Main Menu

School Rumble

Started by RE@L, 2006-04-07, 21:33:15

Previous topic - Next topic

Lokids

Én is valami hasonlóra tippelek. Hige mindíg megszívja Tenma értelmezési szokásait, miért lenne ez most másképp?
Legyen már vége. :D (Mármint a storynak, mert kíváncsi vagyok, hogy ki-kivel...)

RE@L

Szerintem sajnos megint erős befejezés lesz, az erős kezdés után (sorozat) viszont több mint 100% hogy  a végén nyitva hagynak mindent. 1 OVA mindenképpen lesz még akkoris hogyha nem érjük meg azt hogy lássuk ahogy kedvenc SR karaktereink bejussanak egyetemre...
btw.: 19. rész tényleg egy kicsit azért már jobban terelgette az eseményeket konkrétan mint az eddigi részek, de még mindig annyi minden nyitott :)

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

SaiyaGin

A WF abbahagyta az SR2 feliratozását. (A Funimation megvette mindkét sorozatot.)

http://www.wannabefansubs.info/

Fazék

Quote from: SaiyaGin on 2006-08-17, 12:43:24
A WF abbahagyta az SR2 feliratozását. (A Funimation megvette mindkét sorozatot.)

http://www.wannabefansubs.info/
argh...
marhajó...
most nézhetem a gagyi yourmom felirattal végig... szuper...
vagy persze akár várhatok is az S2 dvd kiadásáig... peersze..  :comp:

Lt. Simoan Blarke

Fazek: annyi elonye van a dolognak, hogy a WF emlekeim szerint elegge le volt maradva a feliratozasban, nem? szoval ha kijonnek az uj reszek, hamarabb nezheted oket... kerdes, hogy neked az ido vagy a minoseg-e a fontosabb.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

draxx

School Rumble intro es outro dalok dalos kedvűeknek karaoke valtozatban is :D:
[vga-ost] Ami Tokitou - Sentimental Generation (School Rumble Nigakki OP Single) (VBR)   

Fazék

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-08-17, 14:31:25
Fazek: annyi elonye van a dolognak, hogy a WF emlekeim szerint elegge le volt maradva a feliratozasban, nem? szoval ha kijonnek az uj reszek, hamarabb nezheted oket... kerdes, hogy neked az ido vagy a minoseg-e a fontosabb.
eddig kibírtam, hogy ne nézzem a YourMom-os részeket. vagyis számomra a minőség a fontosabb :)

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

#188
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lt. Simoan Blarke

szoval ezt ertettek 1 oras szpesolon :( aszittem hogy 1 oras resz lesz, de "csak" egy sima duplaresz. mindegy, banzai :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

SaiyaGin

#190
Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-08-24, 11:25:37
szoval ezt ertettek 1 oras szpesolon :( aszittem hogy 1 oras resz lesz, de "csak" egy sima duplaresz. mindegy, banzai :D

Tenma mondta a 19. végén, hogy "tulajdonképpen ez csak 2 egymás után leadott rész". ;)

Darkstar

Ezt a két részt a tvben is egy napon adták. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

RE@L

Nekem valahogy úgy érződött hogy nagyon kellhetett nekik egy kitöltőrész, mert vagy elfogytak a puskaporból, vagy a hordó még nemigazán robbant fel.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Lokids

Ezt a 2 részt minek???????????????????????????? Ennyire nem tudtak mit csinálni? Eddigi 2 legrosszabb rész az egész School Rumble alatt. Meg sem közelíti az elvárt minőséget.

Darkstar

20. rész WTF. Jöjjön a 21., mert ez így nagyon nem világos.  :confused:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

Hát, ennél sokkal job is lehetett volna.  :frown: Egyébként ezek az "izék" nem azok a forgatókönyvek voltak megfilmesítve, amelyikeket az előadásra készültek?  :confused: Amúgy a végén jól mondták, ez nem SR. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lt. Simoan Blarke

DS: edit gomb.

szerintem ezek a reszek baromijok voltak, vegre felhotlen szorakozas :D (azert a "love will last always" az fajt.)
a my mai az fajt nagyon.
meg az instant kill shining slam is, azon en kifekudtem :D
de sajna ez tenyleg nem SR. :mad:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

RE@L

Otome power valaki? :D Cyborg? Kicsit utaltak itten mindenre csak DBZ-re ne m  :D

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Darkstar

No, újranézve azért jobban tetszett. :) Lehet elsőre az volt a gond, hogy kicsit a 19. rész folytatását vártam. Sicko. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lt. Simoan Blarke

jo, Otome poweren is csunyan lehidaltam :lul: igy pislogtam hogy ez most HE?! micsinal a kepernyon az a felirat? :D
de nekem az orientalodasom miatt az instant kill shining slam jobban ult :D

de Lala mind muter nagyon komoly volt :D "BREAKFAST!! I MADE POTATOES!!" :lul:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

RE@L

Nemtudom ti hogy vagytok vele de nekem nagyon hiányzik a régi Ichijou szinkronhang, ez az új egyszerűen röhejesen idiótán hat pedig aranyos és illik is hozzá de az eredetivel sokkal jobb lenne a sorozat :(

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Lt. Simoan Blarke

nekem fel se tunt, hogy mas a hangja :confused:
az viszont annal inkabb, hogy a huszas reszben iszonyatosan elcsesztek a rajzolasat -_-
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

RE@L

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-08-25, 00:33:45
nekem fel se tunt, hogy mas a hangja :confused:
az viszont annal inkabb, hogy a huszas reszben iszonyatosan elcsesztek a rajzolasat -_-

Haja miatt,  így sokkal jobban átlag honpolgárnak nézett ki (average girl) szerintem aranyos volt így.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Darkstar

#203
Nekem a 20. résznél úgy tűnt, mintha szokatlanul magas lenne a hangja, de az, hogy más a seiyuu-ja, nem tünt fel.

Quote from: RE@L on 2006-08-25, 00:38:01
Haja miatt,  így sokkal jobban átlag honpolgárnak nézett ki (average girl) szerintem aranyos volt így.
:tezsvir:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

Egyetértek azokkal akiknek nem tetszik, hogy mindenféle, az SR-be nem való dolgokat tesznek bele a részekbe. Szerintem kellene csinálni egy külön sorozatot Jin Kobayashi Random Hülyeségei címmel.
Más: Nishimoto miért mondogatja, hogy "DAS"? Az egyetlen ötletem az, hogy ezzel némettudását akarja fitogtatni, de ezt nem tartom valószínűnek.

Manitu

Quote from: SaiyaGin on 2006-08-26, 11:04:46
Más: Nishimoto miért mondogatja, hogy "DAS"? Az egyetlen ötletem az, hogy ezzel némettudását akarja fitogtatni, de ezt nem tartom valószínűnek.
Majdnem. Az angol tudását akarja fittogtatni, csak kissé el van tájolva :) Akkor kezdte, amikor Yohiyadamával meg azzal a másik sráccal be akartak kerülni Tuogou karácsonyi partijára. Hogy nagymenőnek látszódjanak elkezdték Harryt utánnozni, ő meg ugye angol szavakat használ. Nishimoto meg azt hiszi, hogy a DAS angolul van :)


SaiyaGin

Quote from: Manitu on 2006-08-26, 19:15:44
Majdnem. Az angol tudását akarja fittogtatni, csak kissé el van tájolva :) Akkor kezdte, amikor Yohiyadamával meg azzal a másik sráccal be akartak kerülni Tuogou karácsonyi partijára. Hogy nagymenőnek látszódjanak elkezdték Harryt utánnozni, ő meg ugye angol szavakat használ. Nishimoto meg azt hiszi, hogy a DAS angolul van :)

Ah, das ist das Problem! Különben már a 18-ban is feltűnt, de akkor még nem érdekelt annyira a dolog.

L.Mole

Nekem tetszett a 20-21. Kívántam egy kis levezetést, a 19-es rész erős érzelmi csúcspontja után (komolyan mondom, hogyha nem félteném ennyire férfiúi büszkeségemet, akkor szívesen belezokogtam volna a párnámba a végén). Ha felhajtok egy kupica vodkát, akkor azt is szeretem leöblíteni, és általában nem a következő kupicával. A sztori késleltetése meg amúgyis csak mostanság fájó pont, mert amikor már az egész sorozat egyben hozzáférhető lesz már senkit sem fognak zavarni a guru-gurus töltelékrészek.

via_mala

Quote from: L.Mole on 2006-08-29, 01:38:45
(komolyan mondom, hogyha nem félteném ennyire férfiúi büszkeségemet, akkor szívesen belezokogtam volna a párnámba a végén)
Ha lenne még karma, akkor ezért adnék neked egy "+"-t, így viszont csak írásban tudom közvetíteni elsimerésemet az őszinteségedért!
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん