Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

Bishop

a saber értékelése MINUSZ 5 körül van az adc meg 7. valamennyi
:teccik:

erram

Visszatért a K-F juppppí:D

Hiei-sama

Eddig is itt voltak :o

erram

Há jó csak kissé szétszórtan tudtommal. De tegnap olvastam az ujj hírt a honlapjukon h. folytatják a subbolást és a napokban ki is dobják a 209 et és h. szakítanak a régi felbontású videókkal és only ful screenbe nyomják :jee:

Hiei-sama

Akkor jol felre olvastal valamit ugyanis a regi reszek mind full screenesek,es ezentul csak WS-be [WideScreen] csinaljak majd...Nem hiaba jott ki most az ep208 WS valtozata is.Es,hogy idezzek azert a 209-hez meg kell az emberuk: "We are nearly ready on 209, we just need our timer to retime our script to the WS TV raw.  That might happen later rather than sooner, but for now, it feels really good to finally make a news post." ;)

Liquid Snake

Közben kijött a 289 az ADC jóvoltából.

erram

Az a mondat amit idéztél azt jelenti h. majdnem kész csak ujra kell időzítenünk ami előbb vagy utóbb megtörténik. Semmi bajuk nincs elvannak:D

Bishop

YEAY USOPP ÚJRA A CSAPATBAN :appl: :appl:

most kiderül az új hajó képességei,remélem Usopp kipróbálja majd az új ágyút

smash++

Már lehúztátok,de nekme tetszik az új opening.Szerintem van benne minden ,főleg vicces és jópoha,de azért van benne egy-két cool jelent.Főleg az a pár képkocka amin Lufy,Zoro,Usopp van.Kicsit vittek bele modernizációt,labdázás.
Nekem tetszik :D Végre láthatok olyan dolgokat amit az anime-ban nem.
Az előző is tetszett :D

Hiei-sama

Quote from: erram on 2006-12-14, 19:06:52
Az a mondat amit idéztél azt jelenti h. majdnem kész csak ujra kell időzítenünk ami előbb vagy utóbb megtörténik. Semmi bajuk nincs elvannak:D


Hat de lol ahhoz talan kene a timer emberuk...Latom kicsit nehezkes az angolod de sebaj,lehet hamar kijon 209 nekem8 en ugyis reg lattam mar.

Theon

Végre végignéztem a 289 részt.

És most várnom kell TÖBB HETET, mire láthatom a következőt!!!!!!!!!
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(Otthon csak modem van  :bruhuhu:)
"Chaos is the score upon which reality is written."
"I don't need a scabbard to sheath my mind."
"One foot in the grave and the other in hell."

chilip

[spoiler=manga]micsoda arc luffy elmebeteg nagyapja :D úgy dobálja az ágyugolyókat, mint ha baseball-ozna :lol: "This is grandpa, i repeat, this is grandpa! Its bad, but you're gonna have to die here in the sea! :lul: :rotfl: :lul: :rotfl:[/spoiler]

chilip


Hiei-sama

Hat en meg rawot is elobb nezek mint a Saber szart :D Egy Saber reszt nem neztem es nem is kivanok...

chilip

így jártál :lazza: egyébként sztem a köv. rész filler lesz... Buggy-ról vmi visszaemlékezés vagy mi :ejj:

Liquid Snake

Quote from: chilip on 2006-12-19, 09:40:42
így jártál :lazza: egyébként sztem a köv. rész filler lesz... Buggy-ról vmi visszaemlékezés vagy mi :ejj:

Nem elég h ilyen lassan jönnek a részek még betesznek egy ilyet is...  :ejj: :ejj: :ejj:

McGarak

Sziasztok

A segítségeteket szeretném kérni. Most regisztráltam magam az oldalra és örömmel látom, hogy a One Piece-nek külön topikja van, mert nagyon szeretem azt a sorozatot. Az ftp-s oldalról azonban csak a 208. részig lehet letölteni. Azt szeretném kérdezni, hogy a többit honnan lehet megszerezni?

Hiei-sama

Hat visszaolvasol itt par oldalt es sztem talalsz mukodo linket :p

Magma

Nagy kérdés: Melyik az a TV Special, ami 2005-ben készült?

És fenn van FTP-n az összes Special meg OVA?
Men are supposed to forgive women's lies!

