Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

balu0

Arigao! már szedem is lefele nagyon  :merci:

chilip

kurva jó még mindig a manga  :lol: :lol: :lol: [spoiler]a végén Luffyék arca, amikor ránéztek a Cerberusra :D biztos hogy megeszik ... és Nami ... o-la-la  :lazza: nice, really nice  :jee:[/spoiler]

Bishop

az elöző még jobb volt amikor usopp-ékat kergetik a zombie-k,erre Usopp......csak lassan tudnak cammogni......majd SPRINT :lul: de ez is jó lesz amolyan könnyed arc a következő nagy elött

chilip

hogy néz már ki hogeback  :lol:

Horsee

Hali! A One Piece magyarítás projekthez kéne 3 ember:

Egy lektor: magas szintű angol nyelvtudással, sok szabadidővel
Két fordító: közép szintű angol nyelvtudással, átlagosnál több szabadidővel

Ha érdekel légyszi dobj egy e-mailt a horseepower@gmail.com -ra. Köszi szépen!

Bishop

hát egy szótárral elérem a középszintűt,de a szabadidővel lenne gond

más:valaki tudna adni fordítást az új manga-hoz linket? mert arlongpark nem jön be

Hiei-sama

K-F Op 215-216 kint jonnek fel ;)

smash++

Na ez elég durva volt...298
Vki elmagyarázná nekem Sanji [spoiler]Lángoló lábát.Devils leg.[/spoiler].Ez az a láb amiről az anime eljén hallottunk?A főszakácsnak volt ilyen nem?Aki Sanjit tanította.Nem nagyon értem miért nem égett le neki az egész :D.
Zoro köv részben elég durván fog kinézni...Kíváncsi vagyok rá,de így elsőre nem annyira cool.

Magma

Igen, a 298 kicsit érdekes volt...
Ha most nagyon bele akarnék kötni, akkor Sanji egy-két helyen olyan röhejesen volt megrajzolva, hogy az már fájt, a technikája is érdekes volt, én is várnék valami magyarázatot.  :merci:
Zoron meg csak lestem...  :wtf:
Men are supposed to forgive women's lies!

LuckyDingo

Főszakácsnak nem lángolt a lába XD Csak Azért hívták red legnek, mert mindig véres volt. Ez Sanji új technikája, mert mindenkinek kellett egy kis powerup :D Jó nektek hogy meg tudjátok nézni.. ADC köcsögöl és várat minket :'(

smash++

Quote from: LuckyDingo on 2007-03-03, 17:58:22
Főszakácsnak nem lángolt a lába XD Csak Azért hívták red legnek, mert mindig véres volt. Ez Sanji új technikája, mert mindenkinek kellett egy kis powerup :D Jó nektek hogy meg tudjátok nézni.. ADC köcsögöl és várat minket :'(
Arra emlékeztem,hogy a vér is kapcsolódik hozzá,de erről a lángoló lábról egyből ez jutott eszembe.
Ti is megtudjátok nézni.Nem tudom mi a kifogás a Vegapunk ellen.Nem annyira rossz minőség,hogy ne lehessen nézni.Az SD kiadás kimondottan jó és simán megy a gépen,a forditáshoz meg nem konyítok szóval ennyi.Nem olyan jó mint az ADC,de nekem semmi kedvem várni rájuk...
Ugyis csak a K-F et tartom meg.Szóval oly mind1 melyiket nézem meg előbb a vegapunk előbb kiadja és így nálam ők nyertek.

Magma

Ugyanezt csinálom én is. K-F verziót kiírom, és Vegapunkot szedem... Szerintem elég jól megcsinálták, és így nem kell annyit várnom.
Men are supposed to forgive women's lies!

LuckyDingo

Én is megpróbáltam Vegát szedni, csak nekem mikor az SDre kattitnok akkor is hdt szed.. Hogy van ez? :XD

smash++

Quote from: LuckyDingo on 2007-03-03, 19:51:31
Én is megpróbáltam Vegát szedni, csak nekem mikor az SDre kattitnok akkor is hdt szed.. Hogy van ez? :XD

isohunt
kb ennyi.ha a keresőbe beirod,hogy pl one piece 298 kiadja a vegapunkosat is méghozzá hd és sd torrentet

chilip

hááát ... őőő ... [spoiler=manga]kezd a manga nagyon elborult dolgokkal operálni ...  :eek: ... beszélő medve-bunda - szőnyeg. a festmények kijönnek a keretből. az a vámpír vagy mi. egy fa iszogat egy unikornissal ... nemtom mi fog kisülni ebből, de nagyon nem one piece-es fílingje van a dolognak ...[/spoiler]

Liquid Snake

Quote from: chilip on 2007-03-03, 22:42:26
hááát ... őőő ... [spoiler=manga]kezd a manga nagyon elborult dolgokkal operálni ...  :eek: ... beszélő medve-bunda - szőnyeg. a festmények kijönnek a keretből. az a vámpír vagy mi. egy fa iszogat egy unikornissal ... nemtom mi fog kisülni ebből, de nagyon nem one piece-es fílingje van a dolognak ...[/spoiler]

Végülis a Grand Line-on sok fajta sziget van... most pont egy ilyenre tévedtek. Sztem ennyi. nekem inkább a rajzolás nem olyan jó régi One Piece feelinges...

Bishop

Quote from: chilip on 2007-03-03, 22:42:26
hááát ... őőő ... [spoiler=manga]kezd a manga nagyon elborult dolgokkal operálni ...  :eek: ... beszélő medve-bunda - szőnyeg. a festmények kijönnek a keretből. az a vámpír vagy mi. egy fa iszogat egy unikornissal ... nemtom mi fog kisülni ebből, de nagyon nem one piece-es fílingje van a dolognak ...[/spoiler]
[spoiler]hogy nem e, a Grand Line az egyetlen hely ahol BÁRMI lehetséges :lol: én jókat röhögök,ez most olyan szerintem mint anno Chopper-es részek,egy kis kitérő semmi több[/spoiler]

edit: megelőztek

edit2: azért nem töltöm mert nem bírja a gépem SD meg nem mindenhez van nekem meg 295-től kéne

smash++

Quote from: carfanatic on 2007-03-03, 22:48:17
edit2: azért nem töltöm mert nem bírja a gépem SD meg nem mindenhez van nekem meg 295-től kéne
Ezt nem értem???SD nem mindenhez van?295-től kéne.Háát.Vegapunknak 295-298 ig van SD,sőt a 293 is vmi olyasmi

Liquid Snake

#678
Jó az nincs baj a színvonallal. Manga Chapter 447.-be Luffy [spoiler]tames a dog :)[/spoiler]

szerk.: Nekem k*rvára tetszik a manga :)

Hiei-sama

Quote from: Liquid Snake on 2007-03-04, 20:08:42
Jó az nincs baj a színvonallal. Manga Chapter 447.-be Luffy [spoiler]tames a dog :)[/spoiler]

szerk.: Nekem k*rvára tetszik a manga :)


Elvileg tegnap ment Japánban az OP Movie8: One Piece: Episode of Alabaster - Sabaku no Ojou to Kaizoku Tachi  ;)

LuckyDingo

Az tuti movie? :S Mert nekem inkább egy Baroque works arc áttekintésnek látszik :S

Liquid Snake

Quote from: LuckyDingo on 2007-03-05, 00:19:50
Az tuti movie? :S Mert nekem inkább egy Baroque works arc áttekintésnek látszik :S

Engem nem érdekel mi az. One Piece úgyhogy megnézem :D

Liquid Snake

Az ADC meghalt vagy mi van??? Kaizoku tényleg be fogja érni :D Direkt abbahagytam a Vegapunkos verziót, na mondom ADC folytatja errefel semmi...

Magma

Ki vagyok akadva... a 23 perces részből 7 perc az opening és a visszaemlékezés... akkor 1 perc a felénél az az átvezetés, lassan ott tartunk, hogy 10 percesek lesznek a részek.  :ejj:
Ettől függetlenül tetszett a 299. rész, bár nem sok új volt benne... talán csak Zoro gorilla-ereje...
De a 300. rész jónak ígérkezik: Nine-sword style.  :szemuveges:
Men are supposed to forgive women's lies!

chilip


LuckyDingo

Quote from: Magma on 2007-03-10, 11:48:32
Ki vagyok akadva... a 23 perces részből 7 perc az opening és a visszaemlékezés... akkor 1 perc a felénél az az átvezetés, lassan ott tartunk, hogy 10 percesek lesznek a részek.  :ejj:
Ettől függetlenül tetszett a 299. rész, bár nem sok új volt benne... talán csak Zoro gorilla-ereje...
De a 300. rész jónak ígérkezik: Nine-sword style.  :szemuveges:
jaja beasurázik, de pszzzt :O Amúgy jó lesz, aez a 10perces részek meg azért ven, mert már vészesen megközelítette a mangát :O Úgyhogy tuti lesznek fillerek, de remélem nem gagyik :)

Hiei-sama

#686
K-F OP 217 kint es a 300. resz is kijott mar rawban haladas :D
Aprilis 26-an pedig jon az uj One Piece : Unlimited Adventure jatek Nintendo Wii-re es persze csak japan wii gepeken megy :o

Liquid Snake

Quote from: Hiei-sama on 2007-03-11, 09:48:06
K-F OP 217 kint es a 300. resz is kijott mar rawban haladas :D
Aprilis 26-an pedig jon az uj One Piece : Unlimited Adventure jatek Nintendo Wii-re es persze csak japan wii gepeken megy :o

Te minden infót tudsz ami One Piece-el kapcsolatos?  :lul:
Én már egy PS2-es játékot várnék nagyon OP-ből, a Naruto Shippuuden mellett(mert Naruto-ból már készül a game :D)

Szerk.: Ja és OP Movie 8-hoz mikor lesz sub? Nem kell pontos dátum csak soká vagy hamar? :)

Hiei-sama

Quote from: Liquid Snake on 2007-03-11, 21:39:46
Quote from: Hiei-sama on 2007-03-11, 09:48:06
K-F OP 217 kint es a 300. resz is kijott mar rawban haladas :D
Aprilis 26-an pedig jon az uj One Piece : Unlimited Adventure jatek Nintendo Wii-re es persze csak japan wii gepeken megy :o

Te minden infót tudsz ami One Piece-el kapcsolatos?  :lul:
Én már egy PS2-es játékot várnék nagyon OP-ből, a Naruto Shippuuden mellett(mert Naruto-ból már készül a game :D)

Szerk.: Ja és OP Movie 8-hoz mikor lesz sub? Nem kell pontos dátum csak soká vagy hamar? :)


Ps2-es jatekot? Van mar vagy 6 OP ps2 jatek...Sub? meg raw fajl sincs movie 8-bol :p

Liquid Snake

Tudom h van de a legutóbbi a One Piece: Grand Adventure és az csak a Skypiea-s részekig volt, nekem új kéne :) A Movie meg majd idővel jön :)