Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

Hiei-sama

Megsugom angol...Es a 294-hez is van angol subos valtozat es ismet valami masik ismeretlen szutyok csapattol...

chilip

Quote from: Hiei-sama on 2007-01-24, 17:00:05
Megsugom angol...Es a 294-hez is van angol subos valtozat es ismet valami masik ismeretlen szutyok csapattol...

aszondod nagyon szar a minősége?

Hiei-sama

passz en nem nezem ezeket az osszevissza subolt reszeket,inkabb rawozok ;)

Raggie

Quote from: Hiei-sama on 2007-01-24, 17:12:36
passz en nem nezem ezeket az osszevissza subolt reszeket,inkabb rawozok ;)
És abból értesz is valamit? ;)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Hiei-sama

Yep azert lehet erteni.

Raggie

Ja azt, hogy Ikuzóóó! Meg hogy bákémono! :D

EDIT: ja meg még azt is hogy "Yosss!" és "mesiii" ! :)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Hiei-sama

Sztem osszekeversz valakivel,de sebaj ;)

smash++

Quote from: Raggie on 2007-01-24, 23:14:52
Ja azt, hogy Ikuzóóó! Meg hogy bákémono! :D

EDIT: ja meg még azt is hogy "Yosss!" és "mesiii" ! :)

Ettől még én is több szót felismerek :D.Egyébként nagyon nem értem ezért nem is nézek raw-ot.Még sajna nem tanulok japánt.De akinek van egy pici nyelvérzéke az azért jó pár anime után már megért pár szót.Itt nem konkrétan igen-re és nem-re gondolok.Nekem pl néha már rövid mondatok is ismerősek.Na mind1.
Hiei meg biztos érti nem véletlen nézi a rawot... szerintem

Liquid Snake

Quote from: smash++ on 2007-01-25, 11:28:35
Quote from: Raggie on 2007-01-24, 23:14:52
Ja azt, hogy Ikuzóóó! Meg hogy bákémono! :D

EDIT: ja meg még azt is hogy "Yosss!" és "mesiii" ! :)

Ettől még én is több szót felismerek :D.Egyébként nagyon nem értem ezért nem is nézek raw-ot.Még sajna nem tanulok japánt.De akinek van egy pici nyelvérzéke az azért jó pár anime után már megért pár szót.Itt nem konkrétan igen-re és nem-re gondolok.Nekem pl néha már rövid mondatok is ismerősek.Na mind1.
Hiei meg biztos érti nem véletlen nézi a rawot... szerintem

Én is csak pár szót értek meg meg néhány kifejezést, de annyi. De én akkor is nézném a RAW-ot ha ennyit se tudnék mert nem bírom kivárni míg lesubbolják. Persze aztán megnézem subbosan is:)

Bishop

Ok,átgondoltam hogy régen hogy fordítottak és most mit szerencsétlenkedik az ADC és nagyon nem tetszik :ejj:

ki akar jönni flame-elni az adc forumot :angyali:

smash++

Én nem hiszem,hogy megyek :D.Gondolom mindenkinek megvan a saját gondja.Annyira nem sürgős majd behozzák.Bőven van más anime amit nézek.Jelenleg vége a vizsgaidőszaknak és a gondok egy részének most még index leadás tárgy véglegesítés.Nekem ezzel a heti egy résszel vannak gondok,dehát egynél többet nem kívánhatok...sajna
Én annak is örülök,hogy egyáltalán van aki csinálja,mivel én ugyse tudnám leforditani,megszerezni,összevágni meg ki tudja mit csinálnak még és akkor még ennyit s e látnék...

Bishop

én annak örülnék ha heti egy rész lenne és nem havi,és friss új rész :morci:

chilip

most néztem meg a legújabb mangát... Luffy egy állat  :lol: :rotfl: :lul: :rotfl: :lul: :rotfl: :lol: ilyet is csak ő csinálhat, pfff

Liquid Snake

Quote from: chilip on 2007-01-26, 01:20:47
most néztem meg a legújabb mangát... Luffy egy állat  :lol: :rotfl: :lul: :rotfl: :lul: :rotfl: :lol: ilyet is csak ő csinálhat, pfff

Az biztos h nem normális. Ezért szeretjük, de úgy nézem ezzel meglesz a zenész a hajón ha minden jól megy... Bár kicsit furcsa lenne  :D

Zen

#614
[spoiler]A talking skeleton with afro![/spoiler]
Einfach herrlich! :D :lul: :lul: :lul:

[spoiler]-Forget about this, you should join my crew.
-Sure.
Add, hogy velük menjen, oh, Mangák Nagy Istene!! :D[/spoiler]

Ez a rész a legkirályabb, és kész :Kiraly:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Liquid Snake

Quote from: Zen on 2007-01-27, 21:24:32
[spoiler]A talking skeleton with afro![/spoiler]
Einfach herrlich! :D :lul: :lul: :lul:

[spoiler]-Forget about this, you should join my crew.
-Sure.
Add, hogy velük menjen, oh, Mangák Nagy Istene!! :D[/spoiler]

Ez a rész a legkirályabb, és kész :Kiraly:

Sztem is jó kis színt vinne a csapat életébe (bár nem mintha amúgy nem lenne). De ezzel végre teljes lenne a csapat ugyanis már csak egy zenész hiányzik, és ő sztem jó lenne :D Mondjuk ha nem is pont ő de sztem most hamar társul hozzájuk valaki és ez így jó sztem...  :szemuveges:

Liquid Snake

Azt hol lehet megnézni h melyik fordítócsapat milyen értékelést kap? Adna valaki egy linket? Mert letöltöttem a 294-es amit a Vegapunk subbolt és elég jónak tűnik. A támadás is meg van csinálva mint az ADC-nél. Persze a minőséget nemtom h milyen de majd ha at ADC is lesubbolja akkor összehasonlítom...

KeLa

Quote from: Liquid Snake on 2007-01-28, 09:28:40
Azt hol lehet megnézni h melyik fordítócsapat milyen értékelést kap? Adna valaki egy linket? Mert letöltöttem a 294-es amit a Vegapunk subbolt és elég jónak tűnik. A támadás is meg van csinálva mint az ADC-nél. Persze a minőséget nemtom h milyen de majd ha at ADC is lesubbolja akkor összehasonlítom...
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=69&showallag=1

Liquid Snake

EP 295 RAW

Bocs Hiei-sama tudom h te szoktad linkelni a RAW-okat csak annyira rá vagyok most kattanva h nem bírtam ki...Már nézném a többi részt is, kikészít ez az 1 hetes várakozás  :morci:

Hiei-sama

Nekem mind1 en mar reg letudtam ;) Es most ugyse linkeltem volna :D

Liquid Snake

#620
Quote from: Hiei-sama on 2007-01-28, 20:49:57
Nekem mind1 en mar reg letudtam ;) Es most ugyse linkeltem volna :D

Akkor ok.

Hiei-sama

Ugylatszik K-F kicsit magahoz tert Ep211 kint ;) ADC-vel meg nemtom mivan meg emailre se valaszolnak pedig csak egy egyszeru kerdesem volt :o

Liquid Snake

Quote from: Hiei-sama on 2007-02-01, 10:58:39
Ugylatszik K-F kicsit magahoz tert Ep211 kint ;) ADC-vel meg nemtom mivan meg emailre se valaszolnak pedig csak egy egyszeru kerdesem volt :o

Hát nemtom nekem nincs bajom az ADC-vel de akármilyen vizsgaidőszak van aminek ugye már vége (?)....
De ha csinálják akkor csinálják normálisan, ne havonta egy rész jöjjön ki... Sőt még annyi se lesz ha így halad...

chilip

#623
Vegapunk Fansubs are brought to you by Murasaki (Translation), Triton (Typesetting), SakuraDestiny (Encoding), Hurricane (QC) and Kuzan (Timing).

DVD minőségű a kép, amit szolgáltatnak, a fordításról nemtok nyilatkozni (nemtok japánul hogy leellenőrizzem, sztem jó volt), most adták ki a 294-et és remélem csinálják is majd rendszeresen, a 293-at pedig a Sakura Destiny subberektől (képminőség ugyanolyan jó) szereztem be, 290es meg van ADC-s ugye(a 291és 292 az filler hulladék), én áttérek Vegapunkra asszem

Hiei-sama

Hat a sakura destiny = vegapunk....Nekem is megvan a v2-es HD-s vegapunkos resz de megse neztem,es sztem nem is fogom :p Valahogy nincs kedvem hozza...

chilip

kijött az új manga sub-osan... VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.. istenem ez kurva jó chapter volt, az a csontváz egy totál idióta  :lol: és milyen fejet vágott Luffy, amikor meglátta a Thriller Parkot, istenem, alig várom már a köv. részt  :rotfl: :lul: :rotfl: :lul: :rotfl: :lul: :rotfl:

Hiei-sama

Erdekes ez a vegapunk csapat...Csatijukon csupa olyan ember akik adc es K-F tagok eleg lol igy.Lehet megis megkene lesni mit alkotnak ezek  :haha:

Liquid Snake

Quote from: Hiei-sama on 2007-02-02, 18:59:45
Erdekes ez a vegapunk csapat...Csatijukon csupa olyan ember akik adc es K-F tagok eleg lol igy.Lehet megis megkene lesni mit alkotnak ezek  :haha:

Én tudom h te elég igényes vagy ha Ván Píszről van szó :smile: és sztem ez is tetszeni fog, még ha nem is No.1 de nem fogod rá azt mondani hogy újabb szutyok csapat. Legalábbis sztem nem :)

chilip

sztem a minőség márpedig kiváló, a tűéles képet elnézve...

Liquid Snake

Quote from: chilip on 2007-02-02, 20:11:50
sztem a minőség márpedig kiváló, a tűéles képet elnézve...

Persze a képpel semmi baj nincs de ilyenkor mindig a fordítás minőségéről van szó...
Amit persze én nem tudok h milyen de Hiei (én úgy tudom), hogy megérti a japánt és ezért ő jobban azt tudja mondani h na ez jó vagy rossz...