Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

Liquid Snake

Quote from: Hiei-sama on 2007-08-26, 14:13:43
ONE PIECE ワンピース 第321話 「海を臨む百獣の王!夢の船堂々完成!」 (640x480 DivX5.11).avi  :whoah: :whoah: :whoah: Na vegre itt az uj resz :p

Link pls már szedném lefele :)

Amúgy Vegapunk nem áll le csak az a bizonyos személy távozik... False alarm...

Hiei-sama


Liquid Snake

#962
Quote from: Hiei-sama on 2007-08-26, 14:51:03
http://www.meganova.org/download/onepiece321raw/f783da76462e32d7462c7282613e5b76db5627b2.torrent

Nem nagyon erdekel vegapunk lassuak :p
THX. 

Más meg nem subbol... Mondjuk neked nem számít de azért a többség (én is) csak subbal érti meg :)

Liquid Snake

Van egy kis info-m a One Piece rajongóknak :) Október 16-tól fillerek kezdődnek. Egy teljes filler arc, aminek igazán nem nagyon örülök de azért remélem nem rontják el és legalább akkor már "normális" minőségű fillert rendeznek... Az új Openingért az 5050 (fifty-fifty) lesz felelős és a szám címe Jungle P lesz... Kerestem de sajnos nem találtam sehol ezt a számot :D Ja és találtam egy karaktervázlatot aki benne lesz az elkövetkezendő fillerekben.

ITT megtaláljátok az új filler karaktert.

Hiei-sama

Ez mar nagyon regi hir...Persze ,hogy nem talalod a szamot mert ezzel debutalnak majd oktoberben...Az uj karaktert meg maga Oda mester csinalta ;)

Liquid Snake

Quote from: Hiei-sama on 2007-08-27, 01:00:21
Ez mar nagyon regi hir...Persze ,hogy nem talalod a szamot mert ezzel debutalnak majd oktoberben...Az uj karaktert meg maga Oda mester csinalta ;)

Így legyen ötösöm a lottón :) Sejtettem h már tudod de biztos van azért akinek új a hír :)

ERRŐL a mangáról tudsz valamit? Olyan OP-s kinézete van de nem Oda a manga-ka hanem más... :confused: :confused: :confused:

edit.: a címe Fairy Tail... És van is onemangan 46 chapter. Érdekesnek tűnik...

Hiei-sama

Megvan par fejezete valahol...Mar nemtom Odahoz van-e koze hulyeseget nem akarok mondani...Rage olvassa ot kene a temaban megkerdezni XD

Magma

Már volt szó a Movie 9-ről, ami a Chopper-rel való találkozást dolgozza fel... De akkor hogy kerül bele a movie-ba Robin és Franky??  :wtf:

http://www.forumsigs.com/users/crossbones/One_Piece_Misc/Movie-9-c.jpg
Men are supposed to forgive women's lies!

Liquid Snake

Quote from: Magma on 2007-08-27, 15:47:24
Már volt szó a Movie 9-ről, ami a Chopper-rel való találkozást dolgozza fel... De akkor hogy kerül bele a movie-ba Robin és Franky??  :wtf:

http://www.forumsigs.com/users/crossbones/One_Piece_Misc/Movie-9-c.jpg

És ez baj? :D Én örülök neki :D

Magma

Végülis nem, mert nem szerettem Vivi-t.  :D Csak éppen fura, hogy ők hogy kerülnek oda, amikor még közük nem volt Luffy-ékhoz.  :hehe:
Men are supposed to forgive women's lies!

Briza

én annak örülnék ha usteamen is fent lenne, és nem kéne torrentről szedni  :Kiraly:
"These monsters dare to enter this house built on blood and honor. I will see them all roast in the deepest pits of Hell!" - Hellsing, Sir Integral Wingates Hellsing
"I will send you to the deepest pits of hell, while you're there you can make the devils' ass, Incognito!" - Hellsing, Alucard

Liquid Snake

Quote from: Briza on 2007-09-07, 21:28:03
én annak örülnék ha usteamen is fent lenne, és nem kéne torrentről szedni  :Kiraly:

Aminek fent KELL lennie az fent van ftp-n...

smash++

Quote from: Liquid Snake on 2007-09-08, 14:18:33
Quote from: Briza on 2007-09-07, 21:28:03
én annak örülnék ha usteamen is fent lenne, és nem kéne torrentről szedni  :Kiraly:

Aminek fent KELL lennie az fent van ftp-n...
Nekem már kedvem sem volt leírni ezt a sort amit írtál :)

Na de.Ez a minőség... Semmi nem volt a 322-ben de mégis eszement jó volt.Már olvastam de jó volt...Nagyon várom a 323-at hd minőségű raw-ban,mert ebből a pár részből az egyik kedvencem lesz<-Zoro Fan  :hehe:

Liquid Snake

Hát igen, ez a One Piece. A 323-ik rész is hatalmasra sikerült :D

Hiei-sama

K-F meg ugylatszik visszater a dvd verziokhoz igyhat a tovabbi reszek majd dvdriprol lesznek :D

smash++

323:
Hol is kezdjem. Kib@szott jó rész volt. Na de komolyan. Végre Zoro Fan-ként láthattam ,mergint a kedvenc karimat a középpontban  :whoah:. Lysopp tényleg olyan kis "izé" no offense , vice-captain meg hasonló duma még mindig megy nála... De ez a két nagy idióta Luffy@Lysopp nagyon nagyot alkotott ebben a részben. Egy kicsit még én is elérzékenyültem  :redface: .Nagyon ott volt minden
Habár amikor Luffy leállt és nézte a aprtot nem tudom Zoro és Sanji mit csináltak,de főleg Zoro  :eek: .Lassított felvételt keverték Franky gyors tüzelésével.NA mimmnd1 írtó hülyén nézett ki

moRtiZ

En mindig lelkesen varom a kov es kov reszt One Piece-bol, de sajnos mostanaban annyira BORZALMASAN huzzak, hogy felelmetes. Amugy meg mindig imadom a sorozatot :D Luffy FTW.

Venom

Mortiz, csak megnyutatásképp mondom, hogy hamarosan egy filler arc következik. :) Bár valószínűleg nem egy Davy Back Fight ökörség lesz belőle, ugyanis Oda mester külön erre a fillerre alkotott egy rosszarcút, csak nekünk. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Liquid Snake

Quote from: moRtiZ on 2007-09-15, 14:49:34
En mindig lelkesen varom a kov es kov reszt One Piece-bol, de sajnos mostanaban annyira BORZALMASAN huzzak, hogy felelmetes. Amugy meg mindig imadom a sorozatot :D Luffy FTW.

Hát azért annyira nem borzalmas sztem. Jó voltak részek amikben végülis semmi nem történt de ez így a jó... Vagy lehet h azért nem tűnik fel h húznák mert túl sok Naruto-t nézek? (aki nézi tudja miről van szó...)

darkelf1988

Aza rész amikor lusopon hanyadik résztől van maszk??
Németen annak az évadnak az elejét láttam, de qrva jól néz ki aza maszk, és azt már nem láttam.
Ja és fenn van-e az oldalon??

Liquid Snake

Quote from: darkelf1988 on 2007-09-18, 13:48:42
Aza rész amikor lusopon hanyadik résztől van maszk??
Németen annak az évadnak az elejét láttam, de qrva jól néz ki aza maszk, és azt már nem láttam.
Ja és fenn van-e az oldalon??

...

smash++

Quote from: Liquid Snake on 2007-09-18, 14:45:41
Quote from: darkelf1988 on 2007-09-18, 13:48:42
Aza rész amikor lusopon hanyadik résztől van maszk??
Németen annak az évadnak az elejét láttam, de qrva jól néz ki aza maszk, és azt már nem láttam.
Ja és fenn van-e az oldalon??
...
:muhahah:
darkelf1988 remélem érted azt a három pontot.Kicsit nehéz kivenni az írásodból mit is akarsz...
Szóval ha a részek letöltése érdekel igazán csak egy oldalt kellett volna visszalapoznod,de lehet még a kereső is kidobta hol van a fórumon belül.Mivel jó napom van :)

Quote from: smash++ on 2007-08-17, 13:01:05
Quote from: Itachi on 2007-08-17, 10:15:32
Ezt értem.De most ez azt jelelenti,hogy a 228 as rész óta nem csináltak fordítást??? Egyáltalán fognak még???  :3x3:

Quote from: smash++ on 2007-05-16, 10:14:17
Quote from: Venom on 2007-05-11, 20:43:42
[spoiler]Srácok, eddig néztem a K-F részeket, de szeretnék lassan tovább jutni a történettel, és mivel a srácok kissé el vannak havazva (vizsgaidőszak), [spoiler]ezért már régóta nincsenek kinn "új" részek. Viszont sehol se találom az "összekötő" részeket. Ha valakinek le vannak mentve a 223. utáni részek, nem tudná esetleg feltölteni? Vagy van esetleg valahol a neten egy "csomag", amit le lehetne húzni BT-n? (Én mondjuk nem találtam.)

