Enel ig aztán usteamról egész a 208 adik részig. Nem tudjátok többit hol tudom lekapni mert a suboló honlapján csak 244 től tudnám szedni de 40 részt azé nem hagynék ki:D előre is köszi a helpet

Liquid Snake

Quote from: erram on 2006-12-09, 12:19:08
Szijjasztok. Viszonylag ujj vagyok a fórumon és lehet hülyeségeket kérek de segítenétek kicsit?:)  Végig néztem németen a sorozatot Enel ig aztán usteamról egész a 208 adik részig. Nem tudjátok többit hol tudom lekapni mert a suboló honlapján csak 244 től tudnám szedni de 40 részt azé nem hagynék ki:D előre is köszi a helpet


Én torrentet mondok neked. Onnan le lehet a többit is. Igaz, türelmesnek kell lenned mert nembiztos h jl fog jönni lefelé...

erram

reméltem h. nem a torrentet fogod mondani :frown: Egyébként ti hol töltöttétek le?:)

Liquid Snake

Quote from: erram on 2006-12-09, 12:44:12
reméltem h. nem a torrentet fogod mondani :frown: Egyébként ti hol töltöttétek le?:)


Nekem személy szerint haverom adta aki torrenten töltötte. És ha jól tudom azokat nem is lehet máshonnan...
Egyébként a mostani részeket is torrenten töltjük az ADC-től. Vagy IRC. Csakht az tényleg jön úgy ahogy kell...

erram

jaja azokat 1 szer megtaláltam . Adnál róluk linket? Aztán ráálok akeresésre. Sz.ted hol érdemes?

Liquid Snake

#506
Quote from: erram on 2006-12-09, 12:50:50
jaja azokat 1 szer megtaláltam . Adnál róluk linket? Aztán ráálok akeresésre. Sz.ted hol érdemes?


A mostani részeket INNEN töltjük.

Meg ITT van egy torrent amiben 201-250-ig vannak a részek.

Amúgy a www.torrentz.com és a www.btjunkie.org -on szoktam keresni...

Remélem segít valamit!

erram

Köszike:D Most néztem h. moviek is vannak megkukkantom azokat is:D. Amúgy az one piece részeket még mindíg gyártják? csak mert narutót is néztem aztán azis má csak heti 1 van:D A full metal alchemist meg csak 50 részes volt:D

smash++

Quote from: smash++ on 2006-08-22, 15:46:00
Quote from: chilip on 2006-08-22, 10:32:58
skacok, rakja már fel valaki ftp-re a maradék részeket, pls

Oda csak K-F és ez így jó.Én nemrég töltöttem le a maradékot és néztem meg.Hiei-sama adott linkeket hozzá.Gyorsan lejönnek :D.Nézz vissza a topicban,én kértem mindig uj linket(amikor leszedtem egy pár részt) és kaptam is onnan te is letudod szedni.Sok sikert.Megéri... :jee:
összeszedtem:201-275
http://adc.fansub-torrents.com/%5BADC-Elites%5D%20One%20Piece%20201-206%20%28G8%20Part%202%29.torrent

http://www.boxtorrents.com/download.php/128630/one%20piece%20%28davy%20back%20fights%20foxy%20vs%20strawhat%20team%20207-219%20arc%29.torrent

http://www.boxtorrents.com/download.php/128733/One%20Piece%20Ep%20220-251.torrent

http://www.adc-heaven.com/test/index.php?p=downloads

Már egyszer összeraktam...
Válogass

smash++

Quote from: erram on 2006-12-09, 12:59:06
Köszike:D Most néztem h. moviek is vannak megkukkantom azokat is:D. Amúgy az one piece részeket még mindíg gyártják? csak mert narutót is néztem aztán azis má csak heti 1 van:D A full metal alchemist meg csak 50 részes volt:D

Fogják még egy darabig :D.Szerintem csak most indult be igazán a szekér.Eddig Luffy-ék kispályások voltak,de mostmár beléptek a profi kalózok ligájába
Heti egy ez is,mint a Naruto.Szóval még pár év mind2 :D