KeLa

Quote from: Magma on 2006-12-24, 21:19:11
Nagy kérdés: Melyik az a TV Special, ami 2005-ben készült?
2005.12.18 - The Detective Memoirs of Boss Straw Hat Luffy

Bishop

nem tudja valaki most ezen a héten szünetel vagy van már 291,és 290 adc fordítással mikor lesz(gondolom az is szünetel most)

Magma

Köszi KeLa.
Már csak meg kéne szerezni valahonnan...
Men are supposed to forgive women's lies!


Hiei-sama

Quote from: carfanatic on 2006-12-25, 12:55:24
nem tudja valaki most ezen a héten szünetel vagy van már 291,és 290 adc fordítással mikor lesz(gondolom az is szünetel most)


Mar reg van rawos 291...

Magma

Köszi KeLa, már el is kezdtem a letöltést! ^^
Men are supposed to forgive women's lies!

Raggie

Quote from: McGarak on 2006-12-20, 12:02:52
Sziasztok

A segítségeteket szeretném kérni. Most regisztráltam magam az oldalra és örömmel látom, hogy a One Piece-nek külön topikja van, mert nagyon szeretem azt a sorozatot. Az ftp-s oldalról azonban csak a 208. részig lehet letölteni. Azt szeretném kérdezni, hogy a többit honnan lehet megszerezni?
Az FTP-re mindíg felkerülnek az új K-F által subbolt verziók, ami nincs fenn FTP-n azt vagy letorr3ntelni tudod máshonnan, vagy még nincs csak raw-ban.

Nemtom, szerintem inkább érdemes kivárni a subbolt verziót hogy mindent érts(K-F nagyon igényes szerintem, jó kis csapat), míg ha megnézed a raw-változatokat akkor csak félig érted hogy mi történik, csak hogy elmondhasd te már láttad a legújabb részt :ejj: .

Én is most éppen a frissülésre várok az FTP-n. Általában ki szoktak várni egy kicsit és akkor egyszerre 3-4 részt feltesznek. Ami meg pont jó kis mennyiség együltő helyben való megnézésre uh én nem is bánom az adagolást! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Hiei-sama

Latom kicsit lecsendesedet ez a topic :p amugy mar ep292-nel tartanak...Kocsog adc meg nemtom mertnem subolja le a tobbi specialt mar mikor a regi recap raw reszeknek a vegen mindig ott volt egy...Az elsot le is suboltak de a tobbi?Komolyan vagy irok mar nekik,hogy csinaljanak valamit vagy ujra leszedem azokat a rawokat mert mar toroltem....

Liquid Snake

Quote from: Hiei-sama on 2007-01-11, 09:27:51
Latom kicsit lecsendesedet ez a topic :p amugy mar ep292-nel tartanak...Kocsog adc meg nemtom mertnem subolja le a tobbi specialt mar mikor a regi recap raw reszeknek a vegen mindig ott volt egy...Az elsot le is suboltak de a tobbi?Komolyan vagy irok mar nekik,hogy csinaljanak valamit vagy ujra leszedem azokat a rawokat mert mar toroltem....

Egyetértek. Már a 292 RAW rég kint van és ők még a 291-et se fordították le. A Specialokról nem is beszélve... Kapkodhatnák magukat egy "kicsit".

smash++

#568
Nos elkezdetem nézi a movie 6-ot amiről nem sok jót hallottam eddig.
Először is ki volt az az idióta aki ennek a brigádnak ceruzát adott a kezébe és pénzt a zsebébe!Ez röviden és tömören egy bazi nagy pazarlás volt.
Ha jól tudom ezek rajzolták a Naruto-Sasuke harcot(ha tévedek bocs).Ezek nem tudnak rajzolni (minőségi szinten)!Olyat alkottak mintha egy nyomorult one piece részt se néztek volna meg hanem csináltak egy saját elképzelésű karakter dizájnt.Förtelmes és gyenge.
Csak azért nézem meg,mert kíváncsi vagyok a történetre és jó látni a karaktereket...
A movie 6-ot csak erős idegzetűeknek ajánlom.Csoda,hogy valaki vette a fáratságot a sub elkészítéséhez.

Modify: Ja azt kihagytam,hogy nem kevés rész olyan mintha egy pc-s game-val jászanál.Nekem ez nagyon nem tetszik...

Magma

Én is nemrég néztem meg, és hasonló véleményen vagyok. Több, mint 1 hétig szedtem, és semmi értelme nem volt, mert szinte nézhetetlen volt a minősége a rajznak.  :grrr:
Men are supposed to forgive women's lies!