Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

Liquid Snake


Magma

Quote from: asd5ster on 2008-01-15, 22:45:28amugy hány évesek a karakterek ??( mert az kiderűlt hogy vivi talán 14, meg az is h usopp egyidős luffyval...na meg kiderűlt már robiné is hoszonvalamennyi)
A kezdetekkor (tehát aki amikor csatlakozik):
Luffy - 17
Zoro - 19
Nami - 18
Usopp - 17
Sanji - 19
Chopper - 15
Vivi - 16
Robin - 28
Franky - 34

Ace - 20
Shanks - 37

Quote from: Liquid Snake on 2008-01-15, 21:22:41
100% hogy csapattag lesz. Volt már olyan h Luffy nem tudta beszerezni a csapatba azt akit akart? Nem. :D És már az első talinál úgy kezdte h legyen a Nakama-juk :D
Ez nem igaz.  :ejnye: Ahogy már a manga topicban is írtam: Gaimon nem csatlakozott, pedig őt is megkérte Luffy.  :haha:  (Van remény! XD Legalábbis nekem...)

Amúgy engem Brook még jobban idegesít az animében, mint a mangában. A hangja szerintem szörnyű, és amúgy sem szimpatikus.
Men are supposed to forgive women's lies!

Liquid Snake

Quote from: Magma on 2008-01-25, 18:12:38
Amúgy engem Brook még jobban idegesít az animében, mint a mangában. A hangja szerintem szörnyű, és amúgy sem szimpatikus.

Majd megszokod :D Engem pl Franky idegesített az elején ugye Usoppot szarráverte :D De mostmár nem cserélném le senkire :D

asd5ster

usoppot még verheti ...ő az egyetlen akit nem szeretek annyira......brook meg ne csatlakozzon..bőven elég hogyha sogeking énekel nem hiányzik mellé még ő is :D

köszi az éveket..

Venom

Én is Usoppot kedvelem a legkevésbé. Oké, lehet, hogy ő a "comic relief" karakter, de láthattuk, hogy többre is képes, mint fejhangon visongani és összeveretni magát. És engem ez zavar, hogy nem használja ki a képességeit, így rohadtul feleslegesnek tűnik. De gondolom ez a jövőben változik.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

LuckyDingo

Bocsesz, de Usoppot nem szidni  :hehe:  Az egyik legjobb kari az egész csapatban imho :D Sőt.. ebben az arcban ő lesz az egyik kulcsfigura, aki nélkül semmire se mennének :D Beza.. még Zorot és Sanjit is bealázza :D
Amúgy meg Sogeking Rulz.. az az ének meg a szövegei XDD  Nah mindegy :) Usopp az ász :D

Magma

Jó, Franky sem volt a szívem csücske, de ő legalább különleges minden szempontból. Brook meg... se a harcstílusa, se a nőkhöz való viszonya, se a poénkodása.... mind megvan már egy másik karakterben. Na mindegy. Lehet, hogy idővel ugyanúgy megszeretném, mint Robint és Franky-t...

Usopp-pal én is úgy vagyok, hogy szeretem, mert Straw Hat meg vannak jó pillanatai, de ő az, akiért a legkevésbé fájna a szívem (talán). Mondjuk ez is sokat változott Water 7 óta...
Men are supposed to forgive women's lies!

LuckyDingo

omg :O Nem szereted a Skull-Joke-okat? :XD Egyébként harcstílusa eltér Zorotól /1 kard/, Nőkhöz való hozzáállása eltér Sanjitól /ez perverz.. Sanji meg gentleman-meg rejtetten perverz, mint minden gentleman-/ Szóval a többihez képest egyedinek számít :D [spoiler=manga]És lassan úgyérzem, hogy bele kell törődni, hogy új Straw Hat tag lett  Yoohoohohoho~ Legalább is Luffy nagyon nem akar megválni tőle és úgy néz ki, hogy már az elég neki, hogy tudja, hogy a bálnácska jólvan :)[/spoiler]

Magma

Hát, valahogy nem. :D Luffy, Chopper és Usopp hülyülésein jót röhögök, de ez a skull joke olyan angol humor szintű nálam, ami inkább fárasztó, mint vicces.

Amúgy abban igazad van, hogy eltér, de mégis nagyon hasonló. Na mindegy, gondolom Oda tudja, hogy mit csinál.
Men are supposed to forgive women's lies!

LuckyDingo

Quote from: Magma on 2008-01-26, 10:14:49
Hát, valahogy nem. :D Luffy, Chopper és Usopp hülyülésein jót röhögök, de ez a skull joke olyan angol humor szintű nálam, ami inkább fárasztó, mint vicces.

Amúgy abban igazad van, hogy eltér, de mégis nagyon hasonló. Na mindegy, gondolom Oda tudja, hogy mit csinál.
Azt nem tudom, hogy Brook már akkor be volt-e tervezve, mikor Laboont rajzolta Oda?  Fene tudja :)
Angol humor meg igenis vicces, csak érteni kell XDD Mostanában Chopperék amúgy se hülyülnek.. még orrkiakasztás se volt.. mert aludni se tudtak XD

Magma

Quote from: LuckyDingo on 2008-01-26, 10:49:37
Azt nem tudom, hogy Brook már akkor be volt-e tervezve, mikor Laboont rajzolta Oda?  Fene tudja :)
Angol humor meg igenis vicces, csak érteni kell XDD Mostanában Chopperék amúgy se hülyülnek.. még orrkiakasztás se volt.. mert aludni se tudtak XD

Ha jól tudom, igen. "Though Oda didn't have his complete design done, Brook was planned for the story ever since the Laboon Arc."
Jó az angol humor, de azért többnyire inkább fárasztó, mint vicces, szvsz. ;)
Men are supposed to forgive women's lies!

asd5ster

az új rész nagyon odabaszott :D:D..

felirat az animess-en

Liquid Snake

Cerberus poén volt nagyon XD Az egyik feje róka, már mangába is tetszett de itt ahogy mondta h "Gon" hát az kifektetett :D  :lol:

asd5ster

le vagy maradva :)........a 40-es sokkal jobb volt szerintem..a zombik nagyon faszák lettek :D

Liquid Snake

Quote from: asd5ster on 2008-01-28, 01:06:15
le vagy maradva :)........a 40-es sokkal jobb volt szerintem..a zombik nagyon faszák lettek :D

Oh shit, a wow elvonja a figyelmemet xD Nembaj csordogál le a 340 :)

Zen

Amúgy mért Thriller Barknak fordítják? Mért nem Park?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Liquid Snake

Quote from: Zen on 2008-01-28, 01:16:11
Amúgy mért Thriller Barknak fordítják? Mért nem Park?

Mert Thriller Bark a hely neve :) nem Park :)

Zen

Quote from: Liquid Snake on 2008-01-28, 01:32:01
Quote from: Zen on 2008-01-28, 01:16:11
Amúgy mért Thriller Barknak fordítják? Mért nem Park?

Mert Thriller Bark a hely neve :) nem Park :)

Jó,de mért?:O
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Liquid Snake

Quote from: Zen on 2008-01-28, 01:34:47
Quote from: Liquid Snake on 2008-01-28, 01:32:01
Quote from: Zen on 2008-01-28, 01:16:11
Amúgy mért Thriller Barknak fordítják? Mért nem Park?

Mert Thriller Bark a hely neve :) nem Park :)

Jó,de mért?:O

Mert ezt adta neki a mangaka :D Amiért Luffy-t Luffy-nak hívják Sanji-t Sanjinak érted? :D

Zen

Quote from: Liquid Snake on 2008-01-28, 01:38:55
Mert ezt adta neki a mangaka :D Amiért Luffy-t Luffy-nak hívják Sanji-t Sanjinak érted? :D
Jóvan feladom. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

kgee

Help plz!

236-319-ig. :bruhuhu:
Valaki!
Nekem!
Valamilyen módon.

:merci:

LuckyDingo

#1131
Quote from: kgee on 2008-02-03, 23:15:36
Help plz!

236-319-ig. :bruhuhu:
Valaki!
Nekem!
Valamilyen módon.

:merci:
Az necces lesz :D Tokyotosho-n vagy Baka-updatesen nézz utánna.
Az a bajos vele, hogy nem egy csapat subolta hanem vagy 3 XD Aszem a 236-tól van Gerusama /ha még élnek a torrentek/ aztán 280-290-től meg Vegapunk esetleg.

ED: ADCről el is felejtkeztem lol
http://bt.edwardk.info/groups/adc/

Gerusama:
http://gerusama.fansub-torrents.com/

kgee

Thanks.
Próbát teszek vele.
:jee:

chilip

hát megnéztem a 341. részt is...  :lul: :rotfl: nagyon állat ez a sorozat még mindig  :Kiraly:

Venom

Aki még nem látta volna a 341-et, az gyorsan pótolja be! Meztelen Namit molesztálják fürdés közben.  :jee:



The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

LuckyDingo

Quote from: Venom on 2008-02-07, 02:31:21
Aki még nem látta volna a 341-et, az gyorsan pótolja be! Meztelen Namit molesztálják fürdés közben.  :jee:


Jah csak hát semmit se lehet szinte látni :P De az jó ahogy Usopp megköszöni neki XDD

Venom

Quote from: LuckyDingo on 2008-02-07, 08:36:45
Quote from: Venom on 2008-02-07, 02:31:21
Aki még nem látta volna a 341-et, az gyorsan pótolja be! Meztelen Namit molesztálják fürdés közben.  :jee:
Jah csak hát semmit se lehet szinte látni :P De az jó ahogy Usopp megköszöni neki XDD

Ettől lesz igazán izgalmas ugyebár. :Kiraly: Egyébként tényleg fergeteges az a jelenet, amikor berontanak a fürdőbe.  :lol:


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

asd5ster

kemény a láthatatlna csávó..először robin arcát végignyalja majd bepróbálkozik naminál :D:D

usopp köszönömje mindent vitt :)

Theon

#1138
Ha valakit érdekel, és nem vette még észre: Vegapunk kezd felzárkózni, kiadták a 334-et 1080p felbontásban  :cool:, a következő 5 részt meg ígérik az elkövetkezendő néhány napban.

334 FHD
"Chaos is the score upon which reality is written."
"I don't need a scabbard to sheath my mind."
"One foot in the grave and the other in hell."

Bishop

Csak hogy 340 óta nincs még felirat se nem hogy subolt verzió.  :bruhuhu: