Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

Hiei-sama

Viszont maga az ep326 tetszett ;)

Venom

#1021
Az új OP nekem nem tetszik, de ez van. Max átugrom. Vagy megnézem a Rainbows-t, ami nálam eddig az abszolút nyerő. Egyébként maga a rész nem volt rossz, kíváncsi vagyok mi jön ki ebből a fillerből. One Piece fillerben nagyon még nem csalódtam, bár volt két eléggé rossz (a Davy Back Fight, amit meg is említenek a 326-ban, illetve a sárkányos történet még a Grand Line előtt).


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Bishop

Szerintem se jó a zene, mondjuk a onnantól hogy Luffy bele gomu gomu axe-zik a Marine hajóba egész türhető a zene. Ki tudja talán csak szokni kell. De tény hogy mostanába nem sok jó op készült.

Új részt még nem láttam de ha nem olyan mint a sárkányos vagy a hipnotizálós akkor jöhet. Devy Back jó volt (AFRO!!  :lol: ) Csak az a bírót rugtam volna le legszivesebben.

Hiei-sama

A mostani ep327 elment annyira nem volt nagy szam.Kivancsi leszek hany reszes lesz ez a filler...

LuckyDingo

Nekem eddig tetszik a filler is bár a története eddig nem nagy szám és az ellenfél "cseppet" gayre sikeredett XD Nah mindegy várom a fejleményeket.

Zen

A Devy Back Fight nem filler, rendes része a sorozatnak.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Venom

Az nem lehet... mármint, ha tényleg rendes része a sorozatnak, akkor az baromi nagy csalódás lenne. Mert eddig leírtam sima gagyi fillerként, és úgy elviselhető a jelenléte, de rendes történeti elemként nagyon satnya.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

chilip

az a vicc, hogy az elötte lévő marine-erőd a filler, ami viszont nagyon jól sikerült  :ejj: (kondoriano 4ever :D)

Hiei-sama

Quote from: Venom on 2007-10-24, 13:20:15
Az nem lehet... mármint, ha tényleg rendes része a sorozatnak, akkor az baromi nagy csalódás lenne. Mert eddig leírtam sima gagyi fillerként, és úgy elviselhető a jelenléte, de rendes történeti elemként nagyon satnya.



Pedig igaza van :D Nem sok filler volt eddig a sorozatban.

smash++

326 megnézése után kicsit lehangolódtam olyan téren,hogy most biztos vmi jó fog jönni.
Ez ugyebár filler lesz és egy vacak filler karik "így lenéznek" 600 M vérdíjat... "Jó móka lesz" .Ha lemerik gyengíteni a karikat a filler alatt akkor nagyon fogm utálni ezt a részt. Eleve milyen lame próba volt ez a poison.Ha bejött volna a fejemet verem a falba. Az az igazság,hogy a moviek alatt is sok érdekesen "gáz" ellenféllel találkoztunk...
Remélem a sorozatban nem akarnak olyanokat bele tenni ,mert akkor a Naruto movie ellenfelekkel lesznek egy szinten és azt nem akarom :)

Bishop

Devy Backet hogy nem lehet szeretni.....lehet nekem azért tetszett mert egy nap alatt túl voltam rajta de szerintem nagyon  :lol: volt

Quote from: chilip on 2007-10-24, 13:32:19
kondoriano 4ever :D
:tezsvir:

Á ne vegyétek el a kedvem én még nem láttam de csak azért mert filler még jót várok, főleg hogy 2 filler arcon kívűl meg az egy részes vackokon kívűl az OPban jók a fillerek

Hiei-sama

Nemtom de pl az ep328 nekem kicsit unalmas volt.Bar volt egy ket jo jelenet benne,a vege meg  :lol: volt :DDD

Theon

"Ezek má' megint eltévedtek..."


Zoro foreva' !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :lul:
"Chaos is the score upon which reality is written."
"I don't need a scabbard to sheath my mind."
"One foot in the grave and the other in hell."

smash++

#1033
Én nagyon mérges leszek ha Zoro-t hanyagolják ebben az arc-ban  :mad:
Pedig vmi ilyesmire tudok következtetni... Csak 2 kard maradt és most a bejáratnál maradt egyedül, méghozzá gyalog... Lehet a jégvágás volt az egyedüli akció tőle :( ,csak neem :)
De azért szépen fejlődik (Sanji felszedésének idejéhez viszonyítva),végülis régen erre nem nagyon volt képes,mostmár Mihawk hajó apritós időtöltését is csinálhatná.Kár hogy nem mutatnak ilyet...

Modify: Remélem a one piece rajongók nem haragszanak meg ezért a linkért,de én jór nevettem rajta:) Honey

Liquid Snake

Quote from: smash++ on 2007-11-02, 14:32:29
Én nagyon mérges leszek ha Zoro-t hanyagolják ebben az arc-ban  :mad:
Pedig vmi ilyesmire tudok következtetni... Csak 2 kard maradt és most a bejáratnál maradt egyedül, méghozzá gyalog... Lehet a jégvágás volt az egyedüli akció tőle :( ,csak neem :)
De azért szépen fejlődik (Sanji felszedésének idejéhez viszonyítva),végülis régen erre nem nagyon volt képes,mostmár Mihawk hajó apritós időtöltését is csinálhatná.Kár hogy nem mutatnak ilyet...

Modify: Remélem a one piece rajongók nem haragszanak meg ezért a linkért,de én jór nevettem rajta:) Honey

Nem hiszem h hanyagolnák, sztem mindnekinek meglesz a saját ellenfele ahogy az lenni szokott általában :) Az meg nem szokatlan h Zoro hülye és eltéved :D

Theon

Hinyje, meghalt a topic???

Quote from: smash++ on 2007-11-02, 14:32:29
Én nagyon mérges leszek ha Zoro-t hanyagolják ebben az arc-ban  :mad:
Pedig vmi ilyesmire tudok következtetni... Csak 2 kard maradt és most a bejáratnál maradt egyedül, méghozzá gyalog... Lehet a jégvágás volt az egyedüli akció tőle :( ,csak neem :)
De azért szépen fejlődik (Sanji felszedésének idejéhez viszonyítva),végülis régen erre nem nagyon volt képes,mostmár Mihawk hajó apritós időtöltését is csinálhatná.Kár hogy nem mutatnak ilyet...

Zoro nem lesz hanyagolva sőt, [spoiler]amíg a többiek még mindig kint hülyéskednek a jégmezőn, Zoro megtalálta az ellenség főhadiszállását, és már bent is van, úgyhogy fog ő harcolni eleget.  :jee:[/spoiler]

Most így 330. után azt kell mondanom, hogy egyre jobban tetszik az opening, egész karneválos  hangulata van (vagy csak nekem  :D).
"Chaos is the score upon which reality is written."
"I don't need a scabbard to sheath my mind."
"One foot in the grave and the other in hell."

smash++

Quote from: Theon on 2007-11-15, 21:46:24
Hinyje, meghalt a topic???
[spoiler]
Quote from: smash++ on 2007-11-02, 14:32:29
Én nagyon mérges leszek ha Zoro-t hanyagolják ebben az arc-ban  :mad:
Pedig vmi ilyesmire tudok következtetni... Csak 2 kard maradt és most a bejáratnál maradt egyedül, méghozzá gyalog... Lehet a jégvágás volt az egyedüli akció tőle :( ,csak neem :)
De azért szépen fejlődik (Sanji felszedésének idejéhez viszonyítva),végülis régen erre nem nagyon volt képes,mostmár Mihawk hajó apritós időtöltését is csinálhatná.Kár hogy nem mutatnak ilyet...

Zoro nem lesz hanyagolva sőt, [spoiler]amíg a többiek még mindig kint hülyéskednek a jégmezőn, Zoro megtalálta az ellenség főhadiszállását, és már bent is van, úgyhogy fog ő harcolni eleget.  :jee:[/spoiler]

Most így 330. után azt kell mondanom, hogy egyre jobban tetszik az opening, egész karneválos  hangulata van (vagy csak nekem  :D).[/spoiler]

Nekem teljesen oké az opening,mármint nem a zenére értettem (de azt is nyugodtan végig hallgatom).Az egyedüli gondom és már régebben is sokat gondolkodtam rajta... Szerintetek miből van Sanji cipője???Főleg a talpa!!Mert az op-ban is a cipőjével támasztja a kardot és azért gondolom Zoronak nem azok a szar éttermi kései vannak,de már máskor is volt ilyen. Egyébként ez eddig sem tetszett,hogy amikor civakodtak és amikor Zoro kardot húzott simán blokkolta a kard éles felét (ha jól emlékszek Zoro nem mindig fordította el).