(Ha esetleg lementve mégis megvan valakinek, de nem tudja feltölteni, ezen felül budapesti, továbbá DVD-írási lehetősségel rendelkezik, akkor küldjön egy PM-et, hátha ki tudunk valamit okoskodni. Köszi!)[/spoiler]

Nekem sajnos nincsenek meg,mert csak K-Fet gyűjtök,de talátam neked linket :)
220-251
251-300
ADC
BALF
Nem tudom mennyien szedik,de hajrá.Az is lehet,hogy már halottak.
Ha véletlen megkérdeznéd itt a válasz.Azért van fordítás és nem "olyan" rossz minőség.A hd-s verziók pedig nagyon jók...310- torrent van bőven vegapunk

Az új részeket pedig a vegapunk oldalán találod...
Magyar feliratot meg se kérdezd... és remélem ismered a torrent-et
Jó töltögetést

darkelf1988

vazze!!!
Bocsi órán írtam és lehagytam a maszk szót
bocs

Cobra

RTL2-n ott lett vége, hogy Water7-ből elindultak a vonaton és eljutottak Lucci-ékig. A fansubosat nem követem, így nem tudom ez hanyadik rész.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Hiei-sama

Quote from: Cobra on 2007-09-18, 20:44:36
RTL2-n ott lett vége, hogy Water7-ből elindultak a vonaton és eljutottak Lucci-ékig. A fansubosat nem követem, így nem tudom ez hanyadik rész.

Olyan ep263 korul lehet sztem.

Theon

#985
Hali!

Sogeking először a 258-dik részben jelenik meg a Puffing Tom tetején (a sniper dal nagyon ott van  :lul: ). Bár nem nézem az RTL2-t, de úgy lenne logikus, hogy a Water 7 arc végéig adják le, ez esetben a 264-dik résztől nem láttad (Enies Lobby arc).
[spoiler]A 263-ban használta Blueno az Air Door-t a vonaton, illetve itt csatlakozott Yokozuna (a béka) Luffy-ékhoz.[/spoiler]

Remélem segített valamit. Az infó egyébként a wikipedia episode guide-ból jött, ajánlom mindenkinek, ha egy bizonyos részt kerestek.
"Chaos is the score upon which reality is written."
"I don't need a scabbard to sheath my mind."
"One foot in the grave and the other in hell."

Liquid Snake

Ez a 324. rész nagy volt. ( melyik nem az? :D ) Végre ismét úton vannak Luffy-ék és mutatták h kinek mit szólnak a hozzátartozói az új Bounty-hoz. Végre láthattuk Luffy faterját Monkey D. Dragon-t is kicsit több ideig. Következő részben Ace vs. Blackbeard odab@sz nagyon, alig várom!  :hopp:

chilip

Quote from: Liquid Snake on 2007-09-20, 19:48:43
Ez a 324. rész nagy volt. ( melyik nem az? :D ) Végre ismét úton vannak Luffy-ék és mutatták h kinek mit szólnak a hozzátartozói az új Bounty-hoz. Végre láthattuk Luffy faterját Monkey D. Dragon-t is kicsit több ideig. Következő részben Ace vs. Blackbeard odab@sz nagyon, alig várom!  :hopp:

azt én is nagyon várom :D már mangába se volt semmi...

Liquid Snake

És nemtom h lehet-e még fokozni de a 325 preview-ből úgy látszik h még jobb a grafikája a OP-nek mint eddig :D Ace tüze és BB "dark"-ja faszán meg van csinálva  :jee:

Hiei-sama

Ep325 letudva,kurva jo resz volt. Es ha jol ertelmeztem a resz vegen a kov resz valami special lesz,na meg elvileg uj opening is lesz.