Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

Bishop

Akkor ezek szerint nem olyan filler lesz hogy ép a hajón vannak és mindenki hülye meg csinál valamit? Kár én most olyat szerettem volna. Azért remélem jó lesz és 3-4 résznél nem lesz több :angyali:

moRtiZ

Quote from: carfanatic on 2007-07-05, 13:10:16
Akkor ezek szerint nem olyan filler lesz hogy ép a hajón vannak és mindenki hülye meg csinál valamit? Kár én most olyat szerettem volna. Azért remélem jó lesz és 3-4 résznél nem lesz több :angyali:

"The Girl Searching for the Yagara! Great Investigation in the Water Metropolis" >>> Ilyen cimmel valószínüsíthető hogy nem mennek el Water7-ből :)

Hiei-sama

Quote from: carfanatic on 2007-07-05, 13:10:16
Akkor ezek szerint nem olyan filler lesz hogy ép a hajón vannak és mindenki hülye meg csinál valamit? Kár én most olyat szerettem volna. Azért remélem jó lesz és 3-4 résznél nem lesz több :angyali:

Meg kesz sincs az uj hajo lol

smash++

Quote from: carfanatic on 2007-07-04, 13:51:14
Quote from: smash++ on 2007-07-04, 13:00:21
Fillerek,filerek,fillerek  :bruhuhu: :bruhuhu:,csak ne legyen túl hosszú.Illetve legyen vmi harc is benne.
Pedig én már akartam látni az új hajót és ahogy Zoro megint átveszi a kapitány feladatát  :haha:
Zoro mikor vette át a kapitány feladatát? Ha jól tudom azt Nami szokta :P a többiek meg úgy ugrálnak ahogy ő mondja
Nami mikor veszi át igazán komoly dolgokban az irányítást.Alapvetően ő irányít az igaz.
Komoly dolog pl az amikor Luffy és Usopp harcoltak.Ki volt aki tartotta magát és mondott vmi olyasmit ami egy kapitányhoz illik,ki volt az aki nem kezdett el sírni.Háát nem Nami és nem is Luffy :).
Ki az aki a legkomolyabban veszi ezt az egész dolgot  "Luffy" mellett.Ami meg most jön.Ki az aki nem egyszerűen azt mondja,hogy gyere vissza Usopp és kész.Teljesen igaza van.Olvasd el a mangat mégegyszer lol.
Mert amit akkor mondott megint egy kalóz kapitányhoz illő volt.Amit Luffyék csinálnak az a "játék" kalózkodáshoz hasonlít ilyenkor.Te komolyan számítanál olyas valakire aki fellázad a kapitány ellen,azért ez máshol is elég komoly "bűn"

De én nem akarok vitázni.Egyszerűen én úgy látom,hogy itt igen is Zoro volt az aki úgymond "kiemelkedett" a csapatból,még Sanji is csak helyeselni tudott neki és ez nem semmi :D

LuckyDingo

Hát Ők nem kalózok :D Egy baráti társaság aki hajózik a vízen :D És úgy istenigazából Nami a kapitány ,legalább is osztogatja a parancsokat és mivel a navigátor, elengedhetetlen :D Zoro meg micsinál? :D alszik- edz-eszik-alszik :D Az meg hogy nem érdekli, az hogy a többiek micsinálnak, az már a személyisége :D Zorora nem mondanám/a legnagyobb jó indulattal se/, hogy kapitányosan viselkedik, inkább becsületes harcművész, vagy szamuráj jellem.  :ejnye:

smash++

Nem vagyok nagy kalóz :),de szerintem az amikor Zoro úgymond "lelket öntött" Luffy-ba.Vmi ilyesmi volt a szöveg "..Kire támaszkodjunk ha nem rád..."vmi ilyesmi.Azt nem vitatom,hogy Nami osztj az észt és a fiúkat.De általában akkor amikor light-os nap van.
Nem kalózok :D...ez kábé addig igaz amíg nincs valami komoly dolog.Akkor Luffy is eléggé megváltozik.Akárki akármit mond Luffy és Zoro veszik a legkomolyabban ezt az egészet (talán még Robin).
Mindenki szó nélkül visszafogadta volna Usoop-ot,pedig amit csinált nem kis dolog volt.Luffytól az lett volna  a min,hogy gey kicsit komolyabban áll a dolgokhoz.Persze amikor már Zoro felszólalt érdekes módon mindenkinek változott a véleménye még Luffy-nak is,főleg amikor hajóztak el "Nem hallok semmit"... Erre azért nem csak azt mondanám,hogy becsületes harcművész  :ejnye:

Én csak annyit mondtam,hogy néha.Nem pedig sokszor veszi át a szerepet.
Nami is csak addig játsza a kapitányt (navigátor-t hiszen ez a feladata) amig nincs veszély,onnantól Luffy a vezér.Akár hányszor komolyabb csata volt meglehet nézni Luffyt (igazi kapitányként viselkedik) csak sajnos néha átmegy lightos-ba,ekkor mondtam,hogy Zoro néha átveszi (az a 1-3 alkalom).

