Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

asd5ster

midnekinek van célja :D:D..csak még nem tudod h mi ( esetleg betartani az igéretét  laboonnak)

vivit nem is nagyon kérlelte luffy

amugy hány évesek a karakterek ??( mert az kiderűlt hogy vivi talán 14, meg az is h usopp egyidős luffyval...na meg kiderűlt már robiné is hoszonvalamennyi)




Liquid Snake

Quote from: asd5ster on 2008-01-15, 22:45:28
midnekinek van célja :D:D..csak még nem tudod h mi ( esetleg betartani az igéretét  laboonnak)

vivit nem is nagyon kérlelte luffy

amugy hány évesek a karakterek ??( mert az kiderűlt hogy vivi talán 14, meg az is h usopp egyidős luffyval...na meg kiderűlt már robiné is hoszonvalamennyi)

Hmmm már volt róla szó még itt régen írta valaki a topicban de már nem nagyon emlékszem rá...  :wtf

chilip

vissza akar menni brook ahhoz a bálnához, aki a grand line bejáratánál van (luffyék is találkoztak vele, sőt belülről is megvizslatták :D ) csakhogy az iránytű miatt csak előre tudnak menni, visszafele nem igazán...

asd5ster

#1083
igen az a bálna laboon

hogy lehet magyarországon ilyen ismeretlen amugy az one piece.amikor szinte mindent ver ?? :D

Liquid Snake

Quote from: asd5ster on 2008-01-15, 22:55:02
igen az a bálna laboon

hogy lehet magyarországon ilyen ismeretlen amugy az one piece.amikor szinte mindent ver ?? :D

Nem megy a Jetixen XD

Amúgy komolyan mióta megy a nemtom hol a Naruto egy csomó kölyök bele van buzulva abba a minőségileg szarba amit Narutonak mernek nevezni a Jetixen... Nem tudják mi az igazi módja, kultúrája az anime nézésnek :D

LuckyDingo

Quote from: Liquid Snake on 2008-01-15, 23:03:04
Quote from: asd5ster on 2008-01-15, 22:55:02
igen az a bálna laboon

hogy lehet magyarországon ilyen ismeretlen amugy az one piece.amikor szinte mindent ver ?? :D

Nem megy a Jetixen XD

Tudod mit? Ez így van jól.. Isten ments, hogy valami szart csináljanak belőle.. egyszerűen nem illik bele a Jetix programjába, amin csak egy halom elcseszett ötlettelen mesét lehet nézni.. meg Narutot vágva, shit szinron-fordítással :D

Liquid Snake

Quote from: LuckyDingo on 2008-01-16, 00:26:59
Quote from: Liquid Snake on 2008-01-15, 23:03:04
Quote from: asd5ster on 2008-01-15, 22:55:02
igen az a bálna laboon

hogy lehet magyarországon ilyen ismeretlen amugy az one piece.amikor szinte mindent ver ?? :D

Nem megy a Jetixen XD

Tudod mit? Ez így van jól.. Isten ments, hogy valami szart csináljanak belőle.. egyszerűen nem illik bele a Jetix programjába, amin csak egy halom elcseszett ötlettelen mesét lehet nézni.. meg Narutot vágva, shit szinron-fordítással :D

Ezért mondom, mert a Narutot azért majmolja egy csomó gyerek mert látja a Jetixen, ( ugye azt a szart nem nevezhetjük Naruto-nak...)

Bishop

Ship poo den se jobb  :__devil:
bocs az offért

Venom

Kicsit OFF a topic, de eredeti Naruto nekem nagyon bejött, egészen addig, amíg a fillerek el nem kezdődtek. Azok közül még talán érdemes a Hinatás-rovaros arcot megnézni, a többi felejtős. Shippuuden pedig ... az egy külön kategória.

Témánál maradva, Vegapunk felirat még mindig nem jött ki. Szomorú vagyok, mert még nem értek annyira japánul, hogy ezt a részt meg tudjam emészteni felirat nélkül. Annyi a biztos, hogy volt valami Halál Halál Gyümi, és attól lett Brook olyan, amilyen. (Meg némi ágyúzástól.)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

LuckyDingo

Quote from: Venom on 2008-01-16, 18:04:20
Kicsit OFF a topic, de eredeti Naruto nekem nagyon bejött, egészen addig, amíg a fillerek el nem kezdődtek. Azok közül még talán érdemes a Hinatás-rovaros arcot megnézni, a többi felejtős. Shippuuden pedig ... az egy külön kategória.

Témánál maradva, Vegapunk felirat még mindig nem jött ki. Szomorú vagyok, mert még nem értek annyira japánul, hogy ezt a részt meg tudjam emészteni felirat nélkül. Annyi a biztos, hogy volt valami Halál Halál Gyümi, és attól lett Brook olyan, amilyen. (Meg némi ágyúzástól.)
Én már raktam be linket 338as SD subról fentebb. A Vegapunkra nem szoktam várni, mert lelassultak :D

asd5ster

jó ez a felirat amugy :)

Venom

Jó? Ez esetben megnézem, köszi.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Liquid Snake

Quote from: Bishop on 2008-01-16, 17:47:02
Ship poo den se jobb  :__devil:
bocs az offért

OFF: Jah de én a simáról beszéltem nem a Shippuudenről. Na és itt abbahagyom az offot :)

chilip

hát ez marha jó rész volt :D

asd5ster

nem tudjátok mikor lesz egyszerre 2 rész?

asd5ster

ez is jó rész volt :D..szokásos színvonal

örömmel látom hogy az anime kb 1.5 mangából áll...így  akkor vagy 30 rész múlva lesz kuba

Liquid Snake

Quote from: asd5ster on 2008-01-21, 16:47:27
ez is jó rész volt :D..szokásos színvonal

örömmel látom hogy az anime kb 1.5 mangából áll...így  akkor vagy 30 rész múlva lesz kuba

Esetleg Kuma :) Amúgy sztem több lesz az mint 30 rész, nem hiszem h ilyen hamar lerendeznék az egész szenvedést Moria-val, de majd látjuk. Abban viszont nem kételkedem h színvonalban legalább olyan jó lesz mint eddig, ha nem jobb :D

OFF: Hiei-sama-val mi van rég láttam már  :confused:  :D

LuckyDingo

339 nézhető volt, de nem volt olyan jó, mint az előző :/ Mondjuk ezt a részt a mangában is utáltam, amikor Usoppék balfékeskedtek egy sort az elején.. de elvileg a kövi részben Nami már fürdeni fog >3 /mondjuk többet úgyse látunk mint a mangában, de érdekel meganimálva az a jelenet XD/

Liquid Snake

Quote from: LuckyDingo on 2008-01-22, 12:48:50
339 nézhető volt, de nem volt olyan jó, mint az előző :/ Mondjuk ezt a részt a mangában is utáltam, amikor Usoppék balfékeskedtek egy sort az elején.. de elvileg a kövi részben Nami már fürdeni fog >3 /mondjuk többet úgyse látunk mint a mangában, de érdekel meganimálva az a jelenet XD/

Van kismillió /H/ és Doujin belőle szóval nincsennek kielégítetlenül hagyva a vágyakozások :P

asd5ster


Venom

Quote from: Liquid Snake on 2008-01-22, 13:00:46
Quote from: LuckyDingo on 2008-01-22, 12:48:50
339 nézhető volt, de nem volt olyan jó, mint az előző :/ Mondjuk ezt a részt a mangában is utáltam, amikor Usoppék balfékeskedtek egy sort az elején.. de elvileg a kövi részben Nami már fürdeni fog >3 /mondjuk többet úgyse látunk mint a mangában, de érdekel meganimálva az a jelenet XD/

Van kismillió /H/ és Doujin belőle szóval nincsennek kielégítetlenül hagyva a vágyakozások :P

Hát... azért nem zavarna, ha lenne egy kevés a mangaka tollából és az anime készítő csapat segítségével.  :hopp:


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Liquid Snake

Quote from: Venom on 2008-01-22, 14:07:43
Quote from: Liquid Snake on 2008-01-22, 13:00:46
Quote from: LuckyDingo on 2008-01-22, 12:48:50
339 nézhető volt, de nem volt olyan jó, mint az előző :/ Mondjuk ezt a részt a mangában is utáltam, amikor Usoppék balfékeskedtek egy sort az elején.. de elvileg a kövi részben Nami már fürdeni fog >3 /mondjuk többet úgyse látunk mint a mangában, de érdekel meganimálva az a jelenet XD/

Van kismillió /H/ és Doujin belőle szóval nincsennek kielégítetlenül hagyva a vágyakozások :P

Hát... azért nem zavarna, ha lenne egy kevés a mangaka tollából és az anime készítő csapat segítségével.  :hopp:

Ó hát igen, szép álmok :D Kár h nem valósulnak meg soha :( :)

Hiei-sama

Quote from: Liquid Snake on 2008-01-22, 12:09:06
Quote from: asd5ster on 2008-01-21, 16:47:27
ez is jó rész volt :D..szokásos színvonal

örömmel látom hogy az anime kb 1.5 mangából áll...így  akkor vagy 30 rész múlva lesz kuba

Esetleg Kuma :) Amúgy sztem több lesz az mint 30 rész, nem hiszem h ilyen hamar lerendeznék az egész szenvedést Moria-val, de majd látjuk. Abban viszont nem kételkedem h színvonalban legalább olyan jó lesz mint eddig, ha nem jobb :D

OFF: Hiei-sama-val mi van rég láttam már  :confused:  :D


Elek es virulok :D Csak nincs hozzaszolnivalom mostanaban a dolgokhoz,de ugyanugy nezem OP-ot.Meghat nincs idom mostanaban mindig idenezni...De a mostani reszek tenyleg jok  :whoah:

asd5ster

rádöbbentem hogy az eddig mejelent ellenségek közűl enel a legerősebb, jó luffy nem vezeti az áramot de enel még feketeszakálnál is erősebb

LuckyDingo

Quote from: Liquid Snake on 2008-01-22, 13:00:46
Quote from: LuckyDingo on 2008-01-22, 12:48:50
339 nézhető volt, de nem volt olyan jó, mint az előző :/ Mondjuk ezt a részt a mangában is utáltam, amikor Usoppék balfékeskedtek egy sort az elején.. de elvileg a kövi részben Nami már fürdeni fog >3 /mondjuk többet úgyse látunk mint a mangában, de érdekel meganimálva az a jelenet XD/

Van kismillió /H/ és Doujin belőle szóval nincsennek kielégítetlenül hagyva a vágyakozások :P
Tudom én :D De ritka az igazán igényes és olyan, ami hasonlít is az igazira :P Mellesleg én is a sorozaton belül vágytam ilyenre, de valószínű nem váltanak csak ezért H-ra  XD
Quote from: asd5ster
perverz  :ejnye:
Nemiiiis  :hehe: Amúgy mások is mondták már :)

Amúgy eddig a legerősebb szerintem Ao Kiji vagy Don Flamingo ezutóbbi elvileg mindenkit képes bábuként irányítani, szal ha megfogja Enelt és kinyíratja magával valahogy, akkor kábé annyi is volt neki az Istenkedése :D

asd5ster

don flamingo ok...de a jég vezeti az áramot szóval ao kiji kérdéses

LuckyDingo

Quote from: asd5ster on 2008-01-22, 19:23:05
don flamingo ok...de a jég vezeti az áramot szóval ao kiji kérdéses
Öh szerintem simán továbbvezetné az áramot vagy nem tudom :D A teste végülis jég tehát az áram nem sokat árthat neki :D Meg ő az egyik főfőgeneral, szal biztos vannak még olyan techjei, amivel elkapná Enelt valahogy :D

asd5ster

de enel még meghalni sem tud...(már ha működik a képessége)
ha lefagyasztaná sem halna meg...összeána újból ...de nem hiszem h az áram meg tud fagyni :D

de később majd kiderűl..szerintem enellel még találkozni fogunk az új világban

Zen

#1108
Quote from: asd5ster on 2008-01-22, 20:26:28
de enel még meghalni sem tud...(már ha működik a képessége)
ha lefagyasztaná sem halna meg...összeána újból ...de nem hiszem h az áram meg tud fagyni :D

de később majd kiderűl..szerintem enellel még találkozni fogunk az új világban

Akkorára emelné a voltot h kiolvadna a jégből.

enel meg elment, nem lesz az már..fölösleges lenne visszahozni.
Én Buggyékat várom inkább, meg Shankset. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Enel a Holdon van :D Oda vágyott, nem tervezi, hogy visszatér :D