Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

Zen

Quote from: smash++ on 2009-05-11, 22:38:41
Nagyon várom már a harcokat.
Kumat közös erővel fogják leteríteni?!hmm...
Must resist ..dark..side...must not..spoil.. :__devil:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

smash++

Quote from: Zen on 2009-05-11, 22:41:24
Quote from: smash++ on 2009-05-11, 22:38:41
Nagyon várom már a harcokat.
Kumat közös erővel fogják leteríteni?!hmm...
Must resist ..dark..side...must not..spoil.. :__devil:

Igazából Zoronak van mit lerendezni vele és Franky-nak ("höhö csak ennyit tudsz béne robot" szövege miatt). De gondolom Zoro-nak csak Mihawk juthat.
Luffynak az Ádmirált kell lenyomni vagy valami hasonló. Más ellenfél nincs is...

Igazából jobban szeretem az 1-1 harcot ez a csapatépítős dolog nem mindig jön be.

Zen

[spoiler=Hint]AK vs SR[/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Ne aggódj, nem sablonos szar lesz itt, hanem igazi pro csavarok. :D
[reserved]

LuckyDingo

Must.. not spoiiiill.. XD Go read the fukken manga already dude XD

Amúgy meg aggódhatsz is a csapatért.

Kíváncsi vagyok, hogy Rogernek volt-e valami képessége. De a 400asban végre lehet látni a szemeit.. tiszta Luffy +jópár év őrület :D

NLZ

Raylight hadovált most valamit, hogy Roger értette mindennek a szavát, vagy mi.  :eek:  Lehet valami ilyesmi volt a képessége.
[reserved]

Zen

1:Rayleigh
2:értette azokat a glypheket, amilyeneket Robin talált Skypeaban.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Épp az hogy nem tudta olvasni, csak értette. Biztos valami plusz tulajdonsága volt, hogy mindent megértett :D

Bishop

Ő volt Syler  :D

smash++

Quote from: LuckyDingo on 2009-05-11, 23:11:15
Must.. not spoiiiill.. XD Go read the fukken manga already dude XD

Amúgy meg aggódhatsz is a csapatért.

Kíváncsi vagyok, hogy Rogernek volt-e valami képessége. De a 400asban végre lehet látni a szemeit.. tiszta Luffy +jópár év őrület :D

Must not spoil? What?
Inkább spoiler és nem pazarolom az diőm olvasással.

A csata még így úgy elment, de összeségében csalódás.
Ami pedig a csata után jön olvashatatlan...talán anime alatt lesz rá erőm

Most egy darabig nem kell látogatni a One Piece topicot :)

NLZ

Az eleje tényleg nem nagy szám, de miután Luffy újra hajóra száll, epic lesz. :D
[reserved]

smash++

Quote from: NLZ on 2009-05-13, 03:02:38
Az eleje tényleg nem nagy szám, de miután Luffy újra hajóra száll, epic lesz. :D
A harc így is Lame volt és nem értem mi értelme volt ennek az egész zúzós résznek. De majd pár hónap múlva talán kiderül (a mangaban :) )
Egyszer jó volt látni egy hasonlót, de megint elsütni ugyanazt...

EPIC jah...
Ha jól láttam, akkor ez már nem a "One Picece - Adventure of the Straw Hat Pirates"  (De remélem rosszul láttam)


Egy valamit viszont nem értek...
Zoro nem akar/kap d.fruit képességet, ami végülis ok, hiszen így is bazi erős. De akkor miért nincs neki hasonló kardja mint Smokernak? Csak valahogyan megkéne oldani, hogy implementálják azokat a sea (vagy milyen)  köveket a kardba.
Sanjinak a cipőjébe miért nincs betéve egy ilyen kő?

De ez gondolom túlzottan egyszerű lenne

Zen

Quote from: smash++ on 2009-05-13, 11:40:18
EPIC jah...
Ha jól láttam, akkor ez már nem a "One Picece - Adventure of the Straw Hat Pirates"  (De remélem rosszul láttam)
Mért, minek kéne lennie? 2-3 részenként elmennek egy másik városba, megoldanak vmi helyi problémát, aztán mennek tovább? Örülj h halad a sztori geez.
Quote from: smash++ on 2009-05-13, 11:40:18
Egy valamit viszont nem értek...
Zoro nem akar/kap d.fruit képességet, ami végülis ok, hiszen így is bazi erős. De akkor miért nincs neki hasonló kardja mint Smokernak? Csak valahogyan megkéne oldani, hogy implementálják azokat a sea (vagy milyen)  köveket a kardba.
Sanjinak a cipőjébe miért nincs betéve egy ilyen kő?
Common sense in my One Piece? GTFO[spoiler] :D[/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Most mi értelme lenne egy fruitos ellenfélnek, ha ilyen egyszerűen el lehetne intézni... A másik meg hogy max feketepiacon de még ott sem nagyon találnak ilyen követ. Mivel ez Marine saját fejlesztés by Vegapunk. A másik meg: ha olyan nagy tételben tudnának ilyet csinálni, akkor a [spoiler]Kumákat is abból készítették volna.. egy érintés bye bye power.. :D[/spoiler]
Max úgy szerezhetnek ilyet, ha a Calm belten elkapnak egy Marine hajót, mert ugye azoknak az alján ilyen van álca célból.

szerk: Amúgy Zoro se használ bármilyen kardot... és nem hinném, hogy készült legendás Kairoseki kard :P
Smoker fegyvere meg nem kard.. hanem egy meghosszabbított gumibot XD

NLZ

Quote from: LuckyDingo on 2009-05-13, 12:04:37
Smoker fegyvere meg nem kard.. hanem egy meghosszabbított gumibot XD
A fegyver neve Jutte.
[reserved]

LuckyDingo

#1485
Quote from: NLZ on 2009-05-13, 14:06:11
Quote from: LuckyDingo on 2009-05-13, 12:04:37
Smoker fegyvere meg nem kard.. hanem egy meghosszabbított gumibot XD
A fegyver neve Jutte.
A lényegét eltaláltam :D De minden nap tanulok valami újat, most már a nevét is tudom :D Mondjuk Smoker fegyója nem egy alap jutte, mert köbö annak a 2-3 szorosa hosszra :P

smash++

Én inkább egy marha nagy bakinak mondanám ezt a sea stonet...

[spoiler]
Tök mindegy, hogy minek mondják a fegyverét. A lényeg, hogy Smokernak van. A lényeg, hogy Kroko bácsinak egy egész kalitkára való volt és a Marin is ebből készíti a bilincseket...

Nagyon igaz: Kuma PX-ekbe miért nincsen beípítve? Kumaba nem lehet, mert ugyebár fruit user.
Szal röviden nagy hülyeség volt behozni ezeket a köveket a történetbe.

Gondolom az a lényeg, hogy Zoronak el kell jutni arra a szintre, hogy szinte midnent tudjon vágni: levegő, fény :D Lényeg, hogy "érezze a tárgyat/személyt" és már tudja is vágni. Úgy emlékszek ezt a szintet már majdnem elérte.

Rayleigh valami ilyesmivel tudta felvenni a versenyt Kizaruval (vagy neki is módosított kardja van)
[/spoiler]

chilip

Quote from: smash++ on 2009-05-13, 16:59:28
Én inkább egy marha nagy bakinak mondanám ezt a sea stonet...

[spoiler]
Tök mindegy, hogy minek mondják a fegyverét. A lényeg, hogy Smokernak van. A lényeg, hogy Kroko bácsinak egy egész kalitkára való volt és a Marin is ebből készíti a bilincseket...

Nagyon igaz: Kuma PX-ekbe miért nincsen beípítve? Kumaba nem lehet, mert ugyebár fruit user.
Szal röviden nagy hülyeség volt behozni ezeket a köveket a történetbe.

Gondolom az a lényeg, hogy Zoronak el kell jutni arra a szintre, hogy szinte midnent tudjon vágni: levegő, fény :D Lényeg, hogy "érezze a tárgyat/személyt" és már tudja is vágni. Úgy emlékszek ezt a szintet már majdnem elérte.

Rayleigh valami ilyesmivel tudta felvenni a versenyt Kizaruval (vagy neki is módosított kardja van)
[/spoiler]

[spoiler]sztem rayleigh haki-val harcolt kizaru ellen[/spoiler]

LuckyDingo

Quote from: smash++ on 2009-05-13, 16:59:28
Én inkább egy marha nagy bakinak mondanám ezt a sea stonet...
Tök mindegy, hogy minek mondják a fegyverét. A lényeg, hogy Smokernak van. A lényeg, hogy Kroko bácsinak egy egész kalitkára való volt és a Marin is ebből készíti a bilincseket...

Öhhm.. nah mi volt Crockodile, mikor kalitkába zárta Luffyékat? Shichibukai, azaz a Marine-oknak dolgozott, tehát nem furcsa, hogy volt neki ilyen.
Szerintem ilyenre nincs szüksége hőseinknek. Rogernek és Rayleighnak sem kellett ilyen, akkor Luffynak a jövendőbeli kalózkirálynak és az első tisztjének minek? :D

Bishop

Van egy két Plot hole az biztos. Pl kairoseki golyók kénének és máris minden gond megoldva,de jobb is ez így.
De ami ennél is rosszabb az a Haki. Látszik hogy nem rég lett kitalálva, vegyük Ace vs BB mecset. Akkor még sehol se volt haki, és BB képessége hogy használhatatlanná teszi a másik devil fruit képességét érdekes volt és egyedi. Aztán erre kitalálja Oda a hakit mert lehet rájött hogy még is csak túl imbara sikeredtek a logiasok.
Ha lett volna hamarabb haki, Ace-ből kinézném hogy minimum alap szintű hakit ismeri, még is csak WB egyik főtisztje, erősebb mint Luffy, és benne is van akkora akarat erő mint Luffyba. Mégis sehol se volt ez mikor harcoltak, de ez igaz BB-re is.
Most meg itt van Kizaru az egyik legimbább DF-el egész OPben aztán Rayleigh csak egy sima karddal felfogja, értem én hogy Roger első tisztje de ez akkor is kicsit sántít.
Na de OP meg a logika, nem is kell bele így jó azt kész.
Smash te meg ne agódj Zoro-sama is megkapja még a jeleneteit :hehe: ahogy a többiek, tuti valami epic belépésük lesz majd ebbe az arcba.

Zen

#1490
Quote from: LuckyDingo on 2009-05-13, 18:17:37
Öhhm.. nah mi volt Crockodile, mikor kalitkába zárta Luffyékat? Shichibukai, azaz a Marine-oknak dolgozott, tehát nem furcsa, hogy volt neki ilyen.
A mennyiség a lényeg, nem az h kié. :smile:

Also, Zoro is Awesomeness given form, nem kell neki holmi mágikus alapanyag. :D

Bishop, már a sorozat elején is volt haki, csak nem hívták néven. ->Shanks megmenti Luffyt a Sea Kingtől<-
(Rayleighról meg gyak. csak a nevét meg a rangját tudjuk, az esetleges képességeiről meg semmit.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Lol, ez az Admiral Kizaru úgy beszél, mint ha be lenne drogozva.
[reserved]

LuckyDingo

Quote from: NLZ on 2009-05-18, 15:06:59
Lol, ez az Admiral Kizaru úgy beszél, mint ha be lenne drogozva.
Szerintem jól nyomja XD Valami ilyen hangot képzeltem el neki, viszont Sentomaru érdekesen lett megvalósítva vokálisan XD

Bishop

De az csak Shanksé volt, most meg már gyak mindenkinek lehet

LuckyDingo

Quote from: Bishop on 2009-05-18, 19:06:03
De az csak Shanksé volt, most meg már gyak mindenkinek lehet

A NEW world felé ez szerintem nem olyan nagy dolog.

Zen

Quote from: LuckyDingo on 2009-05-18, 19:24:41
Quote from: Bishop on 2009-05-18, 19:06:03
De az csak Shanksé volt, most meg már gyak mindenkinek lehet

A NEW world felé ez szerintem nem olyan nagy dolog.
White Beard nem tud hakit használni. Legalábbis elég hülyén nézne ki, h amikor Shanks használta, kommentálta, h "á, hát ilyen amikor vki hakizik", miközben ő is képes rá.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Mert Ő GIANT XD Más lehetséges magyarázatot nem tudok :D

Theon

#1497
Lehet, hogy én voltam beszívva, de úgy rémlik, mintha olvastam volna valahol, hogy a haki egy nagyon ritka képesség. Valami millióból 1 ember képes használni, és nem tudja csak bárki úgy megtanulni; ezzel a képességgel születni kell, és még ez sem garantálja, hogy később tényleg elkezdi használni az illető.
De az is lehet, hogy csak rosszat álmodtam. :D

EDIT: Megkerestem, és kiderült, hogy ez a Haoushoku haki. Én tévedtem, bocsánat. Ettől függetlenül a Haki tényleg egy ritka képesség, és nem csak az egyének erejétől függ (hiába erős Ace, neki nincs).
"Chaos is the score upon which reality is written."
"I don't need a scabbard to sheath my mind."
"One foot in the grave and the other in hell."

chilip

Quote from: Theon on 2009-05-23, 14:14:40
Lehet, hogy én voltam beszívva, de úgy rémlik, mintha olvastam volna valahol, hogy a haki egy nagyon ritka képesség. Valami millióból 1 ember képes használni, és nem tudja csak bárki úgy megtanulni; ezzel a képességgel születni kell, és még ez sem garantálja, hogy később tényleg elkezdi használni az illető.
De az is lehet, hogy csak rosszat álmodtam. :D

ez csak a king's disposition-ra érvényes, ami a haki egy magasabb formája (boa említette luffy "kivégzésénél"). sztem alapszinten bárki tudja használni ha oktatják rá (lásd amazonok).

Theon

Quote from: chilip on 2009-05-23, 14:23:29
Quote from: Theon on 2009-05-23, 14:14:40
Lehet, hogy én voltam beszívva, de úgy rémlik, mintha olvastam volna valahol, hogy a haki egy nagyon ritka képesség. Valami millióból 1 ember képes használni, és nem tudja csak bárki úgy megtanulni; ezzel a képességgel születni kell, és még ez sem garantálja, hogy később tényleg elkezdi használni az illető.
De az is lehet, hogy csak rosszat álmodtam. :D

ez csak a king's disposition-ra érvényes, ami a haki egy magasabb formája (boa említette luffy "kivégzésénél"). sztem alapszinten bárki tudja használni ha oktatják rá (lásd amazonok).

Gyorsabb voltál, mint javíthattam volna.  :D
"Chaos is the score upon which reality is written."
"I don't need a scabbard to sheath my mind."
"One foot in the grave and the other in hell."