Szóval én nem vitatkozok azzal,hogy Nami osztja a parancsokat meg hasonlók,de nem ez tesz valakit igazi kapitányá szerintem :D.

Bishop

A te Zoro mániádhoz(már bocs hogy így fogalmazok) smash és ahoz hogy te lazán ott hagytad volna Usopp-ot én nem szólok semmit...no comment...

És Nami ha hajón vannak és veszélyben vannak akkor is ő irányít,mint pl egy viharban vagy ha üldözik. Luffy Zoro és Sanji meg csak az ágyúkat szokták kivédeni vagy visszaverni.Vagy a köteleket meghúzni.Esetleg átmenni a másik hajóra. Zoro semmit kapitányosat nem tesz max jóindulattal mondanám azt hogy mint egy első tiszt úgy viselkedik de semmi kép nem kapitány.

Liquid Snake

Engem meg annyira nem érdekel ki mit csinál, mikor bajban vannak csak jöjjenek ki belőle épségben  :angyali: Van egy csapat és mindenki teszi a dolgát, bár ez a Zoro kapitány doolgot én sem értem mert tényleg Nami van igazán a talpán mikor valami bajban vannak a hajóval :)

moRtiZ

#908
Quote from: carfanatic on 2007-07-05, 19:20:36
A te Zoro mániádhoz(már bocs hogy így fogalmazok) smash és ahoz hogy te lazán ott hagytad volna Usopp-ot én nem szólok semmit...no comment...

És Nami ha hajón vannak és veszélyben vannak akkor is ő irányít,mint pl egy viharban vagy ha üldözik. Luffy Zoro és Sanji meg csak az ágyúkat szokták kivédeni vagy visszaverni.Vagy a köteleket meghúzni.Esetleg átmenni a másik hajóra. Zoro semmit kapitányosat nem tesz max jóindulattal mondanám azt hogy mint egy első tiszt úgy viselkedik de semmi kép nem kapitány.

Én úgy látom, hogy Luffy a kapitány, és ennyi. Bármi parancsot kiad, bár sokszor sírnak a többiek, teljesítik a parancsot. Mivel Zoro a "first mate" elméletileg neki kell lennie a "főnöknek" ha Luffy valami miatt nem csinálja (Lást Usopp esete). Én úgy látom hogy Luffy jó kapitány, az Usopp fajta félrecsúszás volt az egyetlen kapitányi hibája, és ez rendesen össze is törte akkor lelkileg.

Nami parancsai: "Ha veszélyben vannak ő irányít". Ha megnézitek csak a hajón irányít. És hogy miért? Mert ő a navigátor. Ez ennyire egyszerű. Ha nem teljesítenék a parancsait, elpatkolnának 1 örvénybe/viharba/üldözésbe. És ezt a többiek is tudják. Persze amikor nem komoly a helyzet, akkor Nami tartja fent a rendeta hajón, mert Luffy erre tökéletesen alkalmatlan.

Egy nagyon jó kis haveri társaság, akik komoly helyzetben úgy viselkednek ahogy viselkedniük kell (mindenki csinálja a dolgát). Szerintem ennyiről szól a dolog.

316 ep.: [spoiler]Hatásos volt Shanks belépője, csipem azt a karaktert :D :D :D. Viszont kicsit csalódtam a Whitebeardos csatába, azt hittem látványosabb lesz kicsit. Vagy ez még vajon folytatódni fog? Mert így elég félbevágottnak tűnik :D Elméletileg széttörnek valami hajót a csatájukba, ez eddig nem volt meg, lehet hogy köv részbe lesz? Kiváncsi vagyok mikor lesz meg az új wanted plakátjuk, azt hittem már ebben a részben kiderül :)[/spoiler]

LuckyDingo

Quote from: moRtiZ on 2007-07-06, 09:58:44
Én úgy látom hogy Luffy jó kapitány, az Usopp fajta félrecsúszás volt az egyetlen kapitányi hibája, és ez rendesen össze is törte akkor lelkileg.
Sztem éppen nem volt hiba :D Usopp hülye volt akkor, sztem minden normális /meg nem normális/ ember úgy döntene, hogy nem akar elsüllyedni a rommá tört hajójával.. ok story szempontjából Ussopnak volt igaza, de ki tudta még azt, hogy Merry él és megmenti őket Enies Lobbiból lol XD Szal akkor nem volt hiba :D

moRtiZ

Quote from: LuckyDingo on 2007-07-06, 13:28:31
Quote from: moRtiZ on 2007-07-06, 09:58:44
Én úgy látom hogy Luffy jó kapitány, az Usopp fajta félrecsúszás volt az egyetlen kapitányi hibája, és ez rendesen össze is törte akkor lelkileg.
Sztem éppen nem volt hiba :D Usopp hülye volt akkor, sztem minden normális /meg nem normális/ ember úgy döntene, hogy nem akar elsüllyedni a rommá tört hajójával.. ok story szempontjából Ussopnak volt igaza, de ki tudta még azt, hogy Merry él és megmenti őket Enies Lobbiból lol XD Szal akkor nem volt hiba :D

Luffy köpninyelni sem tudott, a többiek biztatgatták, hogy csináljon már valamit.

LuckyDingo

Quote from: moRtiZ on 2007-07-06, 13:54:38
Quote from: LuckyDingo on 2007-07-06, 13:28:31
Quote from: moRtiZ on 2007-07-06, 09:58:44
Én úgy látom hogy Luffy jó kapitány, az Usopp fajta félrecsúszás volt az egyetlen kapitányi hibája, és ez rendesen össze is törte akkor lelkileg.
Sztem éppen nem volt hiba :D Usopp hülye volt akkor, sztem minden normális /meg nem normális/ ember úgy döntene, hogy nem akar elsüllyedni a rommá tört hajójával.. ok story szempontjából Ussopnak volt igaza, de ki tudta még azt, hogy Merry él és megmenti őket Enies Lobbiból lol XD Szal akkor nem volt hiba :D

Luffy köpninyelni sem tudott, a többiek biztatgatták, hogy csináljon már valamit.
Persze, mert ő is szerette Merryt  :P És Luffy a józanész híjján a többiek véléményére is számított XD Ussop meg okosabb annál, hogy öngyilkoskörútra vigye a többit, szal sztem az ott az ő hibája volt..

smash++

Quote from: carfanatic on 2007-07-05, 19:20:36
A te Zoro mániádhoz(már bocs hogy így fogalmazok) smash és ahoz hogy te lazán ott hagytad volna Usopp-ot én nem szólok semmit...no comment...
Zoro mánia ok.
De a második fele nagyon elvan tévedve.Csak mert megnyugtatlak nem csak én hagytam volna őt ott hanem LUFFY,ZORO,SANJI is <-na erről ennyit.Mivel csak azért nem maradt ott,mert bocsánatot kért (így éns e hagynám ott).Megnyugodhatsz ha nem kér bocsánatot ott maradt volna és akkor lehetne "no comment".

Quote from: moRtiZ on 2007-07-06, 09:58:44
[spoiler]
Quote from: carfanatic on 2007-07-05, 19:20:36
A te Zoro mániádhoz(már bocs hogy így fogalmazok) smash és ahoz hogy te lazán ott hagytad volna Usopp-ot én nem szólok semmit...no comment...

És Nami ha hajón vannak és veszélyben vannak akkor is ő irányít,mint pl egy viharban vagy ha üldözik. Luffy Zoro és Sanji meg csak az ágyúkat szokták kivédeni vagy visszaverni.Vagy a köteleket meghúzni.Esetleg átmenni a másik hajóra. Zoro semmit kapitányosat nem tesz max jóindulattal mondanám azt hogy mint egy első tiszt úgy viselkedik de semmi kép nem kapitány.

Én úgy látom, hogy Luffy a kapitány, és ennyi. Bármi parancsot kiad, bár sokszor sírnak a többiek, teljesítik a parancsot. Mivel Zoro a "first mate" elméletileg neki kell lennie a "főnöknek" ha Luffy valami miatt nem csinálja (Lást Usopp esete). Én úgy látom hogy Luffy jó kapitány, az Usopp fajta félrecsúszás volt az egyetlen kapitányi hibája, és ez rendesen össze is törte akkor lelkileg.

Nami parancsai: "Ha veszélyben vannak ő irányít". Ha megnézitek csak a hajón irányít. És hogy miért? Mert ő a navigátor. Ez ennyire egyszerű. Ha nem teljesítenék a parancsait, elpatkolnának 1 örvénybe/viharba/üldözésbe. És ezt a többiek is tudják. Persze amikor nem komoly a helyzet, akkor Nami tartja fent a rendeta hajón, mert Luffy erre tökéletesen alkalmatlan.
[/spoiler]
Egy nagyon jó kis haveri társaság, akik komoly helyzetben úgy viselkednek ahogy viselkedniük kell (mindenki csinálja a dolgát). Szerintem ennyiről szól a dolog.

316 ep.: [spoiler]Hatásos volt Shanks belépője, csipem azt a karaktert :D :D :D. Viszont kicsit csalódtam a Whitebeardos csatába, azt hittem látványosabb lesz kicsit. Vagy ez még vajon folytatódni fog? Mert így elég félbevágottnak tűnik :D Elméletileg széttörnek valami hajót a csatájukba, ez eddig nem volt meg, lehet hogy köv részbe lesz? Kiváncsi vagyok mikor lesz meg az új wanted plakátjuk, azt hittem már ebben a részben kiderül :)[/spoiler]
Nem tudom jól vettem-e ki amiket mondtál,de én veled teljesen egyet értek.
Luffy a kapitány és akkor én fogalmaztam rosszul kapitány helyett "főnököt" (első tiszt) kéne mondanom Zoro-ra.Nami pedig Navigátor és ha nem hallgatnak rá nekik annyi a tengeren.De tényleg mikor volt olyan,hogy Nami komoly helyzetben nem a tengeren "kapitányoskodott" soha.Sok példa van.pl:Sky Island előtti rész amikor Belami-vel összeverették magukat.Nami sírhatott vagy kiabálhatott volna velük Zoro akkor is Luffyt követi és Luffy pedig magát...De lehetne még sok példát mondani.Szóval a tengeren evidens,hogy Nami irányít,mert Navigátor,de nem ő dönti el hova mennyenek és hol álljanak meg...Meg én arra,hogy rendet tud tartani nem mondom,hogy kapitányként viselkedik.

Na de tényleg befejezem,mert ugyebár ezek szerint mindenki más tényezőt tart előtérben amikor kapitányi viselkedésről beszélünk.

LuckyDingo

Öh.. a bellamys részné azért nem verekedtek, mert még mielőtt elindultak Nami megtiltotta nekik lol :D utánna már nem hallgattak rá XD

smash++

Quote from: LuckyDingo on 2007-07-09, 17:20:58
Öh.. a bellamys részné azért nem verekedtek, mert még mielőtt elindultak Nami megtiltotta nekik lol :D utánna már nem hallgattak rá XD
Nami megtiltotta nekik LOL  :ejnye:.De azt azért ne felejtsd el,hogy amikor Belami az asztalba nyomta Luffy fejét és Luffy felállt kb addig tartott Nami tiltása LOL (hiszenLuffy nem hallgat rá "komoly helyzetben").Mert Luffy mondta ha ezt akarod megkaphatod...és jöt a nagy kapitány Nami aki bepánikolt és ne balhé így meg úgy és a csapostól kért tanácsot.Erre mindneki röhögött rajtok.Luffy azért mondta Zoronak,hogy nem harcolnak,mert Belami és társai akkora "senki" kalózok voltak,hogy nem érdememlik meg még a verést sem.Shanks példája.
Szóval innen el is felejtheted Nami parancsait "tiltásait" előtte és utánna,mert csak dísznek voltak,ez is mutatja mikor is tud úgymond parancsolni lol ;)

LuckyDingo

Quote from: smash++ on 2007-07-10, 12:43:55
Quote from: LuckyDingo on 2007-07-09, 17:20:58
Öh.. a bellamys részné azért nem verekedtek, mert még mielőtt elindultak Nami megtiltotta nekik lol :D utánna már nem hallgattak rá XD
Nami megtiltotta nekik LOL  :ejnye:.De azt azért ne felejtsd el,hogy amikor Belami az asztalba nyomta Luffy fejét és Luffy felállt kb addig tartott Nami tiltása LOL (hiszenLuffy nem hallgat rá "komoly helyzetben").Mert Luffy mondta ha ezt akarod megkaphatod...és jöt a nagy kapitány Nami aki bepánikolt és ne balhé így meg úgy és a csapostól kért tanácsot.Erre mindneki röhögött rajtok.Luffy azért mondta Zoronak,hogy nem harcolnak,mert Belami és társai akkora "senki" kalózok voltak,hogy nem érdememlik meg még a verést sem.Shanks példája.
Szóval innen el is felejtheted Nami parancsait "tiltásait" előtte és utánna,mert csak dísznek voltak,ez is mutatja mikor is tud úgymond parancsolni lol ;)
Te nem is olvastad el a postomat.. végig XD
Amúgy ha Nami nem tiltja meg nekik a verekedést a kezdetekkor, akkor szétverték volna a csehót egy pillanat alatt :D /Nah az is igaz, hogya tiltás inkább az volt, hogy megígértete velük, hogy nem bunyóznak :D és hát az ígéret szép szó :P/

smash++

Quote from: LuckyDingo on 2007-07-09, 17:20:58
Öh.. a bellamys részné azért nem verekedtek, mert még mielőtt elindultak Nami megtiltotta nekik lol :D utánna már nem hallgattak rá XD
Én végig olvastam,de akkor nem egészen tiszta nekem a mondat.
Bellamys résznél nem Nami miatt nem verekedtek,hanem azért mert nem értek annyit.Ez ahoz hasonlított amikor Shanks hagyta,hogy kiröhögjék a bárban Luffy ugyanúgy viselkedett anno mint ekkor Nami."Verd szét,verd szét"  :haha: Természetesen azzal védekeztek,hogy "De te mondtad,hogy en verekedjünk"...
Szóval az első részével nem értek egyet.A második oké,hogy akkor már nem halgattak rá.Szerintem az elején se hallgattak rá.Inkább csak annyi,hogy ők nem kezdeményeznek az oké.

Hiei-sama

Nekem tetszett az ep317 :D Az ep318 meg elegge ROTFLOL lesz Zorro mint babysitter  :lol: :lol: :lol:

Venom

Hát, ez a 317. nem volt egy nagy durranás, de azért nézhető volt. Viszont 318-ra kíváncsi leszek, ugyan azon oknál fogva, amit Hiei-sama is említett. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

moRtiZ

Thousand Sunny-t akarok végre :(

Hiei-sama

ep 318 is letudva :) Es ep319 is filler lesz.Ahogy nezem lehet lesz meg jopar filler resz mintha most minden szereplo kapna egy reszt,kov. reszben Sanji lesz.

Venom

Quote from: Hiei-sama on 2007-07-16, 22:01:57
Ahogy nezem lehet lesz meg jopar filler resz mintha most minden szereplo kapna egy reszt,kov. reszben Sanji lesz.

Ez így szokott lenni, amikor nem külön filler arc van, hanem csak néhány fillert csinálnak. Van amikor jól sül el a dolog, van amikor nem.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

moRtiZ

gyanús hogy most nem igazán. Eddig a legjobb filler arc szerintem G8 volt. :O

chilip

az nagyon ott volt :D Kondoriano...  :lol:

Hiei-sama


moRtiZ

Quote from: Hiei-sama on 2007-07-17, 10:28:13
Ez is eleg http://www.usj.co.jp/OPSS/  :lol:

OMG LOL jajne :D:D:D Ez nagyon durva. Láttam Bleach rockoperából részleteket, lefordultam a székről reflexből és kikapcsoltam. :D Ez is izgalmas lehet majd :D:D:D

Hiei-sama

Es most ep319 utan 1honap szunet jon,nem lesz uj resz aug 19-ig.

LuckyDingo

Quote from: Hiei-sama on 2007-07-23, 07:59:32
Es most ep319 utan 1honap szunet jon,nem lesz uj resz aug 19-ig.
: ( Kár érte  :S Mindegy legalább akkor már a normál részek folytatódnak remélem :D Bár 1hónap az 3-4 chapter szal még lehet hog lesznek fillerek :)
A 319es nem volt rossz :D Bár a rajzolás most cseppet eltért a többitől /jó nagy cseppel/ de még ki lehet bírni :D [spoiler]Azon gondolkoztam,hogy Sanji hány háztetőt járt meg anyi zsák sóért XDDDDD[/spoiler]

moRtiZ

Dingo ez az avatar / aláírásba levő kép ilyen fan art? Mert k. állat, nagyot röhögtem :)

LuckyDingo

Quote from: moRtiZ on 2007-07-23, 16:00:35
Dingo ez az avatar / aláírásba levő kép ilyen fan art? Mert k. állat, nagyot röhögtem :)
Mugiwara Theatre 4es rész :D Nekem ez jött be a legjobban :D Nem fanart original OP XD