Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

smash++

#720
Quote from: Liquid Snake on 2007-03-20, 15:42:35
Örülök h tetszik  :D Fent kell lenni a Luffy vs Usopp-nak is...
Jaja.A Luffy tribute-nak k@@va jó a zenéje :D!!!Remélem a többinek is ilyen cool zenét választasz.Várom őket...
Ha majd lesz kedved és időd csinálj egy ZORO TRIBUTE-ot is.Annak örülnék a legjobban :D Anyag van elég...Mondjuk a szöveg kár,hogy ott van.(Tudom letölteni a raw-ot kicsit túl nagy kívánság)

Modify: Pontosítok a Luffy VS Usopp nál jó volt a szöveg :D De kihagytad Zoro beszédét (szöveg volt csak őt nem lehett látni),pedig az annyira cool volt  :hehe:
Egyébként mind2 bekerült a saját amv válogatásomba

Liquid Snake

Quote from: smash++ on 2007-03-20, 16:18:10
Quote from: Liquid Snake on 2007-03-20, 15:42:35
Örülök h tetszik  :D Fent kell lenni a Luffy vs Usopp-nak is...
Jaja.A Luffy tribute-nak k@@va jó a zenéje :D!!!Remélem a többinek is ilyen cool zenét választasz.Várom őket...
Ha majd lesz kedved és időd csinálj egy ZORO TRIBUTE-ot is.Annak örülnék a legjobban :D Anyag van elég...Mondjuk a szöveg kár,hogy ott van.(Tudom letölteni a raw-ot kicsit túl nagy kívánság)

Modify: Pontosítok a Luffy VS Usopp nál jó volt a szöveg :D De kihagytad Zoro beszédét (szöveg volt csak őt nem lehett látni),pedig az annyira cool volt  :hehe:
Egyébként mind2 bekerült a saját amv válogatásomba

:smile: Néha rámjön és csinálok egyet de úgy komolyabban nem foglalkozom vele. Meg maga az h sima Movie Makerrel csinálom. De jó látni h tetszik vkinek. Majd még biztos csinálok csak nincs időm rá :)

Magma

Engem is érdekelnének jó OP-s AMV-k!  :szemuveges:
Én egyet tudok, de azt szerintem mindenki ismeri: Sail On
Men are supposed to forgive women's lies!

Hiei-sama

Quote from: Magma on 2007-03-22, 16:53:17
Engem is érdekelnének jó OP-s AMV-k!  :szemuveges:
Én egyet tudok, de azt szerintem mindenki ismeri: Sail On


Meg jo,hogy ismerni kell azt az amv-t a legjobb annal jobb nem letezik.Aki meg nem ismeri szegyelje magat :p

chilip

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ~ megint filler lesz a köv. rész... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ~

Hiei-sama

#725
Ha jol megfigyelitek majd az openingbe bekerult Tackey&Tsubasa :p


http://youtube.com/watch?v=NvbtFkYyo-w

Itt meg k**** jol nezz ki Luffy ruhaja ;)

db_gt

A mangában mekkora lesz Luffy és a többiek vérdija a CP9 -es harcok után? (Ahol most tart az anime)
Két dolog érdekel az életben, a kvantum tér idö elmélete a lineáris univerzumokban és a punci. ^_^

Hiei-sama

Quote from: db_gt on 2007-04-02, 21:33:43
A mangában mekkora lesz Luffy és a többiek vérdija a CP9 -es harcok után? (Ahol most tart az anime)

Luffy 300 000 000
Zoro 120 000 000
Robin 88 000 000
Sanji 77 000 000
Franky 44 000 000
Usopp 30 000 000
Nami 16 000 000 bar lehet 18 000 000 volt
Chopper 50 ez a legdurvabb :D

Bishop

Luffy 300 millió beli
Zoro 120 millió beli
Sanji 77 millió beli
Robin 80 millió belli
Nami 16 millió beli
Sogeking! 30 millió beli
Chopper 50 beli

edit: lassú voltam :D Franky kimaradt

Liquid Snake

Mugiwara Pirates immáron teljes létszámban... Ki az ott??? Nem tán Bro.. :D
[spoiler][/spoiler]

LuckyDingo

Ez honnan? :XD Amúgy sztem ez nem a teljes létszám :D Őt nem tudom elképzelni, hogy tovább maradjun velük, mint ez az arc :D Hasonló szereplő lehet, mint Vivi,Conis,Kokoroék+a Franky Család :D
Most veték fel nemrég Frankyt, sztem várnak még, mielőtt felveszik a muzsikust XD

smash++

#731
Quote from: Liquid Snake on 2007-04-03, 22:45:54
Mugiwara Pirates immáron teljes létszámban... Ki az ott??? Nem tán Bro.. :D
[spoiler][/spoiler]
Zoro miért van a szélén?!Luffy mellett a helye :Eztneked:
Kíváncsi vagyok azokra a manga részekre amivel előbrébb vagytok.Kár,hogy az f.-ps lassabban jön ki.De a minőség a lényeg.

Modify:Ezért nem írok egy új postot.De én nem legszélét írtam,hanem szélét :D.(matematikailag nem ő van a szélén,na de ebbe már csak nem kéne belemenni),jobbról a második...

Liquid Snake

Quote from: smash++ on 2007-04-03, 22:51:14
Quote from: Liquid Snake on 2007-04-03, 22:45:54
Mugiwara Pirates immáron teljes létszámban... Ki az ott??? Nem tán Bro.. :D
[spoiler][/spoiler]
Zoro miért van a szélén?!Luffy mellett a helye :Eztneked:
Kíváncsi vagyok azokra a manga részekre amivel előbrébb vagytok.Kár,hogy az f.-ps lassabban jön ki.De a minőség a lényeg.

Nem Zoro van a legszélén :)

Liquid Snake

Quote from: LuckyDingo on 2007-04-03, 22:50:25
Ez honnan? :XD Amúgy sztem ez nem a teljes létszám :D Őt nem tudom elképzelni, hogy tovább maradjun velük, mint ez az arc :D Hasonló szereplő lehet, mint Vivi,Conis,Kokoroék+a Franky Család :D
Most veték fel nemrég Frankyt, sztem várnak még, mielőtt felveszik a muzsikust XD

Sztem meg épp az hogy hamar lesz egy másik csapattag, ez nem biztos de én teljesen biztos vagyok benne h Brook lesz a következő Nakama :)

chilip

Én személy szerint nagyon szivesen látnám Brookot a csapatban...

Liquid Snake

Quote from: chilip on 2007-04-03, 23:34:03
Én személy szerint nagyon szivesen látnám Brookot a csapatban...

Üdv a klubban  :tezsvir:

Bishop

nekem nincs bajom brook-kal de még ki sem élveztem hogy Franky hivatalos tag még egyenlőre vele szeretnék látni egy kt hajón való poénkodást nem szeretném ha Brook egyből átvenné ezt a szerepet

LuckyDingo

Én még mindig azt mondom, hogy max csak ideiglenes tag lesz.. /főleg hogy megjelent egy rá kísértetiesen hasonlító-viselkedésben- Legendary Warrior/
Nekem nem jött be eddig Brook.. ez van :D

Magma

Men are supposed to forgive women's lies!

Bishop

KELL EGY NINTENDO WIIIIIIII !!!!!!!!! :bruhuhu:

arról nem tudtok valamit hogy ha Franky benne van akkor a Gear2, Asura, és a Devil leg(vagy mi) benne lesz e?

Magma

Quote from: carfanatic on 2007-04-04, 17:59:10
arról nem tudtok valamit hogy ha Franky benne van akkor a Gear2, Asura, és a Devil leg(vagy mi) benne lesz e?

Nem Third Gear-re gondolsz? Amúgy szerintem nem, de erre ne vegyél mérget.  :hehe: A Third Gear meg sincs magyarázva... Vagy csak én nem értem?  :haha:
Men are supposed to forgive women's lies!

LuckyDingo

Quote from: carfanatic on 2007-04-04, 17:59:10
KELL EGY NINTENDO WIIIIIIII !!!!!!!!! :bruhuhu:

arról nem tudtok valamit hogy ha Franky benne van akkor a Gear2, Asura, és a Devil leg(vagy mi) benne lesz e?
Csak nem hagyják ki belőle :D

Bishop

Quote from: LuckyDingo on 2007-04-04, 18:08:01
Quote from: carfanatic on 2007-04-04, 17:59:10
KELL EGY NINTENDO WIIIIIIII !!!!!!!!! :bruhuhu:

arról nem tudtok valamit hogy ha Franky benne van akkor a Gear2, Asura, és a Devil leg(vagy mi) benne lesz e?
Csak nem hagyják ki belőle :D
akkor annál jobban kéne egy :D

francba azt kellet volna mondanod hogy nem :lul:

Hiei-sama

#743
Hat hogy Franky kepessege benen van,dunno.De sztem benne kell,hogy legyen,egesz jo trailerek vannak belole youtuben.Az a baj egyenlore only Japan kiadas szal Europai Wii-n nem menne.Kiveve ha chippeled amit egyenlore nemtom lehet-e magyarorszagon ami biztonsagos is lenne.



U.i. Tegnap vettem Nintendo Wii-t :DDDDD

Liquid Snake

Bazze istenkrály Luffy ruhája az Unlimited Adventures-ben. Csinálhatnának már PS2-re is egy új,igazi One Piece játékot. Jó volt a Grand Adventure is de OP-ből sosem elég :)

Bishop

Elég lenne ez átiratni Ps2 verzióba vagy ESETLEG számítógépre :D
upsz az enyémmen az akadoznamjó akkor maradjon a Tetris OP :muhahah:

chilip

#746
kezd a One Piece manga nagyon elvadulni...  :eek: [spoiler]Brook húsát használták az eggyik Zombie-general-on, azért beszél úgy?  :confused: mien erős volt már, 10 lábról úgy vágta meg 3-ukat, hogy nem is látszott...[/spoiler]

edit:
[spoiler]Sanji-t zombi-pingvinné változtatták  :eek: és zoro is eltűnt  :eek: mi lesz itt...[/spoiler]

Liquid Snake

Quote from: chilip on 2007-04-06, 19:32:42
kezd a One Piece manga nagyon elvadulni...  :eek: [spoiler]Brook húsát használták az eggyik Zombie-general-on, azért beszél úgy?  :confused: mien erős volt már, 10 lábról úgy vágta meg 3-ukat, hogy nem is látszott...[/spoiler]

edit:
[spoiler]Sanji-t zombi-pingvinné változtatták  :eek: és zoro is eltűnt  :eek: mi lesz itt...[/spoiler]

Az a pingvin [spoiler]Sanji volt? Uhh asszem elolvasom mégegyszer a mangát mert elsőnek nem nagyon fogtam fel... Lehet azért mert hajnali 4 volt??? :)[/spoiler]

Liquid Snake

A Vegapunkos 303. rész Openingjében ki az a két új csákó??? A szőke és fekete hajú... Többször is feltűnnek az OP-ban...

Hiei-sama

Quote from: Hiei-sama on 2007-04-02, 18:08:38
Ha jol megfigyelitek majd az openingbe bekerult Tackey&Tsubasa :p


http://youtube.com/watch?v=NvbtFkYyo-w

Itt meg k**** jol nezz ki Luffy ruhaja ;)

Quote from: Liquid Snake on 2007-04-17, 19:43:07
A Vegapunkos 303. rész Openingjében ki az a két új csákó??? A szőke és fekete hajú... Többször is feltűnnek az OP-ban...

Ha megnezed a regi postom rajossz ;) Mar jo reg irtam...Amugy meg a mangaban Ace Vs Blackbeard atom rulz  :whoah: