Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

Hiei-sama

[Sample​_DVDScr]​_One​_Piece​_Movie​_08​_RAW​_[681A4BA0].avi

:whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah:

smash++

Quote from: Hiei-sama on 2007-06-19, 01:05:19
[Sample​_DVDScr]​_One​_Piece​_Movie​_08​_RAW​_[681A4BA0].avi

:whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah:
Ezzel kb mindent elmondtál ;).De én azért megvárom a sub-ot.Remélem nem késik sokat :(

Hiei-sama

Arra varhatsz ugyanis a subot sztem a vegleges dvdriphez fogjak majd csinalni ;)

chilip

314-es rész az teljesen kész volt  :lol: tudtam a poénokat mangából mégis megnevettetett :lol: imádom ezt az animét

moRtiZ

Félelmetesen jó ez a sorozat, 2 hét alatt végignéztem az egészet moviekkal specialokkal együtt.. Egyszerüen büntet. Most a HD-t várom vegapunktól, remélem jön hamar, elméletileg felirat már van, csak még be kell forgatniuk.

A movie 8 nem az Alabasta arc remake-je lesz? Kiváncsi vagyok rá, bár nekem annyira nem jött be Sir Crocodile, nem tudom miért rajonganak annyira az emberek érte :). Inkább csináltak volna moviet amibe van már Franky. Amúgy kicsit meglepődtem, hogy Movie6-ban fejlesztette ki Luffy a Gear 2nd-ot. Azt hittem az ilyeneket azért betolják a sorozatba, de úgy látszik itt a movieknak is akkora szerepük van mint 1-1 résznek.

Monkey D. Luffy >>> legjobban eltalált anime karakter ami létezik. Sirvafetrengek rajta :)

chilip

Quote from: moRtiZ on 2007-06-19, 11:56:28
Félelmetesen jó ez a sorozat, 2 hét alatt végignéztem az egészet moviekkal specialokkal együtt.. Egyszerüen büntet. Most a HD-t várom vegapunktól, remélem jön hamar, elméletileg felirat már van, csak még be kell forgatniuk.

A movie 8 nem az Alabasta arc remake-je lesz? Kiváncsi vagyok rá, bár nekem annyira nem jött be Sir Crocodile, nem tudom miért rajonganak annyira az emberek érte :). Inkább csináltak volna moviet amibe van már Franky. Amúgy kicsit meglepődtem, hogy Movie6-ban fejlesztette ki Luffy a Gear 2nd-ot. Azt hittem az ilyeneket azért betolják a sorozatba, de úgy látszik itt a movieknak is akkora szerepük van mint 1-1 résznek.

Monkey D. Luffy >>> legjobban eltalált anime karakter ami létezik. Sirvafetrengek rajta :)

töltsd le a HD RAW-ot és vegapunk már kiadta a feliratfájlt, az oldalán letölthető mind2, én úgy néztem meg és semmi különbség a ráégetett meg e között

moRtiZ

Quote from: chilip on 2007-06-19, 12:11:10
Quote from: moRtiZ on 2007-06-19, 11:56:28
Félelmetesen jó ez a sorozat, 2 hét alatt végignéztem az egészet moviekkal specialokkal együtt.. Egyszerüen büntet. Most a HD-t várom vegapunktól, remélem jön hamar, elméletileg felirat már van, csak még be kell forgatniuk.

A movie 8 nem az Alabasta arc remake-je lesz? Kiváncsi vagyok rá, bár nekem annyira nem jött be Sir Crocodile, nem tudom miért rajonganak annyira az emberek érte :). Inkább csináltak volna moviet amibe van már Franky. Amúgy kicsit meglepődtem, hogy Movie6-ban fejlesztette ki Luffy a Gear 2nd-ot. Azt hittem az ilyeneket azért betolják a sorozatba, de úgy látszik itt a movieknak is akkora szerepük van mint 1-1 résznek.

Monkey D. Luffy >>> legjobban eltalált anime karakter ami létezik. Sirvafetrengek rajta :)

töltsd le a HD RAW-ot és vegapunk már kiadta a feliratfájlt, az oldalán letölthető mind2, én úgy néztem meg és semmi különbség a ráégetett meg e között

Ha már 313 rész "ráégetett" verzióban van meg kibírom ezt a pár órát. Gondolom délutánra meglesz nekik a "rágégetés". Kiváncsi vagyok már, hogy mi derül ki a "D."-ről. Lesz benne Monkey D. Garp / Dragon, alig várom :) Fan mode on.

Venom

Mivel nem tudok japánul és a One Piece fansiteokat sem ismerem, ezért a jól megszokott anime fórumomon teszem fel a kérdést. :) Azt ugye tudjuk, hogy Chopper seiyuu-ja (szinkron hangja) egy ideig szabit vett ki, mert megszülte a gyerekét, de ő hál'stennek visszajött és ismét normális a hangja kedvenc szőrmókunknak. Azonban nem sokkal Enies Lobby arc vége előtt Robin seiyuu-ja is megváltozott. Tud valaki erről valamit? Visszajön még? Végleges a seiyuu váltás? Engem eléggé irritál a hangja, az eredeti sokkal jobban csinálta. :) (Anno Nami-féle seiyuu váltással is így voltam, de ott legalább belejött a csaj.)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

ReLax18

Quote from: Venom on 2007-06-22, 22:08:18
...Azonban nem sokkal Enies Lobby arc vége előtt Robin seiyuu-ja is megváltozott. Tud valaki erről valamit? Visszajön még? Végleges a seiyuu váltás? Engem eléggé irritál a hangja, az eredeti sokkal jobban csinálta. :) (Anno Nami-féle seiyuu váltással is így voltam, de ott legalább belejött a csaj.)
Wikipedia szerint ő is szülés miatt van távol a sorozattól. Nemtom mennyire megbízható ez az információ, de erről tudok.
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

smash++

Nos "belenéztem" a movie 8-ba.Kicsit felemás érzéseim vannak vele kapcsolatban.Nem tudtam mire számítsak,mert nem olvastam utánna.Végülis az egész "semmi különös".Az egyedüli jó pont nálam a szebb grafika a sorozat régi részeihez képest.De a nagyon várt Zoro harcot és a többiekét is nagyon megvágták.Sőt egy két dolog kicsit másképp volt.De nagyon hangulatos volt a fight...
De szerintem fölösleges volt.Jobban örültem volna egy teljesen új movienak normális történettel (nem filleressel),mint pl a movie 4 volt (ha jól emlékszek).Nálam talán az a csúcs.Ott semmi fantasy lények meg hasonlók hanem kalóz társaság,kalóz harcok,csak Zoro szerepe volt kevés benne  :grrr:

thrall

a moviekat hogy érdemes megnézni? (tudom 1-8-ig, de melyik részek után)

smash++

Quote from: thrall on 2007-06-25, 01:52:47
a moviekat hogy érdemes megnézni? (tudom 1-8-ig, de melyik részek után)
Remélem ez kisegít.

Most nézegettem a régi részeket (wallpaper készítés miatt) és kicsit csodálkozok.Zoronak mennyire semmi esélye nem volt Enel ellen (pont azt néztem meg).Ez alapján felvetődött bennem az a kérdés vajon Zoronak vagy Sasnjinak lesznek Devil F képességei a sorozatban?Vagy teljesen meghadják őket original fightereknek?
Gondolom Mihawk-nak is van vmi képessége vagy csak egyszerűen annyira jó akardal?Szinte minden nagyágyúnak van vmiylen képessége.Zoronak akkor lenne esélye ha a kardjába belenne építve egy sea stone...,Sanjinak meg a cipőjébe...
De komlyan semmi esélyük Smoker,Crocodile,Enel,Ace,Blackbeard és hasonló karik ellen.Vagy csak én látom ennyire rosszul?
WhiteB és Shanks is érdekes fazonok.Nem tudom nekik van-e vmi képességük,de Shankstől beájulnak az emberek és amikor összecsapnak kettéválik az ég.Azért normál emberektől kicsit dúrva (dúrván hihetetlen még a Grand Line-on is)

LuckyDingo

Shanksnak egyszerűen a kisugárzása volt az az ájulós dolog :D WhiteBeard meg egy vicc azzal az alkohol infúzióval lol :D
Nem hinném, hogy Zoroéknak lesz képessége, bár ki tudja :D Lassan már jár nekik egy kis powerup, de gondolj bele, ha Luffy beesik a vízbe, vagy Robin.. vagy chopper, akkor őket ki hozná ki azután? :S

chilip

Zoronak meg Sanjinak már olyan technikái vannak, amik a legtöbb Devil Fruit képességet ütik, a kalóz-kapitány szintű ellenfelekre meg ottvan Luffy. Powerup-hoz meg mondjuk Zoro talál egy legendás kardot, vagy mittomén :D neki az a legnagyobb powerup...

Bishop

Ha belegodnoltok Lugiasok ellen Luffynak sincs sok esélye az ahogy legyőzte Crocodile-t az elég gyenge volt mondjuk nem bírtam Crocodile-t szal nem baj rohadjon meg a börtönben, és Enellel is nagy szerencséje volt.
Smoker ellen már nem sok esélye van jelenleg vagy Ace elen.BB meg azzal az über táp DF-tal még odébbb van.
Zoro-nak ott az új Asura elég az egyenlőre,Sanji-nak meg a devil leg vagy mi.
Mihawknak elvileg az a DF-e amivel ketté vágta a hajót annó,legalább is ezt hallotam.
Shanks meg WB meg fogadok hogy seakingek közöt nevelkedet  :D ....vagy Garp is
Gold Roger-ről se tudunk hogy lett volna bármi képessége.

chilip

Quote from: carfanatic on 2007-06-25, 13:41:13
Ha belegodnoltok Lugiasok ellen Luffynak sincs sok esélye az ahogy legyőzte Crocodile-t az elég gyenge volt mondjuk nem bírtam Crocodile-t szal nem baj rohadjon meg a börtönben, és Enellel is nagy szerencséje volt.
Smoker ellen már nem sok esélye van jelenleg vagy Ace elen.BB meg azzal az über táp DF-tal még odébbb van.
Zoro-nak ott az új Asura elég az egyenlőre,Sanji-nak meg a devil leg vagy mi.
Mihawknak elvileg az a DF-e amivel ketté vágta a hajót annó,legalább is ezt hallotam.
Shanks meg WB meg fogadok hogy seakingek közöt nevelkedet  :D ....vagy Garp is
Gold Roger-ről se tudunk hogy lett volna bármi képessége.

Minden Lugiasnak van ellenszere, csak meg kell találni, Smokernél is sztem nem tud füstté válni, míg nincs füst a közelébe, amikor pl Luffy átreptette a falon az étteremben :D kialudt a szivara, kicsit ideges lett, míg meg nem gyújtott egy újjat... minden ilyen képességnek van gyenge pontja, csak ki kell találni mi az...

smash++

Én is pont arra gondoltam,hogy Zoro és Sanji feladata Robin,Luffy és Chooper megmentése a vizből :D.Ha ők is Df user-ek lennének kétlem,hogy Nami vagy Usoop utánnuk ugrik.De leginkább Zoro az aki általábana vízben landol és menti meg a többieket.
Ezért gondoltam arra,hogy Zoronak is kéne a kardjába egy sea stone vagy mi.Asura szép és jó meg minden,csak az a gond hogy a Lugiasok ellen semmire nem megy "fegyver",jó jó találd meg a gyenge pontját,csak kár hogy komoyl harc közben mire rájössz már véged.Az meg azért kicsit hogy is mondjam "gáz",hogy majd a kapitány szintűek Luffy-é ha nem tévedek Ace sem kapitány és Smoker sem,"Iceman"-ről nem is beszélve :)...és ki tudja mennyien vannak még ilyenek.
Szerintem is ráfér még Zoro-ra és Sanjira egy kis power up,mert én úgy érzem Luffy kicsit elhúzott tőlük erőben._Vagyis kicsit nagyobb a különbség.De lehet tévedek.Mondjuk fene sem tudja,azért elég "könnyen" elintézték a két CP9 tagot,Luffyhez képest.

Még az jutott az eszembe,hogy nem értem ez a Cp9 miért volt olyan nagy szám.Az egyedüli értékes techjük a Tekkai volt...Crocodile,Mr1 szerintem simán voltak ilyen szinten mint ezek,Enel-ről nem is beszélve....Beadna ha az egyik Shibukai nem lenne egy Cp9-es tag szintjén egyébként is.Sőt szerintem kicsit fellettek fújva...Grap,hogy elhúzott már Sanjiék mellett,ennyit a CP9-ről...
Így utólag jobban örültem vona vmi Admiral vagy alatta lévők elleni harcnak.De lehet újra nézem ennek az arcnak a fight-jait és változik a véleményem

chilip

iceman kapitányi szint felett áll már megbocsáss, mivel a marine-oknak 3 fő generálisuk vagy mijük van, és ő az eggyik, felette már csak a nagyágyúk tanácssa van, de azok meg nem harcosok... Ace kapitány, méghozzá Whitebeard flottájában, aki ugye kalózúr... ha jól emlékszem ő a 2. ember Whitebeard után, Smoker meg azért nem volt rangban magasan, mer állandóan megszegte a parancsokat, meg a saját feje után ment, így hiába volt nagyszerű harcos, nem léptették elő... a CP9 meg nincs benne ebben a besorolásban, mivel ők orgyilkosok voltak...

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2007-06-25, 19:02:08
Smoker meg azért nem volt rangban magasan, mer állandóan megszegte a parancsokat, meg a saját feje után ment, így hiába volt nagyszerű harcos, nem léptették elő...
Öh  Smokert előléptették volna Crocodile elfogásáért, csak elküldte az anyjukbe a feletteseit, még akkor is mikor nem hallgattak rá XD ez nem parancsmegtagadás, hanem inkább becsület :D Ha valamit nem ő csinált, akkor azért nem érdemel kitüntetést :D

chilip

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-25, 20:00:37
Quote from: chilip on 2007-06-25, 19:02:08
Smoker meg azért nem volt rangban magasan, mer állandóan megszegte a parancsokat, meg a saját feje után ment, így hiába volt nagyszerű harcos, nem léptették elő...
Öh  Smokert előléptették volna Crocodile elfogásáért, csak elküldte az anyjukbe a feletteseit, még akkor is mikor nem hallgattak rá XD ez nem parancsmegtagadás, hanem inkább becsület :D Ha valamit nem ő csinált, akkor azért nem érdemel kitüntetést :D

asszem vmikor céloztak is rá, hogy smoker állandóan ezt csinálja :D

smash++

Nagyon jól tudom,hogy "Iceman" nem kapitányi szinten van csak valahogy odakerült ő is,szóval megbocsátok :)
A lényeg,hogy az nem megoldás,hogy majd Luffy elintézi az igazi nagyágyúkat állandóan.Attól még,hogy ő a kapitány.Én úgy gondolom amikor a sorozat elkezdődött Luffy semmivel sem volt erősebb Zorotól.Sőt sokáig egy szinten mozogtak.Zoro kikapott egy Shibukai (nem tom hogy írják) tagtól,Luffy pedig nyert egy ellen.Zoronak szerintem még most sem lenne esélye a biztos győzelemre.

Mondjuk Mihawk is megmondta,hogy a Pirate King nehezebb mint őt legyőzni,szóval Luffynak erősebnek kell lennie mint Zoro.Igaz Zoro célja a világ legjobb kardforgató címe,de ő szerintem akkor sem az a tipus aki szívesen veszít.
Most akkor úgy kell odaállni,hogy pl Zoronak addig nem baj ha veszít amíg nem egy kardforgató ellen történik?
Végülis csak Luffy és Zoro az aki igazi fightos kari(vagyis az álmaikból kiindúlva).Jó lenne látni ha nem a 2. vagy 3. ember jutna a nagsorban Zoronak...
De lehet most csaka Zoro fanatizmus beszél beőlem

Venom

Enel egyébként egy nagyon speciális és különleges eset. Ugyanis őt csak Luffy és senki más nem tudná legyőzni. És még Luffynak se sikerült, leginkább döntetlennel végződött a csata. Bár azt meg kell hagyni, akkor még nem volt Gear Second és Gear Third, de Enel annyi ütést bekapott, hogy szerintem továbbra is a csodának számít, amikor magánál maradt és sikerült elhagynia Skypiat.

Zoro és Sanji egyébként sose lesz DF user (amit kicsit sajnálok), viszont az ő erejük pont a különleges technikájukban és emberfeletti kitartásukban rejlik. Bár nincs DF képességek, a saját fejlesztésű harcképességeik bőven kompenzálják őket. Erre példa, hogy Enies Lobbyban legyőztek két olyan DF usert (bár az ratyi Zoan típus volt), ahol még a userek messze emberfeletti erővel rendelkeztek (Six Form akármi, jót mosolyogtam, amikor Coby is Soru-t használt). Úgyhogy szerintem nem kell őket félteni. A Lugias típusú ellenfelek ellen pedig szerintem Zoronak lesz esélye. Egyre több dolgot tud vágni... ha eljut arra a pontra, hogy a levegőt is vágja, akkor akár a lelket is el tudja. Shinigami no Zoro. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Bishop

#862
Már mondani is akartam hogy  kicsit egyoldaluan látod  a helyzetet és az felnagyítod :lazza:

