Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

Nihilus

Quote from: NLZ on 2008-12-04, 11:58:56
:redface: Főleg azért zavart Water7, mert One Piece egy vígjáték, semmi keresnivalója benne a drámázásnak. Ez olyan, mint ha NGE-ben hirtelen szarós-fingós viccek lennének. ^^"
This is why you fail so terribly. ;)

LuckyDingo

Quote from: NLZ on 2008-12-04, 11:58:56
:redface: Főleg azért zavart Water7, mert One Piece egy vígjáték, semmi keresnivalója benne a drámázásnak. Ez olyan, mint ha NGE-ben hirtelen szarós-fingós viccek lennének. ^^"
Emm eltévedtél XD nem vígjáték :D Inkább kaland-sorozat, ahová minden befér :P

NLZ

Ja, biztos véletlenül nevet az ember minden jobb rész alatt. ^^'
[reserved]

Nihilus

Quote from: NLZ on 2008-12-04, 14:55:51
Ja, biztos véletlenül nevet az ember minden jobb rész alatt. ^^'
Nem, egyáltalán nem vígjáték anime. Teljesen vegyes, minden van benne. És így a jó. ^^

NLZ

Dráma akkor se kell bele. ^_^
[reserved]

Nihilus

Quote from: NLZ on 2008-12-04, 18:29:06
Dráma akkor se kell bele. ^_^
De igen. -_-

NLZ

[reserved]

LuckyDingo

Quote from: NLZ on 2008-12-04, 18:40:59
De neeeeem.
De DEEEE! Azért jó, mert van benne minden...

NLZ

Szerencsére mostmár nincsen benne ilyen. ^^
[reserved]

Liquid Snake

#1389
Már Nami-nál is lehetne drámának nevezni mikor csak úgy otthagyta Luffy-ékat. Jó az ha van benne. Egyáltalán nem egy vígjáték, ez One Piece ami sokkal többet foglal magába. Davy Back fightot nem kell komolyan venni, poén az egész, Water7-t meg kihagyni? Ez kb olyan lenne mintha a Gyűrűk Ura trilógiából kihagynád a Két Tornyot. Water7ben egy csomó olyan dolog történik ami fontos "karakterfejlődés" szempontjából. Ott találkoznak egy új csapattaggal, és egy nagyon nagyon jó harc Luffy és Usopp között amit elsőnek látva még meg is könnyeztem  :P Sztem ezzel mindent elmondtam  ;)


ed.: NLZ: Figyeld a mangát, annyira előrelátható, hogy rengeteg dráma lesz még, most kezd mozgolódni az egész világ, szóval ne örülj :D

Zen

Quote from: Liquid Snake on 2008-12-04, 20:29:39
ed.: NLZ: Figyeld a mangát, annyira előrelátható, hogy rengeteg dráma lesz még, most kezd mozgolódni az egész világ, szóval ne örülj :D
Dehogynem örüljön, epic story is epic story.  ^^
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Egy szóval sem mondtam, hogy hagyja ki, csak azt, hogy egy borzalom. ^_^ 
Egyébként olvasom a mangát, csak ott nem jön át annyira a lelki nyomor, mert egy-két perc alatt letud az ember egy részt.
[reserved]

Nihilus

Hm....

"Title    Original Airdate    English Airdate
382    "Noro Noro Menace - Return of Foxy the Silver Fox"
"Noro Noro no Kyōi - Gingitsune no Fokushī Futatabi" (ノロノロの脅威 銀狐のフォクシー再び)     December 21, 2008    

383    "The Great Treasure Contest! Collapse! The Spyland"
"Otakara Daisōdatsusen! Hōkai! Supairando-gō" (お宝大争奪戦! 崩壊!スパアイランド号)     December 28, 2008"

Hát, rettegjetek, Davy Back-ellenzők! ^^"
Foxy-t hanyagolhatnák már, unalmas.

Bishop

Én már várom  :hopp: Persze filler az filler akkor is  ::) Na de még mindig jobb mint bizonyos animekbe :_piszka:

chilip

#1394
:zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg:


Quote from: Nihilus on 2008-12-08, 22:13:13
Hm....

"Title    Original Airdate    English Airdate
382    "Noro Noro Menace - Return of Foxy the Silver Fox"
"Noro Noro no Kyōi - Gingitsune no Fokushī Futatabi" (ノロノロの脅威 銀狐のフォクシー再び)     December 21, 2008    

383    "The Great Treasure Contest! Collapse! The Spyland"
"Otakara Daisōdatsusen! Hōkai! Supairando-gō" (お宝大争奪戦! 崩壊!スパアイランド号)     December 28, 2008"

Hát, rettegjetek, Davy Back-ellenzők! ^^"
Foxy-t hanyagolhatnák már, unalmas.

:zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg:

[spoiler][/spoiler]

blackman

Quote from: Nihilus on 2008-12-08, 22:13:13
Hm....

"Title    Original Airdate    English Airdate
382    "Noro Noro Menace - Return of Foxy the Silver Fox"
"Noro Noro no Kyōi - Gingitsune no Fokushī Futatabi" (ノロノロの脅威 銀狐のフォクシー再び)     December 21, 2008    

383    "The Great Treasure Contest! Collapse! The Spyland"
"Otakara Daisōdatsusen! Hōkai! Supairando-gō" (お宝大争奪戦! 崩壊!スパアイランド号)     December 28, 2008"

Hát, rettegjetek, Davy Back-ellenzők! ^^"
Foxy-t hanyagolhatnák már, unalmas.
uramisten  :eek:  :zomg:  :zomg:

chilip



Bishop



smash++

Quote from: Zen on 2008-12-04, 20:53:25
Quote from: Liquid Snake on 2008-12-04, 20:29:39
ed.: NLZ: Figyeld a mangát, annyira előrelátható, hogy rengeteg dráma lesz még, most kezd mozgolódni az egész világ, szóval ne örülj :D
Dehogynem örüljön, epic story is epic story.  ^^
Jah és a fő karaterek egy része lassan eltávozik az élők közül...

Szerintem is kell a dráma bele és volt is már pár...
Nami, Zoro-nak már szinte 2 van az utolsóval, Usopp - Luffy, Robin, Alabasta Arc

Az új részek pedig no comment :mad:... egyedül a bikini miatt fogom nézni

LuckyDingo

Nah megnéztem az első filler epizódot. Kövezzetek meg, de nekem tetszett :P Foxiék gyors eltűntek, hála a jó égnek nem róluk fog szólni :D

LuckyDingo

Második filler ep és ennek a rövid filler arcnak a lezárása. A Storyja laza volt, de kedves és nem erőltetett. Az animáció minőségén ki voltam akadva. Rohadtszép dolgokat láttam. Alapból is tetszik, de most még 2 lapáttal rátettek O.O

Következő rész: Brook megpróbál beilleszkedni a csapatba :) Ez még érdekesnek is tűnik :D

LuckyDingo

Triple post XD

384 is tetszett :D Elökörködtek benne. :P

JÓ HÍR! 385től vissza tér a mangához :) Azaz jövőhéten jönnek Camie-ék :)

Alkyra

Quote from: LuckyDingo on 2009-01-13, 20:13:14
Triple post XD

384 is tetszett :D Elökörködtek benne. :P

JÓ HÍR! 385től vissza tér a mangához :) Azaz jövőhéten jönnek Camie-ék :)

Egyetértek az előttem szólóval. Rövid, szép s egyszerű volt ez a filler arc. A One Piece ismét régi pompájában csillog annak ellenére, hogy a legútóbbi arc(Thiller Bark) annyira nem jött be.(Viszont a Water7-es meg nagyon)

Dub-zero

nemsokára jön a 11-es aszondjátok ? kíváncsi leszek a seiyuu-kra
"a selfie szó az élőbeszéd XD-je"

LuckyDingo

Yay :D 385 vissza a storyhoz :)

Caimenek érdekes hajszíne van, de biztos megszokom majd. A hangja tetszik... a tengeri csiga, meg lol :D

Csak az a baj, hogy hamar vége lett  :angyali:

Zoro meg a súlyzózást tényleg az irreális szintre emelte már.

smash++

Quote from: LuckyDingo on 2009-01-13, 20:13:14
Triple post XD

384 is tetszett :D Elökörködtek benne. :P

JÓ HÍR! 385től vissza tér a mangához :) Azaz jövőhéten jönnek Camie-ék :)
Elment a filler, habár az első részbe picit bele tekergettem (Igazából a történet valahogy nem érdekelt most, majd lehet erőt veszek magamon hétvégén). Brook-os beilleszkedős rész viszont eszement állat jó volt...  :szemuveges:

Quote from: LuckyDingo on 2009-01-20, 09:56:47
Zoro meg a súlyzózást tényleg az irreális szintre emelte már.
Nem gyengén  ^^"
De van még mit fejlődenie
Mondjuk anno a Krokodil-os Arc-ban egy fél háztömböt/családiházat emelet meg...a súlyzózáshoz visszatérve

A kövi Arc rövid lesz? Remélem nem csak a fő gonosz lesz komoly ellenfél. Most gondlom  Nami ex-hal kapitányának a tesója következik vagy vmi hasonló.
Fél úton vannak szal még egy 350-400 rész és vége a sorozatnak  :frown:

Bishop

Hát a következő arc kicsit komplikált lesz, nem lesz konkrét főboss, de lessz jóóóóóó sok nagyágyú benne meg all out battle  :whoah: én alig várom

LuckyDingo

Nah jah ez az arc nem egy átlagos lesz XD Sőt ekkora káoszt még One Pieceben nem láttál XDDDD

Duval még csak a kezdet.. sőt, még bemelegítésnek is gyenge :D