Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

chilip

a CP9 és a shichibukai tagokat nem lehet összehasonlítani, mivel ők másképp erősek. a shichibukai tagok inkább képességeket használnak (croci - sand, geko moria - zombi powááá, don flamingo - mind control stb stb stb), míg a CP9 inkább a nyers erőre gyúrt rá - őket inkább "harcművésznek" mondanám, megtámogatva néhányukat képességekkel

moRtiZ

Gondolj bele.

Marine (Admiralok) + World Goverment (CP9) + Schibukai >>> egy szövetség, miért is támadnák meg egymást.

Crocodile vs. Luffy: Első 2 csatájukban Crocodile szétgyalázta Luffyt, ha Robin nem menti meg akkor meghalt volna. Aztán rájött a gyengéjére, és így le tudta győzni. Kis adalék, hogy Crocodile exvérdíja csak 88millio berri volt, Doflamingo meg Gecko Morianak meg 340 és 320 millio. Azért van egy kis külömbség :).

Nehéz erősorrendet felállítani, vannak azért rendesen nagyon erős szereplők pl.: Revolution Army (Monkey D. Dragon), Yonkou (Whitebeard, Shanks + 2 ismeretlen), Marine admiralok (AoiKiji, Garp), Shibukai (Moria, Doflamingo, + nem ismertek, akik biztos durvábbak).

chilip

Garp nem admiral, csak vice-admiral asszem...

moRtiZ

Quote from: chilip on 2007-06-29, 13:58:18
Garp nem admiral, csak vice-admiral asszem...

Igen, igazad van. Csak ismert neveket akartam irni :D

smash++

Mind1.Az a lényeg,hogy mindenki bazi erős
A másik legfontosabb pedig,hogy ahogy állunk nagyon-nagyon messzi van még az anime vége :D.Remélem végig megcsinálják.
Min 500 részes anime lesz. :whoah:

Liquid Snake

Quote from: smash++ on 2007-06-29, 15:51:13
Mind1.Az a lényeg,hogy mindenki bazi erős
A másik legfontosabb pedig,hogy ahogy állunk nagyon-nagyon messzi van még az anime vége :D.Remélem végig megcsinálják.
Min 500 részes anime lesz. :whoah:

:tezsvir: RESPECT  :tezsvir:

LuckyDingo

Quote from: smash++ on 2007-06-29, 15:51:13
Mind1.Az a lényeg,hogy mindenki bazi erős
A másik legfontosabb pedig,hogy ahogy állunk nagyon-nagyon messzi van még az anime vége :D.Remélem végig megcsinálják.
Min 500 részes anime lesz. :whoah:
Pontosan 473 részesre tervezik az animét, aztán lezárják az utolsó szigettel GLon.. a mangát persze folytatják tovább, tehát valszeg valahol a kettő történet el fog ágazni : ( [spoiler= :(]/az egész csak poén, kamu valszeg több lesz ez mint 500, ha így haladnak XD/[/spoiler]

Liquid Snake

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-29, 16:51:00
Quote from: smash++ on 2007-06-29, 15:51:13
Mind1.Az a lényeg,hogy mindenki bazi erős
A másik legfontosabb pedig,hogy ahogy állunk nagyon-nagyon messzi van még az anime vége :D.Remélem végig megcsinálják.
Min 500 részes anime lesz. :whoah:
Pontosan 473 részesre tervezik az animét, aztán lezárják az utolsó szigettel GLon.. a mangát persze folytatják tovább, tehát valszeg valahol a kettő történet el fog ágazni : ( [spoiler= :(]/az egész csak poén, kamu valszeg több lesz ez mint 500, ha így haladnak XD/[/spoiler]

Teljes jóindulattal:  :fuk-u:  :hehe: Mikor olvastam megállt bennem az ütő... A Spoiler után meg dobbant a kő :) Még1 ilyet ne csinálj mert kórházba kerülök :D

smash++

Engem is szépen átvertél.De azért imátkozok,hogy végig megcsinálják.
Akárhogy nézem a One Piece nálam a legjobb anime sorozat.Főleg így,hogy belenézegettem a régi részekbe.Komolyan fontolgatom,hogy nyáron gyorsan végig pörgetem mégegyszer minden Arc fontos és kiváló részeit.Mivel most jöttem rá,hogy anno amikor a németen néztem néha kimaradt egy-egy rész havonta...
Egyébként most a vegapunk is belassult?Mert a felirat nehezen jönki.Csak nem elmentek nyaralni?Nem mintha bűn lenne vagy ilyesmi :)

Liquid Snake

Jön a 315 is nemsoká. Sztem max holnapután.

