Main Menu

School Rumble

Started by RE@L, 2006-04-07, 21:33:15

Previous topic - Next topic

RE@L

Bizony bizony, számoljunk vissza első évad volt teljes egészében a first term, 2. mostani évad a 2.nd term, és akkoris logikusan az jön hogy még mindig nincs vége az évnek ergo 3. évad.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Lt. Simoan Blarke

na igy mar ertheto. kosz :) { basszus es en ilyeneket nem veszek eszre... :D }

Hanai meg mi az istent csinal meg mindig azon a szerencsetlen papirsarkanyon? :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Fubi

Na, ez rész is jó volt. A végén amikor Pyotr a patáját Harima fejére tette  az nem volt semmi  :appl:.
Hanai meg egészen Amerikáig fog repülni  :lul:
De valószínű akkor már a 3rd term után nem lesz több évad , mert ugye azzal befejezik a 2-ikat( na persze ki tudja).

SaiyaGin

Már hosszabb ideje úgy vagyok a sorozattal, hogy jó, vicces, de már nem fenyeget az a veszély, hogy a röhögéstől leesek a székről. De azért tetszett ez a rész is.  :smile:
Legjobban az tetszett, amikor Pyotr előbújt az asztal alól, meg az azután következő romantikusnak is nevezhető jelenet. (Igen, ha Harima nem jön össze Tenmával, akkor Yakumo-t szeretném látni vele.)

Lt. Simoan Blarke

Quote from: SaiyaGin on 2006-09-09, 09:38:10
Legjobban az tetszett, amikor Pyotr előbújt az asztal alól, meg az azután következő romantikusnak is nevezhető jelenet. (Igen, ha Harima nem jön össze Tenmával, akkor Yakumo-t szeretném látni vele.)
hm. hat pedig azzal a parossal olyan nagyon egyeterto-intim dolgokat nem produkaltak a keszitok. a kozos rajzolas talan nem nevezheto annak :) Eri eselyesebb. eleg sok helyzetet kaptak, hogy elmelyuljon az ismerettseguk (muhahah, legjobb amikor elkapja meztelenul hatulrol :D :lul: egesz elso season csucspontja volt az a jelenet :lul: es az a halal komoly fej utana sielni-nem-tudo-amde-szupertitkosugynok szereplonktol, hogy "let me guess..." :D :D )
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Fubi

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-09-10, 01:30:06
hm. hat pedig azzal a parossal olyan nagyon egyeterto-intim dolgokat nem produkaltak a keszitok. a kozos rajzolas talan nem nevezheto annak :)
Hmmm, azért én az Ová-kban történt dolgokat nem nevezném szimplán közös rajzolásnak, + a ebben az évadban Tenma szülinapja után történtek is többnek számítanak nálam.
Ettől függetlenül én is Eri-t tartanám esélyesebbnek( de tudjuk hogy végén úgyis Tenmával jön össze).


Darkstar

W00t, egyszerre új Higurashi és School Rumble. /rice  :whoah:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Fubi on 2006-09-12, 17:11:26
Hmmm, azért én az Ová-kban történt dolgokat nem nevezném szimplán közös rajzolásnak, + a ebben az évadban Tenma szülinapja után történtek is többnek számítanak nálam.
Ettől függetlenül én is Eri-t tartanám esélyesebbnek( de tudjuk hogy végén úgyis Tenmával jön össze).
jo. Yakumo telepata. tisztaban van vele, hogy Harima miert csinaltatta vele azokat a pozokat stb. szerintem azok nem szamitanak semminek. :)

SR 24? banzai, huzzuk :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Darkstar

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-09-13, 20:55:09
Yakumo telepata. tisztaban van vele, hogy Harima miert csinaltatta vele azokat a pozokat stb. szerintem azok nem szamitanak semminek. :)
És ki az egyetlen, akinek nem látja a gondolatait? :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lt. Simoan Blarke

amikor raindult Tenmara, azt ki tudta olvasni pont. nem? :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Darkstar

Ha minden igaz, akkor csak 1 alkalommal, de egyébként nem. Vagy rosszul emlékszem? =)
bár végülis majdnem mind1. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lt. Simoan Blarke

ha emlekeim nem csalnak (bar oreg vagyok es szenilis :D ), akkor
1. Yakumo nem csak egy natur kis naiv kislany, tul sokszor latta az "AAAAA DE LEBLOKKOLNAM" szovegbuborekokat a sracok feje folott :D
2. eleg jol dekodolhatta mostanra, hogy Harimanak a setesuta noverkeje a bejovos, egy vagy valag jelbol :>

( 6K, ezt se fogom latni holnap este 8 elott... :\ )
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Darkstar

Egyetértek, bár egykét apró jel van, ami azt mutatja, hogy Harimát nem csak barátként szereti. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

#254
Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-09-13, 20:55:09
jo. Yakumo telepata. tisztaban van vele, hogy Harima miert csinaltatta vele azokat a pozokat stb. szerintem azok nem szamitanak semminek. :)

SR 24? banzai, huzzuk :)
De nem ám. Yakumo csak azok gondolatait látja, akik beleszerettek. +Tenmáét. Harima gondolatait egyszer tudta csak olvasni, amikor Harima megkérte, hogy játszák el a mangájából az aktuális jelenetet, aztán Tenmát halucinálta a helyére.

