Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

Liquid Snake

Quote from: Theon on 2008-08-29, 00:54:33
Van egy animecrazy nevezetű fordítás is, nem tudom mennyiben különbözik a softsub-ostól, mert azt nem néztem meg. De a minősége ennek is elég gyatra, csak SD (szeretne lenni, de még azt se üti meg  :__devil:), viszont a mérete kisebb (170M), amíg kijön egy jó HD, addig megteszi. Egyébként ha még nem tudna róla vki, van egy újabb fordítócsapat is, a Nakama-Fansubs, SD+HD-t is csinálnak (fordítás minőségéről még nem tudok nyilatkozni, de megcsinálták a movie 9-et és a 364-66-öt, lehet ellenőrizni), illetve rebesgetnek valami indulni készülő OnePieceHQ-t is, de az is lehet, hogy ezt csak álmodtam.  :D

366-367 softsubos is HD amiről eddig szó volt  ::)

Theon

Jaja, tudom, cyb3rf34k muxolja a HD-rawra a feliratot, csak nagyon nagy a fájlméret az újrakódolás hiánya miatt. Ezért említettem a lehetséges alternatívákat.
"Chaos is the score upon which reality is written."
"I don't need a scabbard to sheath my mind."
"One foot in the grave and the other in hell."

Venom

Instantz kiadta a 366-ot, de nagyon gyenge SD-ben. Ez persze nem újdonság, de már kezd zavaró lenni, főleg FHD után. :D A rész maga jó volt, de inkább csak átvezető volt 367-hez. Ami odabaszott rendesen.  :hopp: A rajzolás megváltozott 367-ben, enyhén furcsa volt, mintha túl sok CG-t öntöttek volna rá a rajzokra. (Egyébként Nakama-fansubs felirata teljesen jónak tűnt, ráadásul HD-ben tolják és gyorsan.)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Liquid Snake

Na az Instantz is beérte már a részeket 366-367 HDben kintvan remélem jön a 368 is ma/holnap mert már abból is van RAW egy jó ideje.

Bishop

Szegények akik FHD-re várnak XD Nem akartok karácsonyra meglepni egy FHD monitorral :angyali:
Ezt a Nakama fansubsot megnézem magamanak, szimpatikus a neve :D

Liquid Snake

Amúgy nem azért de FHD és HD közt sztem semmi különbség, vagy talán vmi nagyon minimális. Haver HD tévéjén teszteltük és szinte semmi észrevehető nem volt...

Bishop

Nekem aztán főleg mert én még az SD és a Hd közt sel átok semmit XD

Liquid Snake

Quote from: Bishop on 2008-09-03, 00:32:53
Nekem aztán főleg mert én még az SD és a Hd közt sel átok semmit XD

:lul:  :lol:

Dub-zero

a Nakama fansubs eddig ínyenc : )
"a selfie szó az élőbeszéd XD-je"

Liquid Snake

Na megnéztem a Movie 9et végre. Jó volt újra látni a Chopper Arc-ot főleg h volt benne 1-2 újdonság is.


NLZ

Ez a 300as nagyon ottvan. :D  Mondjuk lehet azért is tetszik, mert az eredeti trailer az egyik kedvencem. :P
[reserved]

smash++

#1272
Quote from: Liquid Snake on 2008-09-03, 00:31:09
Amúgy nem azért de FHD és HD közt sztem semmi különbség, vagy talán vmi nagyon minimális. Haver HD tévéjén teszteltük és szinte semmi észrevehető nem volt...

Nem vagyok szakértő, de milyen felbontású TV-n teszteltétek?  :confused:
Ha sima "HD"s tv-én, aminek 1366 x 768 körül mozog a felbontása és a 720p-s videokat,filmeket,stb-t lehet rajta nézni, akkor nem sok értelme volt a tesztnek, mert egy Full HD-s tévé kellett volna hozzá.
Ha viszont Full HD-s tévén néztétek a HD és FHD one piecet akkor nem tom :)

Quote from: Bishop on 2008-09-03, 00:32:53
Nekem aztán főleg mert én még az SD és a Hd közt sel átok semmit XD
Ilyet már mástól is hallottam. Pedig nem kis különbség van az SD és HD között, Naruto,Bleach,One Piece (maradjunk a megszokott hármasnál :D ). <-ez nem okoskodás vagy oktatás. Mert ha nem tudja a 720p felbontást a monitorod persze, hogy nem lehet észre venni (gondolom én :P )

A részekhez visszatérve. Remélem a kedvencem Zoro mutat még valami jót az új kardjával  :szemuveges: ,remélem nem a fekete kard megszerzése volt a csúcspont az ő itteni szereplésében...
Most valahogy csak Zoro-t, Sanji-t és Robint lehet komolyan venni, miért is  ^^"

chilip

kövi részben Nightmare Luffy :D ráadásul ki is jött softsubosan  ::) csak inkább nakama fansubot megvárom :D

Liquid Snake


Bishop

#1275
Quote from: smash++ on 2008-09-08, 14:34:16
A részekhez visszatérve. Remélem a kedvencem Zoro mutat még valami jót az új kardjával  :szemuveges: ,remélem nem a fekete kard megszerzése volt a csúcspont az ő itteni szereplésében...
Most valahogy csak Zoro-t, Sanji-t és Robint lehet komolyan venni, miért is  ^^"
Fog de nem olyan értelemben, de tetszenni fog sztem ;)
Quote from: chilip on 2008-09-15, 11:14:50
kövi részben Nightmare Luffy :D ráadásul ki is jött softsubosan  ::) csak inkább nakama fansubot megvárom :D
nakama fansubs megéri? mert ha igen már szedem is le Hul..khmm...Nigthmare Luffy eddig a legdurvább :whoah:

edit: van inp is szal majd máskor :D

Liquid Snake

Még nincs 370 csak ilyen noname subbosoktól, igaz én leszedtem az egyiket és megnéztem de ebben még nem fog aktívan tevékenykedni Nightmare Luffy sajnos...

Bishop

mind1 akkor jövőhéten, lényeg hogy most már csak idők kérdése  ^^

chilip

Quote from: Bishop on 2008-09-15, 17:55:34
mind1 akkor jövőhéten, lényeg hogy most már csak idők kérdése  ^^

miért? eddig minek a kérdése volt? :D

Bishop

ki tudja meddig húzzák mivel ugye a manga közel jár. De ezek szerint nem húzzák és cseszik el mint egyes animeket  ::) De valszegl esz filler megint majd  :bruhuhu:

Liquid Snake

#1280
Hát igen igaz, hogy még ebben a részben nem tevékenykedik Nightmare Luffy ( ep 370 ) de az tuti, hogy nem húzzák, egyfolytában pörög a történet mozognak a karakterek nincs 10 perces állás mint egyes animekben khmmm Naruto khmmm. Ahhoz már tehetség kéne, hogy a OP-t elrontsák sztem :) ( Ami természetesen nem eshet meg míg világ a világ :D No, I'm not a One Piece fanboi  :hehe: )

LuckyDingo

Már megjelent 370-ben.. csak még darabokban, meg hátulról. Kövi részben nem mutatják, hogy lenne, tehát sztem a legközelebb 372nben látjuk :D Previewben csak mutatnának egy kis részletet belőle, ha lenne a kövi részben :/

Liquid Snake

Igen, de én azt mondtam h nem tevékenykedik vagy mi azt én arra értem, hogy még nem fightol.

edit.: Közben kijött a Nakama Fansubs-tól is a 370.

blackman

Nightmare Luffy durvább mint Monster Chopper?

Liquid Snake

Quote from: blackman on 2008-09-16, 23:34:19
Nightmare Luffy durvább mint Monster Chopper?

Sztem igen, mert ő akkor a tudatánál van és simán gyorsabb ill erősebb mint Chopper, legalábbis én ezt gondolom.

Bishop

Nem akarom choppert fikázni de NM Luffyhoz képest csak egy kis házi kedvenc, Hulk+Luffy=NM Luffy  :D

smash++

Már nagyon kíváncsi vagyok erre a NM Luffyra...
Ez csak ideiglenes dolog lesz nála vagy ez marad mint képesség? és így végülis ő lesz az egyedüli aki power upot kap ebben az Arc-ban.

chilip

mondták is 370-es részben, csak 10 percig maradnak vele az árnyékok (ami animeidőben 3 rész - 60 perc :D ). csak ebben az arc-ban szereplő powerup. ennek az arc-nak brook volt a powerup-ja, mivel így még 1 nakama jött be.

Bishop

Ennek az arcnak inkább a csapatmunka a központja, és Luffy powerupja csak ideiglenes mert nem tudja az árnyékokat irányítani és ráadásul a végén ha nem nagy spoiler szerintem egyértelmű hogy a árnyékok visszakerülnek a gazdájukhoz. Kb olyan ez mint Enelnél az arany gömb. Powerupról meg annyit hogy Zoro meg kap egy kardot ami azért nem elhanyagolható.

Dub-zero

Quote from: blackman on 2008-09-16, 23:34:19
Nightmare Luffy durvább mint Monster Chopper?

kinézetre a monster chopper durvább
"a selfie szó az élőbeszéd XD-je"