Zorro miért ne lenne erős? mos Lugiasokról beszélsz mert ha nem lenne az akkor nem tudom miért ne lenne esélye ellene.
Az igazi nagyágyúk között(az öregek) ott az egyik kardforgató, biztos hogy kemény azt szerintem zoro fogja legyőzni. És most esély van rá hogy kap valami spec kardot.
Viszton már megmondtam Luffy-t és Zoro-t nem lehet összehasonlítani erőben
Luffy "erőben" veri Zorot ez nem kétség,de Luffy egy kardforgató ellen amilyne Zoro nem lenne könnyű dolga

edit: főleg ezután a zobie arc után Zoro lehet kap valami ilyesmi képességet(remélem nem)

smash++

Ja.Az öregek között van egy.Gondolom ő és Mihawk a két legjobb kardforgató a világon.
Tényleg jó lenne amit lírtok.Vmi spéci kard majd "ami nem rohad el ilyen könnyen egy no-name ellenfél ellen ;)".Illetve igaz,hogy Zoro azon van,hogy mindig minél többmindent tudjon vágni.
Lehet tévedek,de a Skyper végén nem úgy vágott már egy nagy beton tömböt,hogy hozzá sem ért?
Bevallom,hogy tényleg egyoldalú vagyok,mert ő a kedvencem.Én mondjuk  még mindig azt mondom,hogy Luffy és Zoro nem tudnák legyőzni egymást,mert egyébként is ők lesznek a vileág két legerősebb embere  :hehe: The Pirate King nad The World Best Sworman.Ahogy Luffy si mondta "Micsodá két páros" (nem egszen így de...)
Lehet olvasom inkább a gyenge minőségű mnagat,mert nagyon érdekel a dolog...

moRtiZ

Azt tudni kell, hogy a Logia típusú devil fruit iszonyatosan ritka, nagyon kevés embernek adatott meg, hogy olyanja legyen. Az, hogy Luffy-ék "sokkal" találkoznak az teljesen más kérdés. Viszont ha belegondoltok Ace-n (mondjuk az egyik legerősebb pirate bandában van) és Smoker-en (aki egyik legmagasabb rangon lenne, ha nem lenne mindig engedetlen) kívül minden Logia user a legmagasabb pozícióban van. Crocodile Shichibukai volt, Enelt !ISTEN!ként tisztelték (senkinek nem volt esélye ellene, csak Luffynak, mert szerencséjére a devil fruit képessége pont a Enel gyenge pontja volt), AoKiji aki a legerősebb marine (meg is említik).

Logia type ellen a tenger működik (Aokiji ellen az sem, mert befagyasztja :D), vagy az ellentétes elem (Aokiji-nél maradva pl.:Ace).

A CP9 nem véletlen volt zoan típus, remekül kiegészítették a rokushiki képességeiket. Az sem igaz, hogy az egyetlen használható képességük a tekkai lett volna, hiszen pl. a Soru is nagyon durva, vagy a geppou is. De úgy általában elmondható, hogy mind a 6 képesség iszonyat táp.

Zoro meg Sanji pedig elég tápos, [spoiler]melléjük beugrik most még Franky is[/spoiler] ezek 3-an azért elég durván apríthatnak. Amúgy nekem úgy tűnik Zoro nem erőlteti meg magát, mindig gyakorol csata közben, aztán ha már minden veszve látszik, akkor használja valamelyik durva santoryu képességet, és az ellenféltől el is köszönhetünk. Sanji szintén így van a devil támadással, csak ő általában nőkkel kerül szembe, ami szegénynek elég szívás. Az a vicc az egészbe, hogy amikor a szakács ellen harcolt és használta a kezeit / késeit mekkora durvítást lerendezett :D Szóval ha nem "csak főzésre" használná a kezeit kicsit megemelkednének a harci tulajdonságai. Én nem féltem őket :)



smash++

Szeritnem meg igenis csak a Tekkai volt használható.Gondolj bele a Soru-ba, Luffy (Secound Gear-el),Zoro,Sanji ugyanolyan gyorsak csak nem mondják mellé,hogy "Soru" és ez vonatkozik más karira is (pl Admiral Garp).Mihawk sem lassú "a fogpiszka forgatásból kindulva",ott megmondta Zoronak gyorsaságban kell fejlődnie.Amikor Zoro és Sanji komoylan harcolt én úgy emlékszek nem sokat értek el a Soru val, vagy Kobi esete "Soru"<-Luffynak meg sem kellett fordulni nyakonfogta és kész.Sőt ezeket talán Luffy-ék is megtudnák csinálni,csak háát minek rugdossák a levegőt és repüljenek.Én szerinte ezek csak kiegészítők,ezzekkel nem lehet komoly ellenfelet legyőzni.

Az tényleg igaz amit mondasz Zorora és Sanjira.Ha jobban belegondolko Zoro utolsó komoly ellenfele akinél kimondottan sokat fejlődött MR 01 volt.Az volt a legutolsó kemény harca.Mihawk és ő,a többi tényleg inkább oylan light-os küzdelem.De neki a legfontosabb,hogy szint mindent tudjon vágni és a gyorsaságra kell nagyon ráerősíteni.

Venom

Quote from: smash++ on 2007-06-26, 13:10:19
Sőt ezeket talán Luffy-ék is megtudnák csinálni,csak háát minek rugdossák a levegőt és repüljenek.Én szerinte ezek csak kiegészítők,ezzekkel nem lehet komoly ellenfelet legyőzni.

Hehh, azért gondolj bele, mekkora előnyre tenne szert Luffy, ha víz fölött is tudna harcolni, míg az ellenfelei nem! És vízbe se esne, max ha bénázik. :) (AoKiji más tészta.)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Bishop

Luffy elvileg a Soru-t tanulta meg amikor az ajtós CP9-el harcolt de majd utána néz aki nem úgy emlékszik

Azért Lucci soru-ja eléggé kemény vagy a Sigan amit mindenki 100-szro újra nevezet, Lucci Rokuogan-ja pl
Kakku is jól nyomta azt a lábas teknikát aminek a neve nem ugrik be,azért ketté vágott egy tornyot
Tekkai meg sz*rt sem ért mert amikor harcoltak veluk mind1ik CP9 olyan WTF fejet vágot amikor valamelyik mugiwara beléütött

moRtiZ

De te tök természetesnek veszed, hogy mindenki olyan ultimate táp mint Luffy. Pedig nem :). (Ilyen erővel a Tekkai se jó semmire mert Luffy Gear 3-ba simán átüti).  Luffy amig nem ment át Gear 2nd-ba esélye sem volt Lucci ellen. Ha belegondolsz amikor rokushiki 6 képességét használta Lucci akkor kiütötte Gear 2nd Luffy-t. Ha nem lett volna gumiember el is köszönhettünk volna tőle.

CP9 tényleg elég táp volt, csak Luffy-ék ultimate táposak, de ha nem lennének nem róluk szólna a sorozat :).

Az meg hogy Coby elnyomott egy "alap" soru-t az nem sokat mutat, csak annyit, hogy ő is fejlődik rendesen.

smash++

Nekem most akkor is kicsit furcsa érzésem van ettől az arc-tól.CP9 volt elméletileg az első számú killer top secret csapat.Luffy-éknak keményen megkellett doolgozniuk a legyőzésükben (gear 2 és 3) és Luffy régen legyőzött egy "Shibukai" tagot (Croco) és akkor nem volt még gear 0 sem :),de akárhogy legyőzte.Most akkor én nagyon nem vágom.Ezek szerint a CP9-nek lekéne tudni győzni a Shibukai tagok egy részét ha nem is az egészet vagy akkor most az Admiral-ok még olyan erősek sincsenek mint a CP9  :confused:,ha meg erősebbek akkor hogy-hogy nem tudják legyőzni a Shibukai tagokat?Az oké,hogy a WG-nek szüksége van rájuk.De még az elején arról volt szó,hogy szinte legyőzhetetlenek voltak ezért inkább "összefogtak" velük.
Tehát a Shibukai tagok nem erősebbek a WG tisztjeitől és ők is úgymond a WG eszközei.Ha igen akkor már érthető...
Luffy meg vmi olyasmit mondott ha jól emlékszek,hogy látta,hogyan mozognak.3-4 szer megrúgják a levegőt vagy mi és attól ilyen gyorsak vagy repülnek?Ez akkor melyik a Soru vagy a "repülés"?Már nem emlékszek pontosan és a rész sincs meg...

Más!
Már régebben is észrevettem.De amikor Zoro harcolt Hellmepo-val a 314-ben.Nem vetetek észre valami furcsát :confused:?Zoronak egyszer vagy kétzser az a kard volt a kezében ami az oldalán :D.Vagyis az egyik képen ha nyomtok egy pauset elméletileg 4 kardja van.Már máskor is észre vettem,hogy néha félre rajzolják.
Lassítva nézzétek meg.Lehet én láttam rosszul.De szerintem nem.