Harimának meg le sem esett, hogy azoknak a pózoknak némi szexuális felhangja van. Például a padlóra-lökős jelenetnél szvsz Yakumo jobb szeretett volna alul lenni :)


Lt. Simoan Blarke

Quote from: Manitu on 2006-09-13, 21:51:25De nem ám. Yakumo csak azok gondolatait látja, akik beleszerettek. +Tenmáét. Harima gondolatait egyszer tudta csak olvasni, amikor Harima megkérte, hogy játszák el a mangájából az aktuális jelenetet, aztán Tenmát halucinálta a helyére.
csak akkor latott bele? mintha lett volna masik is. (tenyleg, ez a jelenet kiesett.)

Quote from: Darkstar on 2006-09-13, 21:45:29
Egyetértek, bár egykét apró jel van, ami azt mutatja, hogy Harimát nem csak barátként szereti. :)
eh. ha ez celzas arra, hogy elpirul, amikor Tenma felhozza, akkor siman lololul :D vagy mire gondolsz?
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Manitu

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-09-13, 21:54:13
Quote from: Darkstar on 2006-09-13, 21:45:29
Egyetértek, bár egykét apró jel van, ami azt mutatja, hogy Harimát nem csak barátként szereti. :)
eh. ha ez celzas arra, hogy elpirul, amikor Tenma felhozza, akkor siman lololul :D vagy mire gondolsz?
Hát, kedvenc jelenetem, a mangarajzolós résznél... Mikor Harima mondja, hogy nem igazi férfi, ha nem készül el határidőre a mangával. Aztán fél percre rá megkéri Yakumot, hogy maradjon nála éjszakára, és "tegye őt férfivá" :muhahah: És beleegyezik! Pedig Harimán kívül mindenkinek leesik, hogy ez már annyira kétértelmű mondat, hogy az már egyértelmű :D


Darkstar

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-09-13, 21:54:13
eh. ha ez celzas arra, hogy elpirul, amikor Tenma felhozza, akkor siman lololul :D vagy mire gondolsz?
Manitu már leírta mindkettőt, ami aktuálisan nekem is eszembejut. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lt. Simoan Blarke

ahh TENYLEG :D
de mondjuk ezt en kb annyinak tudom ertekelni, hogy Yakumo hajlana, ha Harima rastartolna. meg fogja tenni? nem :\
egyebkent meg Yakumot mai napig egy ellenszenves karakternek tartom, szoval en ellene drukkolok, bocs  :muhahah: :kozapor:

DS: lehet, hogy en vagyok sz*r matekbol (integralas ide nem kell pont), de en ott csak egyet latok :3x3:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Darkstar

Quote from: Manitu on 2006-09-13, 21:51:25
Harimának meg le sem esett, hogy azoknak a pózoknak némi szexuális felhangja van. Például a padlóra-lökős jelenetnél szvsz Yakumo jobb szeretett volna alul lenni :)
és
Quote from: Manitu on 2006-09-13, 22:04:14
Hát, kedvenc jelenetem, a mangarajzolós résznél... Mikor Harima mondja, hogy nem igazi férfi, ha nem készül el határidőre a mangával. Aztán fél percre rá megkéri Yakumot, hogy maradjon nála éjszakára, és "tegye őt férfivá" :muhahah: És beleegyezik! Pedig Harimán kívül mindenkinek leesik, hogy ez már annyira kétértelmű mondat, hogy az már egyértelmű :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-09-13, 22:07:01
DS: lehet, hogy en vagyok sz*r matekbol (integralas ide nem kell pont), de en ott csak egyet latok :3x3:
Kettő az, csak az egyiket az előzőbe szerkesztettem bele, te meg közben válaszoltál :)


Lt. Simoan Blarke

ahhhah es tenyleg. (basszus, edit helyett repost, ok? nem szoktam lefele lapozni :D )
na igen, azok a poziciok erdekesek voltak, de... na mindegy, mindig is tudtam, hogy ertetlen tusko vagyok :D nekem az Eri-fele bujika meg takarohasznalat meg hasonlok (meg utana a flying kick) valahogy sokkal kolcsonosebbnek tunnek :D (de valahogy nem tudom ugy gondolni, hogy Yakumo Harima naiv egyszeruseget (debil hulyeseget) felreerti. bocs, intelligensnek kepzelek egy ilyen foku empatiaval feltapolt csajt. :rolleyes: )
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Darkstar

Még mindíg csak arról van szó, hogy Yakumo elég nagy eséllyel szereti Harimát, azt nem is írtam, hogy azt gondolja, hogy a dolog kölcsönös.  :hehe:
Btw miért tartod ellenszenvesnek (csak kivácsniság :))?

És ezért kell megfordítani a postsorrendet, jobban látszik az editelés is. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Darkstar on 2006-09-13, 22:17:53
Még mindíg csak arról van szó, hogy Yakumo elég nagy eséllyel szereti Harimát, azt nem is írtam, hogy azt gondolja, hogy a dolog kölcsönös.  :hehe:
ahh. csak akkor belekeverem a multat, meg a felveteseket, hogy van, aki Yakumo-Harima parosnak szurkol. :)

Quote from: Darkstar
És ezért kell megfordítani a postsorrendet, jobban látszik az editelés is. :D
megszokas, 5 eve igy hasznalok minden forumot...

Quote from: DarkstarBtw miért tartod ellenszenvesnek (csak kivácsniság :))?
eh... egyszeruen mert tulsagosan erthetetlen a szelektiv empatia for me. es az is, hogy ezt hogy birta ki ep esszel... vagy legalabbis szemleleti torzulasok nelkul. nekem ez teljesen hiteltelennek tunik. _ennyire_ eros kotelessegtudat nem letezik... mindegy, lenyeg, hogy nem erzem hitelesnek. mondjuk lehet, hogy csak siman irigykedem ra emiatt.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Manitu

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-09-13, 22:23:39nekem ez teljesen hiteltelennek tunik. _ennyire_ eros kotelessegtudat nem letezik...
Nos, ha ezalatt a nővéréhez való viszonyát érted, akkor annak is megvan az oka. [spoiler]Nehéz elhinni, de kiskorában majdhogynem gyűlölte Tenmát. A mangában benne van, hogy mért viselkedik most így vele.[/spoiler]Amúgy meg hitelességről beszélni ezeknél a karaktereknél szvsz felesleges. Annyira jellegtelen ember sem létezik, mint Karasuma, annyira idióta mint Harima vagy Hanai meg pláne nem... Tenma üresfejűségéről és arról az isteni képességéről, hogy a legeslegnyilvánvalóbb dolgokat is tökéletesen és maradéktalanul félreérti, meg végképp ne.


RE@L

#265
24. rész no komment. Komolyan nekem már alig van agyam ehez. Ez nagyon lefárasztott és nagyon de nagyon nem teszik ez a szál :( főleg hogy ezt a poént elsütötték már az első évadban is pepitában :/ [spoiler]Azt hogy "visszamegyünk" az időben és ugyanazok a szereplők, de mégsem meg stb....[/spoiler]

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Lokids

A legvégén mikor elangzottak a köv rész címei, valahogy az az érzésem nem véletlen Yakumo beszélt. (mind3 cím Harimás) Talán rágyúrnak erre a szálra is? (Áhh SR-be erre nincs esély. :P )

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Lokids on 2006-09-14, 10:06:38
A legvégén mikor elangzottak a köv rész címei, valahogy az az érzésem nem véletlen Yakumo beszélt. (mind3 cím Harimás) Talán rágyúrnak erre a szálra is?
ugyanezt ereztem, vahh. a keszitok biztos megereztek, hogy errol fogunk diskuralni usteamen, es ehhez alkalmazkodtak :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Fubi

Quote from: Lokids on 2006-09-14, 10:06:38
A legvégén mikor elangzottak a köv rész címei, valahogy az az érzésem nem véletlen Yakumo beszélt. (mind3 cím Harimás) Talán rágyúrnak erre a szálra is? (Áhh SR-be erre nincs esély. :P )
A remény hal meg utoljára........
Azért kiváncsi vagyok (jobban mint általában, sokkal). A rész elején amikor Harima megpróbálta felvágni a haléat na az  :lul:.

Lokids

#269
Köv részecske.
25.rész
Szerk:
Mi a rossebb talán tényleg le akarják zárni az SC-t? Bár 1 rész alatt az dúrva lenne.
Imoto-san nem hülye!!!
Az a könyv meg tiszta olyan volt, mintha a chobits-ból az Üres város lenne. (asszem az volt a címe)