Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

chilip

126. részben intézik el, tehát olyan 118-116 körül kezdődik a végső csata vele. máig a kedvenc One Piece részem a 126.

LuckyDingo

Arról a qrvajó minőségű subról annyit, hogy iszonyat szar XD a vegapunk veri.. simán :D Csak gyorsabban ki lett dobva, mint a vagásoké :)

thrall

Quote from: chilip on 2007-06-04, 23:46:33
126. részben intézik el, tehát olyan 118-116 körül kezdődik a végső csata vele. máig a kedvenc One Piece részem a 126.
jajj dejó, akkormég szenvedhetek egy keveset... 116 körültől nem lesz bajom :D

Cobra

A sivatagi menetet eléggé elhúzták, nem is emlékszem, hogy a többi történetben van-e ekkora nyújtás.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

LuckyDingo

Quote from: Cobra on 2007-06-05, 01:14:45
A sivatagi menetet eléggé elhúzták, nem is emlékszem, hogy a többi történetben van-e ekkora nyújtás.
Sky Island arcban asszem van hasonló, de azt ennyire nem nyújtották :D
311 fasza volt :D 312ből meg marad a raw, mert a HD-t nem bírja a laptopomXD

smash++

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-04, 23:47:23
Arról a qrvajó minőségű subról annyit, hogy iszonyat szar XD a vegapunk veri.. simán :D Csak gyorsabban ki lett dobva, mint a vagásoké :)
Azt nem tudom a sub milyen minőségű,de érthető (japánul nem tudok) és a manga alapján ugyis tudom kb mi a helyzet.Én a graf minőségre (312-es HD) értettem,hogy nagyon jó nem a feliratra.Az meg egy nem elhanyagolható tény,hogy én már befelyeztem a 312-t a vega pedig most subolja.Ez kb olyan mint ahogy ti olvassátok a szar minőségű mangat (ha minden igaz,az msn-es oldalon avgy hol nem valami gyönyörű minőség) én meg várom a jót és levagyok maradva.De az animenél ami a király K-F (amit gyűjtök/ünk ;) ),nagyon levan maradva és így tök mind1 mit nézek meg.Ha maradtam volna az ADC-nél tépném a hajam mikor jön ki a kövi rész :D

LuckyDingo

Mangából, ha érdekes akkor a raw az első :3 Utánnak rossz gány minőségű LQ.. aztán ha valamelyik HQ csapat veszi a fáradtságot akkor talán azt is
Bár a mostani mangánál nem nagyon érdekel a dolog HQban se.. csak követem a történetet, ahhoz meg az LQ is jó :D
Az animénél meg K-F az egyedüli, az eredeti a legjobb, utánna jön a Vegapunk, aztán meg raw.. Ez a Desiboy béna színeket és betűtípusokat használt és meglátszott, hogy egyedül csinálta /ami megjegyzem nem kis teljesítmény/ A vegapunk mostanában cseppet igényesebb, csak lehet most ők is nyaralnak  :)
Az ADC is jüó volt csak meghalt, bár láttam valami ADC-Arabic baromságot, szal lehet hogy már csak arabra fordítanak XD

ReLax18

312 RAW:
Rohadt életbe...vagy 80-90 résszel le vagyok maradva, erre a legújabb részeket nézem. Sajna tudtam, hogy ez fog történni, de erre semmi sem tudott felkészíteni. Elég rendesen elérzékenyültem...úgy hogy szinte alig értettem vmit a részből...
...egy nagy egyéniség távozott el... :bruhuhu:
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

smash++

Quote from: ReLax18 on 2007-06-06, 10:24:17
312 RAW:
Rohadt életbe...vagy 80-90 résszel le vagyok maradva, erre a legújabb részeket nézem. Sajna tudtam, hogy ez fog történni, de erre semmi sem tudott felkészíteni. Elég rendesen elérzékenyültem...úgy hogy szinte alig értettem vmit a részből...
...egy nagy egyéniség távozott el... :bruhuhu:
Szerintem azért pótold be minél előbb,hogy értsed a dolgokat.
Teljesen igazad van.Egy nagy egyéniség távozott el.De szerintem azért az új hajó is jó.Akárhonnan nézem hajó terén is kell fejlődeni.Kevés olyan nagy kalóz van aki kicsi hajóval vagy tutajjal járkál(ja Black Bear :D ).Gold Roger-nek is vmi eszement hajója volt elméletileg.

Hiei-sama

Azert a 311-nek a rajzolasa eleg sux volt,nemtom melyik bena rajzolta meg igy...

LuckyDingo

Blackbeard mióta nagy kalóz? Csak egy paraszt, aki véletlenül [spoiler=még mnanga]bekapott valami übertáp DF-ot..[/spoiler] rohadtul nem bírom a fejét

chilip

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-06, 12:19:49
Blackbeard mióta nagy kalóz? Csak egy paraszt, aki véletlenül [spoiler=még mnanga]bekapott valami übertáp DF-ot..[/spoiler] rohadtul nem bírom a fejét

épp ez az, Black Beard azzal akarta megalapozni a nevét, hogy meg akart ölni egy 100 000+ vérdíjas kalózt (Luffy) , még egy senki nagy erővel

Hiei-sama

Azert a mangaban Ace Vs BlackBeard nagyon ott van  :whoah:

LuckyDingo

Quote from: Hiei-sama on 2007-06-06, 12:33:24
[spoiler=manga]Azert a mangaban Ace Vs BlackBeard nagyon ott van  :whoah:[/spoiler]
Sztem nem.. nem tartom fairnek a dolgot, [spoiler=manga]hogy Ace égy ilyen hülyével harcol 1vs1 úgy hogy esélye van veszteni.. főleg hogy nem lehet még mindig tudni, hogy ki nyert :D[/spoiler]
Amúgy az a harc még animében nem történt meg  :hehe:

chilip

#824
majd most :D

[spoiler]egyébként sztem nem halt meg, mer az olyan típusú képességet, amikor a testét alakítja át vmivé (lásd crocodile, enel) csak a képesség ellentétével lehet megölni... mivel Ace tűz, ezért víz nélkül sztem esélytelen, hogy kikapjon, bár az a gyíkarc beszippanthatta a feketelyukba, majd Luffyékat is be fogja és eggyütt menekülnek ki :D[/spoiler]

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2007-06-06, 13:34:16
majd most :D

[spoiler]egyébként sztem nem halt meg, mer az olyan típusú képességet, amikor a testét alakítja át vmivé (lásd crocodile, enel) csak a képesség ellentétével lehet megölni... mivel Ace tűz, ezért víz nélkül sztem esélytelen, hogy kikapjon, bár az a gyíkarc beszippanthatta a feketelyukba, majd Luffyékat is be fogja és eggyütt menekülnek ki :D[/spoiler]
Hmm akkor Acenek Ao Kiji lenne a megfelelő ellenfél? :S
Amúgy a legerősebb devil Fruit az lenne, hogy valaki tengervízzé lenn3 képes átváltozni XDDD Asszem, az ellen nem lenne semmi ellenszer XD

chilip

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-06, 14:02:23
Quote from: chilip on 2007-06-06, 13:34:16
majd most :D

[spoiler]egyébként sztem nem halt meg, mer az olyan típusú képességet, amikor a testét alakítja át vmivé (lásd crocodile, enel) csak a képesség ellentétével lehet megölni... mivel Ace tűz, ezért víz nélkül sztem esélytelen, hogy kikapjon, bár az a gyíkarc beszippanthatta a feketelyukba, majd Luffyékat is be fogja és eggyütt menekülnek ki :D[/spoiler]
Hmm akkor Acenek Ao Kiji lenne a megfelelő ellenfél? :S
Amúgy a legerősebb devil Fruit az lenne, hogy valaki tengervízzé lenn3 képes átváltozni XDDD Asszem, az ellen nem lenne semmi ellenszer XD

de, ha Ace-hez nem érne hozzá tengervíz, el tudná párologtatni... [spoiler]Super-nova...[/spoiler] :D

Bishop

lehet hogy most ezek a sötétséges cuccokat a mostani arc-ban valami felkészítés Luffy-nak BB ellen

és végre kiadta vegaupnk is, töltöm is lefele, már alig várom nagyapát és C**yt  :hopp: aztán Ace vs BB :cool:

Hiei-sama

Na 313 isk int van,vegre megy a tortenet bar tudtam mi lesz mert olvastam mangat,de akkor is rulz  :whoah:

Bishop

#829
sajnos sdben csak nagyon lame letöltő linkek vannak vegapunkhoz torrent egyáltalán :bruhuhu:

edti: ye már van...már alig várom nagyapát és [spoiler]Coby-t[/spoiler] :hopp:

Venom

313 jó levezető rész volt Merry elvesztése után, azonban az igazi cselekény persze ismét a végére került bele. Ergo már alig várom 314-et. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

smash++

Én is megnéztem a 313-at.
Miután megnéztem ez jutott az eszembe.Ez a minőségi anime  :whoah:
Na de most komolyan.Semmi különös nem volt,már olvastam is mangaban és mégis marha jó volt.
Végre már azt is tudom Zoro miért olyan erős.Mert neki még a bevásárláshoz is 8-szor annyit kell gyalogolni (vagy futni) mint egy átlag embernek :D
Az elejnén viszont megint sírhatnékom volt :)

ReLax18

A 313-asból csak részleteket láttam (főleg a végét :D) így nagyon sok érdemi infót nem tudok mondani...

