Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

Magma

Köszi Bishop. ^^
Men are supposed to forgive women's lies!

LuckyDingo

Sztem Brook ha beleesik a vízbe, akkor nem fullad meg -mivel nem rendelkezik tüdővel... Hoohhohohoho~ Skull Joke!!!-, csak elsüllyed.. de még azt is lassan, mert könnyű XDDD

Magma

Jaaaj, ez fájt LuckyDingo.  :lol:
Amúgy én nem ilyen szempontból kérdeztem... Lehet, rosszul emlékszek, de ha tengervízbe esnek, elvesztik a képességeiket, nem? És akkor Brook meghalna, mert csak a Devil's Fruit tartja életben... Mondjuk lehet keverem...  ^^"
Men are supposed to forgive women's lies!

Bishop

Sztem amig a "test" ép addig a lélek vissza képes térni többször is a testbe. De nem tudom nem volt rá példa, esett már mangaba vízbe és még él, habár értem a logikádat. De pl Chopper sem változik vissza rénszarvassá csak mert beleesik a vízbe. Én szerintem ha valakin valamilyen testi változás történt azt már nem lehet visszacsinálni ha vna ereje ha nincs, Brook is már olyan mint Chopper, már nem változhat vissza sima csontvázzá. De ezek olyan dolgoka amikre nincs magyarázat és nem is kell. Ez a One Piece és a Grand Line itt minden lehetséges.

Magma

Jogos. :D És a Chopperes példa eszembe se jutott.  ::)
Men are supposed to forgive women's lies!

Venom

Quote from: Magma on 2008-07-02, 19:17:49Lehet, rosszul emlékszek, de ha tengervízbe esnek, elvesztik a képességeiket, nem?

Konkrétan nem vesztik el a képességeiket, de rosszul lesznek és elgyengülnek, ami ahhoz vezet, hogy elmerülnek a francba. Az Arlong Parkos arcban van, hogy Luffy víz alá kerül, de mivel gumiból van, ki tudják húzni a nyakát annyira, hogy a feje már a víz felett legyen. Magához nem tért, de a képessége még aktív maradt... legalábbis passzívan. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Alkyra

360: Usopp skizofrén lett. :lol:

Liquid Snake

Valaki nem tudja véletlen, hogy Japánban melyik adón adják a One Piece-t és melyik nap? Internet TV-n megszeretnék nézni egy részt xD

NLZ

#1238
Quote from: chilip on 2008-05-23, 11:33:36
azért vigyázz a Devy Back Fightal 200 után (ergo ne az alapján ítéld el azt hagyd abba, az a feketebárány a részek közt :D )
Ez a Devy Back tényleg baromi idegesítően szar. :)

Japánul a Fuji TV-n adják, hogy mikor, azt nemtom.
[reserved]

smash++

Talán mást is érdekel ez az info és a kis történet. Szerintem egész jó.
A kedvenc részem, amikor írja - amíg nem fejlődik ki rendesen a japánom maradok az angol tanításnál :). Már itt sokan mondták és világosítottak fel itt a fórumon, hogy japánban még japánul sem kell nagyon tudni, hogy angolt oktass :D (mondjuk, hogy emnnyire lehet megélni belőle azt nem tudom, de érdekelne az info)
http://www.vegapunk.com/forums/index.php?topic=3186.0

blackman

Sikerült kb másfél hónap alatt megnézni mind a 364 részt, így most már én is a One Piece függők táborát erősítem egy ideje.  :D Annyi hatalmas arc van ebben a sorozatban nehéz lenne mindet felsorolni, de akik különösen megragadtak:

- az elején Jango, amikor magát is hipnotizálta, hát azon szakadtam  :D
- Shanks is nagy arc, főleg amikor az elején szivatja Luffyt  :lul:
- az egész Straw Hat legénység természetesen
- a Baroque worksből Mr. 2. , Bon Clay, ha valaki még emlékszik rá. Az ő szövegén is szakadtam, főleg ahogy elnyújtotta egyes szavak végét  :rotfl:
- Luffy családja, főleg a nagyapja szintén hatalmas arc  :D

- és hát természetesen LUFFY. Ő a kedvencem a sorozatból, ennyire idióta karaktert még nem láttam.  :lol:

Kedvenc női karakterem Robin, akire valahogy mindig sikerül a legszexiseb ruhákat ráadni (főleg a mostani).  :redface:

A mostani részek különösen tele vannak poénokkal. Ahogy a manga-ka kifigurázza a sztereotípiákat (legjellemzőbb például amikor az egyik zombi mászik ki a földből, erre Luffy odamegy és visszanyomja  :lol:, vagy amikor az elvert zombiktól megkérdezi mit csinálnak, erre ők: hát csak a szokásos zombis dolgok, rothadunk stb...  :lol:) valami zseniális. Luffy zombija meg MEGALOL. Még Luffynál is idiótább.  :lol: Szóval várjuk a következő részeket( addi is megnézem a moviekat meg a többi stuffot :szemuveges: ).

