Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

Liquid Snake

Quote from: chilip on 2007-12-12, 16:09:51
a tésztát gyúrta rasengannal, nem a kávét...  :ejnye: nem ugyanaz...

Júj tényleg az sokkal komolyabb arra simán lehet Rasengan-t nyomni :D
OFF Vége :)

LuckyDingo

Szerintem ez a fight nem túlzás :DHa egyszer nem tudja megfogni, akkor csak a gear 2 marad. Don Accino képessége szinte olyan, mint Ao Kijié.. ha közel kerülsz véged /csak Ao Kiji kúl XD/ Valszeg még 1 vagy 2 rész ez a filler arc és utánna jön a zombibuli XD

Venom

Hát nem tudom, 3rd Gear lehet jobb lett volna. Egy sima bazooka némi jéggel majdnem kiütötte a Dont. Képzeld el ezt 3rd Gearben... igen, most nem kéne a filler folytatást nézni. :D


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

LuckyDingo

Nos.. fillereknek a 335tel vége :D Így összességében tetszett, szal no problem.. de amit a következőrésznek szánnak azt valahogy nem szeretnem.. Chopperman? Úristen, emlékszem, hogy amikor spec részként adták ki akkor is fájt, de hogy egy egész részt ennek szenteljenek, az más kicsit sokkol :D

smash++

Én még nem tudom,hogy megnézem-e a fillereket.Mert végülis végig nézegettem pörgetve a raw-ot és amitől féltem be is igazolódott.Zoro szerepe egyenlő a nullával és Robin-é is kb annyi.
Grafika tényleg jó,de alapból a filler karik se tetszenek.
"Don Accino képessége szinte olyan, mint Ao Kijié" na ja,de azért Luffy simán hozzá ér és Zoro támadása is átmegy rajta,gondolom azt is megolvasztotta... 
A többi majom meg említésre sem méltó ellenfél

asd5ster

nagyon megszerettem a sorozatot most járok 150. résznél :D

asd5ster

honnan tudnám rendes sebességgel szedni  240-e résztől ??

chilip

sehonnan, le kell torrentezned csigalassúsággal :D nem te leszel az első én is megjártam  :__devil: esetleg egy fórumozót megkérsz ha van a környékeden és megvan neki kiírva... ftp-re a DVD-s verzió kerül fel folyamatosan (elég lassan jön az, most nemtom az hol jár)

apropó, most One Piece-be a fillereknek vége? mer akkor egy szuszra lenyomom :D nem nézem már a 3.-4. filler rész óta

Venom

Igen, vége a fillereknek. Múlt héten lezárult az Ice Hunter Arc, azaz a Don Acchino family történet, illetve ezen a héten volt még egy Chopperman Special. A Thriller Bark Arc jövő évben kezdődik, nem tudom pontosan mikor, de szerintem január 12. után.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Alkyra

#1059
336: ...Ez fájt...Nem tom melyik idióta találta ki, de szívesen megütném. Legalább ez a túró csak egy részes volt szerencsére...

asd5ster

akkor az évben már nem lesz több rész ???....és mikor folytatódik ace vs darkness harc??

Bishop

Az már nem folytatódik, az ott lett vége. még mangaba se derült ki hogy mi történt a végén pontosan de vannak tippek. Amit inkább melőzök most  :hehe:

smash++

Quote from: asd5ster on 2007-12-28, 23:54:05
akkor az évben már nem lesz több rész ???....

Én ennek kimondottan örülök. Még egy ilyen baromság -336- és jöhet a mentő és irány a diliház
Inkább legyen szünet mint ez...
Ahogy egyre kevesebb időm van úgy egyre inkább érzékenyen érintenek a fillerek :D

asd5ster

#1063
én newm fillerről beszélek....majdnem az összes fillert kihagytam ..de a köv rész már nem filelr lesz


szerk.:
január 6 a következő rész..s ez már nem filler lesz  :hopp:

azt még megkérdezném melyik film(ek) a legjobb(ak) ??

LuckyDingo

Juhééé 337 :D Igaz eddig csak rawban :D Egynek örülök.. van Brook :D Viszont a hangjában nagyot csalódtam.. az a visongás.. vazze, mint Jacko.. [spoiler]De amikor naminak mondja hogy mutassa meg a "Pantsu"t azon dőltem :D[/spoiler]

chilip

hát ez kurva jó rész volt  :lul: :rotfl: :lul:

asd5ster

fasza volt...és még milyen jó fog lenni :D :D :D
de mindig lehet várni egy kibaszot hetet  :bruhuhu:


jut eszembe a manga köv része mikor jön??..mert ugye már bőven letelt egy hét az utsó óta

