Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

Venom

Nekem is Zoro jött ki, de ezek a "Melyik szereplő lennél te?" kitöltős szarságok nagyon ... egyértelműek. Ránézésre nagyjából tudod, hogy melyik karaktert melyik válasz jellemzi, és ez nagyban befolyásolja a válaszadást. No mind1...  ^^"


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

asd5ster

ma a f@sz van már a felirattal???...ennyit még egyszer sem késet :frown:

Venom

Ahogy elnéztem, nagyon lassan jutnak csak hozzá a jó RAW-okhoz a fansubber csapatok. Napokig csak valami gyenge SD van, elfogadható HD is a hét közepe táján kúszik elő a barlangjából. És csak ezután kezdenek el dolgozni rajta. Vegapunknál már egy ideje nincs is FHD, bár ez gondolom csak engem zavar. :D


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Theon

Quote from: Venom on 2008-05-28, 13:33:47
Vegapunknál már egy ideje nincs is FHD, bár ez gondolom csak engem zavar. :D

Nem csak téged zavar, engem is aggaszt egy picit. Az FHD rawot ugye nem az a srác csinálta, akit letartóztattak mostanában?
"Chaos is the score upon which reality is written."
"I don't need a scabbard to sheath my mind."
"One foot in the grave and the other in hell."

Venom

Még jó, hogy emlegettük az FHD rawot. Ugyanis visszatért a capper srác, így kijött a 355 FHD-ban. Persze csak RAW, de nekem már ez is jó. :) (Visszamenőleg is meglesz csinálva a két kimaradt rész FHD verziója, de gondolom kell ahhoz még néhány nap.)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

asd5ster

bégre kinnt az új rész..fasza volt ezis :D

LuckyDingo

lol.. a következő lesz nagyon jó:D Usopp powaa :D

asd5ster

#1207
picit gagyi lett az 56-os :D:D

de tetszett :lol:

LuckyDingo

Azért.. most már kezd idegesíteni a húzás.. Elejéből 6 perc kilőve, és már közben is nyújtják..
MI történt a részben?
1. Chopper VS Hogback.. azaz Sanji+ Zoro zombival
2. Luffy fut Moriához
3. Sanji fut kegyetlenül Namihoz
4. Usopp vs Perona a többi fut tovább
5. Absolom csók 2 percig lol..... To Be Continued..
4 szálon fut a cselekmény, de szinte semmi nem történik..

chilip

357 zseniálisan jó egy rész volt :D főleg Usopp röhögése  :lul:

Bishop

Na végre mdineki ott van az ellenfelénél :cool: Igaz Luffy-nál még lesz variálás node mind1. Usopp vs Perona harcot szeressük, Sanjié se lesz rosz meg Zoroé na de nem offolok

smash++

#1211
Kezdem már picit unni a várakozást a vegapunk-ra...
Nem értem miért nem dobnak mindent és csak a sub-al foglalkoznak  :eek:?!

Ti gondolom az INP verziót nézitek. Vélemény róla? Érdemes várni a vegasokra?
Mangat nem olvasok és a minőség jobban érdekel.

Modify:
Segítsetek abban dönteni, hogy a HD-nek vagy az FHD-nek van jobb színvilága? Szerintem a HD-nak, de lehet ez azért van, mert csak 1440*900-at bír a monitorom. Köszi!!

chilip

hát amelyik jobban tetszik, azt szedd. Ha a monitorodon szebb a HD, akkor szedd azt :) HD meg afelett sztem olyan édesmind1, tökéletesen élvezhető az egész

Bishop

A külömbség szinte észrevehetetlen főleg FHD-n. Amugy IMP most kb olyan mitn a Vegapunk volt az elején, mostmár kezdenek belejönni,már kaerokee is jobb, na meg a fordítás is. Ami engem illet a vegapunk az előző subber csapat sorsára jutott, már a névre nem emlékszem  ^^"

Venom

Quote from: Bishop on 2008-06-16, 20:50:59
Ami engem illet a vegapunk az előző subber csapat sorsára jutott, már a névre nem emlékszem  ^^"

