Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

Bicskei

tudok angolul nem is rosszul csak jobban szeretem anyanyelvemen nézni felirattal
és azért kérdeztem mer most tervezewm nki állni a nézést..
Ultras liberi

Liquid Snake

Quote from: Bicskei on 2007-05-23, 12:39:24
tudok angolul nem is rosszul csak jobban szeretem anyanyelvemen nézni felirattal
és azért kérdeztem mer most tervezewm nki állni a nézést..

Mindenképp angol felirattal nézd mert sokkal jobb minőségű fordítást kapsz mintha magyar felirat lenne rajta... meg hát ugye az egész felirat igényesebb. K-F fordítócsapat a legjobb.

smash++

Quote from: Liquid Snake on 2007-05-23, 16:07:37
[spoiler]
Quote from: Bicskei on 2007-05-23, 12:39:24
tudok angolul nem is rosszul csak jobban szeretem anyanyelvemen nézni felirattal
és azért kérdeztem mer most tervezewm nki állni a nézést..

Mindenképp angol felirattal nézd mert sokkal jobb minőségű fordítást kapsz mintha magyar felirat lenne rajta... meg hát ugye az egész felirat igényesebb. K-F fordítócsapat a legjobb.
[/spoiler]
Így van!A K-F a legjobb és még egy jó ok az angol felirat mellettKB 240-280 ig elég macerás beszerezni,szóval örülj ha angolul letudod majd szedni.
Sok sikert az anime nézéshez!Nagyon nagy anime  :D!

Venom

Ami linkeket kaptam anno, nagyon jók voltak. 3-4 nap alatt lejött mind a 17 giga (220-tól 300-ig). :) Mondjuk ADC elején nagyon ratyin fordít, de aztán belejönnek a srácok. Vegapunkost még láttam, de kíváncsi leszek rá.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

smash++

Quote from: Venom on 2007-05-23, 19:40:39
Ami linkeket kaptam anno, nagyon jók voltak. 3-4 nap alatt lejött mind a 17 giga (220-tól 300-ig). :) Mondjuk ADC elején nagyon ratyin fordít, de aztán belejönnek a srácok. Vegapunkost még láttam, de kíváncsi leszek rá.
Hmm.Örülök neki,hogy ilyen jól bejöttek a linkek :)
Vegapunkos szerintem jó.Főleg azért,mert időben megcsinálják.Két féle verzió közül lehet választani HD,SD.Nekem az asztali gépem az SD-t bírja,de bőven jó.

Hiei-sama

Ez az ep310 is jo volt sztem :D Orulnek hamar ennek az arcnak vege lenne...

chilip

2-3 rész max és vége, köv részben elmenekülnek és ha szerencséd van még abba a részben [spoiler]elsülyed a hajó is és jöhet Luffy nagyapja, külön filler-sorozat addig nem várható sztem míg el nem indulnak az új hajóval Water7-ből[/spoiler]

LuckyDingo

Akor viszont tuti lesz egy viszonylag hosszabb filler, mert negyon közel vannak a mangához  :S

chilip

remélem nem, mert water7 után jön Brook, addig igazán kibirhatnák, majd ha benne van a csapatban, akkor lehet fillerkedni...

Magma

Nem olvasom a mangát, de ezek szerint Brook teljesjogú Straw Hat tag lett?  :wtf:
Men are supposed to forgive women's lies!

chilip

Quote from: Magma on 2007-05-25, 21:23:02
Nem olvasom a mangát, de ezek szerint Brook teljesjogú Straw Hat tag lett?  :wtf:

csak lesz sztem. meg bele is eggyezet hogy csatlakozik, csak aztán megjelent a "sziget" és lelépett megkeresni az árnyékát, mivel... na jó nem spoilerozok :D

Bishop

Mindenki hogy kritizálta az új akrot de látom Brook-ot sokan megkedvelték :Kiraly:

chilip

Quote from: carfanatic on 2007-05-25, 22:34:47
Mindenki hogy kritizálta az új akrot de látom Brook-ot sokan megkedvelték :Kiraly:

YOHOHOHOHO !!! :D

Hiei-sama

Na ezt is megertuk K-F OP Movie 6 \o/ Sajnos a movie 8 meg valamikor csak 2008ban adjak ki dvd-n marha jol olvastam valahol.

LuckyDingo

Quote from: Hiei-sama on 2007-05-26, 10:40:15
Na ezt is megertuk K-F OP Movie 6 \o/ Sajnos a movie 8 meg valamikor csak 2008ban adjak ki dvd-n marha jol olvastam valahol.
Hmm az nem az a fura rajzolatú OP múví? /Mondjuk nekem tetszett, csak olyen érdekesen oldották meg :D/

Hiei-sama

Hja az a szar,nem erdekesen oldottak meg,hanem sajnos az a csapat rajzolta mint a szar narutot es ez elmond mindent...

LuckyDingo

nem tom nekem akkor is tetszett :P Az annyira nem zavart, mert egész dinamikus volt a dolog :D nah de ha az animébe ilyen fillert szúrnának ba azt már nem szeretném.. így annyira nem hatott meg :D De ha sorozat akkor maradnék az EL arc színvonalnál mert az olyan shiny *_*

Venom

Nah, egy hét alatt behoztam bő 90 rész elmaradást. :D Remélem nem húsz rész múlva derül ki, hogy mikor lesz új hajó (ha lesz egyáltalán).


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Liquid Snake

Quote from: Hiei-sama on 2007-05-26, 11:54:48
Hja az a szar,nem erdekesen oldottak meg,hanem sajnos az a csapat rajzolta mint a szar narutot es ez elmond mindent...

Látom szereted a Naruto-t :)

Ja ez a 310-es rész nagyon jó volt. Már annyira várom, hogy megint békésen hajókázzanak a tengeren közben Nami napozik, Sanji süt-főz, Zoro alszik, Robin könyvet olvas, Luffy,Usopp,Chopper meg ökörködik :D A jó régi One Piece feeling :) Ja és persze Franky is csinál vmi "értelmeset" :)

LuckyDingo

Hát jah jó volt, csak az a gáz már nagyon, hogy 12perces részek vannak XD Most komolyan beletekertem és majnem a közepénél is ismétlés volt :D
Amúgy meg fasza, szal semmi baj :D
A 311 vagy 312 /kitudja/ nagyon szomorú lesz  :S Lehet maj sírni rínni rajta :O

chilip

Quote from: LuckyDingo on 2007-05-29, 16:36:05
Hát jah jó volt, csak az a gáz már nagyon, hogy 12perces részek vannak XD Most komolyan beletekertem és majnem a közepénél is ismétlés volt :D
Amúgy meg fasza, szal semmi baj :D
A 311 vagy 312 /kitudja/ nagyon szomorú lesz  :S Lehet maj sírni rínni rajta :O

jah, meghal a hajó, siratom is mer az új nem teccik....

Liquid Snake

Quote from: chilip on 2007-05-29, 16:45:46
Quote from: LuckyDingo on 2007-05-29, 16:36:05
Hát jah jó volt, csak az a gáz már nagyon, hogy 12perces részek vannak XD Most komolyan beletekertem és majnem a közepénél is ismétlés volt :D
Amúgy meg fasza, szal semmi baj :D
A 311 vagy 312 /kitudja/ nagyon szomorú lesz  :S Lehet maj sírni rínni rajta :O

jah, meghal a hajó, siratom is mer az új nem teccik....

Majd megtetszik, csak hozzád nőtt a Merry :)

chilip

Quote from: Liquid Snake on 2007-05-29, 19:59:45
Quote from: chilip on 2007-05-29, 16:45:46
Quote from: LuckyDingo on 2007-05-29, 16:36:05
Hát jah jó volt, csak az a gáz már nagyon, hogy 12perces részek vannak XD Most komolyan beletekertem és majnem a közepénél is ismétlés volt :D
Amúgy meg fasza, szal semmi baj :D
A 311 vagy 312 /kitudja/ nagyon szomorú lesz  :S Lehet maj sírni rínni rajta :O

jah, meghal a hajó, siratom is mer az új nem teccik....

Majd megtetszik, csak hozzád nőtt a Merry :)

az orrán az a szar nem tetszik, ami elvileg "oroszlán". kurva hülyén néz ki. a kos sokkal jobb volt.

Hiei-sama

One Piece Movie 8 DVD megjelenes juli 21 ;)

smash++

Quote from: Hiei-sama on 2007-06-03, 22:34:09
One Piece Movie 8 DVD megjelenes juli 21 ;)
Ez az Alabasta-s,nem?Kíváncsi vagyok mi újjat fognak benne mutatni harc terén vagy megismétlik az egészet szebb graffal?

chilip

#805
skacok, találtam egy kurva jó minőségü sub-ot a 312-es részhez... << itt >>

hát ez nagyon jó rész volt, érzékenyen érintett... köv. részben lesz má nagypapa  :D

smash++

Quote from: chilip on 2007-06-04, 13:35:12
skacok, találtam egy kurva jó minőségü sub-ot a 312-es részhez... << itt >>

hát ez nagyon jó rész volt, érzékenyen érintett... köv. részben lesz má nagypapa  :D
Nocsak :D .Itt nagy harcok mennek a subolással.Eddig a vegapunk volt a leggyorsabb tuttom szerint.De most két résszel megelőzni őket subban :) .Én is leszedem kíváncsi vagyok... meg a 311-et is mert még nincs vegapunk belőle

chilip

basszus, kihagytam a 311-et és észre se vettem, kicsit furcsa volt, hogy az örvényes rész kimaradt, de elsiklottam efelett...  :eek:

smash++

Húú ez a 312 nagyon keméyn volt.Rendesen elérzékenyültem :),de azért tűrtem mint Zoro és Sanji
312-ben a HD-t néztem meg.Mit ne mondjak nagyon nagyon szép.Nem tudom valahogy csak most jutottam el odáig,hogy megemlitsem mennyire szép is a One Piece grafja és,hogy mennyit fejlődött az első ("100") rész óta.Jó látni,hogy a lányok(Nami,Robin) még a növekvő korszakukban vannak  :hehe:,így a HD-ben nagyon bejött minden.
Na de komoylan annyira szép volt ez a rész...Minden úgy kivolt dolgozva

thrall

én még a One piece-ben elégé az elején járok, de ahhoz, hogy folytassam fel kell tennem egy kérdést: MIKOR TALÁLJÁK MÁR MEG VÉGRE CROCODIL-T vagy ki a fenét. most a 99. résznél járok, és már nem bírom nézni a sivatagi részeket (ez a menjünk 500000000 részen keresztül, hogy végül eljussunk oda, ahova 3 rész alatt odaérünk...nagyon sok ilyen lesz benne? :D )