Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

Theon

#1170
Quote from: LuckyDingo on 2008-04-21, 20:12:01
Asszem jövőhéten talán lesz.. bár nem tom mikor mondták, de azt tudom, hogy a OP szünetel/t/ szal most totál homály van :)

De most 20-án kell visszatérnie...
Döcögősen indul újra.  :D

EDIT: Instantz már az encode-nál tart, Vegapunk meg kirakta az új raw-okat a tracker-re.
"Chaos is the score upon which reality is written."
"I don't need a scabbard to sheath my mind."
"One foot in the grave and the other in hell."

Venom

Kijött az AnimeSoftSubts (ASS :D) féle 350. rész, gyorsan meg is néztem, és tetszett. Mondjuk semmi nagyon extra nem volt, de így is jó rész volt, a következő részre pedig extra kíváncsi vagyok. Jah igen, felmerült itt bennem egy kérdés Brooks kaszabolása után... láthatóan nem használt sót a kép-zombik ellen, viszont azok így is kilehelték a lelküket. Olyan tengeri fémből (kairoseki asszem) van a kardja? Mert az durva lenne. :D


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Liquid Snake

Quote from: Venom on 2008-04-22, 13:02:59
Kijött az AnimeSoftSubts (ASS :D) féle 350. rész

Végre. Már OP hiányom volt :)

LuckyDingo

Bahh... de unalmas volt a 350. Ennél már csak az idegesítőbb, ahogy Moria beszél meg nevet.. jobb lenne egy 2 hónapos szünet és aztán gyorsabb iramban lökni a storyt :/

Venom

Jó, hát OP verhetetlen a hülye kacagásokat produkáló karakterek számában. Az egy dolog, hogy Moria idegesítő, de Dr. Hogback "Foooos, fos, fos, fos!" nevetése engem jobban irritált. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

LuckyDingo

351.. hát engem már kicsit kezd zavarni, hogy a tényleges rész az csak 17 perc a 23ból :(
És nagyon feltűnően húzzák a dolgot sajna, de még így se volt rossz rész. Oz hangja fura elsőre, de szerintem nem lesz gáz, bár lehetett volna kicsit erősebb a mély hang Luffy hangja alatt :/

Cobra

RTL2-n most megy az Enies Lobbyban a csata, sajnos itt is eléggé húzzák a történéseket, tiszta DBZ feeling.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

wildor

Én csak most kezdtem el nézni. Igaz hogy már láttam régebben egy két részt belőle, de nem tetszett a rajzolása, aztán most leszedtem mind a 241 részt. A többit meg lehet találni valahol? (jap hang eng sub-val) Kedves USTEAM csapat tervezi, hogy felrakja a többit is? Tudom, hogy nem raknak fel tizenhuszonszáz részes sorozatokat, de ha már megvan 241 rész belőle, akkor nagyon megköszönné szerintem sok ember, hogy ha fent lenne a többi is.  :cool:
Egyébként tud valaki valamilyen segítséget, tippet adni, hogy hol keressem. Találtam torrenteket, de azok sub nélküliek, vagy spanyolok, vagy német szinkronosak  :gyagya:
One Piece RULEZ!!!  :cool:
It's not a bug, it's a feature...

chilip

azért nem rakják fel, mert a DVD minőségű K-F (?)-et rakják fel mindig ha kijön, a többi nem megy fel, mert nem üti meg a mércét :D le kell torrentezned sajnos (én is másfél hétig szedtem mire beértem  :szemuveges: )

Zen

Ha a vinyódon akarod tudni, abban nem tudok segíteni. Ha nézni akarod, akkor tessék link.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

Quote from: Zen on 2008-05-05, 17:19:24
Ha a vinyódon akarod tudni, abban nem tudok segíteni. Ha nézni akarod, akkor tessék link.

de kemény  :he: FUKKEN SAVED, mé nem tudtam erről...

Zen

Quote from: chilip on 2008-05-05, 17:37:01
Quote from: Zen on 2008-05-05, 17:19:24
Ha a vinyódon akarod tudni, abban nem tudok segíteni. Ha nézni akarod, akkor tessék link.

de kemény  :he: FUKKEN SAVED, mé nem tudtam erről...
Mert nem olvastad azt a topicot, ahova vagy 2 hónapja belinkeltem. :D
(És mert Onemanga-n nem nézted a híreket) :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip


asd5ster

faszomt már 7 percnyi új animáció volt a részben pedig ugyvártam már a counterattackot....na majd jövőhéten...sanji harca lesz a legjobb... :Kiraly:

Theon

Csak nálam nem játszik az INP HD hardsub? Rögtön az intro után beszaggat a kép, aztán deszinkronizálódik a hangtól, majd behal az egész... :( És az indexelés se jó, nem lehet tekerni.
"Chaos is the score upon which reality is written."
"I don't need a scabbard to sheath my mind."
"One foot in the grave and the other in hell."

LuckyDingo

Quote from: Theon on 2008-05-20, 00:42:00
Csak nálam nem játszik az INP HD hardsub? Rögtön az intro után beszaggat a kép, aztán deszinkronizálódik a hangtól, majd behal az egész... :( És az indexelés se jó, nem lehet tekerni.
Nekem ezt azért csinálja, mert a gépem túl gyenge a HDhez :)

NLZ

Szerintetek érdemes lenne belekezdenem? Kb milyen a humor benne? Nagyon nyúlik a sztori, mint a rétestészta? Vagy azért picivel tartalmasabb, mint egy Naruto vagy egy Bleach?
[reserved]

LuckyDingo

Quote from: NLZ on 2008-05-23, 07:01:27
Szerintetek érdemes lenne belekezdenem? Kb milyen a humor benne? Nagyon nyúlik a sztori, mint a rétestészta? Vagy azért picivel tartalmasabb, mint egy Naruto vagy egy Bleach?
Szvsz 1000x jobb mint a Bleach és Naruto együtt :D 300+rész alatt nem volt olyan, hogy "elég abbahagyom" :D Csak mivel közel járnak a mangához, így általában DBfeeling: 6perc bevezető, 17perc új anim, ami néha zavaró, de még így is fasza sorozat :D
És Humor van benne dögivel :)

chilip

azért vigyázz a Devy Back Fightal 200 után (ergo ne az alapján ítéld el azt hagyd abba, az a feketebárány a részek közt :D )

Bishop

Miért zavar mindenkit a Devy Back rész? :_piszka: Szerintem kurva jó volt  :lol: A lényeg hogy egybe nézd meg lehetőleg 1 nap alatt mert hosszú távon télleg fárasztó lenne ^^"

asd5ster

én 5 hónap alatt 3-szor láttam az egészet...bár az első pár rész picit gagyi..amikor ann 2éve belekezdtem megnéztem az első részt és azt mondtam az elég volt belőle....most meg karácsonykor unalmamban elkezdtem és 4 nap alatt megnéztem az összes részt...

NLZ

Na akkor elkezdek helyet csinálni a vinyómon, 62 giga nem kevés. :) Abbahagyni az első néhány rész után nem fogom, egyedül kb a .hack//SIGN volt az, amiből megnéztem 10 részt és azt mondtam, hogy köszönöm, de ez borzalmas.
[reserved]

Cobra

Szerintem sok értelme nincs megőrízni a megnézett részeket, ahhoz túl hosszú.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

NLZ

Kiírom DVD-re, azon őrizgetem. :D 
Egyébként a 7 film, a 3 TV special, meg az egyéb baromságok kb mely epizódok között játszanak?
[reserved]

HVp213

"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

NLZ

Köszi szépen, ez remek lista. :)
[reserved]

Antox

Tudom hogy mar kerdeztek csak elnezest de nincs kedvem vegig lapozni a 40 oldalos topicot egyetlen egy kerdesem lenne:

A K-F altal forditott reszek befejezodnek a 243. resznel viszont a a vegapunk oldalan csak a 294. resztol lehet letolteni a kerdesem csak annyi lenne hogy valaki tude olyan helyet ahonnan a maradek 50 reszt le tudnam szedni ugyanis torrent oldalakrol egyszeruen lehetetlen mert nem seedelik minoseg annyira nem szamit csak nezheto legyen elore is kosz

Theon

Kb. 20 posttal korábban az oldalon ajánlottak egy jó linket, ahol online nézheted a részek többségét, torrenten pedig ADC-vel érdemes próbálkozni, mire odáig eljutsz, le fognak érni a részek.  :D

OP
"Chaos is the score upon which reality is written."
"I don't need a scabbard to sheath my mind."
"One foot in the grave and the other in hell."

Dub-zero

nekem ez jött be a legjobban: http://www.watch-onepiece.com/
kb. 2 rész van, ami broken video.

lehet, h volt már: Ön kire hasonlít a legjobban a One Piece-ből?  : )
"a selfie szó az élőbeszéd XD-je"

LuckyDingo

Ezt még nem láttam.. amúgy Zoro lettem  :szemuveges: