Main Menu

School Rumble

Started by RE@L, 2006-04-07, 21:33:15

Previous topic - Next topic

RE@L

#300
Ne felejtsük el skacok hogy Sukuran azért kapott osztatlan sikert, mert olyannal ált elő ami zseniális vadiúj turmix volt a jól ismert gyümölcsökből és tejből. Az új íz mindig a legfinomabb, de ha már sokat ittunk belőle megszokjuk és csak szeretjük de nem feltétlenül vagyunk teljesen oda érte. Én is osztom a véleményt, baromi jó sorozat a 2.term de az első évad az ahogyan mondtam oltári nagy fasz*ág  :lazza:

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Lokids

#301
Nincs is fent még a top 10 listán, mert nincs elég szavazat. Igaz suzumyja is volt első, a kül annyi, hogy ez tartani is tudja magát a listán úgy néz ki (ahogy az SR season1 is), de nem hiszem, hogy a sr2 tartani tudja majd.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

26-os rész megtekintve

egész aranyos volt ez a rész, de az engem érdeklő poénos részek itt is csak egy erős közepest érdemelnek, de sebaj, [spoiler=minor spoiler]ettől még garantáltan tovább fogom nézni, mert ahogy várható volt, lesz 3. szezon :) gondolom OVA is lesz előtte és abban lesz a rész vége felé említett angliai osztálykirándulás.[/spoiler]

RE@L

Quote from: Fazék on 2006-09-27, 21:25:52
26-os rész megtekintve

egész aranyos volt ez a rész, de az engem érdeklő poénos részek itt is csak egy erős közepest érdemelnek, de sebaj, [spoiler=minor spoiler]ettől még garantáltan tovább fogom nézni, mert ahogy várható volt, lesz 3. szezon :) gondolom OVA is lesz előtte és abban lesz a rész vége felé említett angliai osztálykirándulás.[/spoiler]

WuZ I Rite? :szemuveges:
Egyetértek szerintetm is gyengusz vég volt, főleg az ufós megkavarós első évad végéhez képest... De kb. itt az utolsó részben majdnem kimerült minden jellemfejlődés, végre ugymond nem hivatalosan majdnem mindenki tud mindent. Remélem a készítők nem merik megkockáztatni majd a 3. évaddal hogy eladják azt is ugyanúgy mint ezt, mert akkor nagyot csökken a szememben az egész sorozat :(
2. évad elment így ahogy volt, szép volt jó volt szerettük is meg minden. Ellenben mintha a végefelé már kevesebb bárgyú és idióta poén volt nem? Sőt az állandósult jelzők is fogyatkoztak.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Manitu

Quote from: Fazék on 2006-09-27, 21:25:52
26-os rész megtekintve

egész aranyos volt ez a rész, de az engem érdeklő poénos részek itt is csak egy erős közepest érdemelnek, de sebaj, [spoiler=minor spoiler]ettől még garantáltan tovább fogom nézni, mert ahogy várható volt, lesz 3. szezon :) gondolom OVA is lesz előtte és abban lesz a rész vége felé említett angliai osztálykirándulás.[/spoiler]
Speciel az utolsó részen jókat fetrengtem... Harima és a kamion :hopp: Akadt benne jónéhány nagyon ütős poén, meg a kis Tenma és Yakumo is nagyon aranyos lett :) És hát akkor harmadik évad. Várom szeretettel :D De nehogy nekem Yakumo föl merészelje adni! Kűzdjön csak azért a szakállasért :ejnye:
[spoiler=Major spoiler]Amúgy ez az emlegetett angliai kirándulás szvsz a legrosszabb, leglaposabb rész volt a mangában, de az Eri fanoknak azért nyújt majd valamit :redface:[/spoiler]


Fazék

Quote from: Manitu on 2006-09-27, 23:18:07[spoiler=Major spoiler]Amúgy ez az emlegetett angliai kirándulás szvsz a legrosszabb, leglaposabb rész volt a mangában, de az Eri fanoknak azért nyújt majd valamit :redface:[/spoiler]
hát ez nem hangzik túl jól,
[spoiler=nemtommenyiredelegyenspoiler]de mivel Eri fan vagyok (persze titokban igazából Yakumo-nak is drukkolok, de mégiscsak a szöszi gazdag csajszi dobogtatja meg igazán a szívemet :D) ezért kíváncsian várom ezt a nyaralást :D[/spoiler]

L.Mole

#307
Ez egyáltalán nem vicces! :(

[Spoiler]
Hurrá! Hurrá! Jön a harmadik évad... de minek? A történet (ismét) a lehető legerőltetettebb módon lett visszaterelve a korábbi mederbe, amely a sorozat kezdete óta egyre csak szélesedik, de egy centit sem mélyül. Az első évad első és a második évad utolsó része között a változás maximum Harima fizimiskájában történt, mert ugyan a szereplők megismertetése jó dolog, de elfelejtettek cselekményt pakolni alájuk. Miért kell mindig elvenni a legapróbb változásokat is, miért kell folyton kettőt visszalépni? Úgy érzik van még mit kiaknázni ebből a pocsolyából? Tényleg ennyire félnek felkavarni? Az sem érdekel, ha az anime csak a mangát követi, akkor a manga a hibás. Én csak azt tudom, hogy pipa vagyok, mert át lettem verve... sokadszor. Érzelmi csúcspont helyett kaptam egy jópofának szánt, gyenge viccet. Csalódtam...
[/Spoiler]

Fazék

Quote from: L.Mole on 2006-09-29, 08:13:42
Ez egyáltalán nem vicces! :(

[Spoiler]
Hurrá! Hurrá! Jön a harmadik évad... de minek? A történet (ismét) a lehető legerőltetettebb módon lett visszaterelve a korábbi mederbe, amely a sorozat kezdete óta egyre csak szélesedik, de egy centit sem mélyül. Az első évad első és a második évad utolsó része között a változás maximum Harima fizimiskájában történt, mert ugyan a szereplők megismertetése jó dolog, de elfelejtettek cselekményt pakolni alájuk. Miért kell mindig elvenni a legapróbb változásokat is, miért kell folyton kettőt visszalépni? Úgy érzik van még mit kiaknázni ebből a pocsolyából? Tényleg ennyire félnek felkavarni? Az sem érdekel, ha az anime csak a mangát követi, akkor a manga a hibás. Én csak azt tudom, hogy pipa vagyok, mert át lettem verve... sokadszor. Érzelmi csúcspont helyett kaptam egy jópofának szánt, gyenge viccet. Csalódtam...
[/Spoiler]
teljesen jogos a fölháborodásod.
[spoiler]én is nehezen tudom elhinni, hogy olyan írókkal vannak fölvértezve, akik ha mondjuk nem is a "nagy pont"-ot a sorozat végére, de legalább kisebb "pontokat" belerakhatnának a történetbe, úgy hogy folytatni is tudják. én már csak mellékesen drukkolok ennek vagy annak, tisztán a poénokért nézem a sorozatot és megszokásból... és pont a megszokás és a szereplők kedvelése miatt, sajnos hajlamos vagyok elnézni a sorozat ordító hibáit is...[/spoiler]

Fubi

Egyetértek, engem csak azért nem zavar mert a második évadban már csak a poénok érdekeltek, igaz azok is inkább az elejefele voltak ütősek.
Egyébként ennek az évadnak a zárása eléggé hasonlít az előzőére .
A pofáraejtést meg sztem senki se szereti.

RE@L

Quote from: White SeeD on 2006-09-29, 15:41:25
Másdik season utolsó része megnézve....
szerintem jobb ha elfelejtem hogy valaha is volt második season, vagy bármi folytatásnak az alapsorozata.

Egy ideig örlődtem magamban, hogy ha iskolás vígjátékot kéne ajánlanom akkor mit ajánljak. School Rumblet vagy Azumangát.
A második szezon véglegesítette benne hogy mit fogok bárkinek is... :lazza:

Szerintem GTO-t fogsz ajánlani :lazza:

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

SaiyaGin

Quote from: L.Mole on 2006-09-29, 08:13:42
Ez egyáltalán nem vicces! :(

[Spoiler]
Hurrá! Hurrá! Jön a harmadik évad... de minek? A történet (ismét) a lehető legerőltetettebb módon lett visszaterelve a korábbi mederbe, amely a sorozat kezdete óta egyre csak szélesedik, de egy centit sem mélyül. Az első évad első és a második évad utolsó része között a változás maximum Harima fizimiskájában történt, mert ugyan a szereplők megismertetése jó dolog, de elfelejtettek cselekményt pakolni alájuk. Miért kell mindig elvenni a legapróbb változásokat is, miért kell folyton kettőt visszalépni? Úgy érzik van még mit kiaknázni ebből a pocsolyából? Tényleg ennyire félnek felkavarni? Az sem érdekel, ha az anime csak a mangát követi, akkor a manga a hibás. Én csak azt tudom, hogy pipa vagyok, mert át lettem verve... sokadszor. Érzelmi csúcspont helyett kaptam egy jópofának szánt, gyenge viccet. Csalódtam...
[/Spoiler]

+ 1, aki, egyetért. A Second Term felénél kezdtem azt remélni, hogy nem lesz még egy sorozat. Most abban reménykedek, hogy a 3rd Term csak 13 rész lesz, de nem látok rá sok remény 2db 26-os előzmény után. :rolleyes:
Én azt éreztem, hogy nagyon megszoktam az egészet, nem nagyon voltak újdonságok, ha pedig volt előrehaladás a szereplők kapcsolataiban, akkor az 1-2 részen belül visszaállt az 1. sorozat kezdeti szintjére. Ismételtek, ki kell mondanom. :ejj:

Necrid^

szvsz első session sokkal jobb volt, nem tudok tóbbet főzni mint az előttem szólokhoz mert egyetértek velük. várom szeretettel a 3ik évad hátha ér vége harima szenvedésének :D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

SaiyaGin

#313
Quote from: Necrid^ on 2006-10-01, 23:29:43
szvsz első session sokkal jobb volt, nem tudok tóbbet főzni mint az előttem szólokhoz mert egyetértek velük. várom szeretettel a 3ik évad hátha ér vége harima szenvedésének :D

Jah, valahogy nem tudtak újat mutatni...
Off:kijött a Conan 10. filmje subbal.

Necrid^

Quote from: SaiyaGin on 2006-10-01, 23:49:32
Quote from: Necrid^ on 2006-10-01, 23:29:43
szvsz első session sokkal jobb volt, nem tudok tóbbet főzni mint az előttem szólokhoz mert egyetértek velük. várom szeretettel a 3ik évad hátha ér vége harima szenvedésének :D

Jah, valahogy nem tudtak újat mutatni...
Off:kijött a Conan 10. filmje subbal.
már rég letőltőtve :) egyébkénet thx :D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Manitu



Darkstar

Hát ez érdekes. Most nézem az irc csatijukat, be nem írják, hogy folytatnák.  :eek: Mindenesetre leszedjük, és kiderül, hogy mi is ez. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

majd írjátok be, hogy ami lejött tényleg tőlük van-e, és ugyanaz a minőségi cuccos-e, amit már megszokhattunk, köszi :)

Darkstar

Quote from: Fazék on 2006-10-03, 13:07:29
majd írjátok be, hogy ami lejött tényleg tőlük van-e, és ugyanaz a minőségi cuccos-e, amit már megszokhattunk, köszi :)
Az bizony. Legalábbis én nem láttam különbséget. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

Sikerült már vmi infót találni róla, hogy mi okból jött ki ez a WF féle 12-es rész?

Darkstar

#320
Quote from: Fazék on 2006-10-04, 21:05:41
Sikerült már vmi infót találni róla, hogy mi okból jött ki ez a WF féle 12-es rész?
A-a. Annyi release-ük került fel a Tokiotoshora tegnap, hogy nem tudom elhinni, hogy ez mind friss. De ezek szerint lehet, hogy folytatni fogják a SR 2-t is?

Az irc csatijukon ez a kép van a news után, akár utalás is lehet, de nem biztos, hogy a SR-re. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dreamcleaver

Hehe ez de jó lenne. Most az egyszer kifizetődne a türelmem... (na jó, csak nem volt időm nézni a sok egyébb anime miatt :smile: )

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Liquid Snake

Hali! Én most néztem meg a Jungle Wa Itsumo-t és azt szeretném kérdezni h megéri-e belekezdeni ebbe az anime-ba? Van benne sok ökörség? Mert akkor már kezdem is :D

Darkstar

Akkor kezdheted is nézni. :) A SR (legalábbis az első széria tuti, de én a másodikat is szerettem) azon kevés anime közé tartozik, amelyik méltán tartózkodnak az AniDB top10-ében.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Liquid Snake

Quote from: Darkstar on 2006-11-08, 22:43:28
Akkor kezdheted is nézni. :) A SR (legalábbis az első széria tuti, de én a másodikat is szerettem) azon kevés anime közé tartozik, amelyik méltán tartózkodnak az AniDB top10-ében.

Az első részt láttam és tervezema többi megnézését is. Köszi! Úgy látom h fogok én még jót nevetmi :D

Fazék

Quote from: Darkstar on 2006-11-08, 22:43:28
Akkor kezdheted is nézni. :) A SR (legalábbis az első széria tuti, de én a másodikat is szerettem) azon kevés anime közé tartozik, amelyik méltán tartózkodnak az AniDB top10-ében.
inkább úgy mondanám, hogy méltóbban, mint 1-2 másik. de az én top10-emben elég egyértelmű, hogy nincs benne... talán a top40-ben...

Alkyra

Nah. Végignéztem a 2. Seasont is.^^ Nagyon tettszik. Alig várom a 3. seasont!! Vlk tud róla valami extra infot?:)

Dreamcleaver

Hm valami hír, hogy mikor lesz a second seasonból DVD kiadás aztán rip? Mert mostmár nem igazán reménykedem a WF-ben, szal  le kéne szednem a maradék 14 részt is.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Manitu

A WF már mikor bejelentette, hogy leált, nem tudom miben reménykedtél.
DVD rip meg majd egyszer. Jó soká. Még az első évedot sem kezdték el kiadni, nem hogy a másodikat. Funimation SR oldala azóta változatlan, hogy bejelentette a licencet.


Liquid Snake

Hi! Én még csak az első évad 17, részénél járok de vki el tudná nekem mondani h ki kivel fog összejönni vagy ez nem olyan??? Nagyon tetszik az anime és érdekelne :) Egy spoiler gomb alatt elfér, kérlek mondjátok meg.