Gondolod?!Nem is tudom,kövi részben Zoro találkozik a főfő fasza gyerekkel... nem gondolom,hogy Zoro-ra bízzák neki a legyőzését.Szóval egy vereségre vagy egy fogságba kerülésre számítok...
Mint amilyen szar volt a Davy Back is... Ezt az egyet nem szeretem a kedvenc kalózaimban... Más normális kalóz csapat lekaszabolta volna az egész nevetnivaló szégyen kalóz bandát,de ők neem. Most is ilyen nevetni való szarok szívatják őket... Az a fő disznó meg csirke lábakkal is idiótán néz ki... Nagyon utálom,hogy az egyik kedvenc anime-ben a moviekban meg pl most is ilyen ovodásoknak való karikat tesznek be.
Természetesen most is arra kell számítani,hogy Luffy-ék nem mutatnak sokmindent szarrá veretik magukat és a végén megkmolyodnak és győznek,de természetesen kedvenc techjeinket nem láthatjuk mert azzal már gyilkolnának ilyen szinten.
ÁÁÁ de bosszantó,hogy ezt kell nézni... Jah meg a New World-öt olyanok próbálják meghódítani,sőt kalóz király akar lenni,akinek a csapatában senki nem devil fruit user...

Robin helyében annyit csináltam volna a kis csajjal,hogy "nyekkk"

Venom

smash: :lol:

Jót szórakoztam az írásodon és persze néhány pontban egyetértek. Sanji cipője nagyon durva lehet, főleg ha azt vesszük, hogy az egész lábát milyen durván beizzította (Devil's Leg). Egyébként szerintem legalább vasalt talpa van, elsőre Samurai Champlooban szereplő erősített cipő jut az eszembe. Lehet, hogy neki az lesz az új upgrade? Beszereznek egy susztert a Thousand Sunnyra. :D
Egyébként akivel Zoro találkozik, az szerintem nem a főfő fasza gyerek. A főfő fasza gyerek Apuci lesz, amikor eljutnak oda hőseink, hogy összecsapnak. Elsőszülött fia pont jó a másodtisztnek, Zoronak. Szépen elhadakoznak, Zoro nyer, mindenki örül. :)
Egyébként igen, ez tipikus filler követelmény, hogy a főhősök néhány évadnyi tapasztalatot ideiglenesen elfelejtenek, csak hogy lehessen húzni a dolgot. Mondjuk az is igaz, hogy pl nem minden esetben tudnak / érdemes teljes erőbedobással harcolni. Minek Gear 2 az ellen a kis senkiházi izommajom ellen?
A gyerekes karaktereket szerintem nem érdemes ennek a sorozatnak a rovására írni. Ha azt vesszük, az eleje óta gyerekes karakterekkel operál. Én azért nem néztem nagyon sokáig a sorozatot, mert láttam néhány képet és a történet rövid leírása az volt, hogy "Luffy, a gumikalóz és barátai kalandjai". Ezek után én nem számítottam semmi komolyra, de adtam neki egy próbát. Szóval szerintem bőven beleférnek az ilyen "gyerekes" karakterek. Előbb-utóbb úgy is jön meg Hawkeye Mihawk, és ott ilyenre nem lehet panasz.  :jee:

Robinos dolgot majdnem elfelejtettem. Nekem egy kiadós elseggelés jutott az eszembe. Elkényeztetett kislányt jól el kell páholni, máris készségesebb lesz.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Theon

Ha jól emlékszem, akkor vmelyik  részben (de lehet, hogy movie volt az) Sanji egyszer levette a cipőjét vmiért, és aztán harc közben panaszkodott is, hogy a rúgásai nem olyan hatásosak nélküle, szóval tényleg brutális az a cipő... És mindig fényesre van tisztítva, még sivatagban/dzsungelben is.  :D

Luffy Gear Second-járól meg tudjuk (még Lucci mondta), hogy nem tesz jót neki (vmi olyasmiről volt szó, hogy megrövidíti az életét), szóval nem lehet azt mindig használni. (Szép is lenne, ha Raftel előtt a kapitány szívrohamban meghalna.  :lul:)

A kislány talán még elviselhető lenne, de Franky ellenfelét jól altájon kéne billenteni, miazmán hogy bedobja a törülközőt, aztán meg hátbatámadja őket.  :ejj:
"Chaos is the score upon which reality is written."
"I don't need a scabbard to sheath my mind."
"One foot in the grave and the other in hell."

smash++

Quote from: Venom on 2007-11-16, 00:52:41
Egyébként akivel Zoro találkozik, az szerintem nem a főfő fasza gyerek. A főfő fasza gyerek Apuci lesz, amikor eljutnak oda hőseink, hogy összecsapnak.

A 331 pv végén bizony Zoro Apuci-val állt szemben,csak azért gondoltam,hogy vmi ilyesmi lesz.

