Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

Hiei-sama

Hat meg jo hogy a minoseggel nincs gond mivel HD valtozat ,) Forditas meg nemtom annyira azert nem vagyok zseni.De ahogy elnezem ugyan az a felirat ugyan ugy nezz ki mint adc-e es sztem ezt is ADC-s emberek csinaljak.Csak nem ertem minek ket csapat most igy osszevissza.Mert mondom vegapunk csatijan jo neheny ember op vagy half op akik adc-n is es tagok O_o Ugyhogy nemtom mindenesetre leszedem a vegapunkos reszeket.ADC csatin meg kivan irva ,hogy par nap es jon az ujabb resz.

chilip

Vegapunk kiadta a 295-ös részt: itt megtaláljátok

smash++

Már én is áttértem :D
Semmi kedvem várni az ADC-re...Vegapunk szerintem is jó.Habár a HD verziót nem bírja a pc-m(kicsit lassú a lejátszás) laptopon meg nincs kedvem nézni,mert ahoz nincs 5.1 :)
De a SD verziójuk is jó.

Bishop

valaki adna vegapunk-os 292-293 torrent-et? vagy leaglább 293,mert így nincs értelme letöltenem a 294-et és a 295-öt

Liquid Snake

Quote from: carfanatic on 2007-02-03, 18:37:01
valaki adna vegapunk-os 292-293 torrent-et? vagy leaglább 293,mert így nincs értelme letöltenem a 294-et és a 295-öt

A Vegapunk csak 294-től kezdte el fordítani.

chilip

293-as Sakura Destiny-s van (S-D) ugyan az, csak más a neve: 293 a 291 és a 292 filler (én mindenesetre megnéztem a 291 első 5-6 percét majd delete és a 293at néztem legközelebb)

smash++

#636
Quote from: Liquid Snake on 2007-02-03, 18:55:40
Quote from: carfanatic on 2007-02-03, 18:37:01
valaki adna vegapunk-os 292-293 torrent-et? vagy leaglább 293,mert így nincs értelme letöltenem a 294-et és a 295-öt
A Vegapunk csak 294-től kezdte el fordítani.
Az érdekes :D.Mert nekem Vegapunk-os 293 van elméletileg.
itt megtalálod.8. talán
láttam a fenti linket.Csak gondoltam mutatom,hogy máshol is van.

Hiei-sama

ADC is bolond elobb kiadtak az ep293-at mint a 292-ot...Hogy a fanok akciot lassak vegre...Komolyan mar ADC is kezd idegesiteni mondjuk emailre se valaszoltak ,hogy a regi reszek vegen levo specialt lesuboljak-e,ezert ujra leszedtem a raw reszeket...

Bishop

ADC-ről meg van a véleményem azok után hogy indítottam egy topic-ot(jó tudom nem ezt kellet volna de nem is ez a lényeg) leírtam szépen amennyire tudtam hogy mi a bajuk,meg hogy próbáljanak javítani ezen,erre ennyit válaszolt egy mod

"u are gay thats enough"

és kitörölte a topic-ot :ejj:

nehéz lenne kulturáltan válaszolni :3x3:

Hiei-sama

#639
Kozben osszehasonlitottam adc ep293-at vegapunk ep293-al.A vegeredmeny vegapunkos torlesre kerult ;) Az okai pedig rossz kep minoseg,silany felirat,a forditas mondjuk kb egyezik adcjevel nehany elteres van csak...De ADC kepminosege joval szebb es a felirat kulseje meg mint mindig tokeletes.


K-F-bol meg kezd egy kicsit elegem lenni mar...Ezekbol a v2,v3 fajlok mar idegesitoek,mindenesetre ep211v2 es ep212 kint :whoah:

Cobra

Japánban most hanyadik résznél tartanak? RTL2-n most ment le a 262. rész, és gondolom jön egy jó hosszú szünet.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Hiei-sama

Quote from: Cobra on 2007-02-07, 20:47:48
Japánban most hanyadik résznél tartanak? RTL2-n most ment le a 262. rész, és gondolom jön egy jó hosszú szünet.

297. resz fog jonni.

chilip

296 kinn vegapunkosan itt. bár én olvasom a mangát, alig várom hogy kijöjjön a köv. részek animéban :D ez is egy marha jó rész volt

Liquid Snake

Quote from: chilip on 2007-02-10, 19:23:23
296 kinn vegapunkosan itt. bár én olvasom a mangát, alig várom hogy kijöjjön a köv. részek animéban :D ez is egy marha jó rész volt

A legjobb rész még hátra van. [spoiler]Sanji az isten  :whoah:[/spoiler]

chilip

Quote from: Liquid Snake on 2007-02-11, 00:02:25
Quote from: chilip on 2007-02-10, 19:23:23
296 kinn vegapunkosan itt. bár én olvasom a mangát, alig várom hogy kijöjjön a köv. részek animéban :D ez is egy marha jó rész volt

A legjobb rész még hátra van. [spoiler]Sanji az isten  :whoah:[/spoiler]

jaja

Hiei-sama

Na vegre egy kis hir ADC-tol.ep294 kint elmeletileg kov kiadasuk vegre ep292 lesz.Es amit irtam nekik mailt hogy forditsak mar le a regi reszek vegen levo specialokat,ugylatszik meghallgatasra talalt es lefogjak subolni ;)

LuckyDingo

Nem tom, a Vegapunkos sub van olyan jó mint az ADC? :S Mert ha nincs akkor inkább megváom :)
Amúgy a mostani részek télleg királyosak. Az Rtl2 hiányzik.. nekem német szinkronnal is tetszett a OP, csak nálunk nem lehet fogni -_-"
Remélem nem zavarják le gyorsan Enies Lobbyt, mert egyelőre még nem várom a következő arcot, mert nem tetszik : /

Hiei-sama

En toroltem vegapunkost ,de dontse mindenki maga melyik kell neki :p

smash++

Én pedig megnéztem a vegapunkost,mert már nem bírtam várni és majd törlöm ha az adc behozza.

Bishop

én meg töröltem az vegapunkot mert a gépemen nagyon szaggat :grrr:
és már annak is több esélyét látom hogy a kf behozza az anime-t mint hogy az adc végre visszatér a normális utemhez :ejj:
addig is ott a manga >_>

chilip

használj K-Lite codec packot,  sztem jobb, mint a CCCP

LuckyDingo

nekem jobb a CCCP, mint a Klite ^^""
AMúgy a Kf soha nem éri be az animét lol :D
Az ADC meg vizsgák miatt szünetelt :D ne várjuk el tőlük, hogy feladják a tanulmányaikat értünkXD
Most be fognak megint indulni, szal no para :P KF után ADC rulz :)

Bishop

nem lehetetlen hogy behozza  az anime-t szerintem,tudom hogy tanulniuk kellet,csak egy valamit nem értek bocs ha ezzel másokat kicsit megsértek lévén én nem tudhatom

de ezidáig egyszer se kellet szünetelniük és nem hiszem hogy csak két hónapban tanulnak máskor egyáltalán

lénygeg hogy télleg beinduljön :hopp:

LuckyDingo

Quote from: carfanatic on 2007-02-12, 18:34:12
de ezidáig egyszer se kellet szünetelniük és nem hiszem hogy csak két hónapban tanulnak máskor egyáltalán

lénygeg hogy télleg beinduljön :hopp:
Hát nem tom, kövezzetek meg de én csak vizsgaidőszakban kezdek tanulni lol :D /bár ez már nem sokáig lesz így XD/
Nah mindegy :D hajrá ADC :D

Apropó nem tudtok segíteni? mié szaggat a KFes OP? : / Már egy halom kodecet kipróbáltam, de semmi jó nem jött ki belőle XD A honlaponsajna már a segítség eltünt >_>

smash++

Quote from: carfanatic on 2007-02-12, 17:05:32
én meg töröltem az vegapunkot mert a gépemen nagyon szaggat :grrr:
és már annak is több esélyét látom hogy a kf behozza az anime-t mint hogy az adc végre visszatér a normális utemhez :ejj:
addig is ott a manga >_>
De ha a gyengébb minőséget szeded le az is szaggat??A HD-t nekem sem bírja az aszatli pc.Ezért szedem csak az SD verziót...és nem mondhatom csúnyának

chilip

kijött a Vegapunk-os 297es rész, csak lusta vok belinkelni :P

Liquid Snake

Én visszatértem az ADC-hez. Így hogy látom hogy megint elkezdték várok míg lefordítják a részeket. Elvégre szebb és jobb minőségű az ő munkájuk.

Hiei-sama

Undorito amit vegapunk muvel....Amit ADC nem regiben megigert hogy leforditja vegre a regi OP reszek vegen levo specialokat,vegapunk most adta ki...Vegleg elrontottak nalam mar a dolgokat ez sztem eleg aljas volt toluk...

balu0

Sziasztok.. ide még nem írtam... nagy gondolkodás után kezdtem el megnézni ezt az animét, de nem bántam meg  :D sőt !
Most néztem meg a 250. részt.. eddig találtam sub-os torrentet egyben.

tudna nekem valaki segíteni hol találom a többi részt subosan ? jó lenne egyben 250-től felfele ameddig csak van...  létezik egyáltalán ? vagy egyesével kell levadásznom a 40+részt ??

Előre is köszi a segítséget.

smash++

#659
Quote from: balu0 on 2007-02-22, 02:22:23
Sziasztok.. ide még nem írtam... nagy gondolkodás után kezdtem el megnézni ezt az animét, de nem bántam meg  :D sőt !
Most néztem meg a 250. részt.. eddig találtam sub-os torrentet egyben.

tudna nekem valaki segíteni hol találom a többi részt subosan ? jó lenne egyben 250-től felfele ameddig csak van...  létezik egyáltalán ? vagy egyesével kell levadásznom a 40+részt ??

Előre is köszi a segítséget.
Na nee mond,hogy csak eddig találtál sub-os torrentet :ejnye:
Ajánlom kereső csíkot a www.isohunt.com -on,annyit kell beíni hogy pl one piece 260
de hogy ne kelljen sokat keresni :D torrentek 250-től