Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

erram

Snake sokat segített de ha valaki tud esetleg valami FTP-t vagy gyors torrentet írjon ám:)

erram

smash++ neked is thx

erram

#512
Te smash most néztem ezeket a linkeket fainul vannak is csak még mindíg hibádzik 20 rész:D vagyis inkább 10:(( Még pontosabban adtál 1 torrentet ami 220-250 ig megy az fain má szedem is de én eddig csak K-F eket láttam azok meg 208 ig mennek:) Valaki esetleg 208-220 ig?:D

smash++

#513
Quote from: erram on 2006-12-09, 13:41:22
ha valaki tud esetleg valami FTP-t vagy gyors torrentet írjon ám:)
Az ftp szerintem esélytelen,sőt biztos.Torrent meg szerintem ez van ami jó.Talán még a Balf féle.
Egyébként a keresés nagyon egyszerű. google:oda pedig beirod,hogy one piece(esetleg oadirod a részeket is) torrent.Ezzel a szöveggel simán kidob jó párat és válogathatsz.Azzal számolj,hogy nem jön le egykönnyen.Én is megszenvedtem vele.Addig nézzél mást,jobbat nem tudok.Gép reggel-este...
Az előző két postot szerintem tedd egybe :D és szivesen

Modify:Mostmár inkább ez előző 3postot tedd egybe :D
Modify2: nézzd meg ezt 201-250.Csak azt x-eld be ami kell és kész

chilip


erram

Az a 201-250 ig nem müxik sajna:((

smash++

Quote from: erram on 2006-12-09, 16:06:08
Az a 201-250 ig nem müxik sajna:((
érdekes... :confused:
akkor esetleg ez  http://www.worldspace.nu/onepiece/

erram

Egy próbát megér:) Megéri amúgy tovább nézni nem nyúúúújtják el mint a narutot?

smash++

Nem egy kaliber a kettő.Habár a NArutot is szeretem.Itt is van filler,de az legalább igényes és nem csinálnak benne nagy marhaságokat.Inkább visszafogják magukat a karakterek és átmegy egy kicsit vígjátékba.Mindenképpen folytasd!!!Ez komoly.Most fog igazán beindulni,mint már mondtam
Fejlődnek a karakterek mind személyiség mind erő -ben.Leszenek nagy viták és baráti csaták,dráma,barátság... :rotfl:
Ha jól emlékszek ez a 120 körüli részek talán a kalóz versenyes ami a fillernek számít nálam :D
Vétek lenne kihagyni!Ezzel szerintem mindenki egyet ért

Bishop

a devy back nem filler,de az a marine bázisos igen

erram

Jaja a fogadásosnál tartok meg a fura hosszúnyakú lónál:D Már csak az episodokat kell megtalálnom és letöttenem
:bruhuhu:

chilip

#521
a marine bázisos marha jó volt, a devy back meg kurva szar... hogy meri foxy a szájára venni a kyuubi-t :morci: ráadásul egy elfuserált szar mozdulathoz... :grrr:

smash++

Quote from: carfanatic on 2006-12-09, 19:10:45
a devy back nem filler,de az a marine bázisos igen
Nekem eléggé az :D,habár ezek szerint nem annak szánták.
Marhára semmi nics benne ami előre vinné a történetet vagy megmutátná az erejüket(mennyit fejlődtek) vagy...
Egyszerűen sz@r volt.Azt leszámítva,hogy néha nevettem,de már utánna ideges is voltam,hogy mi a fenéért nem kaszabolták le őket.Én biztos szétcsaptam volna közöttük.Nehogymár egy ilyen semmi kalóz kapitány/kalóz banda nahézségeket okozzon nekik.Pedig okoztak...sajna
Meg ez az alap kalóz verseny egy nagy baromság szerintem.Nemtom melyik elmebeteg készítő találta ki,de mással sokkkal többre mentek volna...Inkább csináltak volna egy "bemutatjuk a Straw Hat Pirates nyugodt napjait".Inkább láttam volna Luffyt horgászni,Zorot edzeni,Sanji-t besózva látni és a lányokat napozni és Usopp-ot barkácsolni vagy baromkodni.
Egyébként tényleg hiányolom ezeket.Régen emlékszek több ilyen volt.Amikor pl mutatták Zorot edzeni.Azokat tök szerettem.

erram

Le ne lőjjétek nekem a poénokat mondom csak 208 nál tartok és még 4 nap mire folítathatom: viva la torrent:((

Hiei-sama

Hehe kozben kint van mar reg az OP 289 raw :p

erram

Hallod ne keseríts el baszki:(( it szopok a 208-250 esekkel te meg az ujjat reklámozod. Ne keseríts el még jobban:(

Liquid Snake

Quote from: Hiei-sama on 2006-12-10, 17:13:47
Hehe kozben kint van mar reg az OP 289 raw :p

Esetleg linket tudsz adni?
Akkor nemsoká ADC-s változat is jön sztem.


Szerk.: A legújabb mangát ki látta??? Nagyon durva mikor Robin megfogja Franky hogyismondjam, férfiasságát... A kis perverz Nico Robin  :ejnye: :ejnye:

Hiei-sama

Quote from: Liquid Snake on 2006-12-10, 19:44:32
Quote from: Hiei-sama on 2006-12-10, 17:13:47
Hehe kozben kint van mar reg az OP 289 raw :p

Esetleg linket tudsz adni?
Akkor nemsoká ADC-s változat is jön sztem.


Szerk.: A legújabb mangát ki látta??? Nagyon durva mikor Robin megfogja Franky hogyismondjam, férfiasságát... A kis perverz Nico Robin  :ejnye: :ejnye:



Tessek a link http://bt.saiyaman.info/download.php?id=3399&file=%5BS%5EM%5D+ONE+PIECE+289+RAW.avi.torrent
vagy itt van 102mb-as rmvbben http://p.greedland.net/torrents/2006/12/10/1165746991.torrent

Liquid Snake

#528
Quote from: Hiei-sama on 2006-12-10, 20:17:18
Quote from: Liquid Snake on 2006-12-10, 19:44:32
Quote from: Hiei-sama on 2006-12-10, 17:13:47
Hehe kozben kint van mar reg az OP 289 raw :p

Esetleg linket tudsz adni?
Akkor nemsoká ADC-s változat is jön sztem.


Szerk.: A legújabb mangát ki látta??? Nagyon durva mikor Robin megfogja Franky hogyismondjam, férfiasságát... A kis perverz Nico Robin  :ejnye: :ejnye:



Tessek a link http://bt.saiyaman.info/download.php?id=3399&file=%5BS%5EM%5D+ONE+PIECE+289+RAW.avi.torrent
vagy itt van 102mb-as rmvbben http://p.greedland.net/torrents/2006/12/10/1165746991.torrent


:Kiraly: vagy. Köszi!

Szerk.: Ja és még annyi hogy az rmvb-t mivel tudom lejátszani? vagy ne aggódjak?

Hiei-sama

Nem hiszem aggodni kene nekem media classic is viszi.De ha nagyon nem megy semmivel szedsz egy reak playert.

Liquid Snake

Quote from: Hiei-sama on 2006-12-10, 21:04:14
Nem hiszem aggodni kene nekem media classic is viszi.De ha nagyon nem megy semmivel szedsz egy reak playert.

OK köszi! Jó tudni ezt is. Bár a 300mb-s jobban érdekel. Gondolom csak jobb a minőség vagy valami. Úgyhogy azt szedem majd.

Hiei-sama

annyira nem feltuno sztem a kulonbseg csak az rmvbnel kinai sub is van :D

Liquid Snake

Quote from: Hiei-sama on 2006-12-10, 21:42:18
annyira nem feltuno sztem a kulonbseg csak az rmvbnel kinai sub is van :D



ÁÁÁ. Akkor csak jól gondoltam én hogy a 300mb-ost töltöm :D

erram

Jól látom h. ti mosst a felirat nélkülin vitáztok?

Hiei-sama

Quote from: erram on 2006-12-11, 10:10:36
Jól látom h. ti mosst a felirat nélkülin vitáztok?

Vitatkozik a franc....En nekem tokmind1 melyik felirat nelkuli verziot nezem.

erram

Tudtok japánul? :cool:

Liquid Snake

Quote from: erram on 2006-12-11, 10:10:36
Jól látom h. ti mosst a felirat nélkülin vitáztok?

Dehogy vitatkozunk. Nem szoktunk. Csak így csak jobb h nincs kínai felirat benne. Igaz japánul se tudok de legalább látom, aztán meg leszedem ha megcsinálta az ADC...

erram

Én konyhanyelve elgügyögök mer tanultam kicsit de nem értem így sem:D Inkább megvárom a sub ot

Theon

Hali!
Ha vki szedett Saber verziót megmondaná, hogy jobb-e az ADC-nél? Érdemes váltani?
"Chaos is the score upon which reality is written."
"I don't need a scabbard to sheath my mind."
"One foot in the grave and the other in hell."

Liquid Snake

Quote from: Theon on 2006-12-13, 08:48:52
Hali!
Ha vki szedett Saber verziót megmondaná, hogy jobb-e az ADC-nél? Érdemes váltani?

Én nem szedtem Saber verziót de nem érdemes váltani. Hidd el...