Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

chilip

huh, 304.es részben eszméletlen jó volt Lucci vs. Luffy ... kár hogy csak a fele után, előtte olyan semmitmondó, de a második fele kárpótolt  :D

chilip

kijött közbe a 305-ös

[spoiler=manga és igen erős]mangában meg feltűnt Brook újra! most már szinte biztos... Sanji, Zoro és Luffy (bár ő még nem annyira biztos) zombivá lettek...  :eek:[/spoiler]

Liquid Snake

Quote from: chilip on 2007-04-20, 21:46:11
kijött közbe a 305-ös

[spoiler=manga és igen erős]mangában meg feltűnt Brook újra! most már szinte biztos... Sanji, Zoro és Luffy (bár ő még nem annyira biztos) zombivá lettek...  :eek:[/spoiler]

De sztem [spoiler]biztos lesz valami amivel "visszaváltoznak" normális emberré. Nem hiszem h mostantól Zombi Strawhat Pirates lenne a nevük :)[/spoiler]

smash++


LuckyDingo

[spoiler=manga]Hmm én nem vágom, hogymikor meg hogy lettek zombik Luffyék :S mondjuk mostanában elég zavaros a manga. viszont Brook lehet hogy mégis csatlakozik mint második kardmester? :D /ch345 :P/[/spoiler]

db_gt

Megtudná valaki mondani, hogy Luffy melyik részben győzi le Crocodilt?
Előre is köszi  :D
Két dolog érdekel az életben, a kvantum tér idö elmélete a lineáris univerzumokban és a punci. ^_^

Venom



The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

chilip

#757
Quote from: db_gt on 2007-04-25, 21:45:46
Megtudná valaki mondani, hogy Luffy melyik részben győzi le Crocodilt?
Előre is köszi  :D

126. - az a rész direkt fennvan a gépemen, mert az eggyik kedvencem.

edit: [spoiler]Brook arat mangában :D Nami meg kiadta magát transzfesztitának...  :lol: [/spoiler]

Liquid Snake

Quotetranszfesztitának... 
khm. transzvesztitának :)

Hiei-sama

Kijott vegre Japanban a One Piece Unlimited Adventure Wii-re \o/ (es mar toltheto is :D)

smash++

Én a 302-es résznél lemaradtam.Valahogy nem nézegettem,hogy mikor jön ki.Lehetséges,hogy most gyorsabban jön ki vagy csak egyszerűen nem néztem utánna kb 1hónapja :D?Mert ma azon kaptam magam,na jó megnézem hol tartanak és most jön le a 306 :D
Tök jó érzés,hogy most újra megnézhetek 4 részt egymás után várakozás nélkül.
Mi történt az ADC-Elite-el?Vizsgaidőszak?Mert nagyon lemaradtak...A vegapunk teljesen átvette a piacot :)
Én egyébként elégedett vagyok velük,mert gyorsak és nem olyan rossz a munkájuk HD-SD verzió a sub-hoz nem értek,de az is tetszik.
De a K-F a  :Kiraly:

Bishop

Szerintem ADC már le is sz*rja az egészet, én is inkább nézek Vegapunk-ot. Nem értek a felirat minőségéhez,de szerintem egyre jobbak,és a dizájn is egyre stilusosabb. :jee:

K-F RULEZ :whoah:

LuckyDingo

Nah nyitottam egy Op manga topicot, szal ha mangáról van szó, akkor ott beszéljünk :D /ha már megint van ilyen topic a manga sectionben :P/

chilip


Venom

Srácok, eddig néztem a K-F részeket, de szeretnék lassan tovább jutni a történettel, és mivel a srácok kissé el vannak havazva (vizsgaidőszak), ezért már régóta nincsenek kinn "új" részek. Viszont sehol se találom az "összekötő" részeket. Ha valakinek le vannak mentve a 223. utáni részek, nem tudná esetleg feltölteni? Vagy van esetleg valahol a neten egy "csomag", amit le lehetne húzni BT-n? (Én mondjuk nem találtam.)

(Ha esetleg lementve mégis megvan valakinek, de nem tudja feltölteni, ezen felül budapesti, továbbá DVD-írási lehetősségel rendelkezik, akkor küldjön egy PM-et, hátha ki tudunk valamit okoskodni. Köszi!)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

chilip

marha jó volt a 309-es rész :D várom már subbosan

smash++

#766
Quote from: Venom on 2007-05-11, 20:43:42
Srácok, eddig néztem a K-F részeket, de szeretnék lassan tovább jutni a történettel, és mivel a srácok kissé el vannak havazva (vizsgaidőszak), [spoiler]ezért már régóta nincsenek kinn "új" részek. Viszont sehol se találom az "összekötő" részeket. Ha valakinek le vannak mentve a 223. utáni részek, nem tudná esetleg feltölteni? Vagy van esetleg valahol a neten egy "csomag", amit le lehetne húzni BT-n? (Én mondjuk nem találtam.)

(Ha esetleg lementve mégis megvan valakinek, de nem tudja feltölteni, ezen felül budapesti, továbbá DVD-írási lehetősségel rendelkezik, akkor küldjön egy PM-et, hátha ki tudunk valamit okoskodni. Köszi!)[/spoiler]

Nekem sajnos nincsenek meg,mert csak K-Fet gyűjtök,de talátam neked linket :)
220-251
251-300
ADC
BALF
Nem tudom mennyien szedik,de hajrá.Az is lehet,hogy már halottak.