Viszont...
223-245:
Délután gondoltam, elkezdem bepótolni a lemaradást...háát...uhh...ez nagyon sok, de hihetetlen jó :D Nagyon nagy jelenetek voltak: Franky House szétverése; Luffy és Usopp szópárbaja, majd tényleges párbaja (ha Usopp tényleg ilyen durván harcolna... :eek: ); Franky, ahogy megjelenik Luffy előtt :lol:; nameg a CP9 támadása...
...és az a legszörnyűbb, hogy van hátra több, mint 50 rész, mire elkenik a CP9 száját...és pont az az 50 rész nincs meg :ejj:
De a lényeg az, hogy még mindig tetszik a sorozat :whoah:
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

chilip

Quote from: ReLax18 on 2007-06-16, 00:32:12
A 313-asból csak részleteket láttam (főleg a végét :D) így nagyon sok érdemi infót nem tudok mondani...

Viszont...
223-245:
Délután gondoltam, elkezdem bepótolni a lemaradást...háát...uhh...ez nagyon sok, de hihetetlen jó :D Nagyon nagy jelenetek voltak: Franky House szétverése; Luffy és Usopp szópárbaja, majd tényleges párbaja (ha Usopp tényleg ilyen durván harcolna... :eek: ); Franky, ahogy megjelenik Luffy előtt :lol:; nameg a CP9 támadása...
...és az a legszörnyűbb, hogy van hátra több, mint 50 rész, mire elkenik a CP9 száját...és pont az az 50 rész nincs meg :ejj:
De a lényeg az, hogy még mindig tetszik a sorozat :whoah:

Usopp akkor télleg elég erős, ha van ideje tervezni, meg vannak eszközei hozzá, CP9 pedig Crocodile után a kedvenc ellen-bandám :D azért elég gáz úgy nézni, hogy van 50 rész lyuk :__devil: én annó 1,5 hetet töltöttem azt a kb 60-70 részt, és nem engedtem a kísértésnek :D

Jah van 314 RAW ^^

Bishop

Usopp erős csak mindenki azt hiszi hogy közelharcban mint Luffy Zorro vagy Sanji,pedig ő sniper(mesterlövész) csak kicsit erősebb fegyver kéne neki és több bátorság. Mint az apja,ő is milyen kemény már pisztollyal a kezében.
Ezenkívűl Usopp álma hogy nagy harcos legyen, milyen lenne ha már most teljesen valóra válna, viszont jó irányba halad szerintem
Na meg a poénjai :lul:

thrall

hát én azért még eléggé le vagyok maradva, de így érettségi előtt megnéztem 38 részt az elmúlt 4 napban :D Crocodile is the best  :whoah: csak kár, hogy rosszfiú volt, akkor még élhetne... mondjuk Nico Robin helyett -.- (tudom, akkor minden harc 1 részes lenne, de akkoris)

LuckyDingo

Crocodile nem halt meg :D Börtönben van :D /mangák borítója gyakran foglalkozott azzal, hogy mit csinálnak a Baroque Worksösök a börtönben lol XD/
Nico Robinnal meg mi a baj? :O Ha nem lenne, akkor kihagytunk volna egy tök jó arcot O.o Meg sztem amúgy is jópofa, főleg most az Enies Lobby arc után :D

Magma

Régen én se bírtam Robint, mostmár pedig uganyúgy nagy kedvenc, mint a többiek.  :D Ahogy Franky is.
312 tényleg nagyon szomorú volt, szegény Merry.  :bruhuhu:
Men are supposed to forgive women's lies!

chilip

314 RAW kinn, már csak a Vegapunkos sub-ot várom :D

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2007-06-18, 18:24:00
314 RAW kinn, már csak a Vegapunkos sub-ot várom :D
Jah már kintvan, tegnap láttam is :D Nem rossz, csak ugye most kihasználták egy kicsit a dolgot, hogy flashbackeljenek :D De nem vészes :D