Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

Venom

Hinyje, nagyon jól sikerült ez a 325. Kíváncsi vagyok Luffy mit fog kezdeni Blackbeard képességével, de gondolom nem lesz az se egy egyszerű fight. Nekem csak egyetlen kérdésem maradt: Ace túlélte az összecsapást?


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Hiei-sama

Nemtudni ha jol emlekszem mangaban se derult ki a csata vege :p

Liquid Snake

Quote from: Hiei-sama on 2007-09-24, 19:03:26
Nemtudni ha jol emlekszem mangaban se derult ki a csata vege :p

Jól emlékszel.

Theon

Venom, ezt azért mondod, mert a közeljövőben lesz Luffy vs. Blackbeard, vagy csak egy távoli bizonyosság (mangában volt?)
"Chaos is the score upon which reality is written."
"I don't need a scabbard to sheath my mind."
"One foot in the grave and the other in hell."

chilip

még nem volt... de sztem elég egyértelmű :D Luffy majd jól elveri, akit a bátyus nem tudott...

Venom

Én nem olvasok mangát, de szerintem tuti lesz Strawhats vs Blackbeards. Én a rész során azt figyeltem, már amikor nem harcoltak, hogy vajon melyik Blackbeard-tag melyik Strawhat-tag ellen fog harcolni. A sniperek csatája egyértelmű, Zorot sajnos nem tudom (gondolom a pankrátor), a sétapálcás fószer tuti Sanjival fog verekedni/rugdosódni, a beteg fószer a lovával meg szerintem Chopper fog megküzdeni (meggyógyítja őket :D).


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

LuckyDingo

Sztem Ace nem vesztett :D Nem tudom :D Mert később akár még el is intézhetné Ao Kijit :D Azaz őellene nem tudok más megoldást :P Max csak azt fogja mindenki hinni, hogy meghalt :)
De még komolyan annyi dolgot ki lehet hozni a storyból, hogy az még minimum 300részre elég lenne :D

Liquid Snake

Quote from: LuckyDingo on 2007-09-25, 13:03:41
Sztem Ace nem vesztett :D Nem tudom :D Mert később akár még el is intézhetné Ao Kijit :D Azaz őellene nem tudok más megoldást :P Max csak azt fogja mindenki hinni, hogy meghalt :)
De még komolyan annyi dolgot ki lehet hozni a storyból, hogy az még minimum 300részre elég lenne :D

Ao Kiji jegét Luffy Gear Second-ja megolvasztja :D Ettől függetlenül sztem is Ace a legjobb ellenfél neki.

Theon

Quote from: LuckyDingo on 2007-09-25, 13:03:41
De még komolyan annyi dolgot ki lehet hozni a storyból, hogy az még minimum 300részre elég lenne :D

Remélem is, hogy lesz még legalább 300 rész.  :D

Egyébként jól gondolom, hogy ez a világ leghosszabb anime-sorozata (a Dragon Ball Z asszem csak 291 rész volt)?

OFF: Épp ma gondolkodtam, hogy az oldal neve "Jú Sztím.hu" vagy "Ász tím.hu"? Nem tudja valaki?  :redface:
"Chaos is the score upon which reality is written."
"I don't need a scabbard to sheath my mind."
"One foot in the grave and the other in hell."

LuckyDingo

Quote from: Theon on 2007-09-25, 15:41:38
Quote from: LuckyDingo on 2007-09-25, 13:03:41
De még komolyan annyi dolgot ki lehet hozni a storyból, hogy az még minimum 300részre elég lenne :D

Remélem is, hogy lesz még legalább 300 rész.  :D

Egyébként jól gondolom, hogy ez a világ leghosszabb anime-sorozata (a Dragon Ball Z asszem csak 291 rész volt)?

OFF: Épp ma gondolkodtam, hogy az oldal neve "Jú Sztím.hu" vagy "Ász tím.hu"? Nem tudja valaki?  :redface:
OFF: Én Jú ESSZnem ejtem.. ha nem így van, az se izgat különösebben.. így szoktam meg XD
Hmm.. jah a OP elég hosszú :D Valszeg minden eddigi animét meg fog verni :D Mondjuk méltán sikeres :D 10 éve fut töretlen sikerrel lol :)

Liquid Snake

Hát azért ez nem igaz h ez a leghosszabb anime...

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?noalias=2&orderby=eps&orderdir=1&show=animelist

Van itt 1787 részes is...

Bishop

Detective Conan is töretlenül halad 481+ , mondjuk nekem soha nem jött be. Vagy régi nagy kedvencem Shin Chan 600+  :D
én U. S. Team-nek ejtem...
On: Vegapunk adhatná mér ki az SD subot  :bruhuhu: tudom ha akarom megtundám már nézni de mégis ha már csinálják az az elvem hogy kivárom,ami eddig sikerült de most nem bírom :hopp:

Liquid Snake

  Én jusztím-nek ejtem  :hehe: Ez a Movie 8 is jó volt nagyon végre lesubbolta valaki, ismét beelőzték a Vegapunk-ot  :ejj:

new

nem értem miért nem használják seastone vagy tengervíz stb dolgokat sűrűbenen a storyban pl usopp lepwnolhatna az néhány láma/imba devil fruit usert seastone blincsekkel XD

Liquid Snake

Quote from: new on 2007-09-25, 23:50:26
nem értem miért nem használják seastone vagy tengervíz stb dolgokat sűrűbenen a storyban pl usopp lepwnolhatna az néhány láma/imba devil fruit usert seastone blincsekkel XD

Sztem azért a Seastone bilincseket nem úgy szerzik h bemennek egy boltba és megveszik... Én úgy gondolom csak a Marine-oknak van... Meg amúgysem illene a sok Devil Fruit User Nakama mellé egy ilyen "harcstílus"...

LuckyDingo

Vegapunk SD subot én nem is szedem :D a VP rawot szoktam nézni, meg leszedem hozzá a scriptet és akkor talán később még használhatom a rawot AMVhez :D

new

Quote from: Liquid Snake on 2007-09-25, 23:56:06
Sztem azért a Seastone bilincseket nem úgy szerzik h bemennek egy boltba és megveszik... Én úgy gondolom csak a Marine-oknak van... Meg amúgysem illene a sok Devil Fruit User Nakama mellé egy ilyen "harcstílus"...

a mangában sem fordult elő 4-5 nél többször hogy devilfruit juzer  vízbe esett (az is csak luffy meg chopper)  a sea stone bilincs/hálo is párszor volt alkalmazva
már-már elfelejti a néző hogy van gyengesége is a devil fruitoknak (arrol nem is beszélve hogy szinte mindenkinek van sőt legujabban tárgy is megeheti XD)

Liquid Snake

Quote from: new on 2007-09-26, 00:56:52
Quote from: Liquid Snake on 2007-09-25, 23:56:06
Sztem azért a Seastone bilincseket nem úgy szerzik h bemennek egy boltba és megveszik... Én úgy gondolom csak a Marine-oknak van... Meg amúgysem illene a sok Devil Fruit User Nakama mellé egy ilyen "harcstílus"...

a mangában sem fordult elő 4-5 nél többször hogy devilfruit juzer  vízbe esett (az is csak luffy meg chopper)  a sea stone bilincs/hálo is párszor volt alkalmazva
már-már elfelejti a néző hogy van gyengesége is a devil fruitoknak (arrol nem is beszélve hogy szinte mindenkinek van sőt legujabban tárgy is megeheti XD)

Ez mondjuk igaz, ugyanakkor én azt sem szeretném ha mondjuk Ao Kiji úgy hal meg h megfullad a vízben :) Vagy éppen egy Seastone-al fogják el Luffy-t, sztem jobb h nem alkalmazzák. Inkább használják fel poénnak h Luffy nem tud úszni amikor szenvednek a hajón vagy valami de ne legyen jelentősebb szerepe...

smash++

Quote from: LuckyDingo on 2007-09-26, 00:04:49
Vegapunk SD subot én nem is szedem :D a VP rawot szoktam nézni, meg leszedem hozzá a scriptet és akkor talán később még használhatom a rawot AMVhez :D
Én is pont ugyanígy vagyok vele,mondjuk hd raw-ot szedek.Már egy ideje leszoktam a subos-ról és külön letöltöm,más animeknél is rákéne szoknom.
Én inkább egy vmit nagyon nem értek.Az azért már cask nem igaz,hogy olyan nehéz egy sea-stonet beszerezni.Csak gondoljatok bele pl Zoro milyen erős lehetne,ala Smoker.Smoker is devil friuts user és mégis sea stone-al szaladgál.Na mind1 ezt még nem sikerült megértenem.Vagy akkor nem fejlődne pl Zoro?Az anime alatt értettem meg a darkness képesség lényegét... :).Azért kicsit furi és durva képesség... De ha minden igaz túlterheléssel legyőzhető

Hiei-sama

Quote from: Liquid Snake on 2007-09-25, 17:26:12
Hát azért ez nem igaz h ez a leghosszabb anime...

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?noalias=2&orderby=eps&orderdir=1&show=animelist

Van itt 1787 részes is...


Es az meg nem is a legtobb reszes...A Legtobb resze Sazae-sannak van,meg anidb-n sincs bejegyezve az osszes resze mert olyan sok :D

ReLax18

325:
Jó kis rész volt. Durva egy képessége van Blackbeardnek (ahogy Acenek is, főleg az uccsó technikája :jee: ), nem lesz egy könnyű ellenfél, valszeg az utolsó főellenségek egyike lesz.
A csata kimenetele pedig sztem elég egyértelmű, bár elég rossz belegondolni :(
...és abba is, hogy következnek a fillerek :ejj:
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

new

  Nem egészen tudnám leírni miért is olyan jó a sorozat (a végét már az első rész óta tudni ... legalábbis ha nem lesz valami kitekert fordulat) , de akad néhány dolog ami egyre jobban zavar főleg a jelen eseményeket illetően , ez az egész devil fruit dolog egy hülyeség ha jobban bele gondol az ember , az hogy elveszti az uszás képességét némi magyarázatra szorulna de mintha rá lenne írva az összes gyümölcsre hogy mit tud. Legalábbis , talán csak buggy ette meg úgy hogy nem tudta volna milyen féle is pontosan . Újabban  van valami vegapunk nevezetű doki aki beazonosítja és tárgyakkal is meg eteti a gyümölcsöket  :lul: De pl blackbeard honnan tudta hogy agyon kell ütni a barátját a sötétség fruit-ért ???  Oda mocskosul be lehett szívva mikor ennyi marhaságot kitalált  :D

Bishop

BB is tud olvasni és biztos volt esélye WB hajóján valami titkos könyvet megszereznie amiben le van írva a Darkness Fruit. Nem az úszás képességét veszítik el hanem az erejüket szívja ki a tengervíz és elmerülnek mint egy kő. Szerintem pont jól van ez így.

LuckyDingo

Jah vannak ilyen könyvek..  [spoiler]-mivel Sanji is akart egy képességet, csak sajna valaki megette a gyümit előle ^^" és ő is könyvből nézte-[/spoiler] csak az érdekel, hogy Califa és Kaku miért látatlanban ették a gyümölcsöket? Mégiscsak a Governmentnet dolgoztak, szal Vegapunk segítehetett volna nekik, kitalálni, milyen erejük lesz :/ Bár azis lehet, hogy "Spanda" illegálisan jutott hozzá a gyümikhez és nem akart vele híreskedni XD

Hiei-sama


Liquid Snake


Hiei-sama

Quote from: Liquid Snake on 2007-10-14, 19:44:13
Quote from: Hiei-sama on 2007-10-14, 17:35:36
Ime az uj szar opening nc...

http://www.dailymotion.com/video/x37ihy_one-piece-326-opening


vagy

http://rs234.rapidshare.com/files/62399731/New_Jungle_P_opening.mp4
Nekem a képsorok tetszettek de a zenét tényleg eltalálhatták volna jobban is...


Kep sorokkal nekem sincs bajom,a vege fele meg uj ellensegeket is latni ;) De a zene szamomra fortelem...Sztem az 5. opening ota nem volt nagyszam egyikse a 6-os meg ugy ahogy elment...

LuckyDingo

Sztem annyira nem gáz az új OP, a Rainbow Szarnál jobb :D Brook fején röhögtem :D A Zene elég átlagos happy stílus.. mindegy nem lesz a kedvencem, de volt már jobb is :D

Theon

A kedvenc még mindig a We are! meg a Fly away..., de azért jó lesz ez!

A képekből ítélve Franky megpakolta a hajót 1-2 eszetlenséggel  :Kiraly:
"Chaos is the score upon which reality is written."
"I don't need a scabbard to sheath my mind."
"One foot in the grave and the other in hell."

chilip

a legjobb OP a believe volt, bárki bármit is mond :D