Modify:
Nagyon kemény ez a 308,309 .Csak azért egy bajom van vele.Ezek Smoker szintjén vannak  :confused:? Elég gyengék.A legtöbbnek semmi képessége sem volt, vagyis nem mutatták.A legtöbb kardal vagy ágyúval hadonászott. Még Nami is elbírt velük :), Lysoop-ról nem is beszélve.Monjuk akik kifeküttek azk fel is álltak,de akkor is nem sokat  mutattak.Végre megkérdezhetem.Milyen már az,hogy bármit megérint "elporlad" vagy rozsdává válik vagy mi? :confused: <-szerintem nagyon szar,vagyis hülyeség (ilyen képeséggel nme ilyen szinten kéne lennie), de van egy gyanum őt csak azért tették be,mert Zoronak itt volt az ideje egy cserére.

chilip

#767
Quote from: smash++ on 2007-05-16, 10:14:17
Nagyon kemény ez a 308,309 .Csak azért egy bajom van vele.Ezek Smoker szintjén vannak  :confused:? Elég gyengék.A legtöbbnek semmi képessége sem volt, vagyis nem mutatták.A legtöbb kardal vagy ágyúval hadonászott. Még Nami is elbírt velük :), Lysoop-ról nem is beszélve.Monjuk akik kifeküttek azk fel is álltak,de akkor is nem sokat  mutattak.Végre megkérdezhetem.Milyen már az,hogy bármit megérint "elporlad" vagy rozsdává válik vagy mi? :confused: <-szerintem nagyon szar,vagyis hülyeség (ilyen képeséggel nme ilyen szinten kéne lennie), de van egy gyanum őt csak azért tették be,mert Zoronak itt volt az ideje egy cserére.

nem smoker szintjén voltak, hanem alatta. smoker rengetegszer visszautasította az előléptetést, meg nemegyszer áthágta a szabályzatot, azért nem léptették elő.

smash++

Csak azért mondtam,mert a bátor Lysoop teljesen oda volt miatta és ha jól emlékszek azt mondta,hogy Smoker-el egy rangban vannak vagy talán volt aki fölötte egyel.Ebből arra következtettem nagyon kemények... :D ,de Zoro egyedül elintézte volna őket pihenten full erővel.De az a csávó aki elporlaszt mindent vagy elrozsdásít szerintem vacak.

Hiei-sama

Gyerekek en azt mondom ep309 atom durva \o/ A rozsdasito ember igen vacak,viszont Zoronak meg minusz egy kard :o

chilip

sztem Luffy egyedül elintézte volna a Buster Call-t, ha full-kipihent lett volna :D kiváncsi vok Brook mien szinkront fog kapni, alig várom már... remélem most nem egy filler-saga következik majd ez után az arc után....

Bishop

Ez a részeg télleg nagyon jól sikerült :hail:

Már alig várom [spoiler]Coby-t meg Luffy Nagyapjár, na meg Brook-ot [/spoiler]habár van egy olyan érzésem hogy egy olyan 5-6 részes filler lesz most :__devil: bár azok se szoktat olyan szörnyűek lenni

Venom

Quote from: carfanatic on 2007-05-18, 16:31:21
van egy olyan érzésem hogy egy olyan 5-6 részes filler lesz most :__devil: bár azok se szoktat olyan szörnyűek lenni

Nézd meg akkor megint a Davy Back Fight!-ot! ;)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Bishop

devy back nem filler ;) és nekem filler szinten az egyetlen amit nem szerettem az a sárkányos

smash++

Quote from: Hiei-sama on 2007-05-18, 01:52:50
Gyerekek en azt mondom ep309 atom durva \o/ A rozsdasito ember igen vacak,viszont Zoronak meg minusz egy kard :o
Szerintem egyenesen nevetséges.
De tényleg nagyon-nagyon jó részek vannak mot.
Ebből már lehetne fasza amv-t csinálni.Most aztán van anyag

chilip

Quote from: carfanatic on 2007-05-18, 18:09:28
devy back nem filler ;) és nekem filler szinten az egyetlen amit nem szerettem az a sárkányos

még az is elment a devy back-hez képest. Viszont a devy előtt lévő rész (amikor a bázison kavarnak) az marha jó volt :D iszonyú nagy volt kondoriano  :Kiraly: az egész nagyon rendben volt. mi is volt a bázis neve? nem emlékszem...

Venom

Quote from: chilip on 2007-05-18, 21:46:46
mi is volt a bázis neve? nem emlékszem...

G-8 avagy a Sündisznó Támaszpont (Hedgehog). És igen, azok a részek speciel baromi jók voltak, amikor utólag láttam, hogy fillerek, meg is lepődtem rendesen. Ahhoz képest a Davy Back Fight! meg a lóóóóóóóó megmentése kibaszott idegesítő volt. (A sárkányos is ratyi volt, de nem ennyire.)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Liquid Snake

ÁÁÁ ez a 309-es rész baszott nagy volt!!! Annyira fasza minőségű ez az anime. És hát a Gomu Gomu No Jet Gatling az fergeteges. Szegény Lucci... Másodpercenként bekapott vagy 50 ütést :D

Bicskei

lenne egy kérdésem:
magyar felirat van hozzá(aa-n 7db van ami nem túl sok :( )???
Ultras liberi

smash++

Quote from: Bicskei on 2007-05-22, 18:36:30
lenne egy kérdésem:
magyar felirat van hozzá(aa-n 7db van ami nem túl sok :( )???
Én sajnos nem tudok.309 részt magyarra lefordítani :D,nem tudom kinek lenne ennyi ideje...De jobban jársz ha megtanulsz angolul,mert egyébként is alap (főleg ha animet akarsz nézni).
Az meg szerintem egyenesen beadna ha friss anime részekhez lenne magyar sub,örülünk ha van angol.Én biztos nem szenvednék magyarra fordítással mások helyében  :redface:
Szóval szerintem felejtős :(,de más lehet biztatóbb infot is tud neked