Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

moRtiZ

Quote from: LuckyDingo on 2007-07-23, 17:27:28
Quote from: moRtiZ on 2007-07-23, 16:00:35
Dingo ez az avatar / aláírásba levő kép ilyen fan art? Mert k. állat, nagyot röhögtem :)
Mugiwara Theatre 4es rész :D Nekem ez jött be a legjobban :D Nem fanart original OP XD

Megkell néznem Mugiwara Theatre-kat, csak azokat nem láttam eddig, de ezután mostmár muszáj. Honnan lehet lehúzni?

LuckyDingo

Quote from: moRtiZ on 2007-07-24, 11:25:25
Quote from: LuckyDingo on 2007-07-23, 17:27:28
Quote from: moRtiZ on 2007-07-23, 16:00:35
Dingo ez az avatar / aláírásba levő kép ilyen fan art? Mert k. állat, nagyot röhögtem :)
Mugiwara Theatre 4es rész :D Nekem ez jött be a legjobban :D Nem fanart original OP XD

Megkell néznem Mugiwara Theatre-kat, csak azokat nem láttam eddig, de ezután mostmár muszáj. Honnan lehet lehúzni?
http://bt.vegapunk.com/
Ennek a legalján a Variousban :)

Zen

Quote from: LuckyDingo on 2007-07-24, 13:51:02
Quote from: moRtiZ on 2007-07-24, 11:25:25
Quote from: LuckyDingo on 2007-07-23, 17:27:28
Quote from: moRtiZ on 2007-07-23, 16:00:35
Dingo ez az avatar / aláírásba levő kép ilyen fan art? Mert k. állat, nagyot röhögtem :)
Mugiwara Theatre 4es rész :D Nekem ez jött be a legjobban :D Nem fanart original OP XD

Megkell néznem Mugiwara Theatre-kat, csak azokat nem láttam eddig, de ezután mostmár muszáj. Honnan lehet lehúzni?
http://bt.vegapunk.com/
Ennek a legalján a Variousban :)

You're my new favourite superhero. ^^
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Bishop

#933
5-ik szoörnyes se volt rosz :lol:

Edit:10 éves a One Piece HB :appl: :appl:
egy-két kép hogy mekkora felhajtás csináltak japánban neki
http://www.kaizoku-fansubs.com/forum/viewtopic.php?id=7160&p=2

moRtiZ

Basszus sirok, mert Vegapunk nyaral és nem jönnek a HD-hoz a feliratok, és már hiányom van nagyon :)

LuckyDingo

Quote from: moRtiZ on 2007-07-25, 09:05:38
Basszus sirok, mert Vegapunk nyaral és nem jönnek a HD-hoz a feliratok, és már hiányom van nagyon :)
Hát most úgy gondolják ráérnek vele, ha 1 hónapig nem lesz OP :D

Bishop

Szegény hogy sajnállak nekem meg az SD-t kell megvárnom :hehe: Ráér az most inkább több rész sulikezdésre hogy ne érezzem olyan rosszúl magam :D

Hiei-sama

Nagy nehezen Vegapunk kiadta ep318-at...Bar mind1 mar reg lattam :D Joheten az a ep320 mar :/

moRtiZ

Quote from: Hiei-sama on 2007-07-31, 08:08:07
Nagy nehezen Vegapunk kiadta ep318-at...Bar mind1 mar reg lattam :D Joheten az a ep320 mar :/


Augusztus 19.-én jön, irta is VP hogy nem sieti el a 319 feliratokat, most a Movie 8-at szerkesztik. Szal még egy darabig elleszünk. De a 320 már elméletileg nem filler, akkor hirdetik ki az új Wanted összegeket, kiváncsi vagyok :D :)

Hiei-sama

Ja tudom 1honap szunet van...Movie 8-at is lattam mar...

Hiei-sama

Vegapunk jol leallt mindenesetre...K-F vegre kiadta ep227-228-at,es erdemes meg leszedni a kiadott amvjuket is :p

Liquid Snake

Quote from: Hiei-sama on 2007-07-31, 11:25:53
Ja tudom 1honap szunet van...Movie 8-at is lattam mar...

A Movie 8 jó? Ha nem akkor is megnézem csak érdekelne, hogy mégis mire számítsak. Én jobban örültem volna olyan fillereknek amikor már elindulnak a hajóval és ott ökörködnek rajta de azért a mostaniak se rosszak :)

Manga:
[spoiler] Nagyon jó most a manga végre Usopp is megmutatja mit tud :D[/spoiler]

Hiei-sama

Haha, One_Piece_Movie_9_preview_RAW \o/

Liquid Snake

Quote from: Hiei-sama on 2007-08-14, 08:08:57
Haha, One_Piece_Movie_9_preview_RAW \o/

khm, megosztanád az örömödet velünk is? :D  (link formájában)

Hiei-sama


Liquid Snake

Quote from: Hiei-sama on 2007-08-14, 13:12:08
http://www.torrentbox.com/download/123700/One_Piece_Movie_9_preview_RAW.mp4.torrent

Bar ez is remake lesz...

Köszi szépen! Az meg számomra nem gond h remake, elvégre One Piece és az a lényeg :)

Hiei-sama

Jo hat nekem se gond de azert ha ezt fogjak most csinalni ,hogy feldolgozzak az osszes ilyet,azert az zavaro lesz kicsit.

Liquid Snake

Quote from: Hiei-sama on 2007-08-14, 14:13:10
Jo hat nekem se gond de azert ha ezt fogjak most csinalni ,hogy feldolgozzak az osszes ilyet,azert az zavaro lesz kicsit.

Mondjuk ez igaz, de ha megnézed a 7 movie-ból kb 3 volt ami igazán jó volt, legalábbis számomra. És inkább olyan Movie-t nézek ami remake de élvezetes. Persze kinek mi tetszik.

Hiei-sama

Na ja fellehet igyis fogni :D

smash++

Nekem a remake-el csak az volt a gondom,hogy rövidek voltak a fightok.Hiszen az összeset belezsúfolták.Szép meg minden.De nekem kevés volt sajna.Én inkább vmi jó kis történetnek és sok akciónak örülnék.ami kb addig nem lesz amíg nem indulnak újra útnak és lesz vmi új Arc.Gondolom...

Itachi

Egy kérdésem lenne;az FTP n miért csak 228 ig van fent az anime??Vagy rosszul látom? :eek:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Liquid Snake

Quote from: Itachi on 2007-08-17, 02:18:15
Egy kérdésem lenne;az FTP n miért csak 228 ig van fent az anime??Vagy rosszul látom? :eek:

Mert az FTP-re csak igazi minőségi Fansub megy fel ami nem más mint a Kaizoku Fansubs :) Csakis ez az egyféle subos verzió van FTP-n és nem fog változni, de sztem nem baj, mert minőségibb fordítást egyik anime-ben sem láttam mint a KF fansub...

Itachi

Ezt értem.De most ez azt jelelenti,hogy a 228 as rész óta nem csináltak fordítást??? Egyáltalán fognak még???  :3x3:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Hiei-sama

Igen fognak,de mint tudod a jo munkahoz ido kell.

smash++

Quote from: Itachi on 2007-08-17, 10:15:32
Ezt értem.De most ez azt jelelenti,hogy a 228 as rész óta nem csináltak fordítást??? Egyáltalán fognak még???  :3x3:

Quote from: smash++ on 2007-05-16, 10:14:17
Quote from: Venom on 2007-05-11, 20:43:42
[spoiler]Srácok, eddig néztem a K-F részeket, de szeretnék lassan tovább jutni a történettel, és mivel a srácok kissé el vannak havazva (vizsgaidőszak), [spoiler]ezért már régóta nincsenek kinn "új" részek. Viszont sehol se találom az "összekötő" részeket. Ha valakinek le vannak mentve a 223. utáni részek, nem tudná esetleg feltölteni? Vagy van esetleg valahol a neten egy "csomag", amit le lehetne húzni BT-n? (Én mondjuk nem találtam.)

(Ha esetleg lementve mégis megvan valakinek, de nem tudja feltölteni, ezen felül budapesti, továbbá DVD-írási lehetősségel rendelkezik, akkor küldjön egy PM-et, hátha ki tudunk valamit okoskodni. Köszi!)[/spoiler]

Nekem sajnos nincsenek meg,mert csak K-Fet gyűjtök,de talátam neked linket :)
220-251
251-300
ADC
BALF
Nem tudom mennyien szedik,de hajrá.Az is lehet,hogy már halottak.
Ha véletlen megkérdeznéd itt a válasz.Azért van fordítás és nem "olyan" rossz minőség.A hd-s verziók pedig nagyon jók...310- torrent van bőven vegapunk

Briza

Pls ezt az AMV-t mindenki nézze meg, és írjatok oda/ide hogy mit gondoltok róla! Thx :)

http://uk.youtube.com/watch?v=hOFtLZeX4DE

Amúgy most tartok a 90-ik résznél, és nagyon tetszik :D Luffy egy akkora idióta =D
"These monsters dare to enter this house built on blood and honor. I will see them all roast in the deepest pits of Hell!" - Hellsing, Sir Integral Wingates Hellsing
"I will send you to the deepest pits of hell, while you're there you can make the devils' ass, Incognito!" - Hellsing, Alucard

Hiei-sama

Erre jo hazajonni munkabol ----> ONE PIECE 320 RAW (640x480 DivX5.11).avi   :whoah:

Liquid Snake

Vegapunk helyzetjelentés...  2004 Augusztus 23. Csütörtök 2:10 perc:

Changes

First of all, for those of you who haven't heard yet, there will be a new One Piece opening starting on October 14.  It will be the song "Jungle P" by the group 5050 (pronounced "Fifty Fifty").  This will apparently coincide with the beginning of the post-W7 filler arc, which will contain a character designed by Oda.  You can get more information from this thread at AP forums.

Secondly, I regret to inform you that I will be taking a break from Vegapunk after the end of August.  This is largely due to real life stuff - I am probably moving soon, and, in addition to my full-time job, I am probably going to be working on finishing a certificate in TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages) to help me finally realize my dream of living and working in Japan. So, I just won't be able to give Vegapunk the time and commitment that it needs.  Also, fansubbing is already taking way too much of my time and attention to the point where it is negatively affecting my health and my RL relationships.  Finally, I'm just not enjoying fansubbing like I used too - as so many people are depending on us for quality OP, it has become more like an obligation for me rather than something that I'm doing for fun.

Anyway, my plan is to take a complete break for the month of September (no direct involvement in VP releases, no IRC, and no posting on the forums) and then decide whether or not it is in my best interest to come back.  Thanks for being such great fans - I've enjoyed helping to provide you with One Piece over the past 7 months, but it seems like it might be time for me to move on to other things in my life that I have been neglecting or putting off.

Na kíváncsi vagyok mi lesz ebből :(  :bruhuhu:


Liquid Snake

Jó volt ez a 320as rész. Végre kész a hajó :D Csak azt sajnálom h csak a 321-edik részben mutatják teljesen :) (nem mintha nem tudnám hogy néz ki hisz olvasom a mangát...)

Hiei-sama

ONE PIECE ワンピース 第321話 「海を臨む百獣の王!夢の船堂々完成!」 (640x480 DivX5.11).avi  :whoah: :whoah: :whoah: Na vegre itt az uj resz :p