LuckyDingo

Quote from: asd5ster on 2008-01-09, 20:40:21
fasza volt...és még milyen jó fog lenni :D :D :D
de mindig lehet várni egy kibaszot hetet  :bruhuhu:


jut eszembe a manga köv része mikor jön??..mert ugye már bőven letelt egy hét az utsó óta
Csakúgy mint a többi manga, ez is Január 18.án jön megint, szóval még egy hét :/

asd5ster

na a sorozat tiszteletére elkezdtem újra nézni
most jutottam el hogy luffyék mennek a skypia-ba
hát beszartam amikor az előtte való részben mutatta hogy a vörös hajú kalózok újonc fején 100 milló berri van...
elgondolkoztam hogy akkor mennyi lehet shanksé meg fehérszakálé :D:D

LuckyDingo

#1069
Azt nézem, hogy olyan hogy SD raw már nincs is? Csak mert a HD szép meg jó, de nem élvezhető nálam :S Pedig érdekelne a 338 :S

Edit: már megvan, valszeg most adta ki a V-P

asd5ster

hát én a feliratot várom..remélem lesz holnap

LuckyDingo

Quote from: asd5ster on 2008-01-15, 00:23:52
hát én a feliratot várom..remélem lesz holnap
Ami azt illeti már van :P
http://tracker.anirena.com/download.php?id=3866

asd5ster

#1072
ehh... :D


ez a rész is rohadt jó volt...ellehet mondani hogy az anime nagyon magasan übereli a mangát

LuckyDingo

Én is megnéztem 338 király :D
És igen, a mangánál sokkal jobb volt ez a része. Mert itt én Brookról olyan infokat kaptunk, amit a mangában csak épp említettek :D Mondjuk nekem az egész Thriller barkos arc nem tetszett a mangában.. legalább is az elején gáznak tartottam, de itt érdekel milyen lesz, szal várjuk a többi részt.

Apropó kezdem megszokni Brook hangját, bár a Yohohohoho-któl még égnek áll a szőr a hátamon.. nem tudom miért én anno mélyebb hangot képzeltem el neki :) De amikor beszél akkor tetszik.. Az is tetszik, mikor esznek és szinte minden illemszabályt megszeg XD

Venom

Ha Brooks állandó tag lesz, szerintem most kezdheted borotválni a hátad, mert még sok Yohohoooo! lesz az elkövetkező néhány száz részben. :D


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

LuckyDingo

Quote from: Venom on 2008-01-15, 19:24:49
Ha Brooks állandó tag lesz, szerintem most kezdheted borotválni a hátad, mert még sok Yohohoooo! lesz az elkövetkező néhány száz részben. :D
HA! az lesz :D Amúgy szőr nélkül is megmarad az az érzés, meg nincs is sok XD
Egyébként Brook sorsa még nem tuti mi lesz, sztem marad, de egyesek szerint nem. Majd kiderül :D MIndenesetre Yohohohoo~

asd5ster

engem először idegesített a yohohohohoh

de már megszoktam :D:D
csak arra vagyok kívácsi mi történik azzal a kajával amit megeszik :rotfl:

LuckyDingo

Quote from: asd5ster on 2008-01-15, 19:54:45
engem először idegesített a yohohohohoh

de már megszoktam :D:D
csak arra vagyok kívácsi mi történik azzal a kajával amit megeszik :rotfl:
Szerintem egy ismeretlen dimenzióban köt ki.. báár Luffy megkérdezte tőle, hogy szokott e WCre járni és ő azt mondta, hogy igen :O Szal a fene tudja  :XD

Liquid Snake

100% hogy csapattag lesz. Volt már olyan h Luffy nem tudta beszerezni a csapatba azt akit akart? Nem. :D És már az első talinál úgy kezdte h legyen a Nakama-juk :D Egyébként nemtom de a 338ik részben olyan jó volt olvasni mikor mondta Brook Luffynak h te egy igazán rendes ember vagy igaz? :)


Quote from: Venom on 2008-01-15, 19:24:49
Brooks

fix'd  :__devil: :D

LuckyDingo

Quote from: Liquid Snake on 2008-01-15, 21:22:41
100% hogy csapattag lesz. Volt már olyan h Luffy nem tudta beszerezni a csapatba azt akit akart? Nem. :D És már az első talinál úgy kezdte h legyen a Nakama-juk :D Egyébként nemtom de a 338ik részben olyan jó volt olvasni mikor mondta Brook Luffynak h te egy igazán rendes ember vagy igaz? :)
Vivi? :D Őt hátrahagyta, mert kellet egy uralkodó :) Amúgy szeretném, hogy velük maradjon, de a technikája miatt valahogy nem passzol, meg az is érdekes, hogy neki nincs célja. MInden Straw Hat-nek van valami kitűzött célja, csak Brooknak nincs.. bár kitalálom ő lesz a legjobb muzsikus a Grand Lineon lol :D