Kaizoku-Fansubs-ra gondolsz? Mert ők most megint csinálják, bár a megszokott tempóban (havi 1 rész). Én AnimeSoftSubs és Instantz verziókat néztem idő közben, szerintem ASS kicsit jobb, viszont Instantz gyorsabb (ahogy arra a név is utal :D). HD - FHD témában, HD teljesen korrekt és élvezhető, de nekem FHD szebbnek tűnik. (Pedig csak 1440*900-ban látom én is, de nekem szebbnek tűnik.)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Bishop

Kaizoku? dehogy a legjobb csapatot sose mocskolnám be  :D Hanem akik még anno eneles arcnál voltak csak megszüntek és water7-nél vette át a vegapunk

Liquid Snake

Quote from: Bishop on 2008-06-16, 22:34:25
Kaizoku? dehogy a legjobb csapatot sose mocskolnám be  :D Hanem akik még anno eneles arcnál voltak csak megszüntek és water7-nél vette át a vegapunk

ADC-Heaven-re gondolsz sztem :)

smash++

[spoiler]A vegapunk jól nyomja a raw-okat, csak a fordítással vannak rohadtul lemaradva (csak  ::) )
Ha nem hozzák már ki rövid időn belül azt a vacak typetesting alatt lévő fordítást keresek mást... (mint ti)

Quote from: Venom on 2008-06-16, 22:25:32
HD - FHD témában, HD teljesen korrekt és élvezhető, de nekem FHD szebbnek tűnik. (Pedig csak 1440*900-ban látom én is, de nekem szebbnek tűnik.)

Felbontásilag persze, hogy szebb, de nekem valamiért a színek fakóbbak, halványabbak az FHDben. Ez csak nálam van vagy nálad is? Mert akkor nálam van gond codec beállítás téren.[/spoiler]

Sikerült behoznom a társaságot a részek terén, holnap meg államvizsga  ::)
A lényeg, hogy nekem picit vegyes érzéseim vannak az "új" részekkel kapcsolatban

Kezdem a negatívummal, nem hiszem el, hogy itt is felütötte a fejét a Naruto vírus, ez a sok visszaemlékezés szörnyű volt és remélem nem lesz több ilyen. Inkább ment volna tovább a filler...
Természetesen volt némi értelmes visszaemlékezés, de a nagyrésze  :falba:
Ez a Moria iszonyat gáz karakter és ő egyike a nagy-nagy-hohooho Shibukaiknak, gáz...
Jelen felállásban pedig kevesebbet várok a harcoktól mint az előző arc-ban. Remélem valami jót hoznak ki ebből a picit vicces felállásból

Pozitívum: A poénok most kegyetlenül ott vannak és komolyan ütnek :D .Nami  :redface: elviseltem volna a gőz nélküli fürdőt, szegény Sanji  ::) Ussop persze azt nem mondta, hogy ő is végig nézte Nami testét :)

Alapvetően kurva vicces részek, de valahogy igazi akció és izgalom hiányom volt eddig és nem tudom, hogy mi lesz később...

Bishop

Oh lesz még izgalom meg dráma majd csak várd ki még nagy kedvenced Zoro is alakít de milyet :angyali: Luffy meg [spoiler]tiszta Hulk lesz :D[/spoiler]

Dub-zero

Quote from: smash++ on 2008-06-25, 00:40:48

itt is felütötte a fejét a Naruto vírus

ráadásul Moria képes árnyékklónokat létrehozni : D
de szerintem nem vészes .. különösen az Enies Lobby-hoz képest (na ott húzták rendesen)
"a selfie szó az élőbeszéd XD-je"

smash++

Valahogy itt jó a húzás, főleg ha vicces :), a gondom a sok visszaemlékezéssel volt. Volt amit 2* 3* is leadtak és amikor 2 résszel vagy 4el korábra emlékezett vissza.

Nagyon kíváncsi vagyok akkor most már az izgalomra. Mert nekem most még úgy tűnik, hogy a Luffy-éknak kevés az ellenfél :D és valahogy az ellenfelek némelyike is inkább a vicces kategória :)

GYorsan jöhetne az ASS felirat  :frown:

Alkyra

A Water 7 Arc az volt eddig a legpowább szerintem, mert az "pure power battle" volt. Ellentétben a mostani Arc-al ami inkább "status battle". A következő Arc(manga) szerintem az is "pure power battle" lesz. Legalábbis Luffy vs Marin Fleet+Admirals+Other Pirate Captians(Trafalgar Law az egyik kedvenc.:))

chilip

már ha nem filler jön, mer beéri magát ::)

Bishop

Quote from: Alkyra on 2008-06-25, 17:55:13
A Water 7 Arc az volt eddig a legpowább szerintem, mert az "pure power battle" volt. Ellentétben a mostani Arc-al ami inkább "status battle". A következő Arc(manga) szerintem az is "pure power battle" lesz. Legalábbis Luffy vs Marin Fleet+Admirals+Other Pirate Captians(Trafalgar Law az egyik kedvenc.:))
Sztem ez ingkább spoilerbe kéne tenni, amugy jah az all out battlre én is kiváncsi vok [spoiler]Whitebeard pirates vs royal shichibukai, The 11 Supernovas(Luffy és a többi rookie) vs Marines(admirals)[/spoiler]
Amugy ez a triller arc inkább csapatmunkáról fog szólni mint stratégiáról sztem.

NLZ

Remek jó anime ez, legalábbis ameddig láttam (70. rész). Tartani fogja a minőségét, ugye?
[reserved]

Bishop

Elhiheted hogy ez az egyetlen anime főleg shounen műfajba ami sose okoz csalódást  :jee: nem hiába a kedvenc animem. Persze lesznek olyan részek amik egyeseknek nem tetszik mint pl Devy Back, de nekem tetszett, és ez már amugyis izlés kérdése. Most kiicsit húzzák mert  a manga elég közel van, de még ígyis ezerszer többet nyújt mint Naruto vagy Bleach, sőt a fillerek is ezerszer jobbak. Talán a mostani Achiro family ami anynira nem volt jó meg a sárkányos filler de amugy a legtöbb igazán élvezhető(kondoriano rulez XD ), főleg mert tökéletesen meg lehet oldani a történetbe való behejezést, mivel nem tudhatjuk két sziget közt hova kavarodnak.

NLZ

Ha utolérem az animét és még mindig ugyanígy fog tetszeni, akkor beveszem a kedvencek közé. :) Végre egy anime, ami shounen, a dráma és a picsogás szintje minimális, főhőseink pedig nem töketlenek (kivéve Usopp, de még őt is kezdem megszokni). Már előbb neki kellett volna kezdenem. :)
[reserved]

Bishop

Usopp pedig nagy arc :D Jók a poénjai  :lol: Amugy mivel az álma hogy nagy harcos legyen biztos hogy idővel jobb lesz. A fejlődés egyre feltünőbb. De ez már spoiler: [spoiler]Anno Luffy ellen nagyot alakított, aztán az új fegyvere is elég erős lett, most meg ha ő nincs akkor gyak az egész csapat meghalt volna Perona ellen  :D[/spoiler]

Magma

Nekem lenne két nagy kérdésem...
1. Brook kardja sót tartalmaz? Vagy hogyhogy elég volt azt használnia a zombik ellen? (Mondjuk ezt a kérdést már Venom is feltette)
2. Ha Brook beleesik a tengerbe, akkor meghal rögtön?
Men are supposed to forgive women's lies!

Bishop

1. Ez egy olyan kérdés amire nem lehet választ adni, de valószínüleg sózott.
2. Egyből nem de ugyanugy fuldokolni kezd mint Luffy, majd lesz is rá alkalma, ő is olyan mint Chopper, mindig segíteni akart csak azt felejti el hogy nem tud :lol: