Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

chilip

343. rész kurva jó volt :D

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2008-02-18, 23:19:35
343. rész kurva jó volt :D
Elment :D Pár jelenet ütött, de nem volt annyiranaon jó :D
Az új hangok:
Absolom= jó /jó oké már hallhattuk/
Perona= jó /de ha röhög akkor fertelem/  Mellesleg a Színei sokkal jobbak voltak pár színezésen :D MIndegy
Moria= FAIL.. BIG TIME!!! Úristen így el**rni egy hangot...

Köbö ennyi a vélemény :D

asd5ster

hát ja moria hangja förtelem...a rész elment az előző 3 sokkal jobb volt

smash++

Őszintén szólva a filler óta nem sikerült leülnöm a One Pice elé :( Mehetek gyónni...

Igazság szerint az fordult meg a fejemben,hogy ugyebár a K-F a király :)

K-F dvd verzióval dolgozik vagy vmi ilyesmi.
A vegapunk pedig már elég rég HD 1280-at ad ki és most elkezdték az FHD-t ami azért odab@sz szerintem.

Rég láttam K-Fet.
Most a különbség a K-F vs Vegapunk között?
Vegapunk graf-ja jobb,de K-F fordításban leveri.Vagy a K-F is ha eljut idáig ilyen minőséget produkál majd?

Pusztán azért kérdezem,mert ha a K-F nem hozza ezt a minőséget mint a Vegapunk akkor kiírom a HD-ket és FHD-ket

Köszi ha vki tud segíteni!

LuckyDingo

#1144
Quote from: smash++ on 2008-02-22, 11:45:02
Őszintén szólva a filler óta nem sikerült leülnöm a One Pice elé :( Mehetek gyónni...

Igazság szerint az fordult meg a fejemben,hogy ugyebár a K-F a király :)

Köszi ha vki tud segíteni!
Mindenki azzal dolgozik, amit kap :D A Vegapunk szépen leszedegeti Tokyotoshoról a HD rawot és arra teszi a subot..
A K-F meg 1-2 hónapig most szünetelt, de most megint elkezdtek dolgozni... legutóbb asszem 236ot adták ki. Én a K-F subokat gyűjtöm be.. már csak azért, mert mindegyik úgy van :D Meg nekem az ő  kevésbé (?) jó minőségű verziójuk is bőven megfelel :D Most gondolj azokra is, akik nem tudják még a HD-t se lejátszani akadás nélkül :D Nekik kell egy ilyen csapat.. amikor a K-F váltott mp4-re, akkor akkora rrinya volt, hogy akad, meg nem jó, hogy azt öröm volt nézni :D Erre kiadtak egy guide-ot, hogy hogyan konvertáld át, hogy menjen XDDD nekem tetszik a K-F-osok hozzáállása és még ha lassúak is, akkor is az ő subjukkal nézem addig, amíg csinálják.. utánna ráérek másik után nézni :D
Jah hogy a kérdésre is reagáljak.. fordításban sztem a K-F veri a Vegát.. bár nem olyan szörnyű a Vegapunk se.  MInőségben nem lehet tudni, hogy ugyanezt hozza..de szerintem vagy HD-SD verziókat adnak ki, vagy marad az egy verzió, a mostani formátumban :S

smash++

Nah igen.Én is alapvetően a K-F et gyűjtöm.Az ő minőségükre nem lehet panasz graf terén,mert azokat a részeket amiket kiadnak HD-ben talán meg sem lehet találni.
Jelenleg pedig Vegapunkot nézek HD-raw+felirat.
Lehet az lesz kiírom a vegapunkot is,mert elég sok helyet foglal az  X HD-FHD raw :D 294-342...
Aztán ha behozza a K-F ezeket a részeket,majd teszek egy graf összehasonlítást.De bízok benne,hogy a K-F is emeli a szintet.

Elkéne kezdenem a Don Vulkano-s filler utáni részeket.Mert már nagyon viszketek :D

Cobra

#1146
off
mi értelme a FHD-nek? Csak akkor nyújt valami pluszt, ha a TV-d/monitorod azt a felbontást használja. Még 1680*1050-nél se jobb az 1080p, mint a 720p
Ja, és elvileg még a 720p is upscale.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

smash++

Quote from: Cobra on 2008-02-22, 17:07:09
off
mi értelme a FHD-nek? Csak akkor nyújt valami pluszt, ha a TV-d/monitorod azt a felbontást használja. Még 1680*1050-nél se jobb az 1080p, mint a 720p
Ja, és elvileg még a 720p is upscale.

off: Csak belepillantottam.Én azt hittem,hogy az 1440*900-as monitoromon szebb lesz mint a sima HD. Majd összehasonlítom...

Venom

Nekem 1440*900-as felbontásban érezhetően szebb az FHD, mint a sima HD. Persze kőkeményen leterheli a gépet, beletekerni egy részbe mókás. :D (dualcore proci, 2 giga rammal és 8800 GTS vidkarival).


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Liquid Snake

Na bazzeg Moria hangja iszonyat szar lett... Kb olyan hangra szmítottam mint a Bleachben Aaroniro-nak vagy kinek, az alsó kis gombócnak :D

Ed.:

EP 334: Jó rész volt ez is :D Bár a kövi rész tartalmánál megakadt a szemem Perona-n sztem nem lett vmi jó a színezése. http://img111.imagevenue.com/img.php?image=08014_5b04e2497798999dd6db71fb8a2e44b9bee61039_122_717lo.jpg
A fenti linken található Perona verzió nekem sokkal jobban tetszik :)

Zen

Quote from: Liquid Snake on 2008-02-28, 16:16:02
Na bazzeg Moria hangja iszonyat szar lett...
Én röhögtem rajta egy jót. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Theon

Ezt is megértük!
Vegapunk kiadta 334-339-ig a részeket minden felbontásban (SD, HD, FHD). Élvezzükk!!!  :hopp:
"Chaos is the score upon which reality is written."
"I don't need a scabbard to sheath my mind."
"One foot in the grave and the other in hell."

LuckyDingo

347. Messze a legjobb rész volt ebből az arcból :D
AZ elején Absolom-Lola-Nami  :rotfl:
Aztán Robin /tenshi/ és Franky  :lul:
A végére pedig beesett /szó szerint/ Brook /just bones/ the humming swordsman XDDD :hopp:

Rohadt jó volt... tessék megnézni :P

asd5ster

jó rész...de én frászt kapok lola hangjától..amikor absalomozik....

LuckyDingo

Quote from: asd5ster on 2008-03-20, 21:18:22
jó rész...de én frászt kapok lola hangjától..amikor absalomozik....
nekem tetszik :D Abu-samaaaaaa~ SUKIIIII!!!! :D Annyira ottvan :D sztem jó hangja van :D

chilip

348. rész vége HIHETETLEN NAGY VOLT!!!!!!! a jelenet és a zene mikor Brook elsétált a pók-zombie-tól és elrakta a kardját közbe meg a tech nevét mondta zseniális volt  :jee:

Liquid Snake

Hmm nem is tudom h csalódtam-e valaha a One Piece-ben :)

chilip

én igen, Davy Back Fight... de ott nagyon nagyot...  :ejj:

Theon

Ugyan, nem volt az annyira gáz, és jó pillanatok is voltak benne. Bár a visszavágó nem kellett volna.  ::)
"Chaos is the score upon which reality is written."
"I don't need a scabbard to sheath my mind."
"One foot in the grave and the other in hell."

Venom

Davy Back Fight szerintem is a sorozat mélypontja.  ^^" Ettől függetlenül a One Piece az egyik legjobb minőségű shounen a palettán, közel s távol. Egyébként 348 jó volt, főleg, amit Nami lenyomott. :) Brooks pedig kezd érdekes lenni, jó volt az első harci belépője. Btw, mangát nem olvasom, de jól gondolom, hogy a lenyúlt árnyékok hajtják a zombi másolatokat?


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

chilip

Quote from: Venom on 2008-03-26, 22:29:01
Davy Back Fight szerintem is a sorozat mélypontja.  ^^" Ettől függetlenül a One Piece az egyik legjobb minőségű shounen a palettán, közel s távol. Egyébként 348 jó volt, főleg, amit Nami lenyomott. :) Brooks pedig kezd érdekes lenni, jó volt az első harci belépője. Btw, mangát nem olvasom, de jól gondolom, hogy a lenyúlt árnyékok hajtják a zombi másolatokat?

[spoiler]jah[/spoiler]

asd5ster

azt hittem régebben h a davy back fight  filler volt...hát amikor megtudtam h nem csalódtam egy kicsit...na mondjuk én gyorsan végigpürgettem azokat a szar részeket

Theon

Egy gyors kérdés: most egy hét vagy két hét szünet lesz?
"Chaos is the score upon which reality is written."
"I don't need a scabbard to sheath my mind."
"One foot in the grave and the other in hell."

Venom

Két hét, a következő rész április 20. jön ki.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

chilip

Quote from: Venom on 2008-03-31, 02:06:02
Két hét, a következő rész április 20. jön ki.

:bruhuhu: és mikor láttam mi lesz helyette addig  :gyagya: ^^"

LuckyDingo

Nem tom, csak engem bosszantott a 349ben a rengeteg flashback? O.o

chilip

semmi bajom nem volt vele

Bishop

Nem tudja valaki hogy most mi van? Vegapunk mint ha megszünt volna, de a többi fordító csapat se adta még ki a 350et, sőt mgé rawot se talátam baka-updates-en. Szünet van? Vagy most mi? Vegapunkkal mi lett?  :confused: :bruhuhu:

Theon

Vegapunkról nem tudok semmit, csak reménykedek, viszont elvileg Instantz-nak van raw-ja, hogy honnan, ne kérdezd...
"Chaos is the score upon which reality is written."
"I don't need a scabbard to sheath my mind."
"One foot in the grave and the other in hell."

LuckyDingo

Asszem jövőhéten talán lesz.. bár nem tom mikor mondták, de azt tudom, hogy a OP szünetel/t/ szal most totál homály van :)