Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

chilip

EZZAZZ! mangában feltűnt egy Shichibukai :D végre valami haladás  :Kiraly: [spoiler]asszem Zoro-nak lesz új kardja ;)[/spoiler]

Liquid Snake

Quote from: chilip on 2007-03-12, 11:00:03
EZZAZZ! mangában feltűnt egy Shichibukai :D végre valami haladás  :Kiraly: [spoiler]asszem Zoro-nak lesz új kardja ;)[/spoiler]

Mondtam én h nem kell félni. A One Piece annyira különleges gyöngyszem h nem lehet elrontani. :D

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2007-03-12, 11:00:03
EZZAZZ! mangában feltűnt egy Shichibukai :D végre valami haladás  :Kiraly: [spoiler]asszem Zoro-nak lesz új kardja ;)[/spoiler]
Hmm ez még nem tudott meghatni XD Nem tom hogy lehetne izgalmasabbá tenni az arcot az Enies Lobby Arcnál :S

Hiei-sama

#693
Haha Opban lesz meg meglepetes boven...Csak ,hogy ugye ujra emlitsem Shichibukai,ott vannak az oreg foszerek is,es hat ugyebar a 4 hatalom vagy mar minek is nevezzem pontosan elfelejtettem (Yonkou kozben eszembe jutott) akik nem mas mint ugyebar Whitebeard + Shanks es a masik egyenlore ket ismeretlen szemely bar lehet mar nem ismeretlenek nemtom,ugyanis mangat megcsak ch438-ig olvastam XD Mivel csak egy csapattol vagyok hajlando OP mangat olvasni es ok csak 438-nal tartanak...
Hja es ha jol lattam aprilis elsejen jon az OP special 5 :p

LuckyDingo

Aham én folyamatosan haladok a mangával általában Frankyhouse vagy éppen azt aki a leggyorsabban írja be a szövegeket :D Az OPnél jó minőséget nem lehet olyan könnyen elérni mint a Narutonál, vagy a Bleachnél :D Sokkal részletesebb :D
[spoiler]Mindegy érdekes fordulta a Shichibukai egyik tagja, Bár ott a Mihawk az abszolut kedvencem :D Engem még a Blackbeardes dolog érdekelne.. [/spoiler]
De lol ez az anime topic O.o ez irtónagy spoileeeeer : O

Rage

Spoilers (Ch448): [spoiler]Fény derült egy újabb Shichibukai-tag kilétére, egy bizonyos "Gekko Moria" az illető, bár egyelőre fogalmam sincs, ki lehet az.[/spoiler]
痛みを感じる方向に、出口がある!

smash++

#696
Tudom én is kereshetnék,de...Leszedtem az ftp-ről a manga ch-ket.Honnan tudom beszerezni a friss jó minőségeket is ami nincs ftp-n?
Mivel itt vannak bleach olvasók is ezért off-ban.A bleach mangat honnan  lehet jó minőségben letölteni?
Mivel itt tapasztaltak vannak ezért nem magamtól keresek hanem kérdezek.

Illetve ebből is léttezik szines verzió :D?Ha igen hol?

Köszi!

Modify: Bleach-re találam bleachworld Ez jó?

chilip

Quote from: Rage on 2007-03-12, 19:36:54
Spoilers (Ch448): [spoiler]Fény derült egy újabb Shichibukai-tag kilétére, egy bizonyos "Gekko Moria" az illető, bár egyelőre fogalmam sincs, ki lehet az.[/spoiler]

[spoiler]ráadásul ő volt az, aki az árnyékokat lopkodja ... meg a katana is ott figyeg az oldalán (sztem Zorro leendő kardja  :D ) bírnám, ha a csontváz lenne az új tagja a csapatnak  :szemuveges:[/spoiler]

Liquid Snake

Quote from: chilip on 2007-03-12, 20:48:41
Quote from: Rage on 2007-03-12, 19:36:54
Spoilers (Ch448): [spoiler]Fény derült egy újabb Shichibukai-tag kilétére, egy bizonyos "Gekko Moria" az illető, bár egyelőre fogalmam sincs, ki lehet az.[/spoiler]

[spoiler]ráadásul ő volt az, aki az árnyékokat lopkodja ... meg a katana is ott figyeg az oldalán (sztem Zorro leendő kardja  :D ) bírnám, ha a csontváz lenne az új tagja a csapatnak  :szemuveges:[/spoiler]

[spoiler]Én meg pont úgy szűrtem le h maga a csontváz azaz Brook a Shichibukai. Ugyanis mikor jön az a bizonyos kardos Shichibukai akkor yohoho-zik és azt Brook csinálta... :D[/spoiler]

chilip

Quote from: Liquid Snake on 2007-03-12, 21:01:32
Quote from: chilip on 2007-03-12, 20:48:41
Quote from: Rage on 2007-03-12, 19:36:54
Spoilers (Ch448): [spoiler]Fény derült egy újabb Shichibukai-tag kilétére, egy bizonyos "Gekko Moria" az illető, bár egyelőre fogalmam sincs, ki lehet az.[/spoiler]

[spoiler]ráadásul ő volt az, aki az árnyékokat lopkodja ... meg a katana is ott figyeg az oldalán (sztem Zorro leendő kardja  :D ) bírnám, ha a csontváz lenne az új tagja a csapatnak  :szemuveges:[/spoiler]

[spoiler]Én meg pont úgy szűrtem le h maga a csontváz azaz Brook a Shichibukai. Ugyanis mikor jön az a bizonyos kardos Shichibukai akkor yohoho-zik és azt Brook csinálta... :D[/spoiler]

[spoiler]de akkor honnan lett hirtelen kardja? meg az árnyékokat a Sichibukai lopkodja - az öreg szerint - az a rész viszont baró volt, amikor jöttek a zombik : 600 000 000 Beri Jackpot, köv. kép az összes zombi ott térdel luffy elött  :D[/spoiler]

Liquid Snake

Quote from: chilip on 2007-03-12, 22:06:10
Quote from: Liquid Snake on 2007-03-12, 21:01:32
Quote from: chilip on 2007-03-12, 20:48:41
Quote from: Rage on 2007-03-12, 19:36:54
Spoilers (Ch448): [spoiler]Fény derült egy újabb Shichibukai-tag kilétére, egy bizonyos "Gekko Moria" az illető, bár egyelőre fogalmam sincs, ki lehet az.[/spoiler]

[spoiler]ráadásul ő volt az, aki az árnyékokat lopkodja ... meg a katana is ott figyeg az oldalán (sztem Zorro leendő kardja  :D ) bírnám, ha a csontváz lenne az új tagja a csapatnak  :szemuveges:[/spoiler]

[spoiler]Én meg pont úgy szűrtem le h maga a csontváz azaz Brook a Shichibukai. Ugyanis mikor jön az a bizonyos kardos Shichibukai akkor yohoho-zik és azt Brook csinálta... :D[/spoiler]

[spoiler]de akkor honnan lett hirtelen kardja? meg az árnyékokat a Sichibukai lopkodja - az öreg szerint - az a rész viszont baró volt, amikor jöttek a zombik : 600 000 000 Beri Jackpot, köv. kép az összes zombi ott térdel luffy elött  :D[/spoiler]

[spoiler]Jaja mint akik semmi rosszat nem akartak, aztán mikor luffy kérdezte h bántották e a barátait annak is egy "fejjel a földbeállás" lett a vége :) Mostmár hagyjuk a quote-t :)[/spoiler]

Rage

Liquid Snake:

[spoiler]http://rage.interhost.hu/pics/448_020.jpg
Ezen oldal szerint Moria a Shichibukai, nem Brook. (De mintha ti már olvastátok volna, ilyen gyorsak manapság a speedsubberek? :Kiraly:)[/spoiler]
痛みを感じる方向に、出口がある!

chilip

Quote from: Rage on 2007-03-12, 23:41:20
Liquid Snake:

[spoiler]http://rage.interhost.hu/pics/448_020.jpg
Ezen oldal szerint Moria a Shichibukai, nem Brook. (De mintha ti már olvastátok volna, ilyen gyorsak manapság a speedsubberek? :Kiraly:)[/spoiler]

http://groups.msn.com/OnePieceMangav-2/

itten mindig fennvan a legújabb angolul elég gyorsan

Bishop

[spoiler]moria miért nem adhatná ki magát brook-nak,és szerintem a kardos az moria első tisztje vagy bármelyik tiszt[/spoiler]

chilip

Quote from: carfanatic on 2007-03-13, 00:00:26
[spoiler]moria miért nem adhatná ki magát brook-nak,és szerintem a kardos az moria első tisztje vagy bármelyik tiszt[/spoiler]

majd elválik pénteken...

Liquid Snake

Amikor írtam akkor már tudtam h [spoiler]Moria a Shichibukai de én akkor is azt mondom h Brook lesz az :)[/spoiler]

Hiei-sama

Geckorol csak ennyit tudok :p :Gecko is a member who currently resides on the floating island, Thriller Bark. He is the one who stole Brook's, and various other beings' shadows, and seems to be somehow connected to the ghosts on Thriller Bark. The loss of a being's shadow causes them to be vaporized if they come in contact with sunlight. According to Robin, his former bounty was higher than Luffy's 300 million bounty.



smash++

Manga [spoiler]Most olvasom azt a részt,amikor Luffy találkozik a nagyapja-val.Az apja pedig egy biz Dragon.Most ez a Dragon volt az aki akkor segített Luffy-nak amikor Smoker elől akartak elmenekülni és a Grand-Line-ra hajózni?Aki az időjárást tudja befolyásolni vagy mi...?Eddig azt hittem Zoro mindent eltud vágni kivéve a gyémántot :D.De kiderült,hogy még kell tanulnia.[/spoiler]

őőő még egyszer megkérdezem hátha vki nem vette észre :D.Ti honnan szeditek le a friss részeket?Nekem 438-ig van meg.hol található a többi viszonylag jó minőségben? :D

Hiei-sama

Quote from: smash++ on 2007-03-13, 16:15:15
Manga [spoiler]Most olvasom azt a részt,amikor Luffy találkozik a nagyapja-val.Az apja pedig egy biz Dragon.Most ez a Dragon volt az aki akkor segített Luffy-nak amikor Smoker elől akartak elmenekülni és a Grand-Line-ra hajózni?Aki az időjárást tudja befolyásolni vagy mi...?Eddig azt hittem Zoro mindent eltud vágni kivéve a gyémántot :D.De kiderült,hogy még kell tanulnia.[/spoiler]

őőő még egyszer megkérdezem hátha vki nem vette észre :D.Ti honnan szeditek le a friss részeket?Nekem 438-ig van meg.hol található a többi viszonylag jó minőségben? :D

Sehol ezert tartok en is csak 438-nal :D Mivel ftp-re meg en toltom a mangat :p

smash++

Aham.Köszi.chilip linkelt be egy helyet,csak nem vettem észre,mert egy spoiler-re válaszolt vele.Ott tudom olvasgatni.
[spoiler]438: Amikor Luffy-ék elhajóznak water7-ből.Zoro most már tuti toptop 1 nálam.Annyira tetszik az ő karaktere.Megint ő volt az aki kitudott állni és megmondani,hogy Lysoop megy vagy marad és ez a válaszán múlik.Ő egy igazi Vice-Captain,sőt néha szerintem ő az aki úgy viselkedik mint egy captain.Végre felment a "reward"-ja is 120 M,de én ezt még egy kicsit keveslem.Egy 180-200 jobb lenne :D.[/spoiler]

smash++

Vááá  :lul: Zoro nagyon cool!!!!Imádom.Most egy rakás techet láthattunk tőle.299-300
De ez a Asura -s dolgot nem vágom.Most azok mik?A spirit-el igazi karokat és fejeket idézett meg vagy csak illúziók?Azért akárhogy nézem Luffy után Zoro az első a ranglétrán :D
Szerintetek Lobby után megint kapunk egy filler sagat?Olyan Davy Back Fight-ot?Nem gond a filler,csak nehogy olyan tré legyen mint az volt.Vmi értelmes jó lenne.
De a legjobb az lenne ha nem jönne filler,de ez szép álom  :hehe:

Liquid Snake

Sztem nem baj ha filler jön csak jól csinálják meg. OP-be nem lehet csalódni :) Az erőszinteket nem mondanám. Meg azért ne felejtsük el Choppert sem, nem semmi amit csinált. Sanji,Zoro egy szinten van nálam :) Mind2 istenkirály :D

smash++

Háát az a Davy Back fight néha elég idegesítő volt és csak úgy volt úgymond elviselheő,hogy nem kellett rá várnom,mert ugyebár akkor még nekem lemaradásom volt.De,hogyha ahoz hasonló kaliberű filler részre kell várnom heteket az gyilkos lesz.
Ha jó a filler nincs gond :D

Jójó Chopper sem volt semmi,meg [spoiler]Lysoop is végre azért mutatott némi szikrát... Azért elég szépen céloz.Egyébként Robin ugye kinyírta Spandamot?Az a kis rohadék,remélem ketté tört a gerince[/spoiler].Ok Sanji sem rossz(sőt elég durva volt most),de ő Zoro után jön a ranglétrán!!!! ;)

Hiei-sama

Az biztos ,hogy az aprilis 1-en levo ep303 special resz lesz azaz a story akkor nem folytatodik :P

Venom

Izé, valaki lenne oly kedves és elárulná, hogy honnan tudom letölteni a szerveren nem található részeket? Mert 217-ig megnéztem mindent (igen, sajnos Davy Back Fight), és szeretném folytatni. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

chilip

Quote from: Venom on 2007-03-19, 20:45:22
Izé, valaki lenne oly kedves és elárulná, hogy honnan tudom letölteni a szerveren nem található részeket? Mert 217-ig megnéztem mindent (igen, sajnos Davy Back Fight), és szeretném folytatni. :)

200-250 most nincs kedvem többet keresgélni

smash++

#716
Quote from: chilip on 2007-03-19, 21:04:24
Quote from: Venom on 2007-03-19, 20:45:22
Izé, valaki lenne oly kedves és elárulná, hogy honnan tudom letölteni a szerveren nem található részeket? Mert 217-ig megnéztem mindent (igen, sajnos Davy Back Fight), és szeretném folytatni. :)

200-250 most nincs kedvem többet keresgélni

Akkor folytatom :D

Venom: Ez a topic tele van ezekkel a linkekkel.Csak rákell keresni vagy visszaolvasni pár oldalt.Itt egy pl:

Quote from: smash++ on 2007-02-22, 09:45:42
Quote from: balu0 on 2007-02-22, 02:22:23
Sziasztok.. ide még nem írtam... nagy gondolkodás után kezdtem el megnézni ezt az animét, de nem bántam meg  :D sőt !
Most néztem meg a 250. részt.. eddig találtam sub-os torrentet egyben.

tudna nekem valaki segíteni hol találom a többi részt subosan ? jó lenne egyben 250-től felfele ameddig csak van...  létezik egyáltalán ? vagy egyesével kell levadásznom a 40+részt ??

Előre is köszi a segítséget.
Na nee mond,hogy csak eddig találtál sub-os torrentet :ejnye:
Ajánlom kereső csíkot a www.isohunt.com -on,annyit kell beíni hogy pl one piece 260
de hogy ne kelljen sokat keresni :D torrentek 250-től

Jó töltögetést.

Hiei-sama

ADC ep292 kint  \o/

smash++

Ha vkinek van ideje megkérném,hogy keressen kimondottan kiváló one piece AMV-ket és linkelje be ide őket az animemusicvideos-ról.Én csináltam ilyet a Naruto topicban :D és most vki segítségét kérem,mert nem nagyon van időm most keresgélni (esetleg aki gimis még ;) ).
Thanks

Liquid Snake amv-je már megvan a Luffy tribute és most keresem a Luffy vs Usoop-ot ha fent van

Liquid Snake

Quote from: smash++ on 2007-03-20, 13:46:41
Ha vkinek van ideje megkérném,hogy keressen kimondottan kiváló one piece AMV-ket és linkelje be ide őket az animemusicvideos-ról.Én csináltam ilyet a Naruto topicban :D és most vki segítségét kérem,mert nem nagyon van időm most keresgélni (esetleg aki gimis még ;) ).
Thanks

Liquid Snake amv-je már megvan a Luffy tribute és most keresem a Luffy vs Usoop-ot ha fent van

Örülök h tetszik  :D Fent kell lenni a Luffy vs Usopp-nak is...