Jah... Van a hokis-sapkás f@sz, a műkoris-kifestett f@sz, a piros-kék chakrával rendelkező f@sz duó, egy idegesítő kis liba és nem utolsó sorban egy túlméretezett-csirkelábakkal  rendelkező papa... természetesenn ne feljetsük el,hogy nekik a kb 600 M-ós vérddíj csemege,mert ők a f@sza cirkusz család... a szívecskkről se feletkezzünk meg
Oh Yeah!!!!!

Venom

Minnél jobban felszívod magad az ellenfelek hülye kinézetén és még hülyébb viselkedésén, annál nagyobb öröm lesz nézni, amikor fossá verik őket.  :uzi: (A Davy Back Fight-nak legnagyobb hibája az volt, hogy azt a köcsög társaságot nem verték utána ripityomra.)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Bishop

Ezért fogom én inkább megvárni még lezajlik ez a filler és egy nyugott pillanatomban gyorsan végignézem, de így biztos engem is idegelne.

smash++: vedd ki az avadat vagy mond meg melyik animeből van mert folyamatosan azt bámulom :muhahah: Doktor úr ez normális?  :D

smash++

#1042
Ez a felállás szerintetek végleges?Vagy esetleg tudja vki,hogy kb hány rész lesz.Mert ilyenre nem nagyon emlékszek,hogy Luffy nem a "kapitányt"/vezért kapta volna ellenfélnek.Jelenleg pedig nagyon úgy néz ki,hogy Zoro fog vele harcolni... De ha veszíteni fog  :uzi:  :D
Ez rohadt jó, nemrég kifogott egy rohadós kezű ellenfelet (ami ritka találó volt a készítőktől) most meg egy olvasztósat... Lehet innen nem követi a mangat a sorozat :),Zoronak egy kardja sem marad...

Liquid Snake

Quote from: smash++ on 2007-11-19, 23:07:35
Ez a felállás szerintetek végleges?Vagy esetleg tudja vki,hogy kb hány rész lesz.Mert ilyenre nem nagyon emlékszek,hogy Luffy nem a "kapitányt"/vezért kapta volna ellenfélnek.Jelenleg pedig nagyon úgy néz ki,hogy Zoro fog vele harcolni... De ha veszíteni fog  :uzi:  :D
Ez rohadt jó, nemrég kifogott egy rohadós kezű ellenfelet (ami ritka találó volt a készítőktől) most meg egy olvasztósat... Lehet innen nem követi a mangat a sorozat :),Zoronak egy kardja sem marad...

Sztem nem kell parázni, úgyse fogják elrontani, elvégre OP :) Gyorsan lemennek a Fillerek aztán meg jöhet Thriller Park :)

Alkyra

Egy éve már lassan amikor utoljára néztem one piecet.:P Úgy döntöttem h behozom a lemaradásomat.^^ Mindössze két nap kellett hozzá h mind, a 269. résztől a a 333ig megnézzem a subbolt verziókat.(vegapunkot szeressük.:O)
Bátran mondhatom h a One Piece még mindig AWESOME.^^ ez az egyetlen anime amit képes vagyok állandóan nézni( narutot s bleachet is abbahagytam már..).
Sanji még mindig nagy kedvenc, de a többieket is imádom.. :P

Kíváncsi vagyok h mi lesz ebből az animéből.(elvileg a vége felé járunk már...az utolsó tengeren van a team elvileg...)

Bishop

"NEW WORLD" még kicsit odébb van de már odatartanak, aztán ott már elég kemény harcok lesznek, meg még biztos lesz valami fordulat is stb. Szerintem még lesz minimum még 200-300 rész :D

Theon

Quote from: Bishop on 2007-12-11, 23:51:16
Szerintem még lesz minimum még 200-300 rész :D

Amen.

Egyébként New World nem az utolsó tenger, hanem a Grand Line második fele, ergo most tartunk félidőnél.  :D
"Chaos is the score upon which reality is written."
"I don't need a scabbard to sheath my mind."
"One foot in the grave and the other in hell."

Venom

Jah, és mivel a második fele természetesen sokkal veszélyesebb, így az előre haladásuk is jelentősen le fog lassulni.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Liquid Snake

Ezek a fillerek valahogy nem tetszenek, Luffy Gear Secondba simán leverne egy ilyen kis csirát mint ez a Don Acchino... Remélem nem lesz ebből is az mint anno Naruto h még a kávét is Rasengannal keverte...

chilip

a tésztát gyúrta rasengannal, nem a kávét...  :ejnye: nem ugyanaz...