Hiei-sama

Na azota mar 316 raw is kint van regota XD

chilip

315-re már este kiadta Vegapunk a feliratot külön, hát nem okoz csalódást ez a sorozat (kivéve a Davy back fight  :Eztneked: ) 316ba meg Shanks vs. Whitebeard  :hopp:

Hiei-sama

What? milyen este? kulon felirat? O_o nekem reg megvan egybe feliratosan...Asszem meg penteken szedtem le,kicsit levagytok maradva...

chilip

mi csak Vegapunkot nézünk  :ejnye:

ja meg megvan honnan ered a Vegapunk :D így hívják a Marine-ok legfőbb tudósát  :__devil:

Hiei-sama

Na utana neztem,ez is vegapunk csak fake kiadas viszont a felirattal semmi baj nincsen nagyon a helyen van akarki adta ki vegapunk neveben :D
[Vegapunk]_One_Piece_315
_SD_[77F1D25C].avi

ReLax18

Quote from: chilip on 2007-07-01, 10:10:14
315-re már este kiadta Vegapunk a feliratot külön, hát nem okoz csalódást ez a sorozat (kivéve a Davy back fight  :Eztneked: )...
Nemtom miért szidja mindenki a Davy Back Fight-ot...sztem annyira nem volt rossz (kivéve azt a pár filler részt...az már nagyon dedó volt). Lehet, hogy nem volt annyira hangulatos, mint a többi arc, de legalább megadta a kezdőpontot a következő arcnak...
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Bishop

Nekem a Devy back-el nem volt semmi bajom mert egyszerre megtudtam nézni, egyedül csak a bíró idegesített azt meg tudtam volna folytani :uzi:  :angyali:

Fillerben meg a sárkányos filler az egyetlen ami nem tetszett,meg a hipnózisos eleje

LuckyDingo

316 nem volt rossz :D de 317től filler lesz /mondjuk sztem várható volt XD/ Reméljük nem lesz olyan rossz :D Hosszabb filler arc lesz ha jól látom :)

moRtiZ

Amiket nezek sorozatokat, azok kozul One Piece fillerek messze  a legjobbak (amig nem neztem minden nap wikipedia-t addig nem is tudtam mik fillerek meg mik nem :) ). Egyikkel sem volt eddig semmi bajom (Nekem pont Skypiea arc nem tetszett, az meg nem filler). Vegapunkkal volt egy kis cink, de azt igertek 316-hoz mar gyorsan jon a felirat, es 315-hoz tegnap adtak ki. Addig is jo volt a Desiboy fele speedsub, legalabb jo tudni hogy van olyan is, ha valami rossz dolog tortenne :D.

A 315-os fake relase valami bolgar gyerek volt, Vegapunkosok be is ragtak ra kemenyen, kozoltek az ip-jet meg ilyesmi, meg anyaztak ra egy sort :D :D :D.

Mindenesetre en most eroteljesen varom a 316 HD verziot. Ra kellett jonnom, hogy HD-ban nezve sokkal jobb egy anime. :D Persze lehet hogy ez sznobsag, de a tueles kep tokeletes hang nekem odatette az ivet. :).

A sorozat meg szerintem kb. most tart a felenel, ha belegondoltok mondjak is: mostantol jon a durvulasos senkifoldje a Great Grand Line, a Grand Line masodik fele. Bar kicsit meglepodtem rajta, mert meg csak valami 6 szigeten voltak, es az elejen amikor elmagyaraztak grand line-t akkor kb. 100 sziget minimum volt, de kivancsi vagyok mi fog kovetkezni.

Venom

Amikor elmagyarázták Grand Linet, tényleg valami 100 szigetről volt szó, azonban ha megnézed, 4 párhuzamos gravitációs vonal mentén lehet haladni Log Pose segítségével... (Eternal Pose más kérdés). Tehát végül is lehet, hogy van 100 sziget, de nem kötelező mind a 100-on áthaladni. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Liquid Snake

http://vegapunk.com/downloads.php?media=hd&release=1&series=opspecial Ez csak nekem újdonság??? Nem is tudtam, hogy a Vegapunk lefordította az összes Mugiwara Theather-t  :eek: :eek: :eek:

Hiei-sama

Quote from: Liquid Snake on 2007-07-03, 15:31:16
http://vegapunk.com/downloads.php?media=hd&release=1&series=opspecial Ez csak nekem újdonság??? Nem is tudtam, hogy a Vegapunk lefordította az összes Mugiwara Theather-t  :eek: :eek: :eek:


Csak neked :p

LuckyDingo

Quote from: Liquid Snake on 2007-07-03, 15:31:16
http://vegapunk.com/downloads.php?media=hd&release=1&series=opspecial Ez csak nekem újdonság??? Nem is tudtam, hogy a Vegapunk lefordította az összes Mugiwara Theather-t  :eek: :eek: :eek:
Bezony már jó ideje :D Régebben az ADC-t ezzel idegesítették :D Meg nekünk csak jobb lett :D Bár nekem nem jött be a Theatre

Liquid Snake

Na nézem is megfele csak annyira el volt ott alul dugva... :)

chilip

#894
srácok, 316-ban ( DeSiBoY-t szedtem most le, többinél se lehet nagy eltérés ) 16:12 körül induló zenének mi a neve és meik albumon van rajta? közbe azért keresgélem, de ha nem találnám vki írja már ide  :D megköszönném...

ed.: megvan

Bishop

Quote from: moRtiZ on 2007-07-01, 21:06:02
Bar kicsit meglepodtem rajta, mert meg csak valami 6 szigeten voltak, es az elejen amikor elmagyaraztak grand line-t akkor kb. 100 sziget minimum volt, de kivancsi vagyok mi fog kovetkezni.
attól hogy nem minden szigeten volt valami nagyobb arc vagy tértek ki rá külön lehet hogy áthaladtak rajta,skypea-ból való zuhanás során is átugrottak párat szerintem meg water 7-be és enies lobby-ba se kellet a vonat miat.

smash++

Fillerek,filerek,fillerek  :bruhuhu: :bruhuhu:,csak ne legyen túl hosszú.Illetve legyen vmi harc is benne.
Pedig én már akartam látni az új hajót és ahogy Zoro megint átveszi a kapitány feladatát  :haha:

Bishop

Quote from: smash++ on 2007-07-04, 13:00:21
Fillerek,filerek,fillerek  :bruhuhu: :bruhuhu:,csak ne legyen túl hosszú.Illetve legyen vmi harc is benne.
Pedig én már akartam látni az új hajót és ahogy Zoro megint átveszi a kapitány feladatát  :haha:
Zoro mikor vette át a kapitány feladatát? Ha jól tudom azt Nami szokta :P a többiek meg úgy ugrálnak ahogy ő mondja

Hiei-sama

Nak itn a vegapunkos 315,bar ugyse nezem meg ujra a fake verzio eleg tokeletes volt :D

moRtiZ

Quote from: smash++ on 2007-07-04, 13:00:21
Fillerek,filerek,fillerek  :bruhuhu: :bruhuhu:,csak ne legyen túl hosszú.Illetve legyen vmi harc is benne.
Pedig én már akartam látni az új hajót és ahogy Zoro megint átveszi a kapitány feladatát  :haha:

Szerintem OP fillerek nem gázosak, és ugyanúgy várom mint a többit, persze Thousand Sunny-t en is látnám már szivesen. :)