Bishop

#1241
Legjobb akkor is mikor Luffy a hajón kifigurázza Sanjit meg Zorot, na meg a pálcika az orrába és a szájába :lol:

Luffy Usopp Chopper, kedvenceim a három idióta és most Brook is beszált :lol: SKULL JOKE :D

Bon Clayre már nem emlékszek annyira, de aki így elnyújtotta a szavakat az CP9ból a hajas csávó(az egyetlen akinek an evát sose fogom tudni megjegyezni ^^" ) na ő rajta szakadtam, amikor hűtőből jönne ki de mire elmond egy mondatot viszazárják :lol:

LuckyDingo

Quote from: Bishop on 2008-08-07, 01:55:27
Legjobb akkor is mikor Luffy a hajón kifigurázza Sanjit meg Zorot, na meg a pálcika az orrába és a szájába :lol:

Luffy Usopp Chopper, kedvenceim a három idióta és most Brook is beszált :lol: SKULL JOKE :D

Bon Clayre már nem emlékszek annyira, de aki így elnyújtotta a szavakat az CP9ból a hajas csávó(az egyetlen akinek an evát sose fogom tudni megjegyezni ^^" ) na ő rajta szakadtam, amikor hútőből jönne ki de mire elmond egy mondatot viszazárják :lol:
A CP9os asszem Kumadori volt a kabukis /azé beszélt hülyén/ :D
A Bon Clayt meg nem hiszem hogy el lehet felejteni, Arabasta Arc a b*zi, aki fel tudta venni mindenkinek az arcát akit megérint, epic fightot nyomott Sanjival XD Meg a végén ő mentette ki Luffyékat :)

smash++

Quote from: Bishop on 2008-08-07, 01:55:27
Legjobb akkor is mikor Luffy a hajón kifigurázza Sanjit meg Zorot, na meg a pálcika az orrába és a szájába :lol:

Nekem erről az én kedvencem ugrik be (de amit te írtál az is oda tartozik), amikor Robin csatlakozik a bandához és egynként győz meg mindenkit a hajón, hogy "milyen jó fej".Na ekkor volt amikor...
Már midneki bedőlt neki és Zoro-Usopp beszól, hogy "sok hülye mind bedőltek, de mi nem fogunk" és Luffy oda szól "Hé Usopp" Usopp oda néz azzal a kemény fejjel :rotfl: és Luffy "Én vagyok Chopper" . Nah ezen annyit röhögtem. [spoiler]de Zoro tartotta magát  :D[/spoiler]

Bishop

Ja az Bon Clay, úgy mondjátok, hirtelen a fika robantgatós jutott az eszembe :D

Na mi van Instantzal ők is becsődöltek vagy a héten nincs OP  :confused:

Liquid Snake

Quote from: Bishop on 2008-08-08, 15:08:06
Ja az Bon Clay, úgy mondjátok, hirtelen a fika robantgatós jutott az eszembe :D

Na mi van Instantzal ők is becsődöltek vagy a héten nincs OP  :confused:

RAW már van rég...  ::)

Bishop

Az nem érdekel hanem a fordítás. Nehogy már megint becsődöljön egy fordító csapat :Eztneked:

Liquid Snake

Wow ez a 367eys rész iszonyat jó volt, csak nekem tűntek a rajzok durvábbnak mint általában vagy tényleg sokkal jobbak voltak? Jah és Kuma is megjelent végre  ^^

Dub-zero

nem csak neked. valóban jobb lett a graphic. Kuma hangját viszont még meg kéne szoknom : )
"a selfie szó az élőbeszéd XD-je"

Liquid Snake

Quote from: Dub-zero on 2008-08-28, 15:58:27
nem csak neked. valóban jobb lett a graphic. Kuma hangját viszont még meg kéne szoknom : )

Én is mélyebbre számítottam   ^^" Na de sebaj, majd megszokjuk.

Bishop

Instanz csinálhatná már a 366ost meg a 367est. Nem tom felfogni hogy minden csapat be mondja az unalmast egy idő után :ejj: Na majd csak egyszer el jutok oda, ezért most nem fogok rawozni ::)

LuckyDingo

Quote from: Bishop on 2008-08-28, 17:00:45
Instanz csinálhatná már a 366ost meg a 367est. Nem tom felfogni hogy minden csapat be mondja az unalmast egy idő után :ejj: Na majd csak egyszer el jutok oda, ezért most nem fogok rawozni ::)
Jah :D Majd a Kaizoku-FS  ;)

Bishop

Ha az kell akkor azt fogom de rawot soha, max ha megtanulok japánul ::)

LuckyDingo

Quote from: Bishop on 2008-08-28, 17:48:02
Ha az kell akkor azt fogom de rawot soha, max ha megtanulok japánul ::)
Mondjuk a OP nem egy olyan nehéz nyelvezetű anime :D Alapszinten vágod miről van szó :) ha meg olvasod a mangát akkor szinte 80-90%ban tudod mit mondanak :) Amúgy én most szedek valami HD-softsubos izéket tokyo toshoról. majd kiderül milyen XD

Liquid Snake

Quote from: Bishop on 2008-08-28, 17:48:02
Ha az kell akkor azt fogom de rawot soha, max ha megtanulok japánul ::)

366+367est se rawban hanem sosftsubbal néztem  ::)

edit.: LuckyDingo én is azt szedtem amit te azt az 500 mega körülieket és jó :)

LuckyDingo

Quote from: Liquid Snake on 2008-08-28, 20:18:13
366+367est se rawban hanem sosftsubbal néztem  ::)

edit.: LuckyDingo én is azt szedtem amit te azt az 500 mega körülieket és jó :)
Hát nem ajánlom senkinek :D Szépnek szép, de a fordítás olyan, hogy még én is jobbat csinálnék XDDD Fogtam a fejem, hogy milyeneket fordítottak félre  XDD

Liquid Snake

Quote from: LuckyDingo on 2008-08-28, 21:18:50
Quote from: Liquid Snake on 2008-08-28, 20:18:13
366+367est se rawban hanem sosftsubbal néztem  ::)

edit.: LuckyDingo én is azt szedtem amit te azt az 500 mega körülieket és jó :)
Hát nem ajánlom senkinek :D Szépnek szép, de a fordítás olyan, hogy még én is jobbat csinálnék XDDD Fogtam a fejem, hogy milyeneket fordítottak félre  XDD

Ugye természetesen nem várhatjuk el h le is fordítja valaki, az összes felirat a mangából lett átrakva  ::) Tehát a lényeg a lényeg.

LuckyDingo

Quote from: Liquid Snake on 2008-08-28, 21:38:08

Ugye természetesen nem várhatjuk el h le is fordítja valaki, az összes felirat a mangából lett átrakva  ::) Tehát a lényeg a lényeg.
Melyik szerencsétlen csapat scanjéből másolták? :XDDDD

Liquid Snake

Quote from: LuckyDingo on 2008-08-28, 22:36:04
Quote from: Liquid Snake on 2008-08-28, 21:38:08

Ugye természetesen nem várhatjuk el h le is fordítja valaki, az összes felirat a mangából lett átrakva  ::) Tehát a lényeg a lényeg.
Melyik szerencsétlen csapat scanjéből másolták? :XDDDD

Onemangáról...

http://www.onemanga.com/One_Piece/472/credits/

Theon

Van egy animecrazy nevezetű fordítás is, nem tudom mennyiben különbözik a softsub-ostól, mert azt nem néztem meg. De a minősége ennek is elég gyatra, csak SD (szeretne lenni, de még azt se üti meg  :__devil:), viszont a mérete kisebb (170M), amíg kijön egy jó HD, addig megteszi. Egyébként ha még nem tudna róla vki, van egy újabb fordítócsapat is, a Nakama-Fansubs, SD+HD-t is csinálnak (fordítás minőségéről még nem tudok nyilatkozni, de megcsinálták a movie 9-et és a 364-66-öt, lehet ellenőrizni), illetve rebesgetnek valami indulni készülő OnePieceHQ-t is, de az is lehet, hogy ezt csak álmodtam.  :D
"Chaos is the score upon which reality is written."
"I don't need a scabbard to sheath my mind."
"One foot in the grave and the other in hell."