Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

blackman

Quote from: Bishop on 2008-09-17, 00:14:25
Ennek az arcnak inkább a csapatmunka a központja
Big Emperor Rulez.  :lol:

smash++

Quote from: Bishop on 2008-09-17, 00:14:25
Ennek az arcnak inkább a csapatmunka a központja, és Luffy powerupja csak ideiglenes mert nem tudja az árnyékokat irányítani és ráadásul a végén ha nem nagy spoiler szerintem egyértelmű hogy a árnyékok visszakerülnek a gazdájukhoz. Kb olyan ez mint Enelnél az arany gömb. Powerupról meg annyit hogy Zoro meg kap egy kardot ami azért nem elhanyagolható.

Nah jó, csapatmunka kb a végén van csak, de ezt is lightosan oldották meg. Először mind támadtak, hogy földre vigyék, később már Zoro is elég volt talán. Meg az a Big Emperor  :zomg: ,ami vicces volt :)
Igazából ez az Arc tényleg lightosnak mondható és igazából jó volt, egyedüli minusz pont a húzás miatt van.
Remélem nem jön filler, mert akkor megint nem nagyon fogom nézni. Az utolsót sem bírtam még megnézni teljesen...
Vagy jöjjön egy normális filler, ne ilyen ellenfelekkel!! Én már annak is örülnék ha pár részen kersztül a minden napokat láthatnám, sziget barangolást és lúzer kalózok elverését vagy pár Marine flotta szétverést.

Azért a kard nem teljesen power up. De igaz, hogy ő kapott valamit, mert ez a kard azért mégis csak erősebb. Viszont gond, hogy még nem tudja irányítani. De végülis amivel legyőzte a szamurájt, az valami új volt,nem?
Illetve Lysoop is kapott jó sok új techet :rotfl:

blackman

Lehet hogy nem ebben az Arcban volt a legtöbb akció, de hogy a legtöbb poén ebben volt az egészen biztos. Amikor Luffy be akarta szervezni a két zombit (a lovat meg a fát), azon mindig sírva röhögök, meg amikor Oz is próbálgatja az erejét, mintha Luffytól csak a hülyeségét örökölte volna.  :D

smash++

Luffytól mi mást lehetne örökölni  :D
Nekem a poén szempontjából nagyon tetszik/tetszett ez az Arc. Annyi, hogy azért elkellett viselni, hogy a karik nem adtak bele mindent...
Nagyon sok poén volt!
De azért szerintem OZ-t Zoronak és Sanjinak fel kéne tudni aprítani... kis Robin segítséggel. Mondjuk mindig is probléma számomra kitalálni, hogy most Zoro kardjai miket is képesek elvágni vagy darabolni  ::)

LuckyDingo

Quote from: smash++ on 2008-09-17, 18:46:51
Luffytól mi mást lehetne örökölni  :D
Nekem a poén szempontjából nagyon tetszik/tetszett ez az Arc. Annyi, hogy azért elkellett viselni, hogy a karik nem adtak bele mindent...
Nagyon sok poén volt!
De azért szerintem OZ-t Zoronak és Sanjinak fel kéne tudni aprítani... kis Robin segítséggel. Mondjuk mindig is probléma számomra kitalálni, hogy most Zoro kardjai miket is képesek elvágni vagy darabolni  ::)
Gondolj bele, hogy Sanji és Zoro egy Poweruppolt Luffy ellen megy :D Úgy azért már elég nehéz legyőzni Oz-t Főleg, hogy Moria irányítja :D Sztem a csapat nem lett legyengítve. Viszont ami ezután következik a történetben az már cseppet érdekes.. fura erőviszonyok lesznek XD

Bishop

Ja csak mangaba húzás van most kicsit, félek betesznek valami hosszú fillert, de amugy egyetértek Mugiwara hétköznapokat akarok én is ha már filler, de ahoz már gondolkozni is kell ugye  ::)

Liquid Snake

#1296
Én már az előző fillereknél is sírtam, hogy miért ilyen gagyin oldották meg miért nem valami, hétköznapi dolgot mutatnak be. Esetleg körbemutatnák mégjobban a hajót, a megszokott 3as Luffy-Usopp-Chopper ismét ökörködne, sztem Franky meg Brook is társulna hozzájuk, Zoro edz ugye az embertelen nagy súlyokkal Sanji éppen Naaaami-swaaaan-t és Roooobin-chhwaaaannt kiabálva ugrik ki a konyhából vmiféle kajával a kezében amit csak nekik csinált, vagy vmi ilyesmi, ezeket a  részeket anno olyan jó érzés volt megnézni :)


edit.: Mellesleg Nightmare Luffyt annyira várom már akció közben, hogy tuti az első legszutykosabb RAWot leszedem a 371ről majd :P

chilip

Nightmare Luffy bőre szürke lesz mint egy zombinak  :zomg: kövi részben már kiüti Oz-t

Liquid Snake

Inkább ilyen kék volt az nem? Bár lehet az SD miatt, majd HDban is megnézem, azért kár h ebben a részben sem volt még NM Luffy  :P

smash++

NMLuffy nekem inkább kéknek tűnt. Végüls Hulk 2 csak nem zöldben villog...
Azért Robint meglehetett volna menteni  :ejj: :)
Nah de azért kíváncsi vagyok, hogy ha Brook új csapat tag milyen szerepet fog betölteni a zenén kívül. Hiszen így két kard használó lesz?

chilip

Brookot nem lehet komolyan venni :D újjabb poénforrás + zenész. meg nem értem mér nem lehet egy kalózhajón 2 kardforgató. Ráadásul Brook teljesen elmarad Zoro mögött...

Bishop

Ez már le van fixálva. Brook egy assasin stilust képvisel. Még Zoro közelharcos. Brook nem győzheti le Zorot, de Brooknak is meg van az előnye amugy meg teljesen más karakter és ez a lényeg. Franky pl Chopper is Usopp keveréke valamilyen szinten

smash++

Mondjuk az assasin igaz rá  :P
Az biztos, hogy egyedi egyéniség a hajón, de kíváncsi vagyok majd mit fog mutatni később.
Azért Luffy kalózhajója elég egyedi. Nem nagyon van 2 echte ugyanazt a harcmodort képviselő nakama. Ez lesz alapból talán az első eset. Habár Bishop-nak teljesen igaza van Franky-t illetően.
Mondjuk 3 kard forgató lesz így a hajón :) vagy pontosítók 2 kard és 1 kés forgató  ^^

LuckyDingo

Nightmare Luffy tiszta Hulk XD Csak nem zöld :D A rész idegesítő volt. Most nagyon zavart a rengeteg húzás, mert igazából semmi lényeges nem történt :S Nah mindegy, majd a 372 jó kis akciódús lesz :D

Bishop

Attól hogy kardot használnak még nem ugyanaz kardforgatásban teljesen más. Luffy Chopper és Franky is inkább az öklét használja(Franky talán annyira nem, de azért elég sokszor) Mégsem egyforma a stilusuk. Én meg örülök neki hogy így lett, ugyan Brook DF user de nem aktiv képesség. Manapság már nehéz olyan karaktert látni aki DF nélkül is tud kemény lenni, ami néha engem idegesít, látványosak meg jók a DF userek de ennél azért elvileg ritkább az a gyümölcs. Ha meg nem Df akkor mi mást használhat? Mondjuk egy baltás karaktert elfognadék(mangások tudják kire gondolok :) )

chilip

ritka a gyümölcs, de luffyék elég híresek és vonzzák a DF használókat :D kell a hírnév ugye :)

Dub-zero

végre Nightmare Luffy .. mármint a köv. részben
amúgy most volt nem rég (szeptember 19) : Talk Like A Pirate Day (ha már One Piece) : D
"a selfie szó az élőbeszéd XD-je"

smash++

Szerintem is picit túl sok a DF user... már a kapitány helyettesek is DF userek lassan. De végülis nem nagyon van normál ellenfél aki felvenné a harcot Zoro-val és Sanjival  ^^".
Egyébként van esély arra, hogy valaha kettőjükből DF user lesz? Szerintem nem sok, végülis mindig ők mentik meg a többieket a fulladástól és nekik megvan az erejük (nem is tudom milyen gyümölcs kéne nekik ami nem vissza hanem előrébb vinné a fejlődésüket).

Remélem messzi van még ennek a sorozatnak a vége!!!!

LuckyDingo

Quote from: Bishop on 2008-09-22, 23:20:17
Mondjuk egy baltás karaktert elfognadék(mangások tudják kire gondolok :) )
[spoiler]Ha az a marine, sumo-boy, akkor inkább ne :D Ő túl égő a csapathoz XD Másnál hirtelen nem emlékszem, hogy volt balta :S[/spoiler]
A DF userek meg pont elegen vannak :D Ha belegondoltok, sztem a New Worldben és a vége felé már az lesz a poén, ha valaki nem DF user :D Hisz itt akkumulálódik a sok sok imba DFes, hogy ő legyen a Pirate king ;) A Ritka devil fruitokról meg szinte semmit se lehet tudni :S

Bishop

DF még ok de a Lugiak már az idegeimre mennek [spoiler]Fény Df  ::)[/spoiler]

[spoiler]Igen rá gondoltam, nekem bejön :D Kéne már egy ilyen absolute defense sumos baltás kari, max frizurán változtatnék :D[/spoiler]

Dub-zero

szerintem a Devil Fruit a savaborsa az egésznek. olyan, mint a Bleach-ben a kapitányok meg az Espada-k
"a selfie szó az élőbeszéd XD-je"

LuckyDingo

Nah de nagy a csend :D Van már subolt 372 és senki sem örvendezik Nightmare Luffyn? :D Sztem jó kis harcot nyomott :)

Bishop



Nihilus

Megnéztem az első részt, egész jó volt. I think I'll really get addictet to it. :jee:

chilip

jó volt, még 2 vagy 3 rész akkor elvileg a thriller bark

Hiei-sama


Bishop

#1317
Ez most télleg az és nem fake? :eek: Nem volt rosz újra feldolgozni ezt a számot de sztem a videó nagyon gyenge lett ::)

LuckyDingo

lol ez ahhoz túl jó, hogy fake legyen :D mellesleg nekem tetszik :D Shanksot végre nem csak pár képben mutatják :DDD Igazából egy 2 perces tömörítése, az eddig történteknek lol :D

Bishop

Tök ugyanaz a koncepció mint az előzőben meg a legtöbb OP openingbe. Hogy Luffy mellé szépen sorban felsorakoznak a többiek, majd az ellenfelek bemutatása. ÉS ennyi a többibe tettek legalább valami újat. Radásul Thriller bark vége és új Openingbe Brook még nem szerepel mint hivatalos nakama? :grrr: Oz-t is minek mutatják? Van egy olyan érzésem hogy majd jön egy nagyobb filler és utánna kapunk rendes